Dbam o zdrowie (DOZ S.A.)

Opinie o DOZ S.A.

Klient

Obsługa jest dramatyczna, to sieciòwka ale wpływa na całą markę, tak złego podejścia do klienta w żadnej aptece nie widziałem. Pani jest nie miła, wręcz niegrzeczna, nie ma tam wprowadzonego żadnego standardu obsługi, jeśli chce ktoś zobaczyć jak wygląda najbardziej dramatyczna obsługa klienta warto tam pójść tak z ciekawości:) (usunięte przez administratora)chodź ciekawe że centrala nic z tym nie robi, bo jak widać po opiniach to standard, ale może szefowi odpowiedzialnemu za sprzedaż w sieci nie zależy na wynikach i wizerunku. (usunięte przez administratora)

@Klient

a co ma centrala robić, skoro ktoś zamiast zgłosić problem u źródła, to wylewa żale na goworku? w każdej firmie może się zdarzyć czarna owca, nie każdy się nadaje do tej pracy i to normalna sprawa, ale jak oczekujesz, że się kwestia rozwiąże sama, no to powodzenia...

Lala
@Klient

W ktorym punkcie byleś? Idz na Ģórczewską ( Jesli Wawa) Tam jest wysoki standard obsługi

Wiktoria
@Klient

Ja jestem ciekawa co robiła ta pani, że została nazwana niegrzeczną? Bo nie ma żadnych szczegółów co sprawia że nie za bardzo wierzę w tą historię

@Wiktoria

Mam podobne odczucia, a dodatkowo moim zdaniem obsługa w jednym punkcie nie powinna rzutować na całą sieć

no to swoją drogą

@Wiktoria

ale no tak, najlepiej jechać po pracownikach bez uzasadnienia...

@Nikinika

ale może jak wylał frustrację, to mu trochę lżej.

@Nikinika

niemniej, nadal uważam, że jeśli jest jakiś problem, to się go zgłasza, zamiast pisać nic nie wnoszącą opinię na portal skupiony na pracy.

@deo

To może chociaż tyle

@deo

Zgadzam się z tym

dozakbar
@Klient

Standard jest taki, że jak nie wydasz mnóstwa pieniędzy i nie kupisz tego co Ci proponują to psujesz statystykę, która dla menadżerów jest święta i zawracasz gitarę, reszta to zasłona dymna.

Okk

Pracuję w aptece w Warszawie już 9 lat. Bywały lepsze i gorsze czasy w firmie, ale ogólnie praca jest stabilna, mam umowę o pracę i nie muszę się martwić, że nagle mnie zwolnią, a już nie raz takie sytuacje w innych popularnych aptekach widziałam, jak zatrudniali ludzi na śmieciówkach.

Genezy
@Okk

umowe o pracę otrzymuje się od pierwszego dnia? i po jakim czasie nieokreślony?

Okk
@Genezy

Tak, umowę o pracę miałam od razu

@Okk

Hej. I na jaki termin taka pierwsza umowa była?

@Anna

u mnie było to trzy miesiące

@Anna

tylko, że ja zaczynałem od stażu

Asia
@bello

To myślisz, że bez stażu będzie inaczej?

nie mam pojęcia

@Asia

zaznaczam, bo stwierdziłam, że to może mieć jakieś znaczenie

x
@Okk

Jeśli w aptece w ciągu 2 lat zwalnia się lub odchodzi 7 osób to praca jest baaardzo stabilna, a jaka super to już nie wspomnę...

krokodyl

Piszę z perspektywy mojej apteki, nie mogę wypowiadać się jak jest w innych, ale u mnie panuje fajna, zdrowa atmosfera, kierowniczka zawsze stara się na spokojnie załagodzić ewentualne konflikty, które jak wszędzie, czasami się zdarzają. Wiadomo, zdarza nam się posprzeczać, ale moim zdaniem pracują ze mną fajni, dojrzali ludzie.

Megii89

Znalazłam ofertę pracy w aptece w moim mieście, aczkolwiek żeby aplikować na ofertę muszę wejść na stronę DOZ. W miejscu załączenia CV jak klikam uruchamia się mi aparat. Jak robię zdjęcie swojego CV pokazuje się informacja, że plik za duży, ale nie da się nic zrobić tam i zmienić nawet wielkości zdjęcia. Jak w takim wypadku przesłać swoje CV na tą stronę?

@Megii89

a nie ma tej samej oferty na pracuj np?

może warto tak poszukać

@Megii89

ewentualnie podeszłabym do tej apteki i zapytała. Być może pozwolą zostawić tam cv na miejscu

Megii89
@Nikinika

Jest przekierowanie na kwestionariusz Doz i tam problem z załączeniem CV. Tak osobiście tam podejdę podpytac.

