Dbam o zdrowie

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dbam o zdrowie

Nie polecam tej apteki. Podczas remontu przyjmują ludzi. Otwierają zaraz zamykają aptekę. Leki brudne całe zakurzone. Wszędzie brudno. Obsługa nie mila. Szukają leków nic nie mogą znaleźć. Panie jakby za kare tam stały. Często się chowają z tyłu gdzieś z kubkiem kawy w ręce. Na aptece rozmawiają przez telefon komórkowy w swoich prywatnych sprawach. Pytając czy ich córka dostała jeść czy wróciła z przedszkola czy szkoly. Widać, że w środku jest gęsta i nerwowa atmosfera. Każdy na siebie krzyczy. Często kupując jedna rzecz nie dostaje paragonu. Nie tylko ja bo moi znajomi też to zauważyli. Muszę się prosić o paragon wtedy mi go łaskawie panie wydrukują.

Staś Nowy wpis
@Andrzej

Potwierdzam..często ok.godziny 14.00 nie ma kto obsłużyć klientów.Stoi tylko stażystka za ladą.Porażka

Agata Nowy wpis
@Staś

No i co, ten stażysta tylko tak stoi i ładnie wygląda? To on obsługiwać nie może?

Staś Nowy wpis
@Agata

No właśnie tylko ten stażysta obsługuje i trzeba czekać w kolejce...a tyle stanowisk i puste..

Witek Nowy wpis

Ceny przystępne ale tylko przy zamówieniu internetowym. Apteka sama w sobie fajna. Lecz obsługa pozostawia wiele do zyczenia. Nie lubię być obsługiwany przez tą techniczke mała w ciemnych włosach która zawsze wciska jakieś rzeczy w rzekomo promocji a cena jest normalna lub wieksza. Jest strasznie nachalna. W dodatku często podczas obsługi rozmawia przez telefon... Przez to przestałem tam chodzić.

Zostaw merytoryczną opinię o Dbam o zdrowie - Chełmża

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dbam o zdrowie?

Kandydaci do pracy w Dbam o zdrowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dbam o zdrowie