Opinie o "KORAL" Sp. z o.o.

Riana

Jak liderki przeklinaja wyzywaja na ludzi,ruska w tylek wchodza rzeczywiscie pracy tylko pozazdroscic.

Dominika

Ktoś z Was może powiedzieć coś więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w KORAL? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy. Co doradzilibyście osobom, które myślą nad podjęciem pracy w firmie?

W

A w biurze jak się pracuje jak tam się załapać?

tynka

witam jaką umowę się dostaje w koralu

szzz

W końcu doskonale wiedzą, ze trzeba dbać o stabilne zatrudnienie, a jak jeszcze atmosfera dopisuje to nic dziwnego, że każdemu odpowiadają stosunki w pracy.

Konik

Jak w każdym zakładzie pracy obowiązują jakieś zasady i normy i od tego są panie brygadzistki jak ktoś się nie wyrabia to ja też bym go nie trzymał praca tam jest w porządku płaca choć nie najwyższa ale zawsze na czas pracowałem tam i nie mogę na ten zakład narzekać

Konik

lala

nie podoba sie w koralu to do gemalto tam jest dopiero śmietanka towarzyska

EMBE

Ludzie jak wszędzie różni dobrzy i nie ale w sumie super

Szczerość

Jakby Ci ludzie co tak plotkują bardziej skupili się na pracy a nie na innych to byli by szczęśliwsi bo tak po opiniach to jesteście strasznie żałośni.

OLA

Jeśli w koralu praca to masakra to ty chyba pierwszą robote miałaś w życiu z mojego doświadczenia to powiem ci praca spoko chętnie bym tam wróciła ale pracy na starej hali już nie ma.Śmieszne idż gdzie indziej na produkcje to zobaczysz co to praca pod ciągłą presją i szczekanie na ludzi to będziesz miała porównanie na kolanach wrócisz do korala.Pozdrowienia dla dziewczyn z techno fajnie się pracowało.

Ela

Pozdrawiam paniom Basie i Krysie i wszystkie dziewczyny ja tam nie narzekam fajnie się pracowało jak bym mogła to bym tam wruciła do pracy

Fretkaa

Pracuje na starej hali . 8 Lat mam super brygadzistke i super kierowniczke i jest tam porzadek i sie ciesze ze mam prace i chce miec ta praca. Jak ktos krutykuje moj zaklad to do Moldawi. I pozdrawiam wspanialego Dyrektora.

lolek

Witam.....praca ok oczywiscie jesli ktos umie pracowac i chce...(usunięte przez administratora)brygadzistki sa ok ale jak kazdy maja gorsze dni .....

poziomka

nie polecam tragedia jak chodzisz cały czas do pracy to jest dobrze

mp

ja pracowałam 7 lat ,jest ciężko ale nie jest najgorzej.gdybym mogła poszła bym tam spowrotem.robiłam na wszystkich halach.co do ludzi to są ludzie i ludziska,trzeba poznać i nie dać się od tych przemądrzałych,jak się pozna to cz łowiek potrafi się dostosować do sytuacji i wie jak postępować z mądralami-po prostu trzeba być wyszczekanym i tyle.praca nie jest zła mimo że krzyż boli ale kto chce pracować to będzie.wszędzie jest ciężko nie tylko w koralu.no a zarobki na dzień dzisiejszy najmniej to chyba 1200 bez nadgodziń.jak komuś brakuje na chleb to pójdzie do korala.LUDZIE NIE NARZEKAJCIE ,NIE MA PRACY JEST ZLE JEST PRACA TEZ ZLE.NO CHYBA ŻE WOLICIE Z MOPSU KORZYSTAĆ I STĘKAĆ.

skorpion

w zazdej pracu nie jest letko choc jest zimno i cieszkie warunki to jednak nikomu nie polecam tej pracy

ja

Lol to ty jestes

lol

lol

ja

a teraz czemu nie pracujesz bo nie nadajesz się do pracy są tacy ludzie co pracuja już długo i jakoś im idzie praca w Koralu. A liderki są zawsze na hali są tylko cztery i są bardzo w porządku idzie się z nimi dogadać

marcin05123

Witam wszystkich pracowników ;) Ja jestem zainteresowany ta praca moze mi powiecie jak sie tam dostac moze kto mnie wkrecil by albo powiedzial czy sa przyjęcia bo nie wiem co zrobic mam złożyc podanie i czekac czy sa inne jakies sposoby ??? z gory dziekuje pozdrawiam :)

nieznajoma

jak tka dobrze ci sie zarabia to nie łazisz pewnie w soboty i niedziele no bo po co skoro masz ładną wypłate ??!!

Anm

Bzdety piszecie i nie wiecie co to jest praca i co to jest [usunięte przez administratora]. Pracowałam za dawnego własciciela i pracowałam w zeszłym roku róznica jest ogromna .Teraz to jest niebo i nie zgodze sie z tym co piszecie , traktując prace jak zabawę i ściemniając miejsca w rzadnej pracy się nie znajdzie .Swoje trzeba zrobic i jest OK. A czasy za komuny sie skonczyły że "Sie stoi czy sie leży płaca sie nalezy". Popieram kierownictwo i niech leserów i nieudaczników tempią tylko tacy psują opinie nikt inny:))) SZUKAJĄ DZIURY W CAŁYM , W TWARZ NIE DOSTAJE SIĘ ZA DARMO .

pracownik koral

Zgadzam się wcale nie jest ciężko.Płacą dobrze atmosfera super,a piszecie takie głupoty na temat KORALU że głowa boli najwidoczniej te osoby co to piszą to nie wiedzą jak jest naprawdę a po za tym jak się nie chciało pracować w tej firmie to przynajmniej nie psujcie opinii innym zwłaszcza dyrekcji i kierowniczką bo co do tych pań to są bardzo miłe i sympatyczne;]]]]A ty basia naucz się pisać a potem oceniaj ludzi co ty masz do tych kierowniczek są w porządku a jak ty pracowałaś w KORALU to widocznie nie nadajesz się do tej pracy

pracownik map

WItam co wy tu ludzie piszecie jak Nie nadajcie sie nawet do lekkich prac praca w koralu jest super atmosfera również nie ma żadnego [usunięte przez administratora] ja pracuje parę miesięcy i Nie zmieniła bym tej pracy a ten kto sie Nie. Nadaje bo nawet Nie potrafi dobrze ryby ulozyc to na odśniezanie śniegu. Gidzie!

Ania
@pracownik map 07.02.2013 15:24

Nie jestem przekonany co do firmy

Zostaw opinię o "KORAL" Sp. z o.o. - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "KORAL" Sp. z o.o.