Superfish S.A

Opinie o Superfish S.A

Bez słów

Polaków pracuje garstka. Duża ilość niezapowiedzianych 12 godzinnych dni pracy. Mało dni wolnych ( soboty niedziele czasem święta) Ludzie w niebieskich spodniach chamscy nie mili. A wynagrodzenia w porównaniu do Lisnera, Espersena czy BG bardzo niskie.

Ktoś z Was obecnie pracuje w Superfish S.A? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Weronika

@anonim, praca 12 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu? Czy aby na pewno? O warunkach na jakim stanowisku piszesz?

Iknow
@Weronika 18.04.2017 15:11

Jest to jak najbardziej prawda, potwierdzam. Czasami w niedzielę 8 h, a z rzadka wolny dzień.

Leszek

Dobry pracownik w każdej firmie poradzi sobie ze wszystkim. Będzie zadowolony, w przeciwieństwie do mniej pracowitych.

Weronika

@Jola. P. S rozumiem, że trochę ironizujesz? Możesz napisać w takim razie, jak naprawdę oceniasz prac w Superfish S.A? Możesz też odnieść się do mojego poprzedniego pytania, które dotyczyło imprez integracyjnych?

ff

no wlasnie @am ja to czekam caly czas az wypowie sie tutaj ktos z firmy kto bedzie mogl napisac cos na temat warunkow i atmosfery jaka tam panuje w fimire

Zostaw opinię o Superfish S.A - Kukinia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Superfish S.A