@Megii89

jasne, rozumiem, pewnie jakieś błąd systemu

@Megii89

chociaż ja to się na tych całych systemach to nie znam

daj znać jak ci poszło

Emmene
@Megii89

może napisz też do nich na maila, że tak się dzieje na ich stronie, bo pewnie inni kandydaci mają ten sam problem, być może dzięki temu szybciej to naprawią. Ja akurat przez pracuj pl aplikowałam i tam nie miałam żadnych problemów.

@Emmene

myślę, że już go raczej rozwiązali po takim czasie

@Emmene

nawet jak poszła do apteki zapytać i wytłumaczyć sytuację to może ktoś to gdzieś właśnie przekazał

Dalomena
@bello

Tak, wszystko działa, info na świeżo, bo wczoraj wysyłałam. I z kompa i z telefonu jest git.

Malina

Mam pytanie odnośnie rekrutacji. Może ktoś z Was mial podobne doświadczenia? Rekrutacja była do 9.04. Przeszłam 2 etapy: rozmowę i testy, 3 to było zadanie, które wykonałam 22.04 i dostałam odpowiedź, że jesteśmy w kontakcie do dziś nie mam żadnych informacji zwrotnych. Czy w DOZ tak długo trwa rekrutacja? Będę wdzięczna za informację.

koala
@Malina

rekrutacja na pewno trwa chwilę, ale nie prowadzę ich to nie wiem jak to wygląda, może spróbuj się sama z nimi skontaktować. Przecież mogli coś wysłać, a nie doszło, zdarza się

@Malina

Raczej nie, a do którego działu aplikowałaś?

Jack
@Malina

Szkoda tylko czasu na test, z którego nie dostaje się feedbacku*test z kosmosu. Później kolejny etap z kierownikiem gdzie pracownik najlepiej jakby robił wszystko za darmo. A jak masz swoje zdanie i nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) to narazie. Cos czuje, że macie mobbing w dziale handlowym, nic dziwnego, że szukacie pracowników.

kosmos
@Jack

uwielbiam kandydatów, którzy nie przepracowali nawet dnia, a wiedzą wszystko co dzieje się w firmie...

kokoszanel
@Jack

Oho, mamy tu znawcę firmy z wewnątrz najwyraźniej, nie ma co.

kandydatka
@Jack

po pierwsze: moim zdaniem to chyba normalne, że firma szuka pracowników... według ciebie z każdą firmą, która ogłasza oferty pracy musi być coś nie tak? po drugie: współczuję, że się nie dostałeś, no ale takie życie, po prostu mieli lepszych kandydatów, a skoro wylewasz teraz żale na goworku po jednej rozmowie, to też nie świadczy o tobie za dobrze

AdC

Firma duża, są plusy i minusy jak wszędzie ale niestety wynagrodzenia są marne w porównaniu do rynkowych na tych samych stanowiskach. Dodatkowo, ubogi pakiet benefitów, to prawda narzędzia pracy nie są w tej firmie dobre - słabe stare telefony komórkowe, komputery nie najnowsze, samochody służbowe fakt dyrektorzy maja forda mondeo ale w tych czasach tego typu autami z segmentu jeżdżą już menadżerowie czy przedstawiciele. Menadżerowie jeżdżą focusami to prawda szkoda. Słyszałem od koleżanki że będą zmiany na WV a menadżerowie dostaną WV golfa - żenujące to fakt! Jak się nie dba o ludzi to ich często się szuka.

sroka
@AdC

trochę nie rozumiem o co ci chodzi, skoro auto jeździ, jest sprawne i spełnia swoją funkcję, to chyba nie ważne czy ford czy bmw, skoro to tylko auto służbowe.

DOZin Zbazin

Najlepsza praca ever. Super Pani Prezes z wieloma pomysłami i z szerokim spojrzeniem na biznes. Nie ukrywam, że czasami tęsknię :)

@DOZin Zbazin

Nie wiem, czy to piszesz ironicznie, czy na serio, ale nick mnie rozbawił, masz za niego plusa ;)

niunia

bo co? prawda tylko może byłeś słaby nicku jeden

@niunia

W sensie? Ja nic nie mówię, że to nieprawda, jak mogłem być tu słaby, skoro tu nie pracowałem

Aura

Jeśli ktoś ma małe dzieci i zastanawia sie nad podjęciem pracy w DOZ, serio uważam, że warto i sie opłaca. Firma zapewnia dofinansowanie do żłobka, przedszkolami i nawet jak chce sie wysłać dzieci na wakacje, wiec naprawde bardzo na plus. My z rodzinką korzystamy juz z tego trzy lata i naprawde sporo zaoszczędziliśmy.

Pamela
@Aura

Potwierdzam, ja niestety musialam zakonczyc współpracę, czego trochę załowałam, ale benefity są serio czymś świetnym. My też wykorzystaliśmy, ile tylko mogliśmy

Kam
@Pamela

Hahahah O jakim dofinansowaniu piszecie ? Bo żadne na żłobek czy wyjazd dziecka na wakacje nic takiego nie ma

@wtemacie
@Kam

Dokładnie...bzdura benefity ...wywindowane cele sprzedażowe, że już nawet premii nie uświadczy nikt.

doziowa
@@wtemacie

Niestety potwierdzam, że w tej firmie wynagrodzenie jest fatalne, zero podwyżek, cele sprzedażowe tak wygórowane , że nie sposób wyrobić i dostać premię , pracownicy musieliby stąd masowo zacząć odchodzić, by w końcu ktoś tam na górze siē obudził i cokolwiek zrozumiał... A największą kpina to była na początku pandemii, gdy my potrzebowaliśmy płeć i i maseczki ogólnie środków ochronny, musialysmy same sobie kupować , bo doz nie było stać, za to z kolei uruchomili infolinię z psychologiem , bo farmaceucie w dobie pandemii to psycholog potrzebny przede wszystkim, żałosne to wprost było.

@wtemacie
@doziowa

Myślę, że zaraz nastąpi masowy odpływ pracowników. Coraz więcej Aptek ma skracane godziny otwarcia bo nie ma mgr I bardzo dobrze moze ktoś wreszcie się obudzi ...ale najważniejsze że impreza w Zakopcu się zbliża i wszyscy będą się świetnie bawić i udawać jak cudownie się tutaj pracuje ????

Aura
@@wtemacie

Nie rozumie, skoro tak ci źle to czemu tam jesteś? Ja jestem zadowolona z pracy i nie mam powodów, żeby odchodzić, ale jak komuś nie pasuje to co mu da wypisywanie na forum?

ex
@@wtemacie

Ale co jest złego w imprezie w Zakopcu, bo nie rozumiem?

ex
@doziowa

Jak śmieli zapewnić pracownikom wsparcie psychologiczne...no tragedia, faktycznie.

Kaja
@ex

i tak źle i tak niedobrze jak widać

Szara
@ex

No dla mnie akurat wsparcie psychologiczne to na prawdę był dobry ruch, tyle się teraz ludzi posypało pod tym kątem...

Wiole
@Aura

Proszę o więcej informacji na temat dofinansowania do żłobka?

Wtemacie
@Aura

Co za bzdura ! Jakie dofinansowanie?

Lilac

W centrali są same takie doświadczone osoby czy młode osoby też znajdą tam dla siebie miejsce?

Kaktus
@Lilac

Nie ma konkretnej grupy wiekowej, jest pewien rozstrzał, więc tak, młode osoby też znajdą tam miejsce

goliat
@Lilac

a to aż tak istotne?

Lilac
@goliat

Dla mnie istotne, a co?

karotka
@goliat

no to raczej jest istotne jeśli chcesz się zatrudnić czy preferują takie osoby

Halina
@Kaktus

Ale patrzą bardzo na doświadczenie w takiej branży ??

Zależy od stanowiska

@Halina

Na niektóre patrzą, bo to istotne, na innych może to zupełnie nie mieć znaczenia

@Remm

to na te w centrali pewnie bardziej na to patrzą

@Remm

dobrze myślę? wiesz coś więcej?

@nene

Wybacz, ale nie będę teraz wertować ogłoszeń i sprawdzać, na które stanowiska nie wymagają doświadczenia, a na które nie. Zwłaszcza, że nawet nie wiem jaki obszar cię interesuję.

@Remm

Masz racje ale może chociaż powiesz na jakich umowach zatrudniają. Nowym dają zlecenie czy na czas określony?

@Remm

nie miałam na myśli, żebyś je sprawdzał, sama sobie to potrafię zrobić

@Remm

myślałam tylko czy ogólnie w centrali lepiej patrzą na osoby z doświadczeniem (tak np. jak jest w ofercie, że tylko mile widziane)

@nene

No to tak nie jest tylko w centrali, tak jest wszędzie ;)

twh
@nene

Za dużo analizujesz. Spełniasz wymagania - wyślij cv. Nie - nie wysyłaj, chyba, że umiesz się na tyle zareklamować, że cię przyjmą i bez tego. Tyle.

@twh

tylko pytam, no. poza tym, temat już wyjaśniony, nie ma co dodawać.

awokado
@Marek

Zależy jak się dogadasz.

Asia

Jaki dress code obowiązuje w centrali?

palma
@Asia

dobra pytanie, można na luźno, czy trzeba się stroić w jakieś garsonki i inne pokrewne?

@palma

Można luźno, są i tacy co w bluzie z kapturem latają, pytanie jak się z tym czujesz, wydaje mi się że warto przyjść przynajmniej schludnie

neon

ale to spoko, że nie ma jakichś sztywnych wytycznych względem ubioru

Remm

no i z regułī wszyscy to robią. bluza z kapturem też może być schludna

@neon

z reguły*

@neon

nie jestem kandydatem ofc, źle oznaczyłem.

@Remm

czyli nie ma z tym problemu jakiegoś?

@Remm

bo lubię czasem sobie ubrać bluzę, a nie uważam żeby to jakoś źle wyglądało

nie ma problemu :)

to super, bardzo wygodnie

Wymienić Dorotę Markiewicz z centrali na nowszy model

Nika

Interesuje mnie taka rzecz. Czy jeśli w jakiejś aptece ktoś pójdzie na dłuższe wolne to mogą być przetasowania i jest potrzeba, żeby ktoś tam był dodatkowo na ten czas to np przeniosą cie wtedy do tego innego punktu? Czy starają się zatrudnić na chwilę kogoś z zewnątrz?

@Nika

Może trochę tak naookoło, ale mam nadzieję, że zrozumiałe pytanie

@Nika

To brzmi jak dość jednostkowa sytuacja, więc ciężko gdybać o tym jak w konkretnym punkcie rozwiążą taką sytuację

@Nika

Zależy jakie dłuższe. Jak urlop macierzyński to zatrudniają kogoś nowego i albo później jak chcesz wrócić to zostajesz a ta osoba wylatuje lub odwrotnie.. oczywiście jeśli masz umowę na czas nieokreślony

@holak

A myślałam, że są jakieś ogólne zasady względem takich sytuacji

Halina
@X

A jak nie mam umowy na czas nieokreślony to prawdopodobieństwo zwolnienia czeka ??

@Halina

Tak. To już zależy od upodobań kierownika i menadżera i nie ma znaczenia ile lat ktoś pracowal w firmie a jeszcze jesli bys chciała podwyżkę to już jesteś skreslona, bo jak to podwyzka. Chociaż szczęśliwcy dostali to całe 200 zl

Maria
@X

To slabo z ta podwyzką... a jakies premie, dodatki chociaż sa?

camille

zapewniają opiekę medyczną? jeśli tak to w jakiej firmie?

tak jest opieka medyczna

w Enel medzie

o, okej

@yupi

nie korzystałam, jak tam z terminami? szybciej niż w publicznej przychodni, czy porównywalnie?

@camille

ja właśnie tu zacząłem korzystać i jestem zadowolony

@camille

no nie ma takich dużych problemów z terminami

Edamane
@camille

Zależy. Zależy od specjalizacji, od lokalizacji oddziału, od różnych czynników.

Edamane
@yupi

Na pewno lepiej niż w przypadku publicznych placówek, ale nie da się uśrednić co i jak.

@Edamane

tak, to chyba jak wszędzie

znaczy, że dobra opcja

luna

Na Asystentkę biura trzeba mieć prawko, czy to praca typowo na miejscu i nie ma potrzeby?

Travis
@luna

Ktoś w tych czasach nie ma prawka? Jestem zaszokowany.

@Travis

To przestań być, bo mnóstwo ludzi. Wystarczy tylko patrzeć dalej niż za czubek swojego nosa, żeby to dostrzec.

@Travis

Poza tym, bardzo prosiłabym o komentarze, które jednak mają związek z zadanym przeze mnie pytaniem , mające inny cel, niż zdyskredytowanie mojej osoby, czy jakiejś grupy osób...

sansa
@Travis

żartujesz sobie? zresztą nie odpowiadaj...

Iwona
@Travis

Nie ma, co w tym dziwnego? Zacznijmy normalizować brak prawa jazdy!!!

kalina
@Travis

Ty jesteś normalny? Wstyd, że podpisujesz się jako pracownik DOZ. Natomiast prawda jest taka, że ten komentarz przedstawia prostactwo ludzi zatrudnionych w centrali DOZ.

Kaka

Na ile się podpisuje pierwszą umowę?

Gabi

Witam, jestem zainteresowana stażem. Jeśli ktoś po stażu dostał etat, byłabym wdzięczna za informację o jego przebiegu.

Leti
@Gabi

ale stażem w centrali czy w aptece?

Mingo
@Gabi

Istnieje taka możliwość. Zależnie od wolnych wakatów tam gdzie będziesz ten staż odbywała

@Gabi

Ja byłam na stażu, centrala here. No i co mogę powiedzieć o przebiegu, właściwie wyglądało to jak pełnoprawna praca - byłam normalnie wdrożona w obowiązki i robiłam co do mnie należy z drobną dozą taryfy ulgowej, bo wiadomo, że się dopiero wszystkiego uczyłam, więc te procesy były nieco bardziej rozciągnięte w czasie. Ale po takim stażu jesteś już dobrze przygotowana do pracy na stanowisku, więc wydaje mi się, że dla firmy też to jest na rękę, żeby przyjąć na stałe stażystę, który już wie co i jak, niż kogoś zupełnie z zewnątrz i wdrażać na nowo.

@Gabi

No i po prostu jak staż dobiegał końca, to wzięli mnie na rozmowę, powiedzieli, że są zadowoleni z tego jak się sprawdzam i zaproponowali przejście na etat, podpisanie umowy i tyle.

@Gabi

Jeżeli pytasz natomiast o przeobrażenie z technika stażysty na technika farmacji, to nie wiem jak to wygląda, ale podejrzewam, że może działać na podobnych zasadach.

@Olina

Super, dzięki za tak szczegółową odpowiedź. Dodała mi nie co nadziei, bo nie ukrywam, że w dłuższej perspektywie zależałoby mi na zahaczeniu się na dłużej.

@Gabi

tzn, w którym kierunku się wybierasz? Tak z ciekawości podpytuję

@Olina

Właśnie o centrali myślę, dlatego też twoja opinia bardzo mi się przydała. Nie chcę się na nic specjalnie nastawiać oczywiście, ale sama taka możliwość już jest dobra

Lidia
@Leti

A w aptece ktoś był na stażu? Jakie wrażenia??

mike

Witam czy Wam też ucięli pieniądze za doziki? Wyrobiona norma jak co miesiąc

gosik

Jak tu jest z socjalnym. Jest coś?

Tak

@holak

a możesz mi wymienić co?

@holak

bo wiesz, chciałabym się tak rozeznać trochę.

@gosik

wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, dofinansowanie do żłobka i przedkola

przedszkola*

@gosik

o szczegółach nie opowiem, bo ani nie mam dzaci, ani trudnej sytuacji

@gosik

dzieci* sorry, ja jeszcze przed kawą ;)

@holak

dzięki, szczegółowo nie musze znać na razie

Aneta
@holak

A jakie są zarobki ogólnie tak dopytam jeszcze, bo szukam pracy.

dobre, mnie odpowiadają

campaniello
@Aneta

o jakie stanowisko pytasz w ogóle? bo wyobraź sobie, że nie na każdym stanowisku w obrębie całej firmy są takie same, żeby to jednoznacznie określić

@gosik

Musisz zarabiać praktycznie najniższą krajową na osobę w rodzinie zeby coś dostać

@Aneta

W aptekach najniższe na rynku

pomik

Czy jest tu ktoś kto miał taką sytuacje, że zostawił cv tak ogólnie (że nie znalazł oferty dla siebie) i się do niego odezwali faktycznie? Bo zastanawiam się nad taką opcją czy może lepiej wrzucić cv na najbardziej zbliżoną oferte pracy?

@pomik

Co masz na myśli przez "najbardziej zbliżoną ofertę pracy"?

@rabbit

Że będzie częściowo odpowiadała moim umiejętnościom

@pomik

Jeżeli mówimy o tym, że oferta będzie częściowo odpowiadała umiejętnościom, a nie umiejętności częściowo ofercie, to ja bym mimo wszystko złożyć bezpośrednio na daną ofertę. Ciężko powiedzieć jak rozpatrują aplikacje inicjujące, ale patrząc na to, że jest trochę rekrutacji obecnie, to obawiam się, że niespecjalnie będą mieli czas sobie tym głowę zaprzątać

@rabbit

Jasne, dzięki za podpowiedź, bo się zastanawiałem co z tym zrobić. To chyba złożę faktycznie na wybraną ofertę, a nie tak ogólnie

To już jak tam wolisz.

JAREK

ROZMOWA NIE JEST MERYTORYCZNA...TYLKO PLOTKI I ZNAJOMOŚCI

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.