Opinie o Emplocity w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Emplocity. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Emplocity o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emplocity w Warszawa

Błosarke Ola UX

Jestescie mizoginami!!!

uqasz
@Błosarke Ola UX

Wygląda na to, że nigdy nie pracowałaś w Emplo. W naszej organizacji pracują kobiety i nikt nie zwraca się do nich z pogardą, nie ma ludzi uprzedzonych do kobiet. Powiem więcej, nie ma tu miejsca dla ludzi z uprzedzeniami. Wszyscy szanujemy się nawzajem. Opinia zupełnie nie warta uwagi. Proponuję ją pominąć. Pzdr.

Ola Bło
@uqasz

Uwazaj do kogo mowisz, czuje twoj ton z wyzszoscia Arkadiuszu… jak za dawnych lat kiedy opluwałeś efekty mojej pracy

Spekuła

Jak wejdziecie na ten newconnect w koncu to ustawiam tłustego shorta na dzwigni 200x. Obstawiam srogie spadki.

Urszula

skąd masz takie informacje że wogóle wchodzi ? teraz to raczej większośc z tego rynku ucieka ...

Czesio
@Urszula

Ula ty juz dawno nie pracujesz w emplocity, co ty tu robisz?

@Czesio

A to ważne czy tu pracuje czy nie? O co chodzi z tym całym rynkiem rosyjskim? Firma nie obawia się bojkotu?

Kszysiek

Co tam nowego w Emplocity? Czy zasłużyli już na miamo unicorna?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k

Emplocity szuka kandydatów na stanowisko Manager. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 6400 ?

Keko

6400 to jest śmiech na sali przy dzisiejszych stawkach w IT i inflacji 8%

@Keko

A to inflacja nie jest jeszcze wyższa? To ile byś tak poważnie oczekiwał na dzień dzisiejszy jak na takie stanowisko?

Beka z emplo
@Teresa

A widzisz kiedy to napisał?

Ania Kolczyńska

Dzien dobry, w jakiej jest obecnie kondycji ta firma? Czy jest sens aplikowac?

wiedzący
@Ania Kolczyńska

Nie.

Roman
@wiedzący

Co ro znaczy? Ostatnio chyba przeczytałem informację, że firma ma wejść na giełdę?

@Roman

I jej wejście na giełdę może być jedynym powodem, żeby tu aplikować?

Beka z emplo
@Roman

I weszli? Chyba sie nie udalo

Simon

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę pracownikom Emplocity, aby poszli po rozum do głowy i pobrali z internetu wzór wypowiedzenia.

Pieter
@Simon

Grubo XD Wszystkiego najlepszego w nowym roku, ja życze sobie, aby któraś z moich rekru wypaliła i będe mógł w końcu odejść z emplo :)

Magda

Skasowano tutaj moja opinie Emplocity, trochę mi zajęło pisanie tej recenzji pracy tam, bardzo nieładne zagranie. Dlaczego usunęliście moja opinie? Nikogo nie obrażała i nie było w niej danych osobowych? Jak mi ktokolwiek nie odpowie to uznam to za zwykłą cenzurę.

A ja ciebie

Doge

Lipa pracodawca, kasuje nieprzychylne opinie.

Magda

Uwaga, cyklicznie kasuja wartosciowe opinie.

Ptyś

Kasują nieprzychylne komentarze, przestrzegam przed praca w tej okropnej firmie.

Maciej

To może powinno się to zgłosić do działu BHP i zaczną wam płacić szkodliwe?? Ha, ha. A tak serio to opłaca się tam iść do pracy? Chodzi o kasę.

Saya
@Maciej

Niestety kasa słaba, ja poszłam, bo nie mogłam dlugo znalezc pracy, ale już szukam dalej (duzo lepiej szukac czegos majac pensje co miesiac, idac do emplocity bylam zdesperowana)... tutaj nie ma sensu zostać, a ten odór w biurze tylko potęguje moją niecheć do tej pracy...

JSmoimbogiem

(usunięte przez administratora). radze lepiej przypilnować higieny w tym biurze. Dalej panowie szefowie zostawiaja kubki z niedopitymi napojami gdzie popadnie?

