Opinie o Emplocity w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Emplocity. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Emplocity o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emplocity w Warszawa

Tomasz

Dziwne opinie piszecie, słyszałem, że Emplocity ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i o co tu chodzi?

Viky
@Tomasz

Gdzie to słyszałeś? Poza tym ty sobie coś tam słyszałeś, a opinie piszą głównie ludzie, którzy tam pracowali.

react

hmm no ciekawie tutaj... jak z tą sztuczną inteligencją w tej firmie, pytam z perspektywy frontu

@react

No i g*wno się dowiedziałem...

DrWho
@react

GoWork to nie jest najlepsze źródło wiedzy o firmie, za to dobrze czują się tu Trolle wylewające swoje żale i frustracje. Bazowałabym raczej na własnej ocenie, może po prostu odezwij się do kogoś kto pracował lub pracuje w Emplocity. np. na linkedlinie ;)

@DrWho

ok, mogę prosic o namiar (np. samo imię) do osoby, która obecnie pracuje i do ocoby, która odeszła? żeby mieć pogląd z dwóch źródeł, najlepiej do jakiś frontów

a ktos kto odszedł?

@DrWho

Ma sens, były pracownik to w sumie dobre źródło

DrWho
@react

Jasne, o ile nie przemawia przez niego zraniona duma. Wiele osób komentujących na GoWorku to jednak osoby, które potrzebują ulać trochę jadu. Właściwie dzięki nim ten portal nadal istnieje i zarabia ;)

@DrWho

To nie ja napisalem to powyzej o 21:01, widze poniżej, ze to nie pierwszy raz jak ktos z emplocity podszywa sie pod komentujacych zeby cos zatuszowac. Ja pasuje w takim razie z wysylaniem do was cvki, cos tam sie dziwnego musi dziac w środku. Napisze do bylych pracownikow i opisae tutaj co sie dowiedzialem.

react

@Zuza To czemu ktoś się pode mnie podszywa w tych komentarzach (i innych z tego co widzę?)

Uwaga!!!

Z tego co widzę to podszywane komentarze piszą dobrze o firmie Emplocity... Prawda jest taka że mnie zrugano od najgorszych jak odchodziłem i mówiono mi, że robie błąd, że pewnie idę do korpo i jeszcze tego pożałuje... Koleżanka, która siedziała w tym samym pokoju wypowiedziała umowę pod nieobecność szefostwa i po jej ostatnim dniu w firmie szefostwo opowiadało, że wyleciała, bo niby nie ogarniała... Był taki film "Miś" to podobna atmosfera panuje w tej firmie... Ciekawe czy o mnie też opowiadają, że wyleciałem...

Gosia Bilczyńska hr manager

Firma robiący w branży HR mająca takie opinie od byłych pracowników? wow.

Kacper
@Gosia Bilczyńska hr manager

W sedno Pani Gosiu.

Remik

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto starać się o pracę?

CM
@Remik

Cześć Remik. Ja jestem w tej firmie od roku i jestem zadowolona! Zarówno z kontaktu z zespołem, zarządem jak i z warunków zatrudnienia. Aplikuj i przekonaj się sam/sama, że jest tu naprawdę dobrze.

@Remik

1. Jak jesteś osobą, która jest na początku swojej kariery to nie polecam - nie ma tam seniora, od którego się czegoś nauczyć. 2. Jak jesteś osobą już z doświadczeniem, też nie warto bo będziesz się frustrować tym, (usunięte przez administratora)

@Remik

OK. Trochę się zagalopowałem wczoraj. Miałem zły dzień. Z tego co mi wiadomo, firma rozwija się i odnosi jakieś sukcesy. Pracowałem tam dość dawno temu i to co kiedyś mnie frustrowało teraz ponoć się zmieniło.

@TALUCZAK

lol, to nie ja napisałem to powyżej z 17.07.2018 XD

react

Podemnie tez sie podszywał ktoś z tej firmy w komentarzach

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
kandydat

Egocentryzm level 9000. W pierwszym mailu zaproszenie na rozmowę, a jak okazuje się że szukam pracy po całym rynku, to niechęć bo oni szukają kogoś wyjątkowego, do wyjątkowej firmy, do wyjątkowych projektów i wyjątkowo rozbuchanego ego. Nie polecam.

adrianek ex-emplo
@kandydat

klasyka :)

Obecny pracownik
@kandydat

Sądzę, że żaden pracodawca nie zareaguje z entuzjazmem na wiadomość, że kandydat szuka czegokolwiek i gdziekolwiek. I nie jest to związane z jego ego, a z faktem, że takie osoby sprawiają wrażenie, że same nie wiedzą czym najbardziej chcą się zajmować i czego chcą. Może warto się zastanowić nad tym, czy potrafisz się dobrze zaprezentować od pierwszych etapów rozmów

Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w Emplocity? Czy firma jest godna polecenia? Nie widziałam na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Bot
@Monika

Witaj Monika, Na jakie stanowisko chciałabyś aplikować?

Pedro

Słyszalem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

@Pedro

Nie, nie ma.

@M

gdzie to słyszałeś? jestem bardzo ciekawa

@Paola

od byłych i obecnych pracowników. Aktualne info.

hehe
@M

antyszczepionkowcy też mają potwierdzone info ;)

@M Ja do Pedra pisałam, sorki

@Paola

Luz. A mnie chodziło o to że oni nie mają opinii dobrego pracodawcy, tylko ZAJEBISTEGO pracodawcy.

@M

No to sorry, ale to znaczy, że masz tak równo pod kopułą jak nie powiem kto.

Tymon

Żeby dobrze zarabiać trzeba odpowiednio na to zapracować!!!!

Janek
@Tymon

dokładnie, kiedyś to się człowiek cieszył, że prace ma, a dzisiaj za poklikanie w komputer guwniarze chcą niewiadomo ile. wstyd.

heh

@Kama ktoś tu odpisuje sam sobie na komentarze ;)

Kama
@heh

no ja dopisałam coś, bo nie mozna edytowac, o to tez juz awantura, problemy?

Waldi

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i zastanawiam się dlaczego nie doceniacie tego!!

@Waldi

pracowałeś tam?

@N

Bo ja pracowałem.. jest dość ciężko. Chyba dlatego, że to w dużej mierze prace nad bardzo zaawansowanymi technologiami. Nie dla każdego.

Mateusz Kupiec
@N

co to znaczy nie dla każdego? niby co takiego?

@Mateusz Kupiec

Cutting edge tech, nie do wszystkiego jest dokumentacja i czasem trzeba nieźle się napocić. Jak ktoś nie ma doświadczenia w pracy w takim środowisku plus małą wiedzę/dociekliwość to możne nie być miejsce dla niego

Bonzo

wow, to stawki musza być konkretne u was, pewnie widły 20k+

Zainteresowany pracą, jurek

Hej, widziałem ciekawe ogłoszenie z praca w tej firmie - (usunięte przez administratora).. czy jest to dobre miejsce, żeby podszlifować swoje umiejętności jako osoba na stanowisku mid/senior czy bardziej wyzysk juniorków po 2,5k/mies w polskim stylu? musze przyznać, że mocno zaciekawił mnie temat chatbota i platformy rekrutacyjnej - można gdzieś poklikać cały system? zespół jest zgrany? Chętnie dowiem sie czegoś od ludzi, którzy aktualnie pracują, a nie od tych zwolnionych rozgoryczanych :) pozdrawiam

KS
@Zainteresowany pracą, jurek

Jurek, jeśli jesteś zaciekawiony pracą to po prostu wpadnij do nas na rozmowę. Zapraszam. Będziesz miał okazję poznać się i pogadać z zespołem osobiście. Napisz do mnie na Messengerze pod Krzysztof Sobczak

Wenecja

Nigdy wcześniej nie pracowałam w tak fajnym zespole. Ludzie są mili i wyrozumiali dla siebie. Oczywiście to jests startup, a więc miejsce dla osób które biorą odpowiedzialność za to co robią i są samodzielne. Jeżeli lubisz wyzwania, jesteś inteligentna/inteligentny, masz poczucie humoru, to będzie ci tu dobrze ;-)

Arek Teaolun
@Wenecja

Słaba firma, nie polecam

junior dev

Firma jest fajna, zgrany zespół i ciekawe zadania :)

@junior dev

O ile lubisz pisać w starych wersjach języka, stawiać wirtualki na prehistorii i miech słaby sprint.

@Nara

Będziesz musiał stawiać vagranta albo dockera A to nie takie proste było

Nara

Mało śmieszne. Vagrant to takie narzędzie do tworzenia środowiska deweloperskiego.

Słyszałem dużo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Imre-a
@Zainteresowany

Jeżeli jesteś "self-starterem" i potrafisz z ogólnej wizji (+ wiedzy o tym, co robią pozostałe osoby w zespole), wyznaczyć dla siebie zadania, wziąć odpowiedzialność za ich realizację i na końcu obronić swój pomysł i punkt widzenia - zdecydowanie warto. Dodatkową nagrodą jest praca (i zabawa! :-D) w zgranej ekipie podobnych tobie ludzi. Ale jeżeli oczekujesz, że wszystko będzie wyznaczone odgórnie i podane na tacy, a pupcia podtarta - nie zawracaj sobie głowy. :-)

@Zainteresowany

Zupełnie nie warto chyba, że szukasz miejsca na start aby mieć do wpisania jakieś doświadczenie i szukać firmy, która zapewni Ci rozwój, wsparcie i projekt poparty pomysłem i szansą na powodzenie. Polecam przeczytać tu komentarze bo w dużej mierze te negatywne oddają klimat tego startupu

No dobra, może trochę przesadziłem. Jest wymagająco, ale można się wiele nauczyć.

EmploMaster

Oto jest firma, w której realizują się marzenia, a w jej rzyłach pulsuje technologiczna krew, która niesie światu ogarek Sztucznej Inteligencji zwany Emplobotem. Emplobot jest herosem zatrudnienia, który w znoju, ale i pokorze, objawi światu nową mapę wszechświata rekrutacji. Jestem niczym pęd winorośli wrośnięty we wspaniałą rodzinę pracowników Emplocity wrośnięty swym korzeniem inteligencji i empatii.

BD

Dużo przestrzeni do rozwoju, projekt unikalny, za chwilę wyjdzie w świat. Dużo się można nauczyć, a ludzie chcą się dzielić wiedzą. Zespół zgrany, 2 psiaki na pokładzie (mops i husky). Także warto tu być, dobry czas na rozwój:)

Cze
@BD

Taaaaaaa, policz ile osób odeszło bo firma jest słaba i potem podlizuj się Arkowi i Krzysiowi

Trololo
@Cze

Po Twoim upływie jadu widać, że pewnie zostałeś zwolniony. Nie dziwię się.

Były z emplo

Odradzam, spam boty. Zero rozwoju.

K.

Każdemu, kto zastanawia się czy rzeczywiście jest tu tak źle polecam poznać nas bliżej i przekonać się samemu :) Większość opisywanych tu problemów ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Zgadza się, nie ma tu korporacyjnego ładu i zdarzał się chaos. Jesteśmy w trakcie wypracowywania stylu pracy, testujemy nowe rozwiązania, które nie zawsze działają i wymagają zmiany. Praca w Startupie jest specyficzna i wymaga elastyczności. Było to jasno powiedziane na mojej rozmowie rekrutacyjnej :) To prawda, są tu trudne i odpowiedzialne zadania, ale jest też duże zrozumienie dla popełnianych błędów. Bez wzgledu na wysokość stanowiska, wszyscy uczymy się codziennie czegoś nowego i wspólnie bierzemy za to dpowiedzialność. Poza ciekawymi projektami, przyszłam tu właśnie ze względu na fajną atmosferę i możliwość rozwoju w zasadzie w każdym obszarze, który kogoś interesuje. Od początku mówiono mi, że to nasz projekt i wszystko, co robimy, robimy razem, jako team, a nie dla kogoś. I tak jest w rzeczywistości. Jeśli chodzi o pracę zdalną i elastyczne godziny pracy, nigdy nie było z tym żadnego problemu, o ile można na kimś polegać. Szefowie są naprawdę w porządku i można się z nimi bez problemu dogadać. Wypłata jest zawsze na czas i o omówionej kwocie, jeśli były w tym temacie jakieś nieporozumienia to tylko w przypadku jednego pracownika, który chciał być rozliczany za godziny, w czasie których kompletnie nic nie robił. To miejsce dla odważnych ludzi, którym się chce i wierzą w to, co robią. Fajnie patrzy się jak firma się rozwija i nasze pomysły przekuwają się w realne projekty i produkt. Z dużą rotacją też bym nie przesadzała, jest najmniejsza spośród wszystkich firm, w których pracowałam do tej pory :) Podsumowując: może to nie miejsce dla każdego, ale ja z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę :)

JJ
@K.

Nie każdemu musi pasować jakaś praca - oczywiście. W każdej pracy są jakieś błędy, ale warto starać się je naprawiać, a pomimo komentarzy i uwag nigdy nic się nie zmieniło na dłuższą metę. Pierwszy tydzień albo nawet parę dni było ok, a potem znowu zaczynały się problemy. Zrozumienie dla popełnianych błędów - owszem. Zgadzam się. Tylko brak zrozumienia pracownika i jego uwag oraz chaos, który jednak trzeba starać się ogarnąć w kluczowych momentach, a nie wykręcać się Scrum, który w założeniu powinien być "sposobem zarządzania". Ciekaw jestem gdzie tutaj był Mistrz Scrum? Pozostawienie zespołu samego sobie to nie Scrum tylko nieodpowiedzialność i nieumiejętność zarządzania zespołem oraz projektem. Co do wypłat, to chyba nawet wiem o kim Pan/Pani mówi, ale niestety to nie była jedyna osoba, która się upominała o wypłaty , bo osobiście borykałem się z tym problemem, a znam jeszcze parę takich osób. Zasłanianie się zaś przypadkiem jednostki, która nic nie robi jest dość dziecinne i nasuwa pytanie: Dlaczego go nie zwolniono jeśli problem był znany? Poza tym, jeśli ktoś straszy w komentarzach paragrafami, to najpierw niech zacznie wypłacać lojalki, które sam kazał podpisywać. Niezależnie od tego wszystkiego, Cieszę się, że są ludzie, którym pracuje się tam dobrze, jednak ludzie z większymi ambicjami nie zagrzeją tam długo miejsca, bo prawda jest taka, że jest to praca mało rozwijająca na dłuższą metę.

Arek, Co-founder

Te opinie są krzywdzące i (w dużej mierze) - nieprawdziwe. Mamy fajny, zgrany zespół, firma się dynamicznie rozwija (za tydzień ponownie przenosimy się do nowego, 3x większego biura), inwestują w nas dwa najbardziej doświadczone na rynku fundusze, tworzymy technologię, która ma szansę zmienić świat. Doceniają nas klienci i branża (kolejne nagrody). Ludzi traktujemy po partnersku i uczciwie - nie ma sytuacji, aby zobowiązania nie zostały uregulowane. Jesteśmy jednak StartUpem, a nie korporacją i chyba każdy, kto decyduje się na pracę w takiej firmie zdaje sobie sprawę że: - pracujemy iteracyjnie, w metodologii Scrum, a nie "projektowo" - jesteśmy relatywnie małym zespołem i każdy z nas ma realny wpływ na to, co się dzieje w firmie. Wymaga to jednak zaangażowania. - zatrudniamy zarówno początkujących jak i doświadczonych pracowników. Jesteśmy otwarci na talenty, nawet jeśli "metryczka" za nimi nie przemawia (czy prawnik może być świetnym koderem? Jasne!) - cenimy w ludziach samodzielność i odpowiedzialność. U nas nie ma micromanagementu, zakładamy (zgodnie z filozofią Scrum), że ludzie są odpowiedzialni i zespół jest w stanie się najlepiej sam zorganizować. I to działa. - nie jesteśmy korporacją - nie mamy procesów i procedur na każdą najmniejszą czynność. Nie mamy SOPów i workflowów. Pracujemy zwinnie a nie "waterfall"-owo. - jesteśmy technologicznym StartUpem - badanie hipotez i testowanie rozwiązań jest wpisane w nasze DNA. To oznacza, że nie każda hipoteza okaże się właściwa i czasem trzeba wrócić do "deski kreślarskiej" i przeprojektować poprzednie założenia. Niewątpliwie warunki pracy, o których piszę wyżej, nie będą odpowiadały każdemu. To praca dla określonego typu ludzi, rozumiejących specyfikę pracy w startupie i gotowych na eksperymenty, porażki, elastyczne zmiany podejścia. Tacy zostają z nami na stałe.

XYZ

Pracodawca, którego styl i charakter pracy jest mocno zastanawiający. Poszukują ludzi bardzo elastycznych, czyli takich sprawdzających się idealnie w różnych rolach i specjalizacjach - najlepiej obsadzonych na jednej pensji lecz wykonującym inne, pozostałe obowiązki w ramach samorozwoju i doskonalenia się. Zespół nie należy do profesjonalistów, acz bardzo stara się do niego aspirować - zwłaszcza, gdy chodzi o środowisko branży internetowej i rozwój technologiczny wychodzą spore braki w tym zakresie (usunięte przez administratora) Rekrutacja prowadzona jest w sposób chaotyczny i nieprzemyślany - dokonywana jest bezpośrednio przez menadżerów, nie ma osoby odpowiedzialnej za HR, więc nie sposób uniknąć wpadek, nieporozumień i niezręczności, co jest mało przyjemne. Praca przeznaczona zdecydowanie dla osób mało wymagających, czyli tych, którzy rozpoczynają swoją karierę w świecie nowych mediów. Ci ambitniejsi, z większym zasobem wiedzy i znajomością branży będą się tam nudzić i szybko odejdą - no, wziąwszy również pod uwagę, drastyczne, warunki lokalowe, które wyglądają następująco: firma mieści się w pokoju ok. 10m2, ze wspólną "szkolną" toaletą na korytarzu, która dzielona jest z innymi przedsiębiorstwami. Plusem dla poszukujących pracy może być to, że jest to firma zatrudniająca osoby na wybrane stanowiska w ramach umowy o pracę, gdyż działa ona w oparciu o Fundusze Unijne.

Krzysztof
@XYZ

Od 2014 roku wiele się zmieniło - z małego startupu w coworkingowym biurze ewoluowaliśmy do prężnie rozwijającej się firmy segmentu HRTech. W sierpniu 2017 premierę miał pierwszy w Polsce bot rekrutacyjny oparty o sztuczną inteligencję, który szuka ludziom pracy. Od 2014 roku pozyskaliśmy tez zaufanie grona inwestorów, a naszymi klientami są dzisiaj największe polskie i światowe marki. Biuro też urosło i ma zdecydowanie więcej niz 10m2 ;) Zapraszam do odwiedzin - w związku z rozwojem, cały czas rozbudowujemy zespół.

L.
@Krzysztof

Dodam tylko, że ten pierwszy w polsce bot do szukania pracy mimo swojej premiery kilka miesiący temu nie znalazł nikomu żadnej pracy. Jaka szkoda...

Zostaw merytoryczną opinię o Emplocity - Warszawa

• Jak się pracuje w Emplocity?

Zobacz opinie na temat firmy Emplocity tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emplocity?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emplocity?

Kandydaci do pracy w Emplocity napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emplocity