Dbam o zdrowie (DOZ S.A.)

Opinie o DOZ S.A.

ANgelss221

Blixa, troche dystansu do siebie. Moj komentarz ma sluzyc tym, ktorzy sa niezdecydowani. A Ci, ktorym tu dobrze, to niech tak pozostanie. Zycze wszystkiego dobrego!

@ANgelss221

Dystansu mi nie brak, Twój komentarz nie odnosił się w żaden sposób do mojej osoby, więc nie mam jak tego odebrac osobiście, to, że krytykuję podejście nie oznacza, że brak mi dystansu. Bo sorry, ale osoba, która nie przepracowała w firmie dnia, ma udzielać porad niezdecydowanym? Chyba przeceniasz swoją przydatność pod tym względem, ja nie umiem wziąć takiej "rady" do siebie. Wolę zaufac komuś, kto faktycznie wie jak wyglądają sprawy od wewnątrz. A patrząc na to jak się grubo tłumaczysz, to jednak ten zarzut można wystosować bardziej w Twoim kierunku ;)

@ANgelss221

wiesz czym jest dystans? bo to chyba tobie go brakuje jak tak czytam szcerze mówiąc

szczerze

pzdr
@ANgelss221

kto by pomyślał że jesteś taki wspanialomyślny. jak na mój gust to nie chcesz pomóc tylko wmówić innym swoje racje ;)))

Maja102

Ciekawe, że na tej stronie wszelkie chamskie komentarze wobec innych komentarzy lecą spod pióra PRACOWNIKÓW. Czyżby taki był jad od góry leciał na pracowników, że się zarazili taką pyskówką jak wirusem? A może to HRy podszywają się pod Pracowników - w sumie też pracownicy. Z tymże na podstawie wpisów pracowników nie można mieć wrażenia, że w firmie panuje dobra atmosfera, wprost przeciwnie,jest atak.

@Maja102

Kulturę albo się ma, albo nie. Na tego typu portalach w dużej mierze wypowiadają się osoby, którym anonimowość nieco dodaje animuszu na tej płaszczyźnie... Nie widzę poparcia dla Twojej nie opartej na niczym teorii, jakoby to HRy miały pisać jako pracownicy (już abstrahując od tego, że pracownik HR to też pracownik i ma dokładnie takie samo prawo do wypowiedzi jak i my) w sensie jaki w tym niby cel? Plus nie przekładałbym sytuacji na goworku na realnie panującą atmosferę w firmie, bo to 2 zupełnie odrębne kwestie.

@Maja102

bo szukam szukam, czytam i znaleźć nie mogę

@Maja102

to, że ktoś staje w opozycji do danej opinii, nie oznacza od razu (usunięte przez administratora) ot zwykła polemika. a jak zarzuca się nam, pracownikom, coś bez wiedzy o sytuacji wewnętrznej, to mamy stać z założonymi rękami i nie odpierać argumentów?

@Blixa

czasem trzeba użyć mocniejszego tonu i tyle.

wow
@Maja102

o jaaaa masz podgląd na inne komputery? czy umiesz zhackować serwery i wiesz wszystko??

wow
@Maja102

też bym chciał wiedzieć jak to się robi może też bym się czuł jakbym pozjadał wszystkie rozumy

Dlaczego 4500-5000netto to świetna pensja ????w wielkoropce są takie pensje a nie po trudnych studiach .... jak.mozna na takim odpowiedzialny stanowisku cieczyc.sie z tych zarobków w tym zawodzie nigdy nie będzie dobrze .... Ludzie szanujcie!!!!

loa
@Anna

A ty szanuj innych i pozwalaj mieć im swoje własne oczekiwania finansowe...

?
@Anna

Co to wielkoropka?

