ULTRAEUROPA Sp. z o.o.

Opinie o ULTRAEUROPA Sp. z o.o.

Agencja

Ucieło mi posta :) a więc cd: O mroźni mogę powiedzieć tyle, że tam to dopiero ludzi nie doceniają, zarówno na Produkcji jak i na Pakowaniu. Odeszła Kierowniczka na Paczkarnię i same muszą się zajmować większością rzeczy. Panie dźwigają ciężki towar, ciężkie wózki, dziewczynom na pakowaniu to już w ogóle nie zazdroszczę roboty, bo zimno, ciężkie wózki, kartony, kosze z produktami, palety. Są tam 4 pracownice stałe bo z tego co wiem to 2 na L4 od roku i nie dość że muszą się zajmować nami agencją, pilnować nas, papierów do uzupełniania dużo, może i mają te 6 produktów, ale robotę widzę, że robią i za magazynierów i za sprzątaczki. To co koordynator robi na Paczkarni to one same robią, wysyłki, naklejki drukują, raporty, jakieś próbki, kombinują żeby mieli wszyscy miejsce, towar zamawiają, im palet nie przynosi magazynier jak na Paczkarni a ich palety ważą podobno 20kg, sam 1 kosz waży ok 20-30kg zależy jakiego produktu, nieraz szczegółami się zajmują, a jednak. W tej pracy ogromny jest problem z (usunięte przez administratora) pracownika, niedocenieniem ludzi i zero wynagrodzenia!

Agencja

Cześć :) ja jestem pracownikiem z firmy zewnętrznej i pracuję w Ultra dorywczo od ponad roku, przeszłam przez niemalże wszystkie działy i powiem Wam tak, że jeśli ktoś chce to pracuje. Największym tu problemem są sami ludzie-patrzą kogoś, a nie swojej roboty, na potęgę obgadują swoje koleżanki (szczególnie na Paczkarni), na złość sobie wzajemnie robią, jak kogoś nie lubią (szczególnie stare pracownice względem nowych aż wstyd!), ludzie gonią za pieniądzem wiadomo, ciężka praca a zarobek najniższy, niektórzy robią, żeby 8 godz przerobić, a Ci co się starają to ich nie doceniają. Z tego co zaobserwowałam to awansują ludzi na koordynatorów ostatni czasy, jedni się nadają drudzy nie, bo podstaw nie znają z tego co słychać i widać. Może i nie jestem stałym pracownikiem, ale sposób w jaki tu się traktują ludzie przeraża. Dyrekcja ma problem dostają Kierownicy po uszach, ci z kolei wyładowują się na pracownikach, wiadomo, że każdemu puszczają nerwy, ale żeby np. pani koordynatorka wrzeszczała i rządziła się jak kierownik na okresie próbnym? Wrzeszczeć po ludziach za takie grosze? Nie łatwiej byłoby żyć w zgodzie? A już paranoją jest wykorzystywanie pracowników... Starają się a i tak nie są doceniani. Przykład magazynierów (owszem są wyjątki -lenie) ale i są tacy (czy był również ówczesny koordynator)że dwoją się i troją żeby zrobić wysyłkę dobrze, co często zmusza ich do zostania po godzinach, zaopatrzyć dwa działy w materiał do pakowania, magazyn w mąkę, wysprzątać hale, plac, na papierni odebrać towary, kurierów, wyukładać wszystko co przywiozą, odebrać miedzy czasie milion telefonów, bo byłam tam i wiem jaka robota, ale kto to zrozumie i doceni? Opieprz jeszcze dostaniesz a pochwały żadnej... żadnej motywacji do pracy, żadnego miłego słowa. Szok! Już słychać, że można zapomnieć o bonach na świętach aż miło... Jak kiedyś składałam cv żeby się zatrudnić tak teraz zmieniłam zdanie. Nie tak dawno miałam zlecenie na mroźnie, do tej pory najczęściej byłam na Paczkarni

Zawsze Polska

Są Kradzieże w tej firmie o tym nikt nie napisał i nikt jeszcze nie doszedł do wniosku kto kradnie i co dziwne wie kiedy nie działa monitoring A kto wie ten co dobrze zna Zakład i wie czy działa monitoring kto gdzie co ma w szafce (Jest to osoba po za zakładu (Ta osoba była wtedy kiedy zginęło 700 zł Pomyślcie kto bardzo proste tylko wyostrzcie wyobraźnie i wiecie już wtedy kto i ile ukradł Czemu nie pojawiły się zdjęcia w gablotce z monitoringu po kradzieży Monitora (Bo wiedzą kto ukradł )Dla nich Ważna osoba jest ta co ukradła.

trol

Umowy są po to by się z nich wywiązywać. Inaczej twoje życie to będzie jeden wielki chaos. Podpisałeś umowę o prace to pracuj zgodnie z jej warunkami Jak ci nie odpowiadają warunki tej umowy to negocjuj albo ją zmień na nową z innym pracodawcą.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ULTRAEUROPA Sp. z o.o..
oda5

W tej firmie albo chcesz pracować albo nie-to jest każdego wybór.Jeśli coś komuś nie odpowiada to niech się zwolni a nie pisze jakiś bzdetów.

eld

widzę,że jakiś domorosły specjalista od zarządzania produkcją z Ciebie. może się zgłoś do właściciela na jakieś stanowisko kierownicze,skoro twoim zdaniem wiesz w czym tkwi problem? może zostałbyś bohaterem? chociaż chyba nie, bo jeśli Twoim zdaniem w pracy narowość ma być ważniejsza od tego czy się pracę wykonuje dobrze czy nie... to raczej sukcesu w zarządzaniu nigdy nie odniesiesz. to jest praca a nie wojna narodów. a w pracy nikogo nie interesuje kim jestes tylko czy robisz ton do Ciebie należy. nikogo się w ultra siłą nie trzyma. o kwalifikacjach kierowników widzę też posiadasz jakąś wiedzę tajemną. a pewnie nie wiesz nawet ilu ich jest i żaden nie ma "pomocnika":-)

PRAWDA

bomba - 2013-04-19 10:42:32 Pracowałem w tej Firmie Tu jest Racja 1.Nie odbierają telefonu unikają kontaktów 2.Nie traktują pracowników na Poważnie [usunięte przez moderatora] w tym zakładzie zdarzyły się 2 Wypadki jeden spowodowany był ze dziewczynie Przygniotła Maszyna do tartaletek Palce 2 Wypadek Szlałf od sprężonego powietrza odpioł się i uderzył kobietę w głowe i dostała wcząsu mózgu 3 Wypadek Maszyna do za klejania kartonów wciągła dziewczynie palce pod taśme. [usunięte przez moderatora] Ostatnio się dowiedziałem ze nie są wypłacane premie dla tego że są duże straty w firmie (Jeżeli jest wymieniona premia w umowach o prace i td Powinien Pracodawca się wywiązać z niej. Ci co chcą zatrudnić się w Firmie Ultra Europa Ul.Łączna 20a niech się dobrze zastanowią bo wypłata 1300zł piekarze i zwykli pracownicy to się nie opłaca+I Brak premi i dodatków i świątecznychTo co piszesz to złośliwe uwagi. Ja też pracowałem w tej firmie i znam ją od innej strony. Problemów z kontaktem nie zauważyłem. W każdej Firmie zdarzają się wypadki ale są one wynikiem błędów ludzkich albo też nieprzestrzeganym przepisów BHP przez pracowników albo usterką maszyny. Czasem człowiek nie zdaje sobie sprawy że przekładając daną rzecz, może ona nam spaść, wysunąć się z/na rękę czy nogę.Czasem wydaje się że sam zrobisz coś, że sobie poradzisz, nie chcesz pomocy,a tu mały albo tez poważniejszy "wypadek". Chyba nie do końca wiesz jak dane wypadki się zdarzyły, wiec się nie wypowiadaj! A jeśli chodzi o premie tzw. uznaniowe to są przyznawane w zależności od uznania szefa, jak sama nazwa mówi! Ale miło jest taką premie otrzymać.

