Nordfish-Foodmark Sp. z o.o.

Charzyno

Opinie o Nordfish-Foodmark Sp. z o.o.

Sławomir

Też slyszałem , że praca cienzka , harować trzeba... ale rzekomo nie jest źle . Jakieś zmiany tam były , ponoć od kiedy jest Lisner więcej płacom i zatrudniają bez pośredników też . Wyślę CV , bo przez moją wioche ich transport jedzie , ponoć bezpłatny.

Iwona

@Pracuś a Ty byłeś pracownikiem Nordfish-Foodmark? Rozumiem, że właśnie stąd wynika pytanie o zmiany w warunkach zatrudnienia? Możesz w takim razie opowiedzieć, jak to wyglądało w czasie Twojego zatrudnienia w firmie?

Pracuś

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat aktualnych warunkach w firmie? Jak to teraz wygląda i czy zmieniło się coś na lepsze?

Iwona

To dobrze, że firma ma zadowolonych klientów @Łukasz, ja jednak nadal nalegam na jakieś opinie ze strony pracowników. Dobrze wiedzieć, czy na zapleczu Nordfish-Foodmark, także oferuje tak dobre warunki pracy, jak serwuje jedzenie.

Iwona

@Szczera A Ty w jakim dziale Nordfish-Foodmark pracujesz? Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Co byś doradziła osobom zainteresowanym pracą w firmie?

Iwona

@On37 zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Chętnie usłyszymy jak wygląda proces rekrutacji.

On37

Czy ktoś wie dlaczego do tej pory nie zatrudnili nikogo do kadr? Chciałem wysłać cv ale po wpisach się zastanawiam???

Rock and Roll

Robią nabór na Magazyniera tam - czytając powyższe opinie włos mi na głowie się zjeżył - pytanko do Was co tam pracują - czy warto aplikować na Magazyniera tam?

Ciekaw -ski

Oferta "Specjalista ds.kadr i płac"-dlaczego tak długo stanowisko nie obsadzone?

bucyk

hej, a będą jakieś oferty pracy teraz? Dzięki za odpowiedź

jadwiga

wymienic cala zaloge bydlo na ludzi i nigdy nie dopuscic aby nastapila powtorka tego koszmaru

j.m.

kto pracował ten wie szkoda strzępić ozora na szybkiego i Jolantę.. udają mądrych , a głupi jak but , zero poszanowania dla innych i niedoceniania .Mobbing jest tam na porządku dziennym. Pozdrawiam panie które tam pracują bo naprawdę można z niektórymi konie kraść.

tt

kto wojuje mieczem-od miecza ginie.

xxx

Jola i (brygadzistka) przejęłaś się podobno aż wolne wzięłaś,za naszą krzywdę to ty nie będziesz mogła zde....ć.

tt

Wiem ,z tajnych źródeł..że brygadzistki -WSZYSTKIE będą do wymiany praktycznie w trybie natychmiastowym..

Na wylocie

Jak z samopoczuciem Panie Jacku kierowniku produkcji? Czy Pana zachowanie w stosunku do pracowników nie ulegnie zmianie? Głowę wysoko Pan nosi, jak te nasze brygadzistki, ale wniosków nie wyciąga Pan żadnych!! pani JOLU a jak pani czuje się w roli tyrana i despoty? Czy ulżyło pani choć trochę znęcając się nad kobietami z którymi sama pani pracuje? Ma pani satysfakcję z tego co pani zrobiła do tej pory jako brygadzistka? Myślę, że nie i mam nadzieję, że sumienie (którego pani brakuje) do reszty panią zgryzie!! Ciekawe kto teraz jest kolejny na liście do gnębienia. NIE POLECAM FIRMY !!! JEŚLI NIE MUSICIE TO NAWET NIE SPOGLĄDAJCIE W KIERUNKU TEGO ZAKŁADU!

