Dbam o zdrowie (DOZ S.A.)

Opinie o DOZ S.A.

Kiki

Witam serdecznie, jestem po 2 letniej szkole o kierunku Technik Farmacetyczny i idę na rozmowę kwalifikacyjna żeby odbyć staż w aptece DOZ. Moje pytanie takie jak wyglądają tam staże? Bo szczerze nawet nie mieliśmy styczności z programem aptecznym czy będę dopuszczona do obsługi klienta itd. Jak to wyglada w tych aptekach. Za jakie kolejek informacje serdecznie dziekuje.

Take you dancing
@Kiki

Stażysta jest od przynieś, wynieść, podaj, pozamiataj. Oddeleguja Cię do najgorszych prac a jeszcze miej na uwadze, że fochy i pretensje będą na porządku dziennym.

Klientka 38l.

Nie wiem czy podziękowania dotrą do zainteresowanej (niestety nie znam imienia) ale mimo to dziękuję przemiłej Pani w aptece na Bronikowskiego za pomoc i radę. Myślę, że jeśli ta Pani to przeczyta będzie wiedziała o co chodzi i kto piszę

Cassia

Czy jest wakat na obsługę klienta, ale bez znajomości języków wschodnich? Rosyjskiego to jeszcze dziabnęłam w liceum, ale ukraiński nie huhu, za to angielski i niemiecki mam na dobrym poziomie. Czy generalnie jest to integralna część tego stanowiska i bez tego nie ma szans na pracę jako specjalista ds. obsługi klienta?

Egzo
@Cassia

Teraz to i tego nie widzę na horyzoncie, soł, chyba nie.

Ana
@Egzo

ale na tych ofertach często jest przetasowanie, znikają i pojawiają się następne także jak ktoś jest szczerze zainteresowany to musi chyba cały czas je przeglądać

@Ana

dokładnie, teraz jest w sumie aż 5 stron ofert pracy

Egzo
@Ana

Może i tak, nie moja broszka

Sona

Czy na stanowiska w centrali (ogólnie) potrzebna jest wiedza farmaceutyczna? Czy wystarczy ta wiedza związana ogólnie z pracą w danym dziale, w sensie np marketing itp.

Doora
@Sona

Nie, jedynie specjalistyczna zgodna ze specyfiką danego stanowiska.

Ina
@Sona

To chyba zależy od stanowiska, bo wydaje mi się że widziałam takie, na które wymagali tej wiedzy, ale aktualnie są też takie, które tej wiedzy nie wymagają, więc to zależy co Cię konkretnie interesuje. Musisz być na bieżąco z ofertami i sprawdzać, bo one cały czas się zmieniają

Maria
@Sona

chyba dobrze by było wiedzieć coś o branży firmy do której się chce aplikować.. tak sądzę

Sona
@Sona

Zależy mi na informacji od kogoś kto pracuje lub pracował w niedalekiej przeszłości w centrali ale dziękuję Wam

Doora
@Sona

Ja tam pracuję, ale cóż, możesz po prostu zignorować ten fakt.

Ina
@Sona

W zasadzie odpowiedź została udzielona, ciężko dopowiedzieć coś więcej w tej kwestii tak właściwie :)

Scully

Czy do centrali są obecnie prowadzone rekrutacje?

Vita
@Scully

Ofert jest aż 5 stron, co prawda większość na magistrów, ale nie przejrzałam wszystkiego. Poszukaj, może znajdziesz to czego potrzebujesz

Tak, są.

odp

To wygląda, że max kilka osób. Średni wynik jak na rzekome masowe ucieczki z firmy.

ciekawa
@Scully

rekrutowałeś może? jeśli tak to jak to przebiegło?

Inna
@ciekawa

O co konkretnie pytasz to może ja będę w stanie Ci odpowiedzieć.. chodzi o etapy poszczególne?

Scully
@ciekawa

Jeszcze nie.

ciekawa
@Inna

tak. o etapy rekrutacji i ich wygląd, zwłaszcza rozmowa i pytania, których można się na niej spodziewać

Chciałabym poznać opinię na temat pracy w dziale zakupów. Interesuje mnie OTC lub Dermokosmetyki. Jaka jest atmosfera, godziny pracy, czy robi się dużo nadgodzin (a jeżeli tak to czy są płatne, czy można je później odebrać), jakie są zarobki, dodatkowe benefity? I chyba najbardziej mnie ciekawiące - czy rzeczywiście te działy się tak rozrastają, czy może częste ogłoszenia w ostatnim czasie wynikają z dużej rotacji pracowników? Jestem ciekawa także jak zorganizowana jest praca w czasie pandemii, czy jest praca zdalna itp? Będę wdzięczna za konkrety :)

Ona
@@Pytanie

Pracujemy po 8h; zazwyczaj 8 do 16. Nadgodzin nie ma, bo nie ma takiej konieczności. Pewnie jakby się pojawiły to by zapłacone były. Zarobki atrakcyjne powyżej rynku. Atmosfera rewelacyjna. Pracy zdalnej nie ma bo i po co, mamy dobre procedury i Dbamy o zdrowie. Zapraszamy fajna firma i fajna praca

exex
@Ona

Niestety Ona zapewne to pracownik HRu. Pracowałam jakiś czas temu w dziale zakupów. Ciągłe bezpłatne nadgodziny, nerwówka i chaos. Tego się nie da opisać. Ogłoszenia się wciąż pojawiają bo zapewne nikt nie daje rade tam pracować, ja też zrezygnowałam. Z plusów atmosfera wśród pracowników w miarę życzliwa, ale za to przełożeni obserwują żebyś się czasem zbyt nie zakolegowała, masz nie zdawać pytań tylko robić, robić, robić, często po kilka razy to samo. Nie polecam!

exex
@@Pytanie

Zapomniałam dodać, ze na ma co liczyć na odbiór godzin, codziennie wymagane są nadgodziny i nikt nie respektuje czasu pracy.

Nerwy są w każdej dużej firmie, która ma znaczenie na rynku. Nic dziwnego, że oczekiwania są wysokie. Mało widziałaś, skoro uważasz DOZ za złe miejsce pracy. Znaczy, masz do tego prawo, ale ja absolutnie się nie zgadzam i uważam, że celujesz całkiem niesłuszne zarzuty.

Nono

no ba, bo najlepiej jest iść do pracy gdzie niczego nie wymagają, umawiają spotkanie i mówią róbcie sobie co chcecie ;p

Ona

Też tak uważam. To najlepszy pracodawca

Key
@Nono

Takie rzeczy pewnie też się zdarzają, ale nie w firmach, które chcą mieć jakiekolwiek znaczenie na rynku

Nono
@Key

nie wydaje mi się żeby gdziekolwiek oddawali całkowicie pałeczkę pracownikowi bez kontroli tego co robią, no ale może może

Shit

W mojej obecnej pracy też jest dużo pracy Ale bez nerwowej atmosfery i poganinaia. Zarobki lepsze. Także nie porównuj DOZ do każdej firmy.. też jestem na szczęście już byłym pracownikiem DOZ i odradzam każdemu! I doradzać będę!

Shit

Nie do wiary, że przez tyle lat nic nie zmieniło się. Widzę, że jeszcze bardziej gnębią i wykorzystują pracowników niż za moich czasów.. Ale nic dziwnego. Dla DOZ pracownik nie liczy się. Nie ten to następny i wypad.

@Shit

Prawda!

@Shit

to skoro Ci tak dobrze tam gdzie jesteś to po co tutaj jeszcze wracasz? podejrzane to Twoje zachowanie i poniżej wszelkiej krytyki.

Mucen
@12

Dokładnie Pani E Musimy zrobić tak żeby żadnej krytyki nie było tylko aplauz i zaakceptowanie

Zigi
@Mucen

o proszę państwa :D mamy jasnowidza, masz podglądy na komputery kto tam siedzi czy jak? opanuj się

Nepomucen

Pracowałem w DOZie przez 15 lat. Początki były obiecujące, bo i firma zarządzana była zupełnie inaczej. Z roku na rok było coraz gorzej. Brak poszanowania czasu pracy (wymuszane darmowe nadgodziny), w biurze należało się pojawić z samego rana, bo np.o 8:30 było spotkanie organizowane przez dyr.handlową, po czym okazywało się w ciągu dnia, że prezeska robi spotkanie o 17:00-17:30, które wiadomo było, że potrwa minimum 1,5 godziny. Tego typu sytuacje były nagminne. Brak możliwości pracy zdalnej przy zagrożeniu Covidem, nieprzestrzeganie wytycznych Ministerstwa Zdrowia. To doświadczenia zahartowało mnie na lata, zakończyłem współpracę z firmą będąc wrakiem człowieka (non stop dokręcanie śruby, przy jednoczesnym braku jakichkolwiek morywacji ze strony pracodawcy - brak wczasów pod gruszą, że o innych benefitach nie wspomnę. Na święta paczka przeterminujących się ziołowych herbat marki własnej, grożenie zwolnieniem za wzięcie L4 czy opieki nad dzieckiem w okresie pandemii, jednocześnie firma robi co może, by nie wypłacić pracownikowi premii). Jednocześnie jest to firma, w której można się było bardzo wiele nauczyć. Jednak brak jakiegokolwiek szacunku ze strony prezesostwa, gigantyczna presja, praca w nadgodzinach, brak podwyżek i rzadko wypłacane premie, bezwzględność polityki kadrowej, gdzie na przykład zwolniono dziewczynę z HR-u, która potrafiła przychodzić za darmo w soboty do pracy, bo nikt nie chciał przyjść pracować do ich zespołu za tę stawkę (to jej słowa), po tym jak poszła na L4. Żałuję, że pracowałem tam aż tyle, licząc, że znowu będzie lepiej.

Mucen
@Nepomucen

Ehee Żeby tu pracować trzeba być dobrym a nie cieniasem. Dobrzy wyrabiają się w 8h i jeszcze mają czas na kawunię

brum

W środę dokonałem zakupu a aptece DOZ online kilku leków, w tym sporo leków na receptę. Dopiero w poniedziałek otrzymałem informację, że leki zostały skompletowane (rzekomo wszystkie były dostępne od ręki!) i zostaną wysłane do apteki, gdzie je będę mógł za kilka dni odebrać. To oznacza, że od momentu zakupu pilnych leków do chwili ich możliwego odbioru mija tydzień. To niepoważne. Z zamówienia zrezygnowałem i na pewno nie popełnię tego błędu ponownie, żeby skorzystać z apteki DOZ online.

Polecam prace w tej firmie, duży rozwój, działania antymobbingowe. Sto razy lepsza praca od większości sieci

Miss
@Anna

z tym ostatnim się akurat zgodzę, bo miałam tą możliwość pracy w innej sieci i faktycznie nie było tam najlepiej i jednak z perspektywy czasu doceniam że pracuje jednak tutaj a nie tam. wiadomo idealnie nie jest nigdy, ale jest całkiem nieźle

Salmon

Dużo roboty, ale w gruncie rzeczy nie jest źle. Miewam gorsze momenty, ale pracuje się raczej spoko.

Róża
@Salmon

każdy miewa gorsze momenty i załamania ;p jak dla mnie jest to całkiem normalne, ale dopóki Ci się spoko pracuje to chyba nie ma się czym przejmować no przynajmniej ja bym się tak nie przejmowała

Róża
@Salmon

swoją drogą też miałam raz taki moment, kiedy po prostu miałam dość i pracy ogólnie i pracy jako że z ludźmi i dla ludzi męczyło mnie to i dużo stresu kosztowało. Wzięłam urlop, żeby ochłonąć i przemyśleć sprawę, bo jednak całkowita zmiana zawodu to bardzo poważna decyzja i nie wiedziałam czy jestem na nią w sumie gotowa. Ale okazało się, że nie. Potrzebowałam po prostu chwili odpoczynku żeby zdać sobie sprawę, że nie bez powodu skończyłam te studia i wybrałam taki zawód a nie inny. Więc zostałam i nadal jestem, a jak będzie później? tego nie wie nikt ;)

Salmon
@Róża

To ja aż tak, żeby zawód kwestionować to nie miałem.

Covid w biurze

U pracownika w biurze stwierdzono covid. Praca w firmie trwa dalej. Brawo.

Zaniepokojona
@Covid w biurze

Napisz cos wiecej. W jakim dziale?

Frw
@Covid w biurze

Nie stwierdzono. Nie wiem zamętu.

Ego
@Frw

Stwierdzono, w centrali w Warszawie. Sprawa zatajona i zamieciona pod dywan. Działanie wbrew zaleceniom Sanepidu I ministerstwa zdrowia.

nie
@Zaniepokojona

jakiś fejk pewnie co chce siać burzę

Mam pytanie, na czym polega praktyczna różnica w obowiązkach między mgr a technikiem?

Ivy
@Paweł

chyba tylko tytułem bo nie widzę totalnie innej róznicy :D

Ora

Czy w DOZie jest opieka medyczna zapewniona? Jak tak to gdzie konkretnie?

lololo

enelmed

Ora
@lololo

Mają dobrą ofertę dla pracowników? w sensie jesteście z tego zadowoleni? z enelmedu jeszcze nie miałam okazji korzystać

Ergi
@Ora

Enelmed jest całkiem ok. Nie odstaje od luxmed. Natomiast firma opłaca jeden z najniższych dostępnych pakietów.

Tiktok

Nie!

jowita
@Ergi

a jest opcja poszerzyć pakiet do wersji premium, w sensie dopłacić różnicę? jeśli się da to załatwia się to w kadrach czy w enelmedzie?

Dona
@jowita

opcja na pewno jakaś jest przy dopłacie, chociaż ja szczerze mówiąc nigdy się tym nie interesowałam. Zapytaj tu i tu, ktoś Ci udzieli odpowiedzi ;p

jowita
@Dona

no okej, zapytam, ale podejrzewam, że tu i tu mają ważniejsze rzeczy do roboty, niż odpowiadanie na moje niezbyt istotne pytania ;)

Dona
@jowita

Myślę, że pytanie jest na tyle istotne by udzielili odpowiedzi, ale jak nie chcesz wiedzieć no to nie pytaj :P

Potrzebuje rzetelnej opinii na temat Tego pracodawcy?

@Karolina

Rzetelna opinia jest taka, że ile ludzi tyle tych opinii. Może tu odpisać 10 osób i każda powie zupełnie coś innego w zależności czy akurat jest ok czy coś jej nie pasuje, bo ludzie rzadko potrafią obiektywnie spojrzeć na sytuację. Od siebie powiem, że w różnych aptekach już pracowałam i w tej mi jest najlepiej, mam fajny zespół przede wszystkim.

Zira
@Karolina

Rzetelna opinia? Never heard of her. A tak poważnie - rzetelna opinia to obecnie tylko taka wyrobiona przez Ciebie samą. Za dużo osób się przez firmę przewinęło, żeby jednogłośnie przyjąć jakąś wersję wspólną dla większości. Są osoby zadowolone, są takie, dla których to było złe doświadczenie. Nie brakuje też tro.lli po obu stronach barykady, więc gowork nie jest niestety wiarygodnym źródłem do czerpania z niego informacji. Wiem, że nie jest to pewnie odpowiedź jakiej oczekiwałaś, ale generalnie @Nala ma rację.

@Zira

Dzięki! ;p moje zdanie nie było rzucone na wiatr, po prostu już od jakiegoś czasu ten profil obserwuje i widzę niestety co się tutaj dzieje, a rzadko jest to coś dobrego. Także serio nie ma się po co sugerować, bo potem będziesz żałować @Karolina że sama nie spróbowałaś

Walet Kier
@Karolina

Wiesz że wszystko zależy od regionu regionalnego zespołu i jeszcze kilku indywidualnych czynników?

