Opinie o DOS w Łeba

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DOS. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOS o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOS w Łeba

Halinka

Pani kierownik i Dyrektor zakladu Dos powinni zająć się krystianem , który dusi współpracowników na oczach wszystkich, wyzywa, rzuca czym popadnie i obraża ludzi. Czekacie do października jak juz przeniosa firme i bedziecie mieli problem z glowy? Czy otworzycie oczy jak komuś pod ,,WPŁYWEM"-wiadomo czego - zrobi krzywde? Zamiast zająć się nim teraz!!! Takie akcje tylko w Dos-ie....

Zuzanna

Proszę Was o zamieszczanie tylko opinii zgodnych z tematyką tego forum, czyli zawierających Wasze zdanie o warunkach pracy i innych ważnych aspektach zapewnianych przez DOS. Dodatkowo wpisy, które zdecydujecie się opublikować na forum muszą przestrzegać jego regulaminu. https://www.gowork.pl/regulamin Z treścią wszystkich jego zasad zapoznacie się wchodząc w podany przeze mnie link.

Była

O widzę ostro...

Zuzanna

@Były pracownik, czy mógłbyś jednak te względy opisać, które wpłynęły na Twoje postrzeganie DOS jako pracodawcy? Na tym forum powinny znajdować się tylko konkretne i merytoryczne opinie o tej firmie, aby było ono rzetelnym źródłem informacji dla osób rozważających aplikowanie do DOS.

Firma DOS szukała nowego pracownika na stanowisko PRACA Kielce dla PEDAGOG PSYCHOLOG. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Praca w DOS o kur... trzeba być twardym żeby tam wytrzymać, wiem że to zakład rybny i nie ma co się za dużo spodziewać, ale tam jest masakra... Konserwiarnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zuzanna

Szukacie pracy w DOS? Informacje o tym jak znaleźć aktualne oferty pracy znajdziecie na stronie internetowej firmy http://www.dos.com.pl

Pytanko

A ja mam pytanie ,czy pracują tam jakieś młode osoby ? młode normalne kobity ?Bo z tego co słyszałem to sama stara gwardia tam pracuje. A miałbym zamiar się tam zatrudnić i chciałbym porostu wiedzieć.

szzz

Najważniejsze jest to, że zarobki są adekwatne do powierzanych zadań, skoro premie sie miały pojawić po wakacjach. Ciekawe tylko dla mnie jest to, czy atmosfera teraz każdemu odpowiada, wiecie? Dzięki

fako

No w sumie tak, ale Nie mnie oceniać kompetencje brygadzistek, ale wygląd owszem

fako

Jedyne co miłe z konserwiarni pamiętam to taką ładną brygadzistkę... hahahhaah ale też tu długo nie wytrzymała

pracownica
@fako

A o jaką byłą brygadzistkę ci chodzi? Bo była jedna bardzo fajna i zorganizowana ale odeszła niestety jakiś czas temu, brakuje jej tu teraz bardzo.

@pracownica

nie pamiętam jak miała na imię młoda szczupła no i ładna przynajmniej było miło na Nią popatrzeć, ale do kobietek na hali też nic niemam, na nie jednej można oko zawiesić

Mlodzik
@fako

A konkretnie na których "można zawiesic oko "? Ile masz lat że uważasz że są tam jakieś atrakcyjne panie ? Z tego co wiem są tam nie powiem brzydkie ale starsze po 40stce nie atrakcyjne babki.

@Mlodzik

No teraz dokładnie Ci nie powiem, bo już tam nie pracuje ale parę fajnych pamiętam, ale głównie chodziło Mi o młodziutką, miłą brygadzistkę... która najbardziej utkwiła Mi w głowie

była

Bo Pani kierowniczka nie ma życia prywatnego i nie wie jak to jest ze kobiety maja dzieci i rodziny i chcą w weekend pobyć z nimi .

fako

Może i nadgodziny są płatne, ale Nie polecam Ci pracy w DOSIE. W szczególności na Konserwiarni Najgorszy dział!!! Brud, hałas i nieustanne awarie maszyn i latające wokół brygadzistki. A kobietki w tygodniowych brudnych fartuchach, poszarpanych rękawiczkach i pocięte od puszek. A o nowe rękawiczki i plaster Ciężko! Nie ma!!!

fako

Oczywiście, że w umowie jest wszystko napisane ale to nie zmienia faktu, że jeżeli szanowna Pani kierownik wyda Rozkaz, że wszystkie weekendy pracujące to Ty nie masz NIC do powiedzenia. No chyba że chcesz być jako pierwszy do zwolnienia.

fako

Tak nadgodziny są dodatkowo płatne

Obozówka

Nic nie jest koloryzowane jak się nie przyjdzie to wiadomo w późniejszym czasie są wyciągane konsekwencje tak trudno się domyślić że słowo nakaz to była przenośni. Chodzi o to że o pracującym weekendzie dowiadujemy się dzień przed. A przykładowo pracownik musi zgłosić chęć wzięcia dnia wolnego 7 dni przed. Wiec powinno to obowiązywać obie strony oni powinni informować tez o np. pracującym weekendzie z minimalnym wyprzedzeniem np. 3-4 dni przed.

fako

Wydaje mi się, że Ty chyba nigdy nie pracowałeś w DOSIE jak tak mówisz. Obozówka ma całkowitą rację. Sobota i niedziela do pracy rozkaz i tyle w temacie a jak ci nie pasuje to straszenie, że wylecisz.

Obozowka

W tej firmie nie ma nic ekstra płacone a oszukiwane i wyzyskiwane. Ekstra to można dostać w sobotę nakaz do pracy w niedzielę bo oczywiście życia prywatnego nie można planować.

Obozówka

Wyzysk całkowity w tym obozie praca po 10 godzin i nawet w weekendy. Dzięki dziadowskiej spółce Graal i Dos. Przeskarżyć tych dziadów do PIP

niewazny

Czas może zrobić coś z panem L. bo jego agresja już przekracza granice. Współpracownicy boją się już odzywać do niego bo nie wiadomo jak zareaguje czy rzuci skrzynka czy w najlepszym wypadku zwyzywa. Niestety ani brygadzisci ani kierowniczka ktora patrzy w kamery nie widzi tych zachowań.

fako

Niewiem bo już tam nie pracuje. Możesz podejść do biura i zapytać panią kierownik. Może potrzebują to zależy też gdzie...

fako

Co tu tak cicho mokotów i jak pracujesz już w DOS?

Zostaw merytoryczną opinię o DOS - Łeba

DOS