adam

co tam sie dzieje w tym charzynie co te brygadzistki porypane wyprawiaja z ludzmi nikt z nimi nie potrafi zrobic porzadku do cholery ludzie zglosic to do PIP nie dajcie sie tym brygadzistka chyba takie same sa w domu

ojojoj

nie polecam tego zakładu.jeżeli marzy się komuś horror i chciałby go przeżyć to jak najbardziej niech spróbuje.brygadzistki są tak wredne,że słów brakuje.same zasuwały przy stołach a teraz łeb wyżej niż ......są zwykłymi robolami jak każdy pracujący w tym zakładzie.tylko szkoda że kierownictwo takie ślepe że nie reagują co one robią z ludźmi.tak tylko kamera i do telewizji.tyl;ko ci co liżą ...to mają spokój a i takm za plecami mówią wszystko to co inni.owszem ciężko z pracą.ale nie warto czasami ponad siłe.dlaczego ma ktoś nas obrażać.niech te brygadzistki spojrzą w lustro,a może lepiej i nie szkoda lustra.od razu by pękło takie są paskudne ale to przez te ich gardzenie ludźmi.także kochani zastanówcie się czy warto tam iść.a jeżeli się zdecydujecie i po chwili zrezygnujecie bo jesteście obrażani na każdym kroku i wasza psychika jest taka zorana to przynajmiej miejcie honor i weźcie się tam za nich.niech nie myślą że są górą.iże na nich też są silni.pamiętajcie MOBING jest KARALNY.

ola

Nie polecam szkoda życia na ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ZŁA

Silna firma dzięki zasadze minimalnym kosztem czyli pensje pracowników maksymalny zysk czyli kasa ze sprzedazy tych produktów

optymista

coraz lepiej w tej firmie można już odpracowywać ŚWIETA najbliższe już na pewno a BOŻE NARODZENIE to jeszcze niespodzianka świąteczna od firmy dla pracowników .MASAKRA

Polaris

Śmierdząca firma mieszkam niedaleko rozbudowę powinni zacząć od filtrów bardzo uciążliwe somsiedztwo

krysia

Za 'Swoje 'Złote Myśli'dostałabyś odemnie złote pióro.Brygadzistki są młodsze,ładniejsze mają ładne pupy to jest po czym polizać.Jest w Tobie tyle nienawiści ile ważysz,życie samo nauczy Cie pokory do życia i ludzi.Bo jak to możliwe,że człowiek tak mały,może być tak Wielki w swojej głupocie.Krysia Szewczyk.

szatanica666

Kryśka Sz.(Lisica)! Nie czepiaj się dziewczyn, chcesz odwrócić od siebie uwagę, sama jestes gorsza jak inne. Pójśc do Ciebie po rybe to jakbys mogla to bys ja sobie w majtki wsadziła. Weź sie za robote, a nie tylko liżesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brygadzistkom. Stoisz przy tej wadze i trzesiesz sie jakbys byla pod napieciem i zajadasz cukierki!

hahaha

Śmieszni jesteście ludzie, czytam te bzdury i się śmieję. Żyjemy w czasach gdzie ciężko znaleźć pracę, zwłaszcza w tych rejonach, każdy chwyta się czego może i nie patrzy kto tam pracuje, a na takie traktowanie jak piszecie trzeba sobie zasłużyć. .wiadomo że nie pracuję tam inteligencja tylko prości ludzie ze wsi którzy nie mają co do gara wrzucić i łapią się każdej pracy.. Chociaż są tacy co zamiast wziąść się za robotę to ciągną kasę z gmin i siedzą tu i wypisują głupoty. Jeżeli naprawdę coś by się tam działo na pewno było by o tmy głośno. . Nie pracowałam tam , ale znam ludzi którzy tam pracują i nigdy nie mówili o mobingu ., najwięcej do powiedzenia mają ci co tam nie robili tylko SŁYSZELI co sie tam dzieje.. proponuje iść do pracy nie roby a nie zajmowa się plotkami

Tomek

...jeszcze jedno...jezeli wiecie kto to i pewne jestescie to zgloscie na policje...same robicie z tego zakladu kabaret a czepiacie sie normalnych ludzi...jedna na druga donosi...pozdrawiam i powodzenia...Tomasz J....jak wyzej.

Tomek

Informuje wszystkich,ze nie mam nic wspolnego z tymi opiniami na tym forum...nie interesuje mnie co dzieje sie w tym zakladzie i gówn...mnie to obchodzi.pierzcie swoje brudy wewnatrz.A to ze ktos tak opisuje wasz zaklad i oczernia Gosie to ma cos z glowa.Nie sra sie do swojego gniazda.Gosia mysli ze to ja pisze i niektore pracownice ktorym Gosia powiedziala ze to ja pisze a ktore mnie nie znaja a oceniaja.Otóz do ich wiadomosci:mile panie najpierw mnie poznajcie a pozniej oceniajcie. Nie znizam sie do tego poziomu aby oczerniac Malgorzate na forum a ktora zawsze duzo znaczy dla mnie. A wiec pozdrawiam zaloge zakladu Charzyno-ale tych rozumnych. Tomasz Jadach ...jezeli sa pytania odpowiem na moim facebooku...

swidwin

to niech chodzi jak moze zazdroscicie jej ze sie tak czepiliscie to do kabaretu sie nadaje policja niech sie za to wezmie bo to karalne ta dziewczyna powinna to zglosic jestem za nia i nieprzejmuj sie tym bo jak cie znaja to wiedza ze to glupoty

ZNAJOMY

a jakie laski tam pracuja nie koniecznie dla firmy a dla podtrzymania wlasnej atrakcyjnosci jak kolega mi mowil mialem ochote sie przyjac ale po przemysleniu zrezygnowalem bo jak jedna ma pol meskiej zalogi to choroby mozna dostac a ona chodzi dumna po zakladzie jak miss polonia sorry jak miss world kizia z malej wsi

niewolnicy

ktos sie słania po drodze powoli a to pracownik z charzynskiej niewoli

Bialy Murzyn

taka firma wspaniala a ze dali wolne w swieto zmarlych to trzeba odrobic 2 listopada w niedziele bo inaczej pracownikowi nie wyjdzie z tych zalosnych stawek akordowych najnizsza krajowa

swidwin

ja nierozumiem jak mozna publicznie tak oczerniac ludzi i jeszcze podawac dane tej osoby zeby to byla prawda rozumiem ale to jest stek bzdur o tej dziewczynie dla mnie jest wporzadku i tez jezdzen tym autobusem i nieslyszalam zeby komus ublizala poprostu ktos chce sie na niej zemscic ludzie to naprawde maja brak zajecia

swidwin

a co wy sie jej tak czepiliscie znam ja i nikomu sie nierozkladala to jakies bz dury nic niewidzieli a gadaja szkoda slow i napewno niejest az tak zle jak komus sie niechce pracowac to wymysla bzdury a pracy niech kazdy pilnuje siebie bo jedna lepsza od drugiej brak zajecia maja

Świdwin

Moze i biuro matrymolialne albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co do brygadzistek to masz racje tylko sie wyzywaja.a dziewczyny rzeciwiscie szukaja dla siebie facetow.a ta (usunięte przez administratora)to juz chyba zaliczyla wszystkich facetow na zakladzie.rozklada nogi przed kazdym.moze tylko szefa nie zaliczyla.kierownik to widzi ale nic nie robi.ta firma spada na psy a szkoda bo jeszcze sa tam ludzie normalni ktorzy chca tam pracowac.wiec zrobcie cos aby tak sie nie dzialo-to do kierownictwa apel.

gość

Hehehehe a moze to nie jest zaklad pracy tylko jakieś biuro matrymonialne pracuję tam juz dosyć dlugo i zauważylam jak dziewczyny uwodzą facetów nawet sporo dziewczyn tam się z niektórymi facetami związało moze nie przychodza po to żeby pracować tylko poznać Pana dla siebie.Brygadzistki to mają gdzieś one w ogóle nie interesuja sie pracą tylko wyżywaniem się nad pracownikiem

Świdwin

Chcialam wlasnie napisac na ten temat.dojezdzam autobusem pracowniczym ze Świdwina do Charzyna i widze co sie dzieje i co ta osoba wyprawia a chodzi o Malgorzate Skibe z Krosina.jest wulgarna i ubliza starszym. A w pracy to juz calkiem jej odbija.Brygadzistki to widza ale nic nie robia.to z facetami tez prawda.Kierownictwo wie ale nic nie robi.Jak tak dalej pojdzie to nikt normalny nie bedzie chcial pracowac w tej firmie.Opanujcie sie wreszcie i zrobcie cos z tym.To sie nadaje tylko do prasy albo tv.Ide dalej pracowac bo musze.

