Dbam o zdrowie (DOZ S.A.)

Opinie o DOZ S.A.

Lidka

Praca na stanowisku specjalisty ds. administracji, jak atmosfera, zarobki, czy warto aplikować? ????

Kornela
@Lidka

Warto próbować, atmosfera jest spoko, wypłata się zgadza.

Tomy
@Kornela

Atmosfera to raczej kwestia ludzi którzy są na danym punkcie. Najważniejszy jest szacunek, nawet jak jest gorszy dzień. Jak takie się ma podejście to idzie gładko.

@Tomy

Jakim punkcie, przecież pyta o pracę w administracji

@Tomy

Ale gdy zamiast punktu wstawimy słowo dział, to właściwie się zgadza.

holak
@Lidka

Aplikuj i przekonaj się sama

Anonimowy

Jakie są zarobki na stanowisku specjalisty ds jakości ( na rękę)

bju
@Anonimowy

czy to nie może się różnić? Zapytaj na rozmowie

holak
@bju

Oczywiście, że może, ale jednak widełki jakieś są. Niemniej, nie ma obowiązku podawania tego na forum, więc zapytanie na rozmowie to zawsze pewna opcja

rozmowa_kwal

Zapraszają na rozmowę tylko po to by powiedzieć że masz niewłaściwe kwalifikacje, no dosyć tego ile można. Generalnie bez studiów i tak się nie dostaniesz nawet na jakiegoś klepacza w excelu chyba że po znajomości nie w normalnym procesie rekrutacyjnym. Tracą swój czas i mój bo jakaś panna z HR i manager się nie dogadali kogo szukają.

uggi
@rozmowa_kwal

Tak, na pewno tylko dlatego cię zaprosili, bo nie mają nic lepszego do roboty xd Kolejna, której nie przyjęli i kręci inbę na goworku.

Mingo

Pracuje w aptece i jestem z tej pracy zadowolona. Trafiłam na spoko ludzi i pomocą kierowniczkę. Od początku umowa o pracę, jasne warunki, wypłata mi odpowiada. Pracy jest dużo, są godziny w których kolejki się długie robią, ale za normę uważam, że trzeba się wtedy uwijać po prostu. I niektórych klientów starać się zrozumieć i tyle, bo wiadomo, że zdarzają się tacy specyficzni. Ot, moja opinia.

@Mingo

Czy są jakieś dodatki do wypłaty?

santodo
@Kati

Są, ale pozwól, że nie będę przepisywać, tylko pokieruję cię do zakładki benefity (po lewej na tym profilu masz, tudzież na stronie jest osobny segment poświęcony temu tematowi)

@santodo

O widzisz, nie zauważyłam, dzięki. One obowiązują od początku?

Natka
@Mingo

a jaki jest system pracy? po ile h wychodzą zmiany?

@Natka

Pracujemy w systemie równoważnym, więc nie ma konkretnie po ile godzin

@Kati

A masz zaznaczone, żeby było inaczej?

@Mingo

Nie, ale nie mam też zaznaczone, żeby obowiązywały od początku. Dlatego dopytuję. To nie jest tak, że moim hobby jest zadawanie na goworku pytań, na które znam już odpowiedź. Chciałam się dowiedzieć i tyle, ale nie wiem czy w takim razie mi się uda

@Kati

Dopytałem, bo nie zamierzam grzebać po ofertach, żeby sprawdzić. Najczęściej firmy zaznaczają takie rzeczy

@Mingo

Nie oczekuję tego, po prostu wydawało mi się oczywistym, że jako pracownicy posiadacie taką wiedzę. Ale nic, poszukam gdzieś. Aczkolwiek w żadnej ofercie pracy, którą widziałam, nie zaobserwowałam takiej adnotacji i nie mówię tu wyłącznie o tej firmie

@Kati

Nie ma co się spierać o to, co kto widział. Firm jest dużo, a każda inaczej konstruuje oferty

Teruteru

Można gdzieś zobaczyć zdjęcia jak wygląda centrala od wewnątrz? Biuro raczej nowoczesne, czy niekoniecznie?

@Teruteru

I to ma przesądzić, przepraszam, o tym, że chcesz gdzieś pracować czy nie? Tak pytam z ciekawości...

Teuteru
@Kandydat

Nie tylko, ale jednak trochę czasu spędza się z pracy, więc wolę sobie przedtem przejrzeć, jeśli jest taka możliwość. Nie rozumiem, co w tym dziwnego.

Faun
@Kandydat

skąd to założenie, nic takiego nie powiedział/a. zdjęć z wewnątrz nie mam, ale jak zobaczysz jak wygląda biurowiec, to możesz sobie z łatwością zwizualizować wnętrze ;)

Teuteru
@Faun

Gdyby tak było to by nie było pytania. Uwierz, różne rzeczy już się widziało

Nowoczesne.

Doziunia
@Teruteru

Open Space z wydzielonymi pomieszczeniami dla dyrektorów i na spotkania biznesowe. W biurze jest kuchnia i dwa automaty z kawą za darmo. Praca super i firma rewelacyjna bo zarządzana przez super Panią prezes.

TeruTeru
@Doziunia

Ok, dzięki

Nowege

Czy w IT jest możliwość pracy zdalnej?

Michun
@Nowege

Ja startuję na programistę i w ofercie jest napisane, że praca stacjonarna, więc zakładam że tak jest. Nie zaglądałem do innych. Jeżeli ktoś ma inne informacje, to chętnie się dowiem.

Mejko
@Nowege

Ja przeglądając oferty nie widziałem nigdzie, żeby była praca zdalna, nie było takiej informacji przynajmniej

@Michun

No to minus dla mnie za spostrzegawczość. Ofertę czytałem, ale najwyraźniej mój mózg postanowił zignorować tę informację.

@Michun

No, ale takiej odpowiedzi w zasadzie się spodziewałem.

@Michun

Dzięki! Już nie zawracam głowy w takim razie

Ada

Czy jest możliwość pracy zdalnej albo hybrydowej? Chciałabym pracować w centrali ale mieszkam w innym mieście. W ofercie pracy nic nie jest na ten temat napisane

Rotary
@Ada

Może napisz, na jakie stanowisko aplikujesz, będzie łatwiej.

@Ada

No też bym właśnie tak chciała! Wysyłałaś już CV czy jeszcze czekasz? Ja na dojazdy się nie zgodzę.

Ada
@Iwona

Nie wysłałam CV, chodzi o dział marketingu

@Iwona

Niestety raczej stacjonarnie wolą ale to też zależy od stanowiska

Maja
@Ada

a czy to nie jest tak że jeśli praca może być całkowicie zdalna to jest to zaznaczone w ofercie?

Maja
@Ada

tak mi się przynajmniej wydaje że do tej pory zawsze tak było. poza tym tak jak też inni piszą to zależy jakie stanowisko. na początku na pewno trzeba by być na miejscu żeby chociażby się przeszkolić z obowiązków itp

@Ada

No to super, bo mnie coś podobnego interesuje! masz jakieś doświadczenie w marketingu?

@Kodi

wielka szkoda, ale piszesz "raczej" więc wnioskuje że sprawa nie jest przesądzona.. może w tym roku zezwolą na pracę zdalną - co myślicie?

@Iwona

Ich pytaj, nie mnie. Musisz się sama dogadać, idź na rozmowę i negocjuj.

mały głód
@Iwona

Praca zdalna nie jest preferowana więc wątpię, że ktoś by na nią zezwolił.

Nika
@mały głód

czyli raczej nie zdażyło się, żeby pozwolili z jakiegoś powodu na pracę zdalną czy np pracownik z dłuższym stażem prędzej może o taką poprosić?

Malibu
@Nika

Tak czytam i nie wiem nadal co może być nie zrozumiałe z tego, co "mały głód" napisał...

Malibu
@Nika

Widocznie taka jest polityka firmy i tyle.

Czy rzeczywiście można liczyć na benefity typu prywatne ubezpieczenie medyczne i karta multisport, czy to tylko zagrywka employer brandingowa?

@Karolina

Karta jest, ale FitProfit. Chyba, że odkąd mnie tu nie ma to podpisali umowę na multisporta, ale no generalnie nie robi to większej różnicy, zasady działania te same.

@Karolina

A opieka medyczna w enelmedzie.

@oggy

I to się wybiera jakieś pakiety? Wybacz, nie miałam nigdy czegoś takiego wcześniej.

@oggy

A kiedy dostaje się te benefity? Od początku czy po jakimś czasie?

Mirek
@Karolina

przy uopie dostawało się od początku kiedy jeszcze pracowałem

@Mirek

Czy jest jakiś okres próbny?

jul

Jak wygląda sytuacja w "Dziale Naszych Marek" ? O co chodzi z tymi nadgodzinami?

Bbb

Czy doz ma naczelnego farmaceutę, takiego naczelnego experta?

??
@Bbb

Masz na myśli jakiś expert na całą firmę czy na jakieś regiony, czy konkretne punkty?

hbjh
@??

Np. regionalnego lub na całą Polskę

Jeśli chciałabym się ubiegać o stanowisko technika to ile lat doświadczenia powinnam mieć, bo chyba to też się liczy oprócz umiejętności.

odp
@Marta

nie zawsze są potrzebne konkretne lata doświadczenia. czasem wystarczy po prostu wykształcenie plus ukończony staż

@odp

No a tutaj jak to wygląda? Wiem, że to też zależy od człowieka pewnie, ale tak mniej więcej.

odp
@Marta

wygląda dokładnie tak jak napisałam. wykształcenie + staż

Kaka
@odp

A czy staż powinno się mieć zrobiony wcześniej czy można go zrobić w dozie?

Staż
@Kaka

Można staż zrobić tutaj tylko trzeba złożyć aplikację.

Kaka
@Staż

No że trzeba złożyć aplikację to naprawdę odkrywcze

Staż
@Kaka

Chciałem pomóc tylko, na tyle ile coś wiem z doświadczenia...

Tomy
@Kaka

Przecież informacja została podana, to do kogo masz pretensję i o co?

@Tomy

Dobra, ludzie, nie róbmy dziecinady bo to bez sensu. Chcecie się kłócić, to się wymieńcie numerami i idźcie na priv.

Ilona

Dział Zakupów (Specjalista ds. Zakupów) - jakieś opinie? Jaka jest atmosfera? Zarobki zadowalające?

Alf

w ogłoszeniu w benefitach jest: "pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową" - jak wyglądają te świadczenia na działalność kulturowo oświatową? W sensie co to w ogóle obejmuje?

Anonimowy

Jakie są zarobki netto na stanowisku specjalisty ds. Jakości?

Swoją aplikację złożyłam w zeszłym roku. Odbyłam pierwszy etap i zostałam poinformowana, iż niedługo zostanie wyznaczony termin drugiej rozmowy. Nikt nigdy się do mnie w tej sprawie nie odezwał. Ponadto, podczas rekrutacji Rekruter sprawiał wrażenie niezadowolonego ze swojej pracy, wręcz zniechęcił mnie do dalszej rekrutacji. Firma zdecydowanie powinna zadbać jakkolwiek o relację Kandydat - Rekruter.

Czy często zdarzają się nadgodziny w dziale handlowym? Czy są dodatkowo płatne? Pozdrawiam

Xx
@Kandydat

Nadgodziny są w standardzie pracy i nie są płatne dodatkowo. Wychodzenie o czasie jest czymś wyjątkowym.

Kick
@Xx

To już rozumiem dlaczego ludzie tak stąd uciekają

Karol
@Xx

Ale to przecież nie jest zgodne z kodeksem pracy Kwestię sposobu rozliczania nadgodzin reguluje art 1511 Kodeksu pracy, który mówi o tym, że za pracę w godzinach nadliczbowych, oprócz normalnej pensji, przysługuje dodatek w wysokości 100% wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających: w nocy, w niedziele i święta niebędące dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, w dniu wolnym od pracy, udzielonym pracownikowi w zamian za pracę w niedzielę lub w święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy. Natomiast 50% wynagrodzenia przysługuje za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających w każdym innym dniu niż określony w pkt 1

Misia
@Xx

To ile godzin w tej centrali siedzicie? 10? 12?

Karol

Na jakie zarobki można liczyć w centrali z małym doświadczeniem? Najniższa krajowa?

Hay
@Karol

Ale na jakim stanowisku? Bo to nie jest tak, że stawka jest ujednolicona dla wszystkich pracowników centrali...

Turek

Witam, zagląda tu może ktoś z działu analiz? Wysłałem właśnie zgłoszenie na młodszego analityka i chciałbym zapytać jak atmosfera u was i jakich mogę się spodziewać warunków. Nie musi być szczegółowo, chodzi mi o ogólny zarys. Wiadomo, że w ofercie zawsze wszystko jest pięknie a potem różnie to bywa.

Turek
@Turek

jeszcze jedno przy okazji, można tam jakoś parkować?

Travis
@Turek

Akurat jestem trochę gdzieś indziej ale podobno w porządku z tego co kiedyś wysłyszałem. Może ktoś inny się zresztą w tym temacie wypowie.

Travis
@Turek

Jak chodzi o parking to jest, standardowo - warszawski czyli raczej oblegany, ale gdzieś tam się wciśniesz pewnie.

@Travis

A wiesz może ile dopłacają za dojazdy do pracy i czy w ogóle? Bo mieszkam kawałek drogi od firmy i się zastanawiam czy można liczyć na jakiś dodatek z km.

Katee
@Iwona

Możesz się próbować dogadywać może w tej kwestii na rozmowie. Ja nie mam pojęcia szczerze mówiąc, nie korzystam z takich rzeczy bo mam dobry dojazd.

JPO
@Iwona

W zasadzie ciekawe pytanie. Tylko rzadko się widzi tego typu dodatki tak na prawdę.

wish
@Iwona

serio dopłacają za dojazdy?? już dawno się z czymś takim nie spotkalam to już chyba naprawdę rzadkość

Cirilla
@wish

Nie no, ona sama o to pytała, więc to nie jest potwierdzone info. Nie kojarzę, żebym widziała gdzieś info akurat o takim beneficie, ale no nie było mnie tam, więc nie wiem co i jak.

@wish

no jasne! już nie raz w swojej karierze miałam dopłatę do dojazdu, wydawało mi się że to norma.... nie mówie o tej firmie ale tak ogólnie :) marne grosze ale zawsze coś wpadło

@JPO

ja widziałam bardzo często dlatego jestem zdziwiona że w tej firmie nie ma czegoś takiego :(

@Katee

jasne, jasne! zawsze warto rozmawiać i wychodzić z własną inicjatywą :)

Nni
@Iwona

Wygląda jakbyś gadała ze sobą ale spieszę z pomocą. Jak firma dobrze działa to takie rzeczy jak dodatki są na plus ale nie nazwałabym tego normą bo każda firma coś innego proponuje. Tak tylko tutaj rzucam, czysto hipotetycznie ogólnie o miejscach pracy, bo ja też już mam za sobą parę dobrych lat w różnych firmach.

Manan
@Nni

no bo chyba w sumie trochę rozmawia sama ze sobą dziwne? i jeszcze kto to jest? pracownik kandydat?? nie widze podpisu

Ameno
@Manan

Przecież widać odnośniki, komu odpowiada i wystarczy przeczytać wypowiedzi, żeby wiedzieć, że nie "rozmawia ze sobą" już nie róbcie z człowieka wariata.

Barb

Jakiego typu pytań można się spodziewać podczas rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko asystenta działu marketingu? Czytałem, ze można dostać jakieś zadanie do rozwiązania. Na czym może ono polegać?

@Barb

Dobre pytanie bo też jestem potencjalnym kandydatem, mimo że jeszcze nie wysłałam CV haha :D mam wątpliwości.... Rozmowy rekrutacyjne bardzo mnie stresują więc wolałabym wiedzieć na co się przygotować.

@Barb

Jak nie masz sporego doświadczenia to raczej bym się nie nastawiał i tak pewnie wezmą kogoś kto był już u nich na stażu w dziale marketingu.

nn
@Iwona

a czym tu się stresować.. rozmowa jak rozmowa, wszędzie wygląda bardzo podobnie. Rekruterzy zadają podobne pytania i podobnych umiejętności oczekują.

Liczi
@Kodi

Przecież nigdzie nie napisała, że nie ma doświadczenia, moim zdaniem spróbować zawsze warto. Ja bym na pewno zrobiła sobie rozeznanie w branży i przypomniała sobie jakieś sytuacje z poprzednich miejsc pracy. Zawsze mi to pomaga przy rozmowie i czuje się pewniej.

@nn

Stres przy rozmowie o prace jest naturalny, jak ktoś się nie stresuje ani trochę w takiej sytuacji, to zaczynam mieć podejrzenia, że jest cyborgiem ;)

@nn

No ja wiem ale to już zależy od charakteru kandydata, a ja jestem pesymistką i lubię się negatywnie nakręcać... taka autodestrukcja :( Mnie to zawsze mega stresuje!

Ola

Jak często zdążają się nadgodziny w dziale marketingu? Czy są dodatkowo płatne?

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.