Wrotka

Niestety negatywnie oceniam pracę w tej firmie

DOZia

? Mega pozytywne odczucia. Praca w biurze, na ostatnim piętrze. Miła atmosfera, darmowa kawa, WC i woda. Praca po 8h dziennie

ok

też potwierdzam, jest ok

Gloria
@ok

Zgadzam się. Ja pracuje w biurze nadal i nie mam nic do zarzucenia. Fajną mamy atmosferę w pracy, fajni ludzie pracują, 8 h robię to co do mnie należy i jestem wolna. Zawsze chciałam pracować w takim zawodzie, lubię sobie przerzucać papierki i pracować przy komputerze

hm

jaki masz cel w tym żeby odkopywać wątek sprzed 4 miesięcy?????

hm

każdy ocenia wedlug wlasnych oczekiwań i doświadczen wcześniejszych. Jeśli im pasuje praca to Tobie nic do tego

Lidia
@hm

Otóż to, każdy ma swoją opinie na temat pracy, a różne rzeczy przechodzimy w zyciu i czesto przez ten pryzmat oceniamy. Ja np mam porównanie do innej sieci aptek w której kiedyś pracowałam i nie dam sobie wmówić ze tu jest na przykład gorzej bo swoje wiem i swoje przeżyłam tam

Lidia
@hm

Ale tak jak mówisz, jak ktoś chce to będzie pracował, jak nie chce to nie będzie.

Joe
@DOZia

Potwierdzam WC jest darmowe - to jeden z ważniejszych benefitów

Dozia do domu

Darmowe WC? No cudownie

@Dozia do domu

no pojechała dziewczyna trochę... nie da się ukryć ale też oceniam raczej pozytywnie szczerze mówiąc no ale peanów na temat podstawowych warunków sanitarnych pisać nie będę ;)

ANgelss221

Morissey, nie sugeruj problemow we mnie, bo problem tkwi w jadzie jaki tu wylewaja na osoby piszace komentarze rzekomo Pracownicy. Albo w tej firmie takie obrabianie pracownikow dzieje sie przez wyzsze kierownictwo, bo przyklad zawsze idzie z gory, albo to HR-owcy, ktorzy mimo wszystko w niefajny sposob sie zachowuja, bo atakuja. A kazdy ma prawo poznac opinie innych. Zycze wszystkiego dobrego i pomyslnosci.

@ANgelss221

Słuchaj, bo teraz przesadzasz. Po pierwsze - toTy wytykasz innym niekompetencje, więc nie dziw się, że nie spotyka się to z entuzjazmem i poklaskiem wobec Twoich wypowiedzi, a atak rodzi atak. Wysnuwasz wnioski nie mając ku temu podstaw. "Rzekomo pracownicy" a skąd ty możesz wiedzieć? Ja jestem pracownikiem i znam część osoób, które się tu wypowiada i również za nie ręczę. Nie jestem HRowcem, jestem po prostu osobą z małą tolerancją na (za przeproszeniem) gadanie głupot.

hmm
@ANgelss221

na razie to ty obrabiasz innych pisząc coś takiego. skąd taka pewność co do swoich racji/?

@Blixa

To popatrz np. na wpis Anna 12.09.2021 14:16 - tez pisze glupoty? Poza tym doswiadczenie zwiazane z procesem rekrutacyjnym tez jest istotne - duzo mowi o pracodawcy, nie tylko o pracowniku. Ten portal jest zarowno o tym, jak sie w danej firmie pracuje (opinie pracownikow i bylych pracownikow), jak i o rekrutacjach (m.in. opinie kandydatow). Kropka. Zakonczmy juz dyskusje. Milego dnia!

@hmm

@ANgelss221

Masz rację, zakończmy tę dyskusję, bo szkoda strzępić. Miłego również.

@ANgelss221

ty sugerujesz problemy w innych, więc nie dziw się, że ktoś może zasugerować je w tobie. life is brutal

Nie polecam pracy w aptece. Zależy jeszcze na jaką ekipę się trafi. Ja trafiłam źle.. atmosfera (usunięte przez administratora) Rozkazują non stop. Nie można chwili ustać bo zaraz ktoś się denerwuje na ciebie. Jeść trzeba w biegu albo nieraz nie ma czasu na śniadanie. W dużych aptekach gdzie większy ruch dużo towaru, internetow do zrobienia i pełno roboty. Z niczym nie można się wyrobic. Zarobki mega słabe. Ciągle to jakieś nowe wymysły i wymagania. Co chwilę coś komuś nie odpowiada albo wyzywa się na tobie. Potrafią wykończyć człowieka psychicznie i fizycznie. Kierowniczka się drze. Technicy robią co chcą i kierownik nic nie wie co się dzieje. Interesują ich tylko wyniki i tabelki. Nic się nie liczy oprócz osiagniecia premii. Ciągle tylko bieganie za premia. Brak kamer na wielu aptekach. Przez co jest duża samowolka. Ktoś z góry przyjeżdża z biurowych stanowisk to nagle wszystko jest przygotowywane na pokaz i każdy nagle jest miły. Pracowników którzy razem pracują od 10+ lat radzilabym rozdzielić bo to nie wpływa dobrze na atmosferę. Tylko się wyżywają i wyręczają nowymi pracownikami.

ANgelss221

Uczestniczyłam w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko managerskie do centrali firmy w Warszawie. Okazało się, że wg Pani mam za mało doświadczenia, tymczasem widziała wcześniej moje CV - czy ta firma szanuje pracowników/kandydatów, mam wątpliwości, skoro marnuje czas mój i zapewne innych. Na rozmowie ponadto rekruterka zapewniała, że tak, ma Pani wykształcenie farmaceutyczne, doświadczenie w korporacji, oraz praktyki odbyte w DOZ, więc dobrze zna Pani produkty firmy i specyfikę pracy na takim stanowisku. Poza tym ogłoszenie na to stanowisko cyklicznie co dwa miesiące jest na pracuju, to też świadczy o rotacji. Radzę uciekać.

@ANgelss221

No tak, nie przepracowała ani dnia w tej firmie i radzi uciekać, już sobie biorę do serduszka twoją radę ;)

Morissey
@ANgelss221

Może to z doświadczeniem to była tylko kurtuazyjna wymówka, a chodziło o osobowość, co? ;) Nie z każdym chce się pracować. A patrząc na podejście, to brzmi to jak prawdopodobny scenariusz...nie żebym oceniał po pozorach

@Blixa

@Blixa chyba masz z dystansem do siebie problem. Ja rozumiem, że każdy ma swoje doświadczenia, oczekiwania, odczucia etc. I być może to jest właśnie miejsce dla Ciebie. Nikt temu nie przeczy. Ale być może są tacy kandydaci, którzy w tej opowieści odnajdują swoją historię, ale swój punkt widzenia i im w tym moja wypowiedź pomoże - po to jest ten portal właśnie. Życzę pomyślności i spełnienia zawodowego w DOZie, Blixa!

@Morissey

@Morissey Nie wiem, co sobie Pani rekruterka pomyślała, nie siedziałam w jej głowie. Natomiast patrząc na podejście na tej rekrutacji - nie żałuję, że tak się skończyło, bo moje pierwsze wrażenie po tej rozmowie było negatywne. Rekrutacja to rozmowa dwóch stron - rozumiem, że nie lubisz rozmów partnerskich, nie zamierzam Cię do tego typu budowania relacji biznesowych przekonywać. Mój wpis miał tylko służyć tym, którzy ewentualnie mieli kontakt z firmą lub mieli mieszane odczucia co do procesu rekrutacyjnego. Ci, którym jest dobrze, to znaczy, że tam pasują i tym, jak i Tobie życzę spełnienia zawodowego w DOZie oraz pracy w DOZie do emerytury, Morissey!

@Blixa

@Blixa troche dystansu do samej siebie. Ktos moze potrzebowac mojej opinii, a ktos wrecz odwrotnie - moze uwazac, ze nic lepszego w zyciu mu sie nie przytrafilo jak DOZ - cos czuje, ze pracujesz ale w HR, albo jestes przesiaknieta jadem od swojego kierownictwa, skoro atakujesz. Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego.

@Morissey

@Morissey nie wiem co myslala sobie rekruterka - nie siedzialem w jej glowie. Nie szukaj we mnie problemu, bo sugerujesz, ze mam problemy z osobowoscia. Ja na pewno w takim jadowitym srodowisku bym nie pracowal, natomiast moj komentarz ma sluzyc niezdecydowanym, ktorzy maja jakies negatywne odczucia, a Ci ktorym tu dobrze, to dobrze i niech tak pozostanie. Zycze wszystkiego dobrego i pomyslnosci !

Młodszy Regionalny

DOZ poszukuje kilku regionalnych. Czy warto?

iz
@Młodszy Regionalny

jak dla mnie warto. warunki są dobre i pod względem zatrudnienia i pod względem finansowym, sam się przekonasz

Roza
@Młodszy Regionalny

Zależy jakie masz oczekiwania, myślę, że warto

???

Kto redaguje magazyn Doz?

@???

co to znaczy redagować magazyn??

@???

myślałam że redaguje to sie raczej gazete ale może o czymś nie wiem

@hm

To co znaczy redagować ..

@hm

Dokładnie o to pytam. Macie gazetę (magazyn/ czasopismo) Dozową ...

@???

Chociaż też się źle wyraziłam, nie redaguje jedna osoba.. Potrzebuje kontakt z osobą zarządzającą lub związaną z HR (rekrutacja)

fit
@???

zadzwoń na infolinie może cię jakoś przełączą albo dadzą kontakt

A o co chodzi?

Aptekarz

witam, mam pytanie informacyjne, czy kierownik apteki ma z racji tego ze nim jest jakieś dodatkowe dni wolne w miesiacu? Bo u mnie kierowniczka wiecznie na urlopie stąd takie pytanie.

@Aptekarz

Nie , kierownik ma 26 dni urlopu tak jak inni pracownicy

@Aptekarz

Może sobie nagromadziła i teraz wykorzystuje jednym ciągiem

Na jakie zarobki może liczyć magister farmacji w duzym miescie np krakowie ?

Miss
@.

no ja uważam ze w porównaniu do innych aptek , stawi w dozie są naprawdę w porządku

Malcolm

Na poziomie rynkowym.

Miss
@Miss

a dodam jeszcze że mam porównanie, bo miałam tą przyjemność pracować też w dwóch innych sieciach. Ostatecznie wybrałam i zostałam w Dozie

W Szczecinie 4500- 5 tys netto

Rena
@Rock

Pewnie to też zależy od miasta i położenia danego punktu, ale tak zarobki w dozie są na naprawdę dobrym poziomie. Ja jestem zadowolona

Maria
@Rena

Po co dyskutować o kasie? dla każdego to jest raczej indywidualna kwestia. Jedni mają większe wymagania inni mniejsze. To też zależy przecież ile lat już są w branży na przykład

Diana
@Rock

to całkiem ładna kwota

@Diana

Doz ogólnie proponuje dobre stawki, byłam w innej sieci i dużo słabiej zarabiałam, chociaż też zgadzam się z tym że dużo czynników na to wpływa i nie ma co mówić o pieniądzach

@Diana

W Szczecinie brakuje mgr

Dział zakupów

Witajcie, Czy możecie opowiedzieć o swoich doświadczeniach w dziale zakupów w centrali?

@Dział zakupów

Ja nadal pracuje w dziale zakupów. Nie wiem o jakie konkretnie doświadczenia ci chodzi w tym wypadku??

@Dział zakupów

Sama praca i obowiązki są okej. Większość nauczyłam się na początku przy wstępnym szkoleniu ale doświadczenie już jakieś też miałam, nawet czas leci. Współpraca z innymi raczej przebiega dobrze ale wiadomo, różnie z ludźmi bywa. Prócz tego raporty, dokumenty itp.

@Dział zakupów

Aha no i umowa o prace, spoko benefity, jak dla mnie też jest dobrze ta centrala zlokalizowana także ogólnie ok

Jolka
@Nika

dużo szczegółów dzięki za to, fajnie jak się komuś chce o tym napisać..

Jolka
@Nika

a jeśli chodzi o samą rozmowę rekrutacyjną? ciężko się dostać?

Zapytany

Widziałem ogłoszenie na regionalnego kierownika do Bydgoszczy. Czy może ktoś się wypowiedzieć kto pracuje lub pracował dla firmy? Interesuje mnie zakres pracy, godziny pracy, atmosfera, współpraca z biurem i przełożonymi oraz wynagrodzenie.

Angel
@Zapytany

Na każde z Twoich pytań odpowiedz brzmi NIE POLECAM. Firma podporządkowuje sobie ludzi i oczekuję tego samego zdania co osoby Zarządzające.System nagród i kar jak w przedszkolu.Forma pracy nakazowa.Na wyższych stanowiskach pracują osoby które podporządkowane są Zarządzającym dlatego tyle czasu mają te stanowiska.Wszelkie problemy są zatrzymywane już na etapie Działu Operacji a sam Zarząd o niczym nie wie.Nie szanują ludzi.Wychodzą z pozycji siły i stanowiska.Ilość obowiązków jest niedopasowana do czasu pracy.Umowy i dokumenty tworzone tylko na korzyść firmy.Ogolnie wszyscy się boją 2 osób i każdy boi się z tym coś zrobić bo wielu chciało ale zostali usunięci.Mądrych ludzi się pozbywają bo wolą tych uległych.Ogolnie jest szum za ich plecami ale w dobie dzisiejszych czasów ludzie nie chcą stracić pracy bo każdy ma inną sytuację ekonomiczną i prywatną.Zarzadzajacy nie odrobili lekcji z nowoczesnych metod zarządzania i powielają swoję stare schematy które nie działają. Misją jest Pacjent w Centrum uwagi a pracownicy nie są szanowani.Pracownik już nie jest w centrum uwagi.Ja pracowałam tylko dla tych ludzi bo oni są Cudowni Kierowcy Aptek ,Farmaceuci ,ludzie w Centrali).W firmie jest wielu fajnych zaangażowanych osób ale nie są one doceniane i często ich tracą albo doprowadzają że po wielu latach lojalność i zaangażowania wobec firmy czują się totalnie wypaleni i niedocenieni.Brak dobrej komunikacji a przede wszystkim dialogu.Wiele spaw zamiatanych pod dywan.(usunięte przez administratora)

Takataka
@Angel

Nieprawda Pracujemy maks 8h w tym przerwą na kawę i śniadanie i to nawet kilka razy dziennie. Przełożeni doceniają nas i chwalą. Co miesiąc Ci dobzi dostają pochwały i często premię. Cele mimo, że ambitne realizujemy prawie zawsze. Szkolenia i spotkania z przełożonymi to zawsze ciekawy czas na naukę i pogłębianie wiedzy bo jest się od kogo uczyć. Wynagrodzenie atrakcyjne zarabiamy około 10% więcej niż średnia na rynku i więcej niż nasi ludzie. Bierzemy udział w projektach gdzie możemy się wykazać i liczyć na wsparcie szefostwa.

Takataka

a co nie zgadzasz się? popracuj w dziale operacyjnym i zobaczysz jaki świat jest piękny

Atypowa

Hm. Czyli rozumiem, że każdy musi mieć dokładnie takie samo zdanie ja ty, bo inaczej jest "członkiem sekty" tak? To ciekawe. Bo z tego co ja się orientuję, to opinie na dany temat są subiektywne i każdy ocenia przez swój własny pryzmat, filtrując poprzez własne doświadczenia czy potrzeby. Ktoś napisze coś negatywnego? Od razu poklask "masz rację" "dobrze powiedział" itp itd. A jak ktoś broni swoich racji i odnosi się do opinii przedstawiając swoją perspektywę, to od razu lecą inwektywy i wielki szok i niedowierzanie, bo jak to, ktoś ośmielił się mieć inną opinię? SKANDAL! Także skoro uznałeś, że wpis nie potrzebuje Twojego komentarza, to po co właściwie komentujesz? Nie rozumiem ludzi. Myślałam zawsze, że to z powodu mojej nieneurotypowości, ale powoli zaczynam sądzić, że tu serio coś jest nie tak i to nie tylko kwestia mojego pozornie "uboższego" postrzegania.

nook

Sugerujesz że moderator siedzi akurat na tym jednym profilu i usuwa regularnie komentarze bo wcale nie ma tysiąca innych firm do kontrolowania? ta teoria jest naprawdę bezmyślna

Regulamin
@nook

Sugeruję, że tak to wygląda. Na tym właśnie polega praca Moderatora i chwała im za to.

Bogus
@Takataka

Hahaha ????Pozdrawiam serdecznie ????

obv

Raczej portal usuwa tylko wpisy z wulgaryzmami i danymi osobowymi to chyba calkowicie logiczne, że takie nie powinny się pojawiać.

Asterix

a teraz wytłumacz mi - na kij im twoje dane? to już brzmi jak teoria spiskowa.

Nora

Dziwna to jest ta Twoja "opinia" niby coś nie pasowało ale nie do końca mówisz co. Co to znaczy dziwne pytania? Pytania na rozmowach rekrutacyjnych są wszędzie w podobnym tonie, więc raczej dziwne to nie jest dobre określenie. Testy w czym ci przeszkadzają? martwisz się że nie podołasz czy co? przecież chyba dana firma ma prawo do tego żeby przeprowadzać rekrutacje tak jak uważa za słuszne i jak wymaga tego widocznie dane stanowisko.

Hasztag

Nie polecam.Rekrutacja na niskim poziomie,Pani prowadząca rozmowę ewidentnie początkująca. Rozmowa z nią nie zachęcała do dalszego udziału w procesie rekrutacji :-))

W. M

Czy może mi ktoś przybliżyć stanowisko mlodszego menadżera regionalnego? Ile aptek pod sobą ma, czy jewst służbowe auto, jaka mniej więcej stawka?

taa
@W. M

Super praca 8h i czasami 15min focus super atmosfera i ciekawe szkolenia dużo dobrej energii ilość aptek w zależności od regionu wynagrodzenie bardzo atrakcyjne

W. M
@taa

A czy służbowy samochód jest? Atrakcyjne wynagrodzenie tzn? Jakieś widełki?

egg
@taa

Od czego zależy "czasami 15 minut"?

@W. M

pójdziesz na rozmowę to bedziesz miał widełki... to chyba nie za duży wysiłek patrząc na to że pracą jesteś zainteresowany?

Ola

cóż, ja wyciągam 2x tyle, tyle że jestem mgr farmacji ;)

Madnes
@Ola

Chyba brutto ;))

Enza
@Madnes

Ja też nie mam tutaj problemów z zarobkami i jestem z nich zadowolona i żaden anonim nie będzie mi wmawiał że jest inaczej ;)

Sandra

Jestem na stażu (aktualnie kończe) i z premią zarabiam coś około 3000-3200 :) Atmosfera super, ludzie super. Ja polecam.

Bogus
@Sandra

To gdzie ten staż w jakim mieście? Bo ja na stażu w tamtym roku miałam najniższą krajową. Ewentualnie jeśli się wyrobi sprzedaż produktów to premie około 180 zł. I to wszystko. Nic więcej.

Wiktoria
@Sandra

U konkurencji zarobisz więcej + premia

Vitas

Hej. Szukacie tylko Magistrów, czy Techników również?

Madi
@Vitas

oferty do doza pojawiają się i dla magistrów i dla techników

Madi

no tak bym proponowała jeśli faktycznie chcesz, by przyniosło to jakiś efekt ;)

Renata

Na stronie jest napisane: Porady na czacie z Farmaceutą. E-wizyta z lekarzem specjalistą. Jak to sie odbywa i gdzie znaleźć zakładkę na stronie czy coś zeby skorzystać czy popytać w aptece?

@Renata

Musisz pobrać aplikację DOZ.

@Renata

Jest bezpłatna jak coś.

Fanta
@apka

i nie trzeba się na to rejestrować ani nic? tylko pobrać apke i napisać wiadomośc na czacie?

Ranata
@Fanta

Dobrze a skąd ją można ściągnąć?

@Ranata

Zależy jaki masz system operacyjny. Google play albo AppStore. Nie wiem jak z huawei'owskim AppGallery.

@Fanta

No w apce się rejestrujesz. Możesz przez fb lub konto google. Albo założyć autonomiczne.

Fanta
@apka

A okej rozumiem, to przez Facebooka chyba będzie najszybciej. Też sobie ściągnę w takim razie i zobaczę co to oferuje ciekawego

Constantinopole

W ogłoszeniu widzę, że w akapicie "co oferujemy" stoi "udział w akcjach CSR" Czyli, że w czym tak właściwie? Pierwsze słyszę... Rozumiem, że akcje charytatywne się w to włączają, jakiego rodzaju? Są organizowane przez firmę, czy np. dostajesz nadprogramowy dzień urlopu, żeby móc wziąć udział w wybranej przez siebie akcji?

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.