pracownica

macie racje tam nie da sie pracowac.brygadzistki robia co chca.inne pracownice ublizaja i wyzywaja a w szczegolnosci jedna blondynka w okularach z krosina.ktora jest bezczelna.i rozklada sie przed kazdym facetem w zakladzie.kierownik o tym wie ale sam sie z nia spoufala.moze wkoncu cos z tym zrobicie.ta firma spada na psy. pozdrawiam normalnych w tej firmie

ktoś

Prezesi maja to gdzieś nie interesuje ich co sie dzieje na hali dla nich ważna jest kasa którą ludzie dla nich robią wlasnymi silami a nie obchodzi nikogo czy ktoś jest wyzywany i wykorzystywany przez brygadzistki.Brygadzistki się czują tam najważniejsze czują się górą tam tylko potrzeba solidnej interwencji inspektora pracy lub wezwać tv ale każdy się boi.Dla mnie to jest chore powinni zrobić z załogą zmianę...szkoda słów.

MYSZA

Masz racje zmiana kierownictwa i firma bedzie miala ludzi do pracy bez wzgledu na kase bo wszedzie kasa podobna ale szacunek do ludzi z ktorymi tu sie nikt nie liczy horror co tu z nami robia ale tego nie da sie opisac

ELMA

tylko ci wychwalaja te firme ktorzy nie maja z czego zyc bo juz gmina nie chce dawac lub ci co maja plecy u kierownictwa lub brygadzistek reszta to dla nich material do posmiewiska ponizania i tania sila robocza dziwie sie ze wlasciciele tej firmy nie reaguja

sprawiedliwy

masakra jak niektorzy moga tam pracowac po kilka lat albo to juz jedna mafia albo tak kobiety zeszmacone ze przyzwyczaily sie do panujacych stosunkow albo za stare by zmieniac prace ja jestem mloda byle gdzie moge pracowac nawet za mniejsza kase byle z daleka od firmy gdzie brygadzistki tak wyzywaja kobiety ze gdybym miala swiadkow dostalyby wyrok ale kazdy sie boi bo chce pracowac chodzi o brygadzistki wyzej wymienione

ohh

Radze ci nie iść do tego zakladu to gorzej jak Oświęcim Hitler chyba nie byl taki do ludzi jak dwie zielone żabki brygadzistki jedna ze swidwina druga ze slawoborza one tylko uwarzaja wybrane osoby dla siebie jak ktoś im sie nie spodoba to jeżdżą po Tobie jak po szmacie nic szacunku a ile donosicieli tam jest w oczy pieknie gadają a po za oczy wszystko donoszą co sie gada do brygadzistek trzeba uważać na te babska bie polecam tej firmy

juz tam bylam

tymczasowo?jak chcesz i jak wytrzymasz jeden chlopak przyjal sie popracowal 3 dni i w trakcie pracy przebral sie i poszedl do domu .Oczyms to swiadczy prawda wyzywanie sie i wyzwiska to codziennosc a brygadzistki nie lubia nowych wrecz glosno o tym mowia i tak samo traktuja a kierownictwo nie reaguje .Asproboj cos powiedziec nie masz zycia pozdrawiam

juz tam bylam

jezeli odpowiada ci terror znecanie psychiczne mobbing to sie zatrudnij a zarobki najnizsza krajowa no chyba ze pociagniesz wszystkie soboty i ze dwie niedziele to okolo 2000 wezmiesz nie bedziesz mogl nic zaplanowac nawet wizyty lekarskiej bo grafik jest zmieniany ze 2 razy w tygodniu tylko nie waz sie odzywac bo nie bedziesz mial zycia chlopaki odchodza czekawe dlaczego?kobiety te madrzejsze tez

gość

O czym Ty piszesz dziewczyno????(usunięte przez administratora)no, chyba,że jest w firmie jedną z brygadzistek, dlatego ma tak dobrze

puszysta

ta firma jest do dup* no włłłaśnie ta firma jest jak rozpuszczony tłuszczyk świni. ide coś zjeść bo sięwkurzyłlamm oooo wiem możę rybkę z nordfisha :)

Panie (usunięte przez administratora)jak tam joging ?? z rana przed praca w Nordfishu ;]

puszysta

zwalona firma nie da sie opisac nie polecam żal mi ich ... ide cos zjjeść bo się wkurzyłam.

matrix

proponuje zwolnić dwie brygadzistki (wszyscy wiedzą które ) (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Nordfish-Foodmark Sp. z o.o. - Charzyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordfish-Foodmark Sp. z o.o.