Opinie o Emplocity w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Emplocity. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Emplocity o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emplocity w Warszawa

Dedal

Żałosne spamowanie, żeby ukryć negatywne komentarze o tej firmie.

Naukrate
@Dedal

Wątpliwie radosne życie Dedala, który siedzi ma goworku i leje jad

r2d2
@Naukrate

kto tu sączy jak?

JaWiem

Pierwszym czynnikiem, który umożliwia istnienie trollingu, jest deindywiduacja, czyli utrata samoświadomości w grupie, zagubienie w tłumie. W Internecie zaciera się czasem poczucie indywidualności i w konsekwencji użytkownicy tracą kontrolę nad własnym zachowaniem. Taki stan ograniczonej samoświadomości pojawia się w warunkach bycia anonimowym w dużej grupie ludzi. Znikają wtedy hamulce i czujemy się wolni od norm i standardów społecznych.

Galileusz
@JaWiem

trolling masz na myśli ten spam poniżej? bo to jedyne głupoty tutaj wypisywane, pozostałe komentarze prezentowały konstruktywną krytykę, w większości są to obszerne wypowiedzi. Przykre, że tak to wygląda na goworku.

Zaciekawiony

Hahaha ale tu śmiesznie. Niezła ekipa tam u was musi być:-)

@Zaciekawiony

Taka ekipa, ten spam to stan umysłu firmy.

Gavin
@Zaciekawiony

(usunięte przez administratora)To Muzeum zostało założone i sfinansowane przez MKiDN.

Opcje na akcje

Czy komuś mnie obiecano? Nigdy mnie nie zobaczysz naiwniaku.

trubadur
@