Opinie o Emplocity w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Emplocity. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Emplocity o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emplocity w Warszawa

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Emplocity?

nie rozumiem pytania

MM

Miałam okazję pracować w Emplocity i po przeczytaniu opinii na GoWorku mam wrażenie, że pracowałam w zupełnie innej firmie. Emplocity, w którym miałam przyjemność pracować, to zespół zaangażowanych ludzi, którzy lubią swoją robotę, co wcale nie jest takie częste w dzisiejszych czasach. Sympatyczna atmosfera, duża samodzielność na stanowisku, dobra lokalizacja. Możliwość przychodzenia do pracy z pupilem również na plus. Osobiście mogę polecić tego pracodawcę.

Głodem
@MM

Co masz na myśli pisząc o samodzielności i zaangażowaniu? Bo mi właśnie przeszkadzała mocno iluzja samodZielności kreowana przez szefostwo: wmawiają ci, ze masz być samodzielny, a poźniej i tak ma być po ich myśli. A zespól to pamiętam głownie młodych ludzi na poziomie juniorskim kręcącym beke ze swojej pracy, którym wszystko zajmuje 10 razy więcej niż normalnie.

Lol

Ani jedno, ani drugie. A kto pyta? ;-P

Jakiś czas temu byłam na rozmowie (dwa etapy - telefon i rozmowa face2face). Na rozmowie od razu na "ty", prowadząca cały czas zerkała na komunikator i prowadziła konwersację tak więc nie wiem czy skupiła się na tym co mówiłam, nie mniej dostałam feedback po dość długim czasie, że firma zdecydowała się otworzyć rekrutację na nowo i szukać według innych kryteriów. Można i tak.

Ana

Ja jak tam byłam to była mega olewka mojego cv i trochę mnie odstraszył szef swoim wrogim nastawieniem. Chciałam pracować zdalnie, może dlatego mnie nie polubił.

Cześć! Czy trzeba mieć ukończone studia aby zacząć prace w tej firmie ?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Gizmo

Czy firma jest LGBT friendly?

syn boży
@Gizmo

kolejny... ehh

xyz

Całe szczęście, że to tylko Twoja opinia bo mój komentarz to tylko suche fakty oparte na doświadczeniach z biura Emplocity.

multiwitamina

Czy coś się zmienieło?

Luigi

Czym się zajmują UX designerzy w tej firmie?

Luigi
@Luigi

czy szukacie kogoś do zespołu?

Bez hejtu

Rada ode mnie dla kierownictwa i inwestorów Emplocity: Dotrudnijcie sporo dobrych ludzi (rzemieślników, a nie socialmedia surferów) i doszlifujcie produkty, a dajcie sobie na razie spokój z marketingiem i "biznesem", zróbcie drugi launch i zadbajcie o satysfakcję klientów B2C, a nie korpo klientów. Życzę jak najlepiej. Pozdrawiam (usunięte przez administratora), do boju chłopaki!

Zigurat
@Bez hejtu

te korpo deale są dobre na krótką mete moim zdaniem, żeby pokazac jakieś pozytywne cyferki inwestorom itd. Dodatkowo, coś musi robić ten nasz biznes dział z przeszłością korporacyjną, a nie startupową, gdzie liczy się growth hacking, czyli kreatywne podkręcanie działań marketingowych często bezkosztowe, a nie relacje z managerami działów hr dużych przedsiębiorstw :) Ja akurat bardzo lubie Emplocity, firma jak każda - ma plusy i minusy, ale moim zdaniem pracuje się tutaj po prostu fajnie :) Pozdrawiam!

Ned Stark
@Bez hejtu

no i to jest dobra rada! żeby tylko się posłuchali to może się nie zwolnię :)

Chwała Emplocity!

To prawdziwy ZASZCZYT pracować w firmie, która odnośni same sukcesy, ciągle wygrywa nagrody i dopracowuje swoje produkty co do pixela, wszystko działa tip top! Każdy z wielkich, kochanych klientów jest dopieszczany i ma dowiezione światowej klasy produkty opracowane o tajną, nowoczesną technologie. Ale co ma nie działac, skoro pracują to najwięksi wymiatacze z branży :) Pozdrawiam cieplutko te miernoty, które odeszły i tu wypisują głupoty - byliście ciency to odpadliście, a teraz płaczki się żalicie i hejtujecie. Pozdrawiam z Dominikany - remote work mode on!

@Chwała Emplocity!

Potrwierdzam, to najlepsza firma pod słońcem, nie ma lepszej.

TASK
@Observer

Dokładnie tak!!! jak ktoś szanuje współpracowników, nie nastawia negatywnie ludzi na siebie, nie tworzy podgrupek niezadowolenia i nie popełnia przestępstw w okolicy biura (pozdrawiamy "rowerzyste") to jak najbardziej się będzie mu tutaj podobać. Odeszli ci, którzy są w większości niedojrzali i nigdzie sobie nie poradzą i tyle. Te tzw "płaczki" siedzą teraz w korporacjach złe i tęsknią za startupowym klimacikiem, to sie tu produkują i ziona jadem :) W Emplo nie chodzi o zarobki czy czyste biuro, w Emplo chodzi o klimat i rewolucję HR tech w Polsce i na świecie, to trzeba czuć. Emplo to wolność, Emplo to styl życia, Emplo to drużyna. I tym optymistycznym akcentem, biorę łyk yerba mate i się żegnam. Peace out.

Ali
@TASK

I właśnie przez takie bezkrytyczne podejście ludzie odchodzą...

@TASK

Od piłkarzyków, yerba mate i luzu ważniejsza jest dobra komunikacja, szczerość i traktowanie pracowników z szacunkiem. Brakowało mi tego w Emplocity i wiem że nie jestem jedyny. Nie tylko płaczki odeszli :) Peace out!! :)

antybot
@były pracownik

dokładnie!!! ja moge nie mieć w biurze playstation, przychodzić z psem czy dostawać darmowe owoce, to jest dla mnie zbędny dodatek. Jak dobrze zarabiam, jest fajna komunikacja i ogólnie czuje, że wszystko gra to mogę mieć biurko i kompa i tyle mi do szczęścia wystarczy, mogę kodować. W emplo zarabiałem tyle co kasjer w biedrze jak nie gorzej, wiec ciężko tu mówić o zadowoleniu no i po co mi wtedy wybór herbatek, kanapa w biurze czy konsola do gier z rzutnikiem (swoją drogą zawsze jak graliśmy na niej to dostawaliśmy spojrzenie jednego z szefów i "aaa... wy gracie..." wiec grało się w stresie i poczuciu winy, więc na co to komu??...) itd jak człowiek ledwo koniec z końcem wiąże... płaczkiem nie jestem, po prostu mam ludzkie wymagania i chcę żyć z godnością.

Giant
@Chwała Emplocity!

Śmiechu warte, ja się zwolniłem jakoś jesienią 2017 i to była jedna z najlepszych decyzji zawodowych w moim życiu. Razem ze mną zwolniło się kilka innych osób, więc pytanie czy to był mój kaprys skoro nie byłem jedyny, któremu było tam po prostu źle?

Elder God
@Chwała Emplocity!

Remote work? w Emplocity? albo coś brałeś jak to pisałeś albo firma się zmieniła o 180 stopni. Jak ja tam pracowałem to była mentalność, że praca zdalna = chcesz się obijać w domu i nic nie robić.

XD

Tak gadacie źle na Emplocity, a to przecież firma, która zrobiła PIERWSZEGO na świecie chatbota rekrutacyjnego!!! rekrutacja odwrócona sialalala

Rzosek
@XD

Kolejna ściema, to jest zwyczajny if bot jakich miliony i na pewno nie pierwszy. Takiego bota to łatwo teraz stworzyć w kreatorach botów, nic specjalnego.

Alladyn

Witam, dodam od siebie trzy grosze... Na początek, dlaczego odszedłem: - w pracy niby ciągłe parcie do przodu, ale w dłuższej perspektywie czasu wszystko stoi w miejscu. Sztuczna atmosfera, że niby tworzymy coś wielkiego. - finansowo jest tak sobie, nie ma co liczyć na sensowne awanse, podwyżki i tym podobne - biuro to stary budynek należący do kościoła, spore problemy z higieną w budynką, jest bardzo brudno i często cuchnie, podobno kiedyś były nawet problemy z inwazją mrówek - robota na zasadzie "przesiedzenia" całego dnia i pójścia do domu, praca bez zajawki - wkurzający niektórzy współpracownicy, którzy więcej dbają o swój wzierunek w sieci i chodzą na meetupy niż faktycznie pracują - produkt firmy bazuje na prezentacjach sprzedażowych, a nie nowoczesnej technologii, jest to bardzo demotywujące, odechciewa się pracować przy czymś tak bezcelowym (mój główny powód odejścia) - współpraca z działem designu, który jest bardzo "trudny" w kontakcie bezpośrednim Podoba mi się natomiast taki "amerykański luz" w firmie, ludzie są ogólnie bardzo mili i sympatyczni (poza tymi karierowiczami co opisałem wyżej). Raczej nie będe miał jakiś długoterminowych realcji stąd, ale miło będę wspominał niektóre osoby. Nie ma atmosfery wyścigu szczurów. Wydaje mi się, że dałoby się to wszystko uratować, ale potrzeba konkretnych zmian opartych o empatie dla klientów i pracowników, a nie o to co sie gdzies tam przeczytalo w internecie i wdrażania bo tak. Szczerze życzę powodzenia panowie!

Arek

Kiedy odszedłeś?

^_^

Developerzy > Linkedinowicze

Alladyn
@Arek

Jakieś 3 miesiące temu. I nie narzekam, teraz robię w emiratach Cieplutko, świeci słoneczko, a pieniądz też dobry :)

*_*
@^_^

Marketingowcy > Developerzy

zniesmaczony dev
@*_*

chyba kpisz. Kto tworzy Emplocity własnymi rękoma, kto pisze soft? a kto jeździ sobie po eventach budując własną markę, osiągając porywatne korzyści jak to juz ktoś tu wcześniej napisał... to są jakieś jaja

Wtf
@zniesmaczony dev

Jakie znowu prywatne korzyści? Lol

Linkedin surfer
@Wtf

I

Dominika
@Alladyn

Myślę że tych żali nie piszą ludzie którzy odeszli, bo im już na tym nie zależy.(usunięte przez administratora)

RASOI
@Dominika

Dominiko kogo masz na myśli (bez nazwisk, same inicjały)?

Amber

Moja subiektywna opinia po przepracowaniu pewnego okresu w firmie Emplocity. Atmosfera: ogólnie ma się wrażenie, że większośc osób jest nowa w swoim zawodzie, ludzie mili. Fajne wyjścia po pracy. Raczej ciężko się czegoś nauczyć szybko, bardziej nastawienie, że samemu będziesz dłubać coś 10h zanim ktoś bardziej doświadczony ci powie, jak możesz to zrobić w 30 minut. Wolny progres, a dużo się traci czasu na takie dłubanko z nadgodzinami. Kasa: płace to dolne widełki rynkowe, bardzo ciężko o podwyżki (ci co dostali, musieli zagrozic odejściem), podczas rozmów o finansach z szefostwem jest straszne kombinowanie i urabianie, śmieszne propozycje, byleby nie dać pieniędzy. Lokalizacja: bardzo dobra, blisko do komunikacji miejskiej. Biuro brudne, to co głównie pamiętam to zarzygana i pełna sierści podłoga i kubki po wypitej kawie/herbacie dosłownie wszędzie, czasem brak papieru w toalecie, trzeba sprawdzać zanim się usiądzie na dwójkę... Projekt: Im bardziej się wsiąknie tym więcej widać bezsensu. Temat ciekawy, ale moim zdaniem mała szansa na długoterminowy sukces (nie wierze, że to będzie na siebie zarabiało, raczej nieskończone urabianie i pozyskiwanie inwestorów nahajpowanych ślepo na temat "AI", konkursy i trąbienie o sobie w social media niż faktycznie działający produkt, zarabiający na siebie, rozwiązujący realny problem - ale to tylko moja opinia, może sie mylę.) Ogólna ocena 3/10

Stefi

Jaka tam jest rotacja że tyle komentarzy ? XD

@Stefi

To można dopisać do mojej recenzji: spora rotacja - wymiana prawie calego zespolu co pol roku jak na moje oko

Xxx

Amber dawaj więcej

@Amber

Po prostu jeśli produkt kuleje, to ładowanie kasy w marketing jest bezużyteczne. Takie działanie ma krótkie nogi.

welgam
@Amber

właśnie to chwalenie w social media i te konkursy to mnie najbardziej odrzuca w tej pracy... zakłamanie, fałsz, obłuda. Ja w prywatnym zyciu sie chwale jak cos szczerze osiągne, a to wyglada tak jakbym przebiegla 100m i sie chwaliła wszędzie, że maraton przebiegłam.

Dominika
@Amber

brawo, super rzetelna opinia. Mam podobne odczucia co do Emplocity i tego jak się tam pracuje, jak wygląda biuro itd.

????

nienawidzę Emplocity ????

O którego PO chodzi?

Stasiu Michalkiewicz

A nie było tam przypadkiem rozwiedki?

@Stasiu Michalkiewicz

Owszem, była. Teraz znacznie lepiej widać porządek, nie ma dokładania tasków w trakcie sprintu, są jednoznacznie określone priorytety zadań. Fakt, nadal pracujemy nad poprawieniem sposobu działania i nadrobieniem zaszłości, ale w firmie jest coraz więcej osób, którym naprawdę zależy, które wiedzą, co trzeba zrobić i nie boją się zakasać rękawów.

@Observer

Żartowałem, nic się nie zmieniło, kolejny PO bez żadnej wiedzy.

Tak

Moim zdaniem niekompetentni designerzy

U
@Tak

no ciekawe kogo masz na myśli?

Gawron
@U

Ciebie

Stalin
@Gawron

Nie pluj na ludzi hejterze

La
@Gawron

Grzeczniej do mnie, mi tutaj sie dobrze pracuje, stabilna praca

Amber

Praca w Emplocity ma swoje uroki i absolutnie jej nie odradzam, ale trzeba pamiętać o kilku żelaznych zasadach i być czujnym, bo klimat jest dość cięzki (usunięte przez administratora)

Gaw

To kto to pisze? Myślałem, że ktoś z tutejszej śmietanki dizajnu.

U
@Gaw

Tu pisać może każdy i za każdego się podawać.(usunięte przez administratora)

Znowu mi się śnił

Hahaha wiedziałem Spamują tutaj szlaczkami żeby nie było widać negatywnych komentarzy BTW. Orientuje się ktoś czy rzeczywiście w Emplocity są trzynastki? Były jakieś premie na święta? Słyszałem, że pracownicy sami sobie kupowali prezenty, ale może to tylko plotki

Kn

ja niedługo rzucam papierem, pierdziele to użeranie się i wyczekiwanie na weekend. Prace powinno się lubić, a nie w sobote budzić się mokrym po koszmarach związanych z pracą czy szefem... swoją drogą... nareszcie weekend

design
@Tak

a co ty masz do designerów?!?!

Tak
@design

zgadnij.

@Tak

Dobrze, że developerzy są kompetentni :). Tak trzymać!

Też minusie tak wydaje, barany

@.

uważaj se

Staszek

Aż dziwne, że nikt z piszących nie został managerem. Tyle mądrości się marnuje.

Magda
@Staszek

To nie są jakieś mądrości a zdrowy rozsądek. Nie trzeba być specem żeby już na pierwszy rzut oka zobaczyć co jest nie tak

Kcrz
@Staszek

zamiast przeczytać, przemyśleć, przespać się i wdrożyć zmiany to dalej kpiny z krytyki.

Kaszalot

PRZEPROSINY Wydawca i administrator portalu „Pudelek.pl” przeprasza za opublikowanie na łamach Portalu informacji dotyczących szczegółów małżeństwa i rozwodu Pana Macieja Dejczera bez jego zgody, a także nieprawdziwych informacji o rzekomym znęcaniu się przez niego nad byłą małżonką. Informacje te opublikowane zostały z rażącym naruszeniem zasad staranności i rzetelności dziennikarskiej oraz obowiązujących przepisów prawa. Http sp. z o.o.

Nesos
@Kaszalot

Moderatorzy powinni juz pousuwac ten spam

Arek
@Nesos

Przydałoby się, usunęli kilka postów, ale nie wszystkie. Gowork proszę o reakcje.

v
@Kaszalot

przeprosiny się należą obgadanym publicznie po odejściu pracownikom.

@v

Kogo masz na myśli ?

@Arecki

Piszę o osobach, które same odeszły, a przez pewnych jegomościów kilka dni później zostały oznajmione jako wyrzucone.

@V

No ciekawe, z tego co mi wiadomo to wszyscy odchodzili tam z własnej woli, bo mieli już dość tego cyrku

@Arecki

Ja z własnej woli, ale bajki o mnie opowiadane później to inna sprawa... przykre

@V

Skąd wiesz co o tobie mówili ?

v
@Arecki

no zgadnij - od osób, które tam dalej pracowały

Maciej

Każdy kto chce dowiedzieć sie jak tu sie pracuje najlepiej zrobi, jak wejdzie w linked ina - sprawdzi kto pracuje w emplocity i zapyta bezpośrednio- gowork to jes troche taki opinions scam generator obecnie

Kluczyk
@Maciej

nieprawda, wiele opinii o firmie, w ktorej pracowałem pokrywa sie z rzeczywistością. Powiem więcej, GOWORK JEST DLA MNIE BARDZO WIARYGODNY, bo pracodawca nie może tu kasować o sobie opinii.

Alena
@Kluczyk

nieważne, że pracownicy są besztani na odejściu lub obgadywani po odejściu - to gowork jest zły i wszystkie opinie tutaj pisze jedna osoba.

@Maciej

Już ty nie wchodź szefostwu w du*e

Łapacz kół

Moim zdaniem pracownicy są niekompetentni oraz wykorzystują swoje stanowiska do osiągania prywatnych korzysci. Moje sugestie dla Emplocity: Zachęcam do szerszego doceniania osób na swojej drodze życia

Borecki
@Łapacz kół

Co masz na myśli pisząc "prywatane korzyści" ?

C
@Borecki

Osobiste

Borecki
@C

w jakim "dziale"?

Stefan z Dubaju
@Łapacz kół

Czy to prawda że była jakaś rotacja w firmie? Podobno kilka osób znowu odeszło?

Krzysiek z Doliny Krzemowej
@Stefan z Dubaju

Ciekawe, to by tłumaczyło wzrost zainteresowania goworkiem firmy.

P.
@Krzysiek z Doliny Krzemowej

to jest już chyba taka niepisana tradycja tej firmy, że co jakiś czas kilku pracowników rzuca papier, cyklicznie co jakieś pół roku. Jak tam siedziałam to też udeszłam w takim "rzucie" solidarnie :) słyszałam, że jakiś czas później był kolejny "rzut" od znajomego, który wtedy z nami się jednak nie załapał :) niezadowolenie łączy jak nic :)

Cze

Kolejne 3 miesiące minęły i kolejna fala negatywnych komentarzy bo ludziom pokończyły się umowy i odchodzą, (usunięte przez administratora). Firma jedna z najgorszych do jakich można trafić.

observer
@Cze

Zabawne tylko, że przy 20-osobowej firmie ta "fala komentarzy" tak konsekwentnie się przelewa. Dla myślącej osoby jest raczej oczywiste, że autorem jest jeden frustrat... To chyba dla wszystkich dobrze, że już tam nie pracuje. :-D

Nulat Kera
@observer

Drogi "observer" (czyli pewnie ktoś z Emplocity, kto udaje neutralność) mogę Ci potwierdzić, że conajmniej 5 różnych osób napisało tutaj o Was komentarz. Jak wygląda praca w Emplocity? Dzień 1 - jarasz się pracą przy AI Dzień 20 - zastanawia cie gdzie to całe AI, widzisz tylko młodych ludzi pracujących nad tzw "IF" botem i sypiącą się platformą rekrutacyjną, a chciałeś uczyć się robić AI od seniorów... Dzień 88 - zastanawiasz się czy kontynuować po okresie próbnym,(usunięte przez administratora) Wygląda to tak, że wszyscy starają się pracować efektywnie, a co jakiś czas jeden z panów wychodzi ze swojego pokoju zza zamkniętych drzwi poprzeszkadzać pracownikom :) Dzień 110 - żałujesz, że zostałeś po próbnym, zastanawiasz się kiedy będzie dobry moment na ucieczkę Dzień 140 - dostałeś fajną ofertę pracy, na rozmowie mówią "nie będę pytała o poprzedniego pracodawce, czytałam opinie w internecie, rozumiem" Dzień 150 - wysłuchujesz jechania po tobie i zachwalania w niebogłosy Emplocity przy składaniu wypowiedzenia "pożałujesz tego..." Dzień 164 - z uśmiechem opuszczasz progi tego luksusowego przybytku :)

@Nulat Kera

Heh, miałem deja vu jak to przeczytałem :P

toster

@Cze

źle wspominam pracę tam.

Ignacy
@Nozer

ja wspominam tylko rotację pracowników cykliczną.

TenTutaj
@Nulat Kera

Rozczulające jest to, że idąc do niewielkiego start-upu masy seniorów, którzy za rączkę będą ci mówić co i kiedy zrobić...

No-my-s
@TenTutaj

Jemu chodziło chyba o to, że jak jakiś junior idzie do pierwszej roboty to jak nie trafi na seniora, który mu pomoże się czegos nauczyć szybko i pokaże dobre wzorce to będzie dalej juniorem, bo progres będzie miał powolny. Nie każdy kto chce się czegoś nauczyć to od razu jest nieduacznik, ktory chce żeby go za rączke prowadzić... Ja od was poszedłem do firmy, w który pracuję pod okiem seniora [pozdrawiam Bartusia, który czyta tutaj komentarze ;) ] i wreszcie poczułem jak moje umiejętniości drastycznie wzrastają...

asdfg
@No-my-s

Oho znowu się zaczyna? Jak obecnie rotacja w firmie?

Fajny ten bot
@asdfg

Jak tam z tymi opcjami na akcje? I jak z trzynastkami? Są w pracy jakieś premie? Czy jest możliwość pracy w oddziale w USA czy tylko Warszawa?

Gav
@Fajny ten bot

W Silicon Valley jest oddział Emplocity Global jeśli jesteś zaineteresowany.

Zostaw merytoryczną opinię o Emplocity - Warszawa

• Jak się pracuje w Emplocity?

Zobacz opinie na temat firmy Emplocity tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emplocity?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emplocity?

Kandydaci do pracy w Emplocity napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emplocity