Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib

Międzybrodzie Bialskie

Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib

Opinie o Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib

Kamil

Jak się pracuje? Tak dziwnie piszecie a chciałbym tu pracować!

Pawel 11111

UWAGA, OMIJAĆ Z DALEKA TYCH OSZUSTÓW . Czekam już pół roku na zapłatę za wykonane prace, na początku prosili o możliwość przesunięcia terminu płatności, później dużo ściemniania a teraz już nie odbierają telefonów. Pewnie skończy się w sądzie. Potencjalni wykonawcy - nie dajcie się naciągnąć. Kłamcy, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

tala
@Pawel 11111 18.06.2018 17:56

piszesz o tej firmie z Międzybrodzia ?

Oszukany podwykonawca

Kontrahenci, potencjalni wykonawcy uważajcie na tą firmę, a szczególnie na Łukasza Dykowskiego jest to: - cwaniak, - oszust, Możecie się zastanowić i spytać jakie ma sukcesy szczególnie na rynku Szczecińskim. Niech się pochwali zerwaną umową z Gminą M. szczecin. Ubrał się w garnitur polityka-samorządowca Gminy M. Goleniów, buduje Kościół w Szczecinie, a jest po prostu: - cwaniak, - oszust,

Zostaw opinię o Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib - Międzybrodzie Bialskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zygmunt Seweryn Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych Zrib