Kamila
@JSmoimbogiem

Niby śmiesznie, ale jednak trochę strasznie, że dorośli ludzie nie potrafią zadbać o czystość. Przecież takie zostawianie resztek jest niehigieniczne i na dodatek można zalać jakiś sprzęt czy papiery. Może warto zasugerować pracodawcy, że powinien zatrudnić jeszcze osobę do sprzątania, skoro pracownicy się nie kwapią, by zachować czystość.

@Kamila

Zgadzam się z Tobą, zwłaszcza w dobie dzisiejszych czasów, takie brudne biuro to idealne środowisko do przenoszenia (usunięte przez administratora) Pracuje aktualnie w Emplocity i zawsze mnie to stresowało od wybuchu pandemii... Do tego nagminny brak papieru w toalecie, nie raz musiałem podciągnąć spodnie i lecieć do drugiej łazienki się podetrzeć, bo w pierwszej nie było czym, poniżające. Jeśli office managerka to czyta to BŁAGAM, ogarnij się i weź do roboty.

Addam+

"Chatbot od Emplocity pomoże w rekrutacji do Agencji Wywiadu"... KISNE XD

Meg

Brawo dziewczyny za świadectwa, musimy o tym mówić głośno. On ma jakiś problem z kobietami. Kiedyś zaszłam go znienacka i widziałam co mial na ekranie komputera… (usunięte przez administratora)

Emilia

Bardzo mi przykro. Zwróciłaś mu kiedykolwiek na to uwagę? Może rozmowa mogłaby pomóc i oszczędziłabyś sobie przykrości. Chyba nie może być tak źle? :D

Meg
@Emilia

Mnie wywalili.

Leszek
@Meg

Za co zostałaś zwolniona? Opowiesz coś więcej?

@Leszek

Za to, że się ponoć słabo dogadywałam z zespołem, ale to nie we mnie był problem. Wywalili mnie na zbity pysk przez swoje niespełnione ambicje i moja odmowe na zrobienie niektórych rzeczy. Trzeba miec swoje zdanie...

jan

tak, potwierdzam, zniknęło kilka negatywnych komentarzy

WAZNA WIADOMOSC

WASZ EMPLOBOT W OGOLE ZNALAZL KIEDYKOLWIEK KOMUS PRACE????

Simo
@WAZNA WIADOMOSC

nie

Katarzyna

Przed swoją rozmową rekrutacyjną, robiąc research o firmie również tu trafiłam i szczerze mówiąc zniechęcona miałam ochotę ją odwołać. Dziś cieszę się, że tego nie zrobiłam. Czytając tu opinie o firmie mam wrażenie, że wszystkie pisała jedna i ta sama- negatywnie nastawiona osoba. Rekrutacja nie różniła się od wielu innych, na bieżąco byłam informowana o jej statusie, nie było problemu z bieżącym kontaktem w trakcie- co jest rzadkością. Mimo jasno przedstawionych warunków zatrudnienia - nie było problemu z ich negocjacją. Ogromny plus za Onboarding. Opieka medyczna - medicover. Praca zdalna, możliwość pracy z biura. Godziny pracy są rzeczywiście elastyczne - na korzyść pracownika. Nie ma narzucania nadgodzin. Nie ma problemu gdy muszę w środku dnia 'wyskoczyc'. Umowa o pracę lub b2b - na warunkach uop. Z urlopem również nie miałam problemu. Podwyżkę dostałam niespodziewanie z inicjatywy pracodawcy. Zgłoszone przeze mnie zapotrzebowanie sprzętowe zostało uzupełnione w przeciągu 3dnich zgodnie z moimi preferencjami, bez żadnych problemów. Ogromne wsparcie w zespole. Wyjazdy integracyjne. Serio kiedy czytam te komentarze mam wrażenie, że ktoś pomylił firmy :/

Mb
@Katarzyna

Sorry, ale twoe komentarze smierdzą fejkiem na kilometr… ewidentnie ktos stara sie ukryc zle opinie przez pisanie sztucznie dobrych. Dlaczego? Pewnie ze wzgledu na wyciaganie mamony od naiwnych inwestorow.

Simo

Arek strzela flagami chyba buahahhaha

Jakie narzędzia pracy zapewnia Emplocity? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Bąbelloo

A gdzie ty bys nim u nas jezdzil? Ty wiesz czym sie zajmuje emplocity? Skad to pytanie?

Tom

Dzięki (usunięte przez administratora)za odpowiedź, trochę sie naczekałem. Czyli wszystko używane u was? A chociaż oryginaly zapewniacie czy chińskie odpowiedniki?

WAZNA WIADOMOSC

JESTESCIE JANUSZMAI BIZNESU

K. Jackiewicz

Pytanko. Ilu osobom Emplobot znalazł już pracę? Pytam o leady, których ostatecznym punktem ścieżki było faktyczne ZATRUDNIENIE. Badacie to?

Rzosław
@K. Jackiewicz

Pracowałem tam i nie wiem jak Ci odpowiedzieć na to pytnie...

Any
@K. Jackiewicz

Czekam na odpowiedź Emplocity, jak ja tam pracowałam to praktycznie nic się nie badało, decyzje o nowych ficzerach były podejmowane na wyczucie szefostwa.

Kluczyk
@K. Jackiewicz

Emplocity i badanie czegokolwiek, dobre :) Uważam, że to bardzo dobre pytanie, bo to w sumie (według mnie) kluczowy cel produktu firmy Emplocity. Ciekawe czy inwestorzy je zadają? Pewnie tak, no bo jak inaczej? robią biznes "na ładne oczy"? Wątpię... nie ma nic lepszego jeśli chodzi o potencjał startupu, niż twarde dane, a ilość ZATRUDNIONYCH przez Emplobota, to PODSTAWA.

Beata Kuśmierz

Panie Jackiewicz, Pozwolę sobie podłączyć się do pytania. Pozdrawiam

Marlon

NO NIECH KTOŚ ODPOWIE NA TO PYTANIE

Mniej niż...
@K. Jackiewicz

Oczywista jest odpowiedź na to pytanie :)

K. Jackiewicz
@Mniej niż...

Rozumiem, ale ja mimo wszystko poczekam na odpowiedź zarządu Emplocity :) Dziękuję za Państwa odpowiedzi w tym wątku. Pozdrawiam

Jackiewicz
@K. Jackiewicz

To może inaczej, czy zespół pracujący w Emplocity został zatrudniony poprzez Emplobota?

P
@Jackiewicz

W Emplocity nie robiło sie nigdy żadnych badan, wszystko bylo robione dlatego, ze któryś z founderow przeczytal jakiś artykuł w necie i na jego podstawie mowia, ze trzeba robic jakas funkcjonalność. Nie wiem jak jest teraz, ale jak pracowałem jakis czas temu w Emplocity to nikt nie mial pojecia o zatrudnionych przez Emplobota - nie było jak tego zbadac i nikomu nie chciało sie nic badac, bo dane w prezentacjach dla inwestorow latwo bylo, ze tak powiem… wziac sobie „skads”. Raczej zawsze stawiano tutaj na doklejanie kolejnych funkcjonalności „bo tak” niz na badanie produktu, user journey czy wywiady z użytkownikami. Projekt jest prowadzony tzn „waterfallem” czyli troche bezmyslnie. Jak wyzej wspomnialem - nie wiem jak jest teraz, acz nie sadze, ze wiele sie zmienilo patrzac na to jest ich produkt dziala na dzien dzisiejszy (prawie nic sie nje zmienilo od kiedy sie zwolnilem, jakby firma zamarla. Troche dlugi komentarz, ale mam nadzieje, ze jakos pomoglem rozwiac watpliwosci co do (nie)prowadzenia analityki produktowej w tej firmje. Jesli chodzi o rekrutacje wewnętrz firmy to, wtedy rekrutowali pracownikow przez portale z ogłoszeniami, co chyba mówi samo przez siebie jak „użyteczny” jest ich produkt, skoro sami z niego nie korzystają…

Krasavina

Cześć, pracowałem tutaj 2 lata temu - jak jest teraz? Pytam z ciekawości i sentymentu :)

P

Zuza to uciekaj w końcu stamtąd.

Zostaw merytoryczną opinię o Emplocity - Warszawa

• Jak się pracuje w Emplocity?

Zobacz opinie na temat firmy Emplocity tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emplocity?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emplocity?

Kandydaci do pracy w Emplocity napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emplocity