Dbam o zdrowie (DOZ S.A.)

Opinie o DOZ S.A.

mag

jak wygląda rekrutacja na magazyn ile etapów itd?

Ana
@mag

ooo bardzo dawno nikt już tutaj nie pisał o magazynach i ogólnie o innych stanowiskach niż praca jako magister farmacji, ciekawa odmiana. Ja niestety co prawda nie pomogę, ale moooże znajdzie się ktoś inny stamtąd kto chociaż czasem tutaj zagląda..

@Ana

takżem czuł, że raczej magazynierzy to tu sie udzielają sie zbytnio

mag

eee hazard to chyba nie dla mnie. ale może jakiegoś lotka puszczę skoro mnie namawiasz?

Ana
@mag

czegoś mi brakuje w tej rozmowie, poznikały komentarze? przecież nic w nich złego nie bylo

@Ana

no z tego co widzę to zniknął jeden twój o moim szczęściu, ale w sumie to nie było nic ważnego. wracając do tematu. magazyn praca rekrutacja przyjęcia cokolwiek? ktoś coś wie?

Odpowiedź
@mag

Nie ma przyjęć na magazyn.

PK
@Odpowiedź

:) ok

@Odpowiedź

no w porządku.. krótko ale na temat, poczekam i wrócę za jakiś czas znowu, albo może podrzuce im cv? ma to jakiś sens?

Edyta

Chyba wpadł tu jakiś wulgaryzm i admin wyciął Ci słowo. Może napisz, proszę, jeszcze raz, w wyważonym tonie, czemu odradzasz centralę DOZ jako miejsce pracy? Ja osobiście przeglądałam ofertę stażu w centrali, startującego od lipca 2021. Nie widzę informacji o tym, czy możliwa będzie praca zdalna i czy wolno samemu wybrać dział, gdzie się odbędzie ów staż. Ktoś wie?

CarmenSandiego
@Edyta

Edi, nie udawaj, wszyscy widzą, że jesteś tr0llem. Następnym razem spróbuj być mniej obvious, może zadziała. Buziaczki.

Ela
@CarmenSandiego

no i swoją drogą tak nazadawała te pytania że już ostatecznie nawet nie wiem o co tak naprawdę jej chodzi i na jakiej informacji zależy najbardziej więc chyba nie ma się co przejmować tematem. To chyba moderator strony czy coś nie?

nie żeby coś ale nikt o to nie pytał, więc po co te wywody?

Ile jest aptek w Krakowie które są czynne 24h????

Telefon

Na infolinię dodzwonić się nie można? Standard

Krk

Na pewno Kalwaryjska (zaraz przy Matecznym), Zielińska i Kronikarza Galla. Gdzieś przy Osiedlu Centrum też, nie pamiętam na jakiej ulicy, nie moje rejony.

Pedro
@Telefon

serio? dzwonić na infolinie o coś co można znaleźć w necie?

Krakowianka
@Krk

na Centrum A dokładnie naprzeciwko banolli jak to komuś daje lepszy ogląd terenu ;)

Sanday
@Telefon

Nie, nie można.

Krk
@Krakowianka

No dokładnie tam, po prostu średnio rozróżniam te nowohuckie osiedla, jest jedno, po drugiej stronie ulicy już inne, a za rogiem trzecie.

a mi cb

powaznie? zahibernowali cie i odmrozili 2021 ze nie ogarniasz internetu do wyszukiwania podstawowych informacji??

Jajaijeszczeja

Kiedy doz rozsyła pity za 2020. Dodam, że zostałam zwolniona, pracowałam pół roku

Pomocna
@Jajaijeszczeja

Śmieszy mnie bardzo jak widzę takie wpisy, które świadczą tylko o niskim poziomie intelektualnym osoby piszącej. Ale masz dzisiaj duże szczęście - oświecę Cię. Po pierwsze wpisanie hasła do internetu w stylu "do kiedy pracodawca ma czas na wysłanie pitu" nie jest takie trudne, skoro jak widać pisać na klawiaturce potrafisz tutaj, ale spokojnie! wyręczę Cię w tym ciężkim zadaniu i podam Ci informacje jak na tacy. Zazwyczaj ten czas był do końca miesiąca o nazwie luty, JEDNAKŻE w tym roku ostatni dzień przypada w niedziele, a zatem czas na wysłanie PITu został wydłużony do uwaga 1 marca. A zatem jeżeli do 1 marca nie dostaniesz pitu, a możesz go dostać nawet dokładnie w tym dniu, bo takie jest prawo, to wtedy możesz zacząć jojczeć, na razie nie masz podstaw ;) nie ma za co, pozdrawiam.

Vivienne
@Pomocna

Grubo poszło. Wiem, że nieporadność warto naprostować, ale chyba trochę przesadziłaś, ot autorka zadała zwykłe pytanie kiedy konkretnie DOZ wysyła. Trochę się zgadzam, a trochę mam zgrzyt.

@Pomocna

Ja wiem do kiedy jest ogólnie czas, pytam czy wysyłają normalnie pocztą, czy na maila czy kij wie jeszcze jak. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji

@Vivienne

Inaczej, czy obecni lub byli pracownicy już dostali? Może odpowiedzieć ktoś inny, Pani pomocna niech w spokoju poczeka aż okres się skończy..

Pomocna
@Jajaijeszczeja

Mi tam się nigdzie nie spieszy z pitem i nie rozumiem też czemu Tobie tak spieszno ;) A to jak dostaniesz pit, zależy od tego czy wyraziłaś np zgodę na przesłanie go drogą elektroniczną, jeśli nie, to powinien przyjść pocztą :)

Żal mi Cb
@Pomocna

Idiotka.. dziewczyna normalnie zapytała to zarząd musiał popisać się odpowiedzią na żenującym poziomie. Dziady wstrętne

Żal mi Cb
@Jajaijeszczeja

Nie przejmuje sie tymi śmieciami. Mnie też zwolnili i lepiej dla mnie. Szkoda nerwów na takie syfiaste miejsce pracy. Mój obecny pracodawca szanuje mnie i normalnie płaci w przeciwieństwie do DOZ. Odradzam nawet największe wrogowi to miejsce orscu.

Bona

Są przyjęcia do Centrali?

nickkk
@Bona

Trzeba poszukać. To jest pierwsze zadanie sprawdzające kandydata czy potrafi sam sobie znaleźć ofertę pracy. Powodzenia ;)

@nickkk

no jak nie potrafi znaleźć ogłoszenia samodzielnie to w DOZie może zginąć(zresztą jak w każdej firmie)

Bona
@nickkk

Już nieważne. Żałuję, że zapytałam. Na razie.

proszę o pomoc

Witam, pisze po wszystkich aptekach a nuż się uda i ktoś/ któraś z Pań się orientuje gdzie i czy w ogóle jest jakakolwiek szansa na zdobycie szczepionki na hpv???

Rubby
@proszę o pomoc

To bardzo problematyczna kwestia. Silgard/Gardasil wycofano z obrotu (była informacje, ze tymczasowo, ale już od dłuższego czasu jest status quo), Cervarix też wycofany z oferty aptek. Ciężko będzie Pani pomóc w tej kwestii.

Gosia
@Rubby

Tzn że już się na to ogólnie nie szczepi? skoro nie ma dostępu?

Rubby
@Gosia

Niby od tego roku mają wejść darmowe i ogólnodostępne (ale nie obowiązkowe). Oby tak się stało, trzymam kciuki. Niestety nie znam informacji od kiedy dokładnie, Ministerstwo zapowiedziało rok i tyle.

Gosia
@Rubby

A to nie miałam o tym pojęcia, nigdy się nie interesowałam tymi sprawami, ale fajnie że o tym piszesz, człowiek się uczy całe życie

Totoro

@Grande, dobrze się czujesz? To, że dorzucasz swoje bezwartościowe 3 grosze do niemal wszystkich możliwych wątków pozwala twierdzić, że jest inaczej...Faza maniakalna?

@Totoro

Zastanów się pacanie, nie do każdej. Wyrażam swoje wiarygodne zdanie na temat tej żałosnej firmy. Wyssać co się da i wypad... (usunięte przez administratora)

?
@Totoro

serio myślisz że z kimś o tak zaściankowych poglądach warto się wdawać w jakąkolwiek dyskusje?

@?

Ja Ci odpowiem. nie warto bo widać jaki żałosny poziom sobą reprezentuje :)

@Grande

A "niemal" w słowniku nie było, że nie znasz znaczenia?

magazyn

jak wygląda sytuacja z magazynem, szukają kogo?

Mad
@magazyn

ofert jest 5 stron także jest szansa że znajdzie się coś dla Ciebie, tak z wewnątrz to nie wiem czy kogoś szukają bo ja nie to stanowisko, no ale zostawiam info że ofert jest sporo

magazyn
@Mad

niestety nie znalazłem. trudno.

@magazyn

Gdzie się mieści ten magazyn?

oko

hm.. w Łodzi?? taką informację przynajmniej udało mi się znaleźć

@oko

Hm ok, thx

@magazyn

a czy ktoś ma informacje o warunkach pracy na magazynie? no tak ogólnie, kto pracuje, jacy ludzie, jaka atmosfera, jakie godziny, czy ciężko?

