Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib

Międzybrodzie Bialskie

Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib

Opinie o Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Oszukany podwykonawca

Kontrahenci, potencjalni wykonawcy uważajcie na tą firmę, a szczególnie na Łukasza Dykowskiego jest to: - cwaniak, - oszust, Możecie się zastanowić i spytać jakie ma sukcesy szczególnie na rynku Szczecińskim. Niech się pochwali zerwaną umową z Gminą M. szczecin. Ubrał się w garnitur polityka-samorządowca Gminy M. Goleniów, buduje Kościół w Szczecinie, a jest po prostu: - cwaniak, - oszust,

Zostaw opinię o Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib - Międzybrodzie Bialskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib