Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib

Międzybrodzie Bialskie

Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib

Opinie o Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib

Barnaba

Firma ma opinię dobrego pracodawcy a wy piszecie takie opinie, że strach myśleć.

Sebastian Gruby

(usunięte przez administratora) a TY p...a jesteś:)? bo ja odnoszę wrażenie że Tak, słabo poruszasz się w internecie skoro nie wiesz że zamieścili ogłoszenie z ofertą pracy na operatora. Kolega poniżej Xxx widzę że też tak jak (usunięte przez administratora)jest (usunięte przez administratora) przez wielkie (usunięte przez administratora) hehe, jak można nie umieć korzystać z internetu haha, no chyba że wy to jesteście te nowe młode pokolenie co muszą mieć wszystko podane na tacy bo sami nie potrafią haha

Xxx

Witam czy firma potrzebuję na chwile obecna kierowcy lub operatora koparki koparko ładowarki

Kamil

Jak się pracuje? Tak dziwnie piszecie a chciałbym tu pracować!

Pawel 11111

UWAGA, OMIJAĆ Z DALEKA TYCH OSZUSTÓW . Czekam już pół roku na zapłatę za wykonane prace, na początku prosili o możliwość przesunięcia terminu płatności, później dużo ściemniania a teraz już nie odbierają telefonów. Pewnie skończy się w sądzie. Potencjalni wykonawcy - nie dajcie się naciągnąć. Kłamcy, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

tala
@Pawel 11111 18.06.2018 17:56

piszesz o tej firmie z Międzybrodzia ?

Oszukany podwykonawca

Kontrahenci, potencjalni wykonawcy uważajcie na tą firmę, a szczególnie na Łukasza Dykowskiego jest to: - cwaniak, - oszust, Możecie się zastanowić i spytać jakie ma sukcesy szczególnie na rynku Szczecińskim. Niech się pochwali zerwaną umową z Gminą M. szczecin. Ubrał się w garnitur polityka-samorządowca Gminy M. Goleniów, buduje Kościół w Szczecinie, a jest po prostu: - cwaniak, - oszust,

Zostaw opinię o Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib - Międzybrodzie Bialskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib