ZANDLEVEN POLSKA SP. ZO.O.

Bielsko-biała

Opinie o ZANDLEVEN POLSKA SP. ZO.O.

Nie jest źle

Wcale się nie zgodzę z tym, że w tej firmie pracują alkoholicy i debile. Prawda, że są tam różni ludzie, ale takich to się raczej nie spotka. Co do szefa to wierzy w to, co jest prawdziwe. Już nie przesadzajmy...

gal anonim

firma ciulata jak i pracownicy tam pracujący alkoholicy i debile, a szef wierzy im na słowo przez co normalni pracownicy cierpią

Czy łatwo jest się dostać do pracy w firmie ZANDLEVEN POLSKA SP. ZO.O. ? Jak wyglądają etapy rekrutacji? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o ZANDLEVEN POLSKA SP. ZO.O. - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZANDLEVEN POLSKA SP. ZO.O.