@Walet Kier

Tak, zgadza się to też jest racja jak najbardziej :)

Tiktok
@Karolina

Nie polecam. Jeden z gorszych pracodawców u jakiego miałem okazję pracować. Zmarnowane nerwy i czas. Nie bez powodu rotacja jest bardzo duża. Każdy kto przyjdzie i zobaczy co tu się dzieje ucieka najdalej jak się da chyba, że jest pod ścianą i musi przemeczyc się ale to tylko przez jakiś czas. Ostatecznie i tak odchodzą

Mustasz
@Tiktok

No chyba jednak nie każdy.

look on bright site

a ja tak :)

Sabrina
@Tiktok

Ja tam się nigdzie nie wybieram więc proszę Cię nie odpowiadaj za wszystkim myśląc, że skoro Ty masz takie zdanie to każdy się z nim zgadza ;)

Inka

chyba jednak nie brniemy skoro wpisu już nie ma.. no i może to lepiej, zdrowsi będziemy

Rety

Dla mnie jest ok

Rety
@Rety

No i co mnie minusujecie? Ulżyło wam? mam nadzieję, że chociaż tak się podbudowujecie. Ja tak wole satysfakcje z pracy i życia :)

stussy
@Rety

pewnie im żal d ściska, bo ktoś lubi swoje życie

studdy

czy prawdziwe to nie da się zweryfikować, bo każdy może napisać, że jego prawda jest prawdziwsza od cudzej, czy rzetelne - no, zdarzają się i takie ale są w mniejszości. ja z nikogo (usunięte przez administratora) nie robię i wcale się nie staram, nie wiem skąd wytrzasnąłeś taką hipotezę. poza tym, nie musisz do mnie pisać w liczbie mnogiej nie jestem "MY" tylko "JA", chyba, że zwracasz się do mnie jako całego DOZU, ciekawostka - nie jestem jego ucielieśnieniem i się nie utożsamiam. napisałem sobie coś od czapy, a tu taki hurr durr.

Mika

A ja za to stanowczo odradzam sugerować się takimi opiniami jak Twoja. Jak to o Tobie świadczy, że nawet nie pracując w firmie wracasz tutaj tylko po to żeby obsmarować byłego pracodawce?

stussy
@Mika

nie pracuje, ale pracował, wiec święte prawo do opinii ma, w każdym razie nie zmienia to zupełnie mojego podejścia do tego typu komentarzy i osób.

Mika
@stussy

Ja nie mówię że nie ma prawa, mówię tylko jak to o nim świadczy i zastanawiam się czy aby ta opinia na pewno jest taka miarodajna ;) bo coś mi się nie wydaje

Pieniadze nie sa najwazniejsze. Nie rezygnujcie z dozu. Moj to byl najwiekszy blad. Firma mnie wyszkolila a ja jak zdrajca przeszlam do maxa.

Tini
@Anna

Już pisałaś o tym kilka razy, wszyscy wiemy że żałujesz tego przejścia, ale po fakcie to można tylko ponarzekać, wróć jak Ci źle gdzie indziej i tyle w temacie

Sto razy lepsza firma od dr maxa. Gdybym miala bogatego meza, nie dusigrosza...nigdy w zyciu bym z dozu ni zrezygnowala. Przenioslam sie do maxa. A max wykorzystal na maksa i zwolnil. W maksie nie toleruje sie madrych pracownikow tylko malpy robiace obrot. Ale niestety chcialam kase robic.

yy
@Anna

No to fajnie, że doceniłaś doza chociaż po stracie, ale tak to własnie jest ;p jak ci tak żle to wróć, nie widzę problemu, na pewno się pojawi jakaś oferta na którą będziesz mogła próbować aplikować ;p

Muffin

A ja uważam, że grubo przesadzacie. Pozdrawiam.

Natala
@Muffin

"przesadzacie" w sensie w czym?

@Natala

No wystarczy poczytać trochę jak się ludzie wypowiadają i jak narzekają na wszystko tak jakby byli zmuszani co najmniej do pracy.. a to obraża mnie i inne osoby które chcą tu pracować

Natala
@Muffin

w sensie to wiem, nie da się nie zauważyć, po prostu nie wiedziałam w jaką stronę twoim zdaniem jest przesada, bo komentarz był dla mnie nieoczywisty i nie wiedziałam po której stronie się opowiada. ale z tym się zgadzam.

@Natala

Stąd było moje wyjasnienie, przykre jest to wszystko jak się na to patrzy, ale cóż.. pozdrawiam

ByłaLupa

Przeczytajcie pierwsze z brzegu ogłoszenie o prace. Jak się nie ma co zaoferować to się pisze właśnie takie bzdety: Najlepszym kandydatom oferujemy: - różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów - współpracownicy ok, co do managerów to mam wątpliwości gdzie to doświadczenie zdobywali - logikę i pozytywne emocje - Serio? Logikę...? Czyli jeżeli w ogłoszeniach niektórych stanowisk doz tego nie ma to znaczy ze nie ma logiki? Emocji jest mnóstwo, jednak pozytywnych najmniej. - ulubione miejsce pracy - kolejny niewymierny bełkot - atmosferę wsparcia i życzliwość - zależy od zespołu. Ogólnie jest ok. Z tym wsparciem to bym polemizował. Każdy sobie rzepkę skrobie. - wysokie standardy etyczne - nie widzę zastosowania tego punktu w praktyce pracy biurowej. Ale rozumiem, że dodając kolejne punkty do "oferty" ogłoszenie staje się atrakcyjniejsze przez mnogość benefitów - szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym - szkoleń w zasadzie nie ma. Jeżeli są, to warunki na których można z nich skorzystać skutecznie odstraszają - dobrą organizację pracy - jeżeli zmienimy na "przeciętną" to się zgadza - benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne) - nic dodatkowego. Wszystko co oferuje rynek pracy. - zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek - kilka % zniżki na markę własna to benefit dosłownie rzędu kilku zł miesięcznie. Ogólnie DOZ jest spoko firmą jeżeli ktoś szuka doświadczenia. Polecam żeby się zahartować. Moim zdaniem firma na ok 1 rok pracy. Potem trzeba iść dalej. Firmę należy pochwalić za elastyczne podejście do godzin pracy oraz dobrze zlokalizowane biuro. To co powyższe to moja subiektywna ocena. Powiedzenie "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" pasuje tutaj idealnie, ponieważ firma nie jest jednorodna i każda jednostka tworzy swój standard pracy.

Fix
@ByłaLupa

Polecam prace w DOZ S.A. ale tylko po to żeby zobaczyć jak źle może być zarządzana firma. "Na początku był chaos..." - DOZ jest zdecydowanie na początku

uh
@Fix

Jak w firmie ma nie być chaosu, kiedy większość pracowników stanowią osoby takie jak ty?

buwie
@ByłaLupa

Dla mnie wyznacznikiem dobrego pracowawcy jest niska rotacja. Jeżeli ludzie odchodzą/są zwalniani to opinie kilku zadowolnych pracowników nie zmienią postrzegania całej firmy. W DOZie jak ktoś pracuje rok to już jest nazywany "starym" pracownikiem. To chyba o czymś świadczy.

Roth
@buwie

Jeżeli tak bardzo chcesz żeby to o czymś świadczyło. Dla mnie to szukanie dziury w całym

Daga
@buwie

Tak swoją drogą patrząc na to ile jest możliwości i ofert dookoła, to faktycznie ludzie szczególnie młodzi często się decydują na zmiany, nie musi to być koniecznie uwarunkowane tym czy pracodawca był dobry czy nie.

Kama

Cześć, pracuje w DoZie od jakiegoś czasu (1,5 roku) dostałam 2 razy podwyżkę, zostałam po godzinach 3x w karierze, nigdy nie miałam spiny ani z dziewczynami z którymi pracuje ani kierownictwem. Nie wiem jak wygląda sytuacja w innych regionach ba punktach może jest inaczej ale z mojej perspektywy absolutnie nie mam na co narzekać.

Kama

Czyli Twoim zdaniam nie dostałam? Dobrze, że wiesz lepiej niż ja sama. Mam pokazać wyciąg z konta czy co? Nikt mnie z pracy nie wywalił, pracuję nadal i mam się dobrze, przykro mi, że musisz projektować swoje smutne przejścia na mnie

fakt
@Kama

co innego praca w centrali co innego w aptekach, macie bufor w postaci mr, którzy robią super robote

?
@fakt

co Ty znowu za spiskowe teorie tutaj wymyślasz? nie masz nic lepszego do roboty?

Lotta

To, że ty tak skończyłaś nie oznacza, że każdy ma tak samo ;)

Lotta

Oh, wybacz, że użyłam złych końcówek. I tylko to, reszty mojego zdania o tobie nie wycofuję.

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.