Kamol
@oko

Gillette 11 Łódź

żilet
@Kamol

Ulica Gillette? Lol. Sory ja nie z Łodzi to mnie dziwi

Luk
@żilet

Tak jest taka ulica, ponieważ obok jest firma która wcześniej nazywała się Gilette teraz Procter. Nic dziwnego. Ulica jak ulica.

@Luk

rzadko się zdarzają takie nazwy przynajmniej ja nigdzie indziej się nie spotkałem

@mortal

odpowie mi ktoś na ten magazyn?????

@mortal

Odradzam. Tak Ciebie tam zaorają, że ucieksznkesz jeszcze szybciej niż przyjdziesz.

naiwniaków

@Grande

Coś długo myślałeś nad tą puentą.

@Grande

Hm, taka kulturka, że Cię muszą cenzurować ;)

zz

Drodzy :) Jak oceniacie pracę w dziale zakupów? Jakie są realia? Jak wyglądają godziny pracy, nadgodziny. Czytałem poprzednie opinie, jest to zgodne z rzeczywistością? Pozdrawiam :)

camel
@zz

Moim zdaniem tak naprawdę nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz. Opinie są tak podzielone, że ciężko wyciągnąć z tego jakąkolwiek wypadkową. Moja koleżanka z tego działu jest zadowolona, ale czy w każdym przypadku tak będzie - no nie da się stwierdzić. Myślę, że warto się przekonać samemu.

@zz

Nadgodzin sporo, duża rotacja. Ludzie uciekają non stop.

zz

Z czego wynika duża rotacja? Z samych nadgodzin?

odradzam

staż

Są organizowane też staże w centrali, czy tylko do aptek?

@staż

a jednak jest pytanie, dopiero teraz zjechałam na dół. W centrali również są staże

Kola
@staż

Ile trwa staż w centrali? 6 msc?

@Kola

W Dozie akurat jest opcja rocznego płatnego stażu. Praca jest normalnie na cały etat 40 h tygodniowo. Obowiązuje też 3 miesięczny okres próbny. Po zakończeniu też jest możliwość przedłużenia umowy na dalszą pracę

Kola
@Stela

Super, dzięki za wyczerpującą odpowiedź.

Ma
@Stela

Rok stażu to w sumie rzadko spotykana sprawa, ale no po tych 3 miesiacach masz jeszcze 9 pewnej pracy a i zazwyczaj jak się ktoś sprawdza to zostaje.

@Ma

No takie obliczenia to chyba każdy widzi, przecież to właśnie dokładnie opisałam

@Stela

napisz jak wyrolowali jedna grupę stażystów.. obiecanki cacanki, miał być staż i umowa a tu ledwo przed końcem stażu całą grupa stażystów wypad bez żadnego słowa. Ten pseudo staż to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora)

@Ma

praca w Doz wcale nie jest pewna! Dzisiaj jesteś, jutro Ciebie nie ma.

miras

Witam, 28.12.2020 zamówiłem żel z kasztanowcem,, nr zamówienia Z27613932. W dniu 09.01.2021 dzwonie do firmy z zapytaniem o moje zamówienie , w odpowiedzi "miłej'' pani słyszę, mieliśmy awarię, coś tam coś tam. Domagając się wyjaśnienia, zadośćuczynienia za zwłokę, brak informacji (mają mój nr tel.,maila),słyszę cos w stylu kultowego cytatu z filmu Miś,,, To nie moja wina ,ja nic nie mogę, nie wie wiem,,,. [i, co mi Pan zrobi],,,.w nawiasie to już mój dopisek. Zdecydowanie odradzam tę aptekę ....

elly
@miras

Ale farmaceutka nie jest odpowiedzialna za awarię. Czasami naprawdę "nic nie może zrobić" i nie wynika to ze złych intencji.

Hana
@miras

A może zadzwoń na biuro obsługi klienta i tam rozwiązuj swoje sprawy a nie na portalu dotyczącym pracodawcy i pracowników?

melissa
@miras

(usunięte przez administratora) mają we wszystkim Już dawno nie robię zamówień w Doz, drożyzna, oóźnienia, braki w zamówieniach. Polecam aptekę Melissa. Zawsze sprawnie i bez problemu.

Pulsar

W jakich godzinach pracuje Merchandiser?

Pulsar
@Pulsar

Nikt nie wie? :(

@Pulsar

24/h

Mel

I jak tam w aptuszkach doplacacie jak się towar po inwentaryzacji nie zgadza?

@Mel

A idź stąd, Ty złośliwa [tu wstaw mało kulturalną nazwę na owada wtórnie bezskrzydłego, który gnieździ się we włosach i powoduje świąd]

pillmayne
@Mel

tez bym chciał wiedzieć, na szczęście mi udało się uciec przed tą zmianą

palmoliv

Hahahaahahaha, da się kulturalnie? da się

Pola
@palmoliv

czy wypisywanie takich bzdur kiedyś się tutaj skończy? zaczynam tracić nadzieję w normalny wygląd tej strony

palmiliv
@Pola

To do mnie piszesz? Bzdurnie mnie komentarz rozbawił?

Pola
@palmiliv

nie Ciebie miałam na myśli, jednakże po prostu pod Tobą to napisałam jako następny wpis, mój błąd

@Pola

to nie są bzdury a prawda o tej syfiastej firmie

Otton

Cześć. Jaka atmosfera i warunki pracy w dziale IT?

Zazdrość

Jedyny normalny dział

Zazdrość
@Otton

Znaczy wszystkie są zajefajne ale it najfajniejsze

Zola
@Otton

bardzo w porządku ludzie tam pracują to trzeba przyznać im jak najbardziej, więc podejrzewam że i między sobą nie narzekają na atmosferę

@Zola

Okej, dzięki, ale Ty rozumiem nie pracujesz w tym dziale? Jakby ktoś bezpośrednio z wewnątrz podzielił się opinią to będę content, z góry dzięki.

Zola
@Otton

nie nie. ja nie pracuje, mówię to z obserwacji i z zasłyszanych od innych ludzi informacji

@Zola

Okej, zawsze lepsze info z drugiej ręki, niż żadne.

molly404

Pati, nie pomyliłeś się nigdy? Karma do Ciebie wróci, ktoś na Ciebie też kiedyś napisze skargę. Z racji że w internecie pisze Pan wszystko capsem Panie Patryku myślę, że ma Pan ograniczone funkcje poznawcze.

Katy404

Skoro w żadnej innej aptece nie zamówiono panu tego leku to podejrzewam, że już pana znają i nie chcą mieć z panem do czynienia ale tego nie jest pan w stanie zweryfikować bo wtedy skarg musiałby pan napisać znacznie więcej. Ta pani chciała pomóc i ma za swoje. Przykre.

staż

Gdzie jest moje pytanie??

@staż

jakie pytanie? może zadaj je w takim razie jeszcze raz

@Stela

Już widzę, że dodają się z opóźnieniem

Sorki za bałagan

zak.

Pracowałam w wielu aptekach, ale tak głupiej roboty jak w tej to nigdy nie miałam!

Luk

Status na in poście jest ze dzisiaj rano została spakowana przez nadawcę i ok.17 poszła dalej. Nie ma żadnych wiadomość odnośnie kiedy Pani to opłaciło.

Zz

Cześć, Jak wygląda praca w dziale zakupów? Chodzi mi o realia: atmosfera, godziny pracy, nadgodziny, premie. Czytałem poprzednie wypowiedzi, czy jest to zgodne z rzeczywistością? Pozdrawiam, Zz

Czy na stanowisku młodszego konsultanta przy obsłudze klienta również wymagane jest wcześniejsze doświadczenie?

Awasti

Raczej na stanowisko młodszego konsultanta nie wymaga się doświadczenia, jeśli juz to na starszego :) może byc oczywiście mile widziane jak wszędzie, ale to na pewno nie zadecyduje o przyjęciu do pracy

Awasti

A no i tak jeszcze dodatkowo no to myślę, że znaczenie może mieć np obycie z ludźmi, ogólna komunikatywność, rozgadanie, ogarnięcie - to jest ważne :)

@Awasti

W to nie wątpię. Dziękuję

Maddie
@Awasti

a to chyba oczywista oczywistość dla osób aplikujących na takie stanowisko, to podstawa tej pracy.. chociaż w sumie różni są ludzie :D

Nie. Biorą każdego bo nikt już tam nie chce pracować w tym (usunięte przez administratora)

żilet

Wy czytacie w ogóle te oferty zanim zadacie pytanie? xd

Ron Swanson

Hej, mam pytanie, czy DOZ umożliwia, bądź nawet ułatwia pracownikowi przeniesienie się do innego punktu w przypadku przeprowadzki do innego miasta?

Aloe
@Ron Swanson

ogólnie tak, na pewno nie robią problemów, apteki są w każdym regionie, także to jak najbardziej jest możliwe do zrealizowania

Ron Swanson
@Aloe

Ok,ok. Dzięki.

Lil
@Aloe

no oczywiście pod warunkiem, że jest wolny wakat na tego chętnego :D

Odepe
@Ron Swanson

Tak, umożliwia i ułatwia, z reguły nie ma z tym problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.