MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Zimno

Znowu obniżone stawki na taipcerni. Dziękujemy i wesołych świąt .

Paulina
@Zimno

znowu? można się dowiedzieć kiedy ostatnio obniżyli i o ile i ile teraz tak właściwie jest? jaka argumentacja i jak ludzie reagują na to?

Tetryk
@Zimno

Witam serdecznie czy nasza firma podniesie w końcu stawki do najniższej krajowej? Swoja droga to nie wstyd, ze ludzie z kilkunastoletnim starzem zarabiają tyle co pracownik bez doświadczenia?

@Tetryk

Dokładnie, a jeśli ma poniżej 26 lat to nawet więcej..

Wilk
@Biały

Halo! Przecież to nie pracodawca wymyślił sobie, że jak ludzie mają mniej niż 26 lat mają dostawac pieniądze bez potrącania podatku. Miejcie pretensje do tych, co to wymyślili

Dwudziestolatek
@Tetryk

Znajdź mi firmę, gdzie płacą za to, że jest się starym? XD A staż pisze się przy pomocy litery z i małą kropeczką.

inna
@Tetryk

Kurcze, naprawde są w firmie ludzie, którzy dostają na konto mniej niż najniższa krajowa? To możliwe?

pan
@inna

tez bym chcial wiedzieć czy tak jest

@inna

Możliwe tylko wtedy kiedy weźmiesz powiedzmy dwa kredyty w firmie ,do tego potracają za ubezpieczenie i potrącenie za ratę wkładu własnego +oczywiście raty kredytu.

Tetryk
@Dwudziestolatek

Nie za to, ze jesteś stary tylko ze Twoje doświadczenie, wiedza umiejętności, przy wieloletnim stażu są znacznie więcej warte niż najniższa krajowa,którą dostaje ustawowo pracownik w pierwszy dzień pracy… ale po treści pytania domyślam sie ze Tobie za wiedze nie płacaXD

wiosna
@Ona

Tylko, że to wybór każdego z nas, czy chce brać pozyczke, a nie firmy, że płaci poniżej najniższej krajowej

Ewka

Bardzo możliwe......niestety

@Tetryk

Rozwiazanie jest bardzo proste, pracownik fizyczny wytwarza, administracyjny jest jedynie kosztem koniecznym , trzeba wiec wszystkim pracownikom w tych trudnych czasach wyrównać do najniższej a za to co się zrobi więcej być premiowanym przez przełożonego. Ciekaw jestem jak szybko pozwalniały by sie gwiazdy, które pierdza w stołek i pija kawusie.

zima
@Biały

takie se samolubne podejście, ciekawe kto panu białemu wytwarzającemu fizycznie przeleje pensyjkę, zakupi materiały i sprzeda to co wytworzył w trudzie, pewnie sam?

Eryk
@zima

Dokładnie. Dlatego nie ma co dyskutować z tym Panem bo ten pan nie myśli.

Biały

Jakiś konstruktywny komentarz do wypowiedzi? Dla tego czekam az się nazbiera bo szkoda dla pojedynczych wypocin wchodzić na forum…teraz jeszcze widzę ze z doświadczenie ktoś ostrzega co mu pęka i przez co…ale może dyrekcja weźmie pod uwagę pracownicy administracyjni chcą fizycznie udowodnić czy pensja im sie należy, zacznijmy może załadunku…

@Biały

Ciężko odnosić się do twoich koncepcji racjonalnie, ale konstruktywnie: przestań krytykować, załóż swoją firmę, zorganizuj ją zgodnie ze swoją koncepcją i realizuj swoje opisane wcześniej pomysły, osiągając sukces. Życzę Ci z całego serca powodzenia. Każdy właściciel ma prawo prowadzić politykę kadrową zgodnie ze swoimi przekonaniami. Moim zdaniem, na szczęście, nasza firma robi to z szacunkiem dla ludzi pracujących na różnych stanowiskach. Ja za to chcę po prostu podziękować i tyle.

@obserwator

Nikt nie krytykuje firmy za politykę kadrowa z całym szacunkiem nie podważam tych kompetencji… jedynie ludzi, którzy nie rozumieją kto wytwarza dobro tej firmy i ze Ci ludzie tak samo maja prawo pytać i mieć swoje przemyślenia

Maj
@Biały

To zgłoś się do rządu, ze ci się nie podoba ile zarabiają ludzie mający mniej ni 26 lat a nie tutaj, bo firma nie ma z tym Nic wspólnego.

Czy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

ania

tak

Mix

Pewnie zależy jakie. Na problemy w pracy reaguja i pomagaja

Floki

Niestety nie

Roxy
@Floki

Ja ma dobre doświadczenia, nawet w najtrudniejszych sytuacjach np. W chorobie

Aleksander
@Roxy

Jak byłeś w trudnej sytuacji to mogłeś się zwrócić o pomoc? Dają jakieś zapomogi z funduszu socjalnego dla pracowników którzy ciężej zachorowali? Powiesz jak ci pomogli?

Maj
@Floki

A jaki konkretnie problem nie został rozwiązany? Jeśli to cos ważnego, to warto zgłosić to jeszcze raz albo porozmawiać z kimś innym niż wcześniej. Lepiej nie rezygnować

Najniższa krajowa wynosiła 22.80 a dostaliśmy 21.20 czyli dlatego że mamy premie te 15%.i nic więcej dobrze kombinujecie aby nie dać ludziom zarobić brawo brawo...

Barbara

Hmm no bardzo możliwe, że premia jest wliczana w zarobek, aby nie było mniej niż najniższa krajowa. A próbowałeś to sprostować u przełożonego? I na jakim stanowisku macie takie stawki? Ta premia od czego jest zależna?

ania
@Barbara

Zawsze warto sprawdzić i się dowiedzieć. Pogadaj z mistrzem albo kierownikiem.

Didi

Dzięki za odcinki płacowe,gdzie czarno na białym widać z jakich stawek naliczacie wynagrodzenia pracownikom... Dowód jest oczywisty.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Wszyscy powinni robić tak jak słynny Roman z klejenia tylko na telefonie i na rozmowach z piłkarzem jego nikt nie widzi a kasę ma lepszą niż godzinowcy pozdrawiam

@ja

Ma widocznie plecy u kierownika ,a może i u mistrza. Jak kierownik pozwala, tak ma.

Kiedy podwyżka najniższej krajowej?

Pomidor

Ja będą musieli to dadzą;swoją drogą to ciekaw jestem jak to będzie rozwiązane w przypadku akordowców ?

Praciwnik
@Pomidor

Będzie rozwiązane jak zawsze, będą szybciej robić za te same pieniądze.

Apple

Panie Dyrektorze!! ???? Bardzo dziękujemy za dodatkowe pieniążki na Święta! To jest ogromna pomoc!!!! Dziękujemy z Całego serca!!!!!!!

bombka
@Apple

Dziękujemy! To fajny wpływ na konto, jak się porównać to mamy lepiej niż inni

Mateusz
@Apple

Podziekujemy po 1 stycznia. Jak sie przeludni na produkcji. To co dzis dostales to na zasadzie chleba i igrzysk. Po nowym roku nowe rozdanie. W mniejszym skladzie

człowiek pracy
@Mateusz

Żałosne straszenie Mateuszku. Czyżby zbieżność imion nie była przypadkowa?

@Apple

Podziękowania dla całej Załogi! Wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!

zd
@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

a wigilia pewnie z odwilżą?

Danuta
@Mateusz

Dlaczego tak uważasz, że po 1 stycznia będzie przeludnienie produkcji? Działo się już kiedyś tak, że dostaliście jakiś dodatek, a potem się odbyła rotacja? Czy masz jakieś informacje?

T2
@Apple

Za co ty dziękujesz ? Szef produkcji zabrał pracownikom akordowym około 1800 PLN za to że brali urlopy . Czyli ja sam sobie zapłaciłem za wczasy pod grusza 1300 i na święta 500 . Ja się pytam gdzie są nasze pieniądze z socjalu . Nie pozdrawiam serdecznie

@T2

Naprawdę? Jak konkretnie zabrali? Obniżyli stawkę za mebel? Zrobiłeś robote i obcieli wypracowane i naliczone pieniądze? Z czego to wynika?

Malwa
@obserwator

Za każdy wzięty urlop zabierają po 80zl z nagrody . Czyli 26 dni urlopu w roku daje te nagrody.

Calvi

Żałosna jest ta cenzura na forum gdzie niby można się wypowiedzieć swobodnie, dobry gospodarz krytyki się nie boi

@Calvi

a ja sie ciesze, ze jest ktoś, ze pilnuie tego. Dobry gospodarz pilnuje też żeby być w zgodzie z zasadami, bo krytyka, to nie krytykanctwo, a tu tylko przywalanie się, obrażanie innych, insynuacje, nic konkretnego, a wiele złego. Wcale nie chce tego czytać

@Ktoś

Zgodne z zasadami kultury firmy jest wydzieranie mordy na ludzi? Nie pozdrawiam nowej majstrowej szwalni M.

Parek
@Nikt

Nie pij tyle, a jak masz coś konstruktywnego zgłoś do HR, albo dyrekcji

Giga

Na mnie „mordy nie wydziera” przypadek? Nie sądzę

@Parek

Moze hr powinien poprzebywac na hali, podstawić kogoś do pracy na obserwacje. Na pupilki nie wydziera

Chyba
@Nikt

Czyżby miał żal ktoś komu odebrano czarna koszulkę???Bo nie potrafił trzymać zasad .I nie mowa o G .Nowa mistrzyni jest spoko i myślę że osoby ktore przychodzą tu zarobić i robic swoje potwierdzą to.bo w końcu jest ktoś konkretny na tym stanowisku.pozdrawiam

@Nikt

Nigdy nie słyszałam, żeby M na kogoś się wydzierała. Co ty wymyślasz? Zazdrościsz stanowiska?

@Chyba

Jeśli nie mowa o G,to mowa o E..Jeżeli dobrze pamiętam to w tamtym czasie nikt nie stracił koszulki za brak kompetencji a wręcz przeciwnie z E.bardzo dobrze mi się pracowało .Nie fajne jest oczernianie innych ,kiedy samemu jest się oczernianym .E również była bardzo konkretna tak samo jak G i inne na tym stanowisku ,nie zapominajmy jednak ,że oprócz tego , potrzebne jest jeszcze coś a mianowicie KOMUNIKACJA.M jest ok ale nad komunikacją z pracownikami musi jeszcze popracować .

@Calvi

A ja odnoszę .wrażenie ,że co by firma nie zrobiła to niektórym zawsze coś nie pasuje .No i trzeba faktycznie mieć stalowe nerwy żeby umiec przyjąć roszczenia wiecznie niezadowolonych na klatę .Swobodnie wypowiedzieć nikt ci nie zabrania ,możesz to zrobić osobiście przed przełożonym a nawet myślę ,że i Dyrektor by cię wysłuchał .Słabe jest oczernianie na forum .Jak to mówią Chojrak w necie ,d....w świecie .

Pytanie do dyrekcji skoro najniższa krajowa od nowego roku idzie w górę czy akordowcy też będą mieli podniesione stawki bo narazie dalej ucinacie a sam Pan Cezary mówił że wszystko będzie zamrożone... i jak tu wam wierzyć

A tu dalej to samo

Ciekawy

A propos oszczędności w firmie. Czy używanie firmowego samochodu do wyjazdu na prywatne zakupy po godzinach pracy to ograniczenie korzystania z aut służbowych, czy nie ? Taki postulat jest na tablicy.

Pipi
@Ciekawy

Zazdrośnik widzę się znalazl, weź się za pracę lepiej.

Ziom
@Pipi

Nie zazdrośnik tylko ciekawy czy oszcednosci dotyczą tylko tych najmniej zarabiających? Mam pytanie czy sytuacja w firmie poprawiła sie na tyle, ze możemy wrócić do darmowych cieplych napojów, szczególnie w okresie zimowym? Rozumiem ze w biurze jest 25c ale na hali ledwie 12, papier może narazie zostać szary…nie wszystko na raz, żeby firma koszty uniosła.

hihihi
@Ziom

Na kazdej stołówce są czajniki. Można sobie ugotować wodę na gorącą kawkę lub herbatkę. Nie wydaje mi się, żeby ktoś pozbawiał nas zimą ciepłych napojów. Po co się tak unosić?

człowiek pracy

Zazdrośniczek się rozkręca : ) Buuuu ....Jak Ci nie odpowiada ciepła woda to zrób dobrą zmianę i sobie poszukaj lepszej pracy. Tam na pewno spełnią wszystkie Twoje zachcianki

Ziom

Dobra zmiana to już w tej firmie była jakieś 2 Lata temu i masz racje, zamiast pracować żeby było lepiej wolicie rozmawiać, szczególnie o nieobecnych…ale żeby nie było to może wymienicie jakieś 5 swoich sukcesów przyznam racje i przeproszę.

Mmm

Drogi Panie na halach produkcyjnych jest w tym czasie naprawdę za ciepło, oczywiście dla osób pracujących w akordzie ,co było zgłaszane dla HR ,dlatego myślę że to nie chodzi ludzi pracujących w akordzie, tylko pojedyńcze roszczenie ,wiēc jeżeli pracujesz w innych warunkach zgłoś gdzie trzeba ,bo co roku to samo ,. Jest wam zimno zgłaszajcie

Krystyna Stefanowicz

Składając serdeczne podziękowanie, pragnę wyrazić ogromną wdzięczność Panu Dyrektorowi MTI furninova Cezaremu Kwasiborskiemu za udzielone wsparcie i pomoc. Dziękuję Organizatorom loterii, koleżankom i kolegom ze wszystkich działów za bezinteresowną pomoc, otwarte serca i życzliwość, którą otrzymałam. Jestem niezmiernie wdzięczna za każdy dar serc, który uświadamia mi, że mam wielu Przyjaciół, na których mogę liczyć. Mojej ostatniej wizycie w zakładzie pracy towarzyszyły ogromne emocje. Byłam bardzo wzruszona tym, że usłyszałam wiele miłych i ciepłych słów, za które dziękuję z całego serca. Krystyna Stefanowicz

Krystyna Stefanowicz

Składając serdeczne podziękowanie, pragnę wyrazić ogromną wdzięczność Panu Dyrektorowi MTI furninova Cezaremu Kwasiborskiemu za udzielone wsparcie i pomoc. Dziękuję Organizatorom loterii, koleżankom i kolegom ze wszystkich działów za bezinteresowną pomoc, otwarte serca i życzliwość, którą otrzymałam. Jestem niezmiernie wdzięczna za każdy dar serc, który uświadamia mi, że mam wielu Przyjaciół, na których mogę liczyć. Mojej ostatniej wizycie w zakładzie pracy towarzyszyły ogromne emocje. Byłam bardzo wzruszona tym, że usłyszałam wiele miłych i ciepłych słów, za które dziękuję z całego serca. ???? Krystyna Stefanowicz

dziadki na tapicerni mają 27zl na godzine można..jak by wszyscy tyle mieli każdy by był zadowolony

pracownik 2

ja myślę że więcej mają tak jak co niektóre osoby

@pracownik 2

Spokojnie wszytko sie niedługo wyrówna, tylko nie rozumiem czemu niektórzy nadal pracują zdalnie… i gdzie ta mniejsza produkcja bo nie zauważyłem spadku szczególnie ze Nidzica odpadla…

Rami

Popracuj w firmie 30 lat to też będziesz tyle miał. Firma wynagradza długoletnich pracowników. A że kierownik zarabia 3 razy tyle co ty też pretensje masz? Może zarząd niech Ci też odda trochę swoich zysków? Weź się za robotę chłopie.

Wreszcie ktoś napisał prawde

Dyro
@Rami

Nikt nie zdoła przepracować 30 lat, ponieważ starzy pracownicy stażem są stopniowo usuwani z firmy

Brum brum
@Dyro

Coś takiego?!? Skąd wiesz, skoro firma istnieje dopiero 27 lat?!?

@Dyro

przecież w tej firmie większość pracowników ma bardzo długi staż. młodych jak na lekarstwo. gdyby to była prawda, to pracowałoby tu może kilkadziesiąt osób. każdy to widzi i po co tak mącić?

Taki ja…
@Godzinowka

Chyba cos sie szykuje bo straszą zwolnieniami…szkoda ze darmozjadow z biura i mistrzów nie redukują w pierwszej kolejności tylko tych, którzy na nich pracują, pozdrawiam dyrekcje

Ciekawy
@Rami

Jak firma wynagradza długoletnich pracowników? Nic mi o tym nie wiadomo.

Sss
@Ciekawy

Wypowiedzeniem z pracy ????

@Ciekawy

Pracownicy są wynagradzani zgodnie z polityką firmy w tym zakresie, zawartą w Regulaminie Płacowym. Poza wynagrodzeniem podstawowym działa system premiowy dla osiągających najlepsze wyniki w pracy. Szczegóły w komunikatach zarządu. Dodatkowo, w związku z postulatami ubiegłorocznego badania opinii pracowniczej, w firmie działa zespół projektowy, który ma przygotować propozycje zmian w obecnym systemie premiowym tak, aby bardziej odpowiadały aktualnym potrzebom pracowników i warunkom pracy.

@Sss

Naprawdę?! A kto konkretnie dostał wypowiedzenie?

Fizyczny

W odpowiedzi na apel dyrekcji dotyczacy pomysłów na odzcsednosci w firmie mam dwa.. Czy firma mają odpady drzewne może zainwestować w maszynę do produkcji peletu? Pomoże to utrzymać zatrudnienie zagospodarować trociny, ścinki i oflisy… palet jest na zapisy zejdzie każdą ilosc Czy pracownicy administracyjni mogą przejść na zatrudnienie zdalne na 80%, pozwoli to oszczędzić prąd w pracy do obsługi klimatyzacji komputerów, ogrzewania bior… pracownik fizyczny wytwarza dobro wiec jest niezbędny a czasy Covida wykazały ze administracja zdalnie swietnie sobie radziła gdy pracownicy fizyczni ryzykowali zdrowie administracja bezpiecznie siedziała w domu … niech teraz oni sie poświęca..myślę ze to znacznie większa oszczednosc niz 50 groszy na kawie czy dodatek klimatyczny… pozdrawiam

@Fizyczny

Dzień dobry, obie propozycje są rozważane przez dyrekcję. Oszczędność na darmowych napojach to niemal dwa etaty miesięcznie.

@Fizyczny

I mają płacić sami za prąd w domu?

@Fizyczny

Łatwo się dysponuje cudzą forsą i proponuje komuś, żeby w ramach poświęcenia zrezygnował z 20% pensji, kiedy samemu nie ma się gotowości zrezygnowania z darmowej kawy i herbaty. Super solidarność.

Człowiek
@Ewa

Dokładnie. Firma działa dzięki nam wszystkim. Po co proponować rozwiązania dobre dla jednych kosztem drugich?

Dyro
@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Trochę dziwnie jest; bo administracja mocno się rozrosła, przybyło dużo zbędnych etatów; teraz jest to nieproporcjonalne do spadających zamówień. Księgowość bardzo rozbudowana, dział sprzedaży krajowej, dział zaopatrzenia i inne. Spokojnie można wykorzystać potencjał zasobów ludzkich przesuwając etaty wspomoc produkcję.

@Dyro

Skąd ta wiedza? Najłatwiej dawać rady, jak wychowywać cudze dzieci, rozwiązywać czyjeś problemy i zarządzać Firmą, kiedy nigdy nie mialo się ani dizeci, ani takich problemów ani nie prowadziło swojej działalności.

Calvi

Ty załóż firmę i sobie rządź. Co ci do tego? Człowieku weź się za robotę. Ty tutaj i tak nic nie możesz. Flustrat się znalazl.

jak

co z tymi kamerami sa w kazdym miejscu a na wlokninie zero dobre godzinowki i przerwy kiedy sie chce i ile sie chce mozna mozna

@jak

Jak państwo podniesie najniższa do ponad 4 tysięcy a w firmie jeszcze trochę przytną stawki to nikt tu nie będzie robił w akordzie i będzie spokój…. Pozdrawiam

Kam

Z slownikiem lub bez prawda w oczy kole? Ja przekaz rozumiem. A ty może nauczielem zostań języka polskiego.

Bond
@jak

Oj jak boli ,że ktoś może mieć odrobinę lepiej.Już od dłuższego czasu panuje tu dziwne zjawisko,które należy nazwać po imieniu-Donosicielstwo.Pisząc takie posty nie poprawisz swojej sytacji ,a sprawisz,że ktoś bedzie miał gorzej .Czerpiesz z tego przyjemność ,czy to twój sens życia. Zawsze możesz się zamienić. Zamiast walczyć o dobro ogółu jeden pod drugim dołki kopie a rządzący firmą nie muszą nic robić ,bo sami się wypunktujecie...

@Kam

No właśnie kompletnie nie rozumiem... Może dlatego, że nie rozmawiam z autorem?! ;)

hihihi
@Godzinowka

Jak państwo podniesie do 4 tysi, to nie będzie ani godzinowych ani akordowych, bo nie bedzie forsy na zaplacenie. państwo kasy nie daje, a kryzys nie da ani pracy ani kasy.

@Kam

Ciężko zrozumieć co tu jest napisane ,ale faktycznie masz rację,cały przekaz bardzo kole w oczy ..

Złotówa
@jak

A ile mają na godzinę ???? Napisz jeśli jesteś tak poinformowany . To ciekawe jest .

Ktoś

A co konkretnie kole w oczy?

@hihihi

Tak myslisz? Może kadry odrobinę zacisną pasa, biurowi zasila produkcje, zarząd będzie oszczędniejszy w swoich dochodach i wydatkach to bedzie się kręciło… bo fizyczny najniższa krajowa dostanie wszędzie biurowy natomiast będzie musiał wziasc co dają…i to mi się podoba! A jak nie pasi niech sie zwalnia…i najlepsze jest to ze płacąc najniższą dostaną tyle za ile placa…

@Bond

W punkt .szacun za wpis ????

Obrzydliwe oskarżenie. Aż niedobrze się robi, jak się to czyta. Ludzie ogarnijcie się

Ziło

Dziękuję wszystkim z którymi współpracowałem w mti prze ponad 17 lat mam nadzieję że będziecie mnie dobrze wspominać :-) Życzę sukcesów zawodowych ,gigantycznych wypłat a tapicerom vesty beed w C2 codziennie ;-) Pozdrawiam Piotr

@Ziło

Zawsze było wam źle. Tylko macicie w tej firmie. Ciągle bunty itp. Zarabiacie najwięcej w firmie i jeszcze wam źle?

Wspolpracownik
@Ziło

Piotrze życzę powodzenia. Zrobiłeś w tej firmie kawał dobrej roboty. Przykre jest to, że tak łatwo w tej firmie traci się takich pracowników ja Ty!!! Szacunek za decyzję mam nadzieję że ona otworzy oczy najwyższym że nie liczy się jedynie tu i teraz...powodzenia. Pieniądze to nie wszystko zapamiętam na zawsze ????

Nob
@Qebo

Skoro zarobki są największe to czemu nie przyjdziesz i się nie spróbujesz (usunięte przez administratora) w necie a (usunięte przez administratora) w świecie .

@Nob

Ja nie narzekam. Jest mi dobrze tak jak jest. A tapicerzy to płaczki, narzekacze. Buntownicy. Firma to nie tylko wy. I zdajcie sobie w końcu z tego sprawę. I trochę kultury na przyszłość.

@Qebo

Zgadzam się z tą opinią w całości!

Aleksander
@Qebo

No i masz dobre podejście skoro nie narzekasz. Powiesz w jakiej wysokości są pensje? Przydałyby mi się chociaż widełki zanim pójdę na rekrutacje.

@Aleksander

Wszytsko zależy od Ciebie i od stażu pracy. Jesteś ambitny, pracowity to godnie zarobisz. Ci co narzekają to niewdzięcznicy. Nasza firma dobrze traktuje pracowników.

@Qebo

pierdy zobacz ilu zwolnili bo choroba im się przytrafiła ale co ich to obchodzi i to jest traktowanie . ŻENADA

R

Zwolnili na obibokow

Paulina
@R

Obiboków? To czemu on pisze, że z powodu choroby? Serio za bycie chorym by zwolnili?

@Paulina

Nie znam takiej sytuacji, żeby kiedykolwiek zwolniono chorego pracownika. Wręcz przeciwnie często taki człowiek może liczyć na pomoc.

Qsawery
@Qebo

nie wiem o co chodzi.zarobki przez macice,czy zarobki przez sprzedar co to jest macicie

Orientujesz się może, ile na starcie zarobię na stanowisku specjalisty ds. normowania? Faktycznie jest tak jak piszą w ogłoszeniu, że wynagrodzenie rośnie, wraz ze wzrostem umiejętności?

Bo pisze prawdę .

Danuta
@Ktoś

to w jaki sposób pomagają tutaj osobom które są chore ?

@Danuta

Organizują przyszłość pracowników poza obszarem firmy

@Nikt

Naprawdę?! Znacie kogokolwiek NARAWDĘ chorego kogo by zwolnili? Pracuję tu ponad 10 lat i nigdy nie słyszałam o takim przypadku. Co innego jak ktoś (usunięte przez administratora) uwamżam, że (usunięte przez administratora) trzeba zwalniać. Nie chcę za nich i na nich pracować.

@ja

Kogo naprawdę chorego zwolnili, skoro wiesz o tylu, to podaj choć jeden przykład

@Nikt

Wiem, że w razie choroby lub ciężkiego zachorowania kogoś z najbliższej rodziny, firma pomaga pracownikom. Każdy człowiek jest traktowany inaczej, bo sytuacje są różne. Trudno podać przykłady, bo to są prywatne sprawy ludzi i byłoby to nieuczciwe wobec nich. Dlatego, jeśli ktoś jest w trudnej sytuacji zdrowotnej, najlepiej niech się zgłosi do mistrza albo kierownika, żeby za pośrednictwem znaleźć w firmie pomoc.

Sss

Hipokryzja

Anka
@Nikt

Firma pomaga. I to nie tylko pracownikom ale i rodzinom - jeśli mąż czy żona są chorzy albo trzeba zrobić gdzieś badania. Sytuacje są różne. Nigdy nie wiadomo, co kogo spotka.

@Qebo

Wszystkie wpisy mówiące prawdę są usuwane, bo niewygodne dla zarządzających i hr

obserwator

może wszyscy pójdźmy na godzinę skoro niektóre osoby nic nie robiąc mają dniowe zarobiona a akordowycy musza się na latac na klejeniu jeden z klejarzy conformu cały dzień kleji kilka foteli i kilka boczków i tylko zagaduje innych czemu z tym nic nie robicie

Magdalena
@obserwator

To nie ma żadnego monitorowania wyników ludzi?

Win win

Jak to jest ze wszędzie są kamery ludzi obserwuję się na każdym kroku ale jedni kolejarze muszą zasuwać na akordzie żeby wyrobić normę a inni klejarze godzinowi wyrabiają może z 30zl akordu w cały dzień, i to jest ta realna pomoc i wsparcie w klejeniu. Moim zdaniem jest to nie uczciwe w stosunku do reszty chłopaków.

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.