PRAWDA

Ernest - 2013-06-12 11:26:36 Najlepsze w tym jest kierownik na dziale.. [usunięte przez moderatora] Pseudo kierownik który ma prawo zwolnić jeżeli pseudo kierownik nie ma umowy jak kierownik tylko jako zwykły pracownik zwolniła już 2 Osoby i planuje następne zwolnić żeby pokazać się jak najlepiej dyrektorowi żeby dostała umowę jak kierownik .Ona zwolniła moją zonę także myślę żeby ją oddać do sądu pracy za zwolnienie bez uprawnień kierowniczych i bez danej umowy o Praca na stanowiska Kierownika. Wszyscy którzy pracują na dziale muszą na nią uważać jest nie obliczalna osobaOd przedłożonego zwolnienia przysługuje odwołanie, dlaczego żona się nie odwołała??? A może istniał powód zwolnienia o którym Pan nie wie.Poza tym wypowiadanie się o osobach których się nie zna, a Pan zna tylko - z tego co można wywnioskować- z opowieści żony- nie należy oceniać, bo jest to bardzo płytkie. Inteligentne i doświadczone osoby, a chyba za taką się Pan uważa,powinny wiedzieć, iż człowieka należy pierwsze poznać a nie wyrabiać sobie opinii od innych!

PRAWDA

zainteresowana - 2013-01-15 21:29:21 JOHN - 2013-01-02 11:00:17 NIE PLACĄ , NIE ODBIERJAA TELEFONOW , UNIKAJA KONTAKTU !!! UWAGA !John czy mógłbys napisac więcej informacji, gdyż jestem zainteresowana praca w tej firmie. Byłabym bardzo wdzięczna.CHYBA MIAŁEŚ ZŁE NUMERY BO TA FIRMA DOBRZE PROSPERUJE I PROBLEMÓW Z KONTAKTEM W TEJ FIRMIE NIE MA, POZA TYM KAŻDY PRACOWNIK DOSTAJE WYPŁATĘ NA CZAS!

ila

Ja tam miałam pracowac na pokowaniu ale zrezygnowałam poniewaz dowiedziałam sie ze jest tam wyjątkowo niesympatyczne kierownictwo a przedewszystkim na dziale pakowni wyżej opisany ^ niemrawy psełdo kierownik^

Bolek i Lolie

Jaś Fasola - 2013-06-18 17:42:15 Najbardziej narzekają na zakład osoby które są zazwyczaj leniwe i chcą dostawać pieniądze za obijanie się w pracy. Wypadki w tym zakładzie zdarzają się jak w każdym zakładzie w którym pracują ludzie. Wszystkie wypadki były spowodowanie z winy pracowników bo nie pcha się rąk za kratkę zabezpieczającą, wyłącza się maszynę gdy przezbraja się ją, a palce wepchać do zaklejarki to trzeba mieć umiejętności magika. Pensje są rzeczywiście od najniższej krajowej, ale taka jest polityka naszego rządu i co zrobić. Co do premii to dlaczego pracodawca ma ją wypłacać skoro pracownicy powodują dość znaczne straty dla zakładu (wyrzucanie do odpadów towaru który nadaje się do spakowania). :) :) :)Na wstępie ! Tam gdzie sie kończy zdrowy rozsądek tam zaczyna sie ultraeuropa. ^Jaś Fasola^ Angol dał ci pare złotych wiecej i pomiatasz ludzmi ?? Wstydz sie ! Tylko świnie tak postępują i zdrajcy narodu. W tym zakładnie zadna ale to zadna osoba na stanowisku kierowniczym czy ich ^pomicnicy^począwszy od piekarni kończywszy na pakowni nie ma zagrosz szacunku do pracowników co świadczy o ich ubogim intelekcie umysłowym.Dodatkowo nie dosc ze nie wstawiają sie za pracownikami (Polakami) to jeszcze są przeciwko nim. Wypadki są w tym zakładzie [usunięte przez moderatora] . Odpad i straty w zakładzie?:Nieudolne zarządzanieządze ludzi na stanowiskach którzy nie mają pojecia o pracy a którym wydaje sie ze wszystkie rozumy pozjadali , zwalniania doswiadczonych pracowników i zastępowanie ich ludzmi z agencji , brak jakiej kolwiek motywacji finansowej , nagminne stresowanie pracowników [usunięte przez moderatora] Premii nie ma niespełna rok! powód? Juz pisał.m ale jeszcze raz przypomne NIEUDOLNE ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ a w efekcje odpad. Od 5 lat nie było tam ANI JEDNEJ PODWYŻKI Nie ma starzowego ,

Jaś Fasola

zainteresowana

Nie podjełam pracy w tym zakładzie, gdyż miałam wątpliwości, jak tam jest sie traktowanym jako pracownik.

Ernest

Najlepsze w tym jest kierownik na dziale [usunięte przez moderatora] Pseudo kierownik który ma prawo zwolnić jeżeli pseudo kierownik nie ma umowy jak kierownik tylko jako zwykły pracownik zwolniła już 2 Osoby i planuje następne zwolnić żeby pokazać się jak najlepiej dyrektorowi żeby dostała umowę jak kierownik .Ona zwolniła moją zonę także myślę żeby ją oddać do sądu pracy za zwolnienie bez uprawnień kierowniczych i bez danej umowy o Praca na stanowiska Kierownika. Wszyscy którzy pracują na dziale muszą na nią uważać jest nie obliczalna osoba

MIS

bomba - 2013-04-19 10:42:32 Pracowałem w tej Firmie Tu jest Racja 1.Nie odbierają telefonu unikają kontaktów 2.Nie traktują pracowników na Poważnie [usunięte przez moderatora] w tym zakładzie zdarzyły się 2 Wypadki jeden spowodowany był ze dziewczynie Przygniotła Maszyna do tartaletek Palce 2 Wypadek Szlałf od sprężonego powietrza odpioł się i uderzył kobietę w głowe i dostała wcząsu mózgu 3 Wypadek Maszyna do za klejania kartonów wciągła dziewczynie palce pod taśme. [usunięte przez moderatora] Ostatnio się dowiedziałem ze nie są wypłacane premie dla tego że są duże straty w firmie (Jeżeli jest wymieniona premia w umowach o prace i td Powinien Pracodawca się wywiązać z niej. Ci co chcą zatrudnić się w Firmie Ultra Europa Ul.Łączna 20a niech się dobrze zastanowią bo wypłata 1300zł piekarze i zwykli pracownicy to się nie opłaca+I Brak premi i dodatków i świątecznychto jest prawda sama miałam wypadek ta firma to jest porażka

bomba

Pracowałem w tej Firmie Tu jest Racja 1.Nie odbierają telefonu unikają kontaktów 2.Nie traktują pracowników na Poważnie [usunięte przez moderatora] w tym zakładzie zdarzyły się 2 Wypadki jeden spowodowany był ze dziewczynie Przygniotła Maszyna do tartaletek Palce 2 Wypadek Szlałf od sprężonego powietrza odpioł się i uderzył kobietę w głowe i dostała wcząsu mózgu 3 Wypadek Maszyna do za klejania kartonów wciągła dziewczynie palce pod taśme. Także jest stosowany [usunięte przez moderatora] Ostatnio się dowiedziałem ze nie są wypłacane premie dla tego że są duże straty w firmie (Jeżeli jest wymieniona premia w umowach o prace i td Powinien Pracodawca się wywiązać z niej. Ci co chcą zatrudnić się w Firmie Ultra Europa Ul.Łączna 20a niech się dobrze zastanowią bo wypłata 1300zł piekarze i zwykli pracownicy to się nie opłaca+I Brak premi i dodatków i świątecznych

zainteresowana

JOHN

NIE PLACĄ , NIE ODBIERJAA TELEFONOW , UNIKAJA KONTAKTU !!! UWAGA !

Zostaw merytoryczną opinię o ULTRAEUROPA Sp. z o.o. - Rybarzowice

• Jak się pracuje w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTRAEUROPA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ULTRAEUROPA Sp. z o.o.