MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Czy ze względu na upały firma ma zamiar dopłacać do godzin?Wiem,ze są jakieś ustalenia czy 29 a 30 stopni to taka różnica żeby dodatek się nie należał? Pewnie w klimatyzowanym biurze to nie ma znaczenia ale na hali już ma…

zlo

i co z tymi ankietami widac kolor ma plecy nic innego

Ten spadek produkcji, którym straszyli to już był bo nie zauważyłem? Czy to tylko taka wymówka była, żeby nikt o podwyżkę nie pytał? Bo w tej firmie to tylko (usunięte przez administratora) podwyżki najniższej krajowej daje, firma daje podwyżki norm i obniżkę stawek.

klima

klimatycznego nie ma bo na papierku mają że klimatyzacja jest a na hali jak było tak jest po co te wentylatory jak zapchane. miliony wydali w błoto haha brawo wy

Ala
@klima

Właśnie. Może w końcu ktoś z kierownictwa by wyszedł ze swojego klimatyzowanego pokoju i przeszedł się na produkcję!!! I zobaczył jak jest miło pracować. Temperatura od 30 do 35 stopni w zależności od dzialu

Zatek
@Ala

Nikt Ci nie broni zostać kierownikiem. Dużo ludzi pracuje na słońcu pod gołym niebem.

haha
@klima

jaka klima gdzie niby jakieś wentylatory są chyba tylko na stołówce a no i oczywiście w biurze maja pozdrawiam

Ktoś
@klima

W każdym klimatyzowanym pomieszczeniu klima działa, jak zamknie się wszystkie drzwi i okna. Kiedy są pootwierane drzwi, przejścia i wyjścia na zewnątrz - nie ma możliwości chłodzenia. Nie ma po prostu tak wydajnych urządzeń.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Ako

Rozpoczęło się dobijanie tapicerni. Nowych tapicerów niema i niebędzie. Normy na połowę brawo Panie J. Nikt wniosków niewyciąga. Teraz bedzie dużo miejsca dla tych którzy zazdroszczą zarobków tapicerom . Powodzenia czas się ewakuować.

jam jest
@Ako

Dobijanie trwało już wczesniej teraz to moment kulminacyjny.

Czesław
@jam jest

Nie ma opcji żeby sytuacja się jeszcze jakoś poprawiła? Chyba nie zamkną firmy, co?

Dyro
@Czesław

My będziemy tapicerować, jak nie będzie komu

MTI
@Ako

Trzymaj się:D takich płaczków na pęczki

Olek

Całe życie tylko płaczecie jak to jest źle w MTI i dalej tam pracujecie , nie rozumiem czy naprawdę nie potraficie nic innego robić? Przecież to nie jest jedyny zaklad pracy .Jak małpy nauczyliście się jednego i tak do śmierci, porażka

koko
@Olek

no i gość ma racje

Strajk

Chcieliśmy poinformować kierownictwo o możliwym zbliżającym się 2 dniowym strajku paraliżującym tapicernie.

Nikt ważny

HR nie odpowiedział na pytanie, czy należy się inflacyjne dla kontroli jakości. A jeśli nie należy się to dlaczego nie. Może tymi razem HR odpowie na pytanie?

@Nikt ważny

Pracownicy Kontroli Jakości w sprawach płacowych powinni kontaktować się z przełożonym.

Klejarz

O klejeniu już nikt nic nie powie najważniejsza tapicernia a stawki na klejeniu coraz mniejsze tylko ucinają o ponad połowę porazaka

Klej
@Klejarz

Te stawki to jakaś kpina liczone z najniższej krajowej tak że ciężko akord wyrobić, teraz idzie dużo łóżek to pewnie zaraz na nich będą cięcia. A klejarze na pierwszo zmianaowi tylko patrzą żeby z kimś pogadać albo żeby zjeść kanapkę.

Aleksander
@Klej

Pracujesz tu na akord? Wtedy stawka powinna być wyższa nie? Mnie pasuje taka robota tylko żebym mógł dobrze zarobić. Wiesz może czy teraz przyjmują nowe osoby?

Narcyz

Mam pytanie do działu HR, czy zmieniło się coś odnośnie premii, chodzi o to ze premia osób będących na zwolnieniu przechodzi na pozostałych pracownikow tego działu, wydaje się to logiczne bo przeciez wykonuja obowiązki nieobecnego, niestety kierownicy zachowują się jak by z własnej kieszeni mieli to dać. Proszę o odpowiedz

@Narcyz

W firmie nie istnieje budżet na nagrody produkcyjne. Nagrody są wypłacane obecnym zgodnie z wypracowanym poziomem wydajności.

Wydajny
@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Poziomem wydajności? Śmiech. Jeden wyrabia 150% a drugi 115% i mają takie same ,,nagrody". I co, są tak samo wydajni?

Howard
@Wydajny

Ale ty więcej wyrobisz i więcej na wypłatę weźmiesz niż ten co 115procent. A potem jak ty wyrabiasz 150 to obniżają stawki.

aldon

nikt nie panuje nad tapicernią jeden wielki (usunięte przez administratora)

Mrum
@aldon

Jesteś magazynierem?

@Mrum

Czyżby w tej firmie był jakiś problem z podziałem i organizacją pracy? Bo dyskusje z reguły krążą wokół tego tematu. O dziwo nikt nie ma zastrzeżeń do wysokości zarobków. Ile zatem można w firmie zarobić bez nadgodzin (nie pytam o akord)?

Storczyk

Mam pytanie do działu HR Kiedy kontrol jakości dostanie inflacyjne? Inne działy mają inflacyjne chyba od października.

xzc

czy dyrekcja nie widzi ze cos jest nie tak z zarzadzaniem tapicernia skoro praktycznie wszystkie opinie dotycza tylko tapicerni a sa ich setki

Nob
@xzc

Chyba nic nie wiedzą albo nie chcą widzieć tego co się dzieje w soboty .jestem ciekaw jak teraz firma wychodzi na swoje płacąc po350 PLN dla pracowników godzinowych którzy wyrabiają po 30 % normy czuli jakieś 60 PLN bo pracownicy akordowy nie chcą przychodzić. Szef produkcji chyba wszystko ukrywa .a mówił o oszczędnościach których chyba jednak nie ma .przychodzi 16 ludzi z godzinowki zamiast 8akordowcow brawo

Luuuis
@Nob

Akordowych nie przychodzą bo mają takie stawki że wolą odpocząć, bo i tak wyjdą na swoje. A dla godzinowcow to jedyna okazja żeby podreperować wypłatę, oczywiście kosztem rodziny i odpoczynku

Hi FIVE

Uderz w stół … wszystko to są przecież fakty, pomocnik pomocnikiem pogania a najlepiej im to wychodzi jak już ktoś wspomniał właśnie w soboty, co do magazynów to ponoć od jakiegoś czasu ich praca jest mierzona - może to jest jakaś alternatywa i dla tych pracowników

Bond
@Luuuis

Co ma znaczyć Twoje pierwsze zdanie ?Radzę zmień informatora lub bardziej zagłebij się w temat. Skoro takie legendy krążą o zarobkach akordowców to zapraszam ,są wolne etaty. Popracujesz trochę to wtedy pogadamy bo oczami i językiem wszystko wydaje się takie proste. A i jeszcze jedno- pracownicy akordowi też mają rodziny,masz prawo wyboru.

Job
@Luuuis

W sobotę się pracuje, bo podobno są tyły z produkcją i trzeba podgonić a nie żeby sobie kasę dobijać do pensji.

Dede
@Hi FIVE

I pyk post o magazynach zniknął. To są układy co?

Dede1
@Dede

Piszcie posty po angielsku to mistrzowie nie zrozumieja i nie usuną???? a jak kogoś treść interesuje to sobie przetłumaczy bo nasi mistrzowie sa zajęci modernizacja działów i nie maja czasu????

Dziękuję Dorocie i Tomkowi za organizację super zabawy ,

Wdzięczna

Zabawa była świetna, organizacja również :)

A

Mam pytanie ,czy były jakieś rozmowy z naszymi koleżankami że szwalni Ukrainkami płaczącymi za swoimi dziećmi, całymi rodzinami ,czy jakieś wsparcie od firmy dostały . czy psychologiczne ,ale może trzeba dač wsparcie też finansowe aby mogły swoje rodziny sprowadzić z chęcią się złożę , aby mogły swoje rodziny sprowadzić.To są nasze koležanki, które w Mti pracują ,w naszym mieściei žyją ,wspomogły swoją pracą naszą firmę. To moje zdanie ,co wy na to?

@A

W poniedziałek przeprowadzimy rozmowy na temat potrzeb pracowników z Ukrainy. Do tej pory jedna rodzina otrzymała zapewnienie mieszkania na okres kilku miesięcy od jednego z współwłaścicieli firmy.

@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Koleżanki i koledzy z Ukrainy, chcemy powiedzieć, że w tym strasznym momencie agresji Rosji na Wasz Kraj jesteśmy z Wami. Chcemy pomóc, jak umiemy i możemy. Jeśli potrzebujecie rozmowy, pomocy w sprowadzeniu bliskich, znalezieniu mieszkania lub pieniędzy prosimy Was o informację, co jest potrzebne. Zgłaszajcie się do swoich mistrzów albo telefonicznie pod numerem: 570900571. Sława Ukrainie! Колеги і колежанки з України! Ми хочемо сказати, що ми за вами в цей страшний час російської агресії в вашій країні. Ми хочемо допомоти як вміємо і як можемо. Якщо вам потрібна розмова, допомога в перевезенні ваших близьких , пошуку для них житла чи грошей, просимо вас надати інформацію про те, що вам потрібно. Для цього зверніться до своіх майстрів або за телефоном 570 900 571. Слава Україні!

Zick
@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Nie wiem kto pisze posty w imieniu firmy, ale używanie zwrotu sława Ukrainie, jest delikatnie mówiąc, nie na miejscu w Polsce. To okrzyk banderowców, zwyroli z oun i upa, mordujących naszych rodaków na Kresach. Może wspierajmy naród ukraiński w inny sposób. Z szacunkiem do naszego narodu.

Ciekawy

Jakie wnioski bo badaniu opini o przełożonych, szykują sie jakieś zmiany czy ich pozycje po nadaniu przez panią Ewe są tak mocne ze to tylko formalność ?

Witam chodzą pogłoski že organizowana jest zabawa na dni kobiet i mężczyzn czy to prawda ,dobrze by było wiedzieć gdzie i kiedy .Pozdrowienia dla wszystkich

Dzień dobry. Zabawa jest zaplanowana na 12-go marca. Więcej szczegółów wkrótce na plakatach.

W Firmie istnieje procedura zgłaszania przypadków zachowań niepokojących bądź krzywdzących pracowników. W razie wątpliwości proszę o kontakt z działem kadr bądź zespołem HR. Polecam tę drogę. Jednocześnie przypominam, że wpisy na tej platformie, które obrażają bądź insynuują będą konsekwentnie usuwane.

@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Nie było działu HR, nie było niepokojących zachowań. Jest dział HR i są skargi, który skutecznie cenzuruje. ps wiem, że to zostanie usunięte, ale przeczyta to właściwa osoba.

@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Jak wygląda procedurą zgłaszania takich sytuacji?

Dzień dobry. Reguluje to Zarządzenie Dyrektora z 8.12.2015r w sprawie przeciwdziałania zjawisku (usunięte przez administratora) Procedura przewiduje złożenie skargi ustnej albo pisemnej do dyrektora, który powołuje komisję opiniodawczą. Szczegóły Regulaminu na stronie firmowego portalu MTIportal w zakładce HR

Xxx

Dzien dobry, czy w najbliższym tygodniu HR pracuje na miejscu w firmie?

@Xxx

Dzień dobry! Zespół HR pracuje w formule mieszanej. Jego pracownicy są dostępni każdego dnia w godzinach pracy pod numerem telefonu 570900571 oraz e-mailem: hr@mti-furninova.pl. Co drugi tydzień pracują w Firmie (pokój nr 9, za stołówką w biurowcu). Ze względu na sytuację covidową, o terminach pracy stacjonarnej zespołu HR, będziemy informować na bieżąco.

Winwin

Jak przywrócić dostęp do Winwin balance (zablokowałem po paru próbach wpisywania hasła) żeby sprawdzić ilość punktów itd.

balance
@Winwin

A jak sprawdzić zapomniane hasło?

Mtż
@Winwin

Na montażu akordowcy wpisują w karty meble pracowników godzinowych i jest na to przyzwolenie mistrza. A co z tymi, którzy robią uczciwie? Trzeba się temu może przyjżeć.

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.