Opinie o Superfish S.A

Weronika

@Jola. P. S rozumiem, że trochę ironizujesz? Możesz napisać w takim razie, jak naprawdę oceniasz prac w Superfish S.A? Możesz też odnieść się do mojego poprzedniego pytania, które dotyczyło imprez integracyjnych?

Weronika

@anonim, praca 12 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu? Czy aby na pewno? O warunkach na jakim stanowisku piszesz?

ff

no wlasnie @am ja to czekam caly czas az wypowie sie tutaj ktos z firmy kto bedzie mogl napisac cos na temat warunkow i atmosfery jaka tam panuje w fimire

Zostaw opinię o Superfish S.A - Kukinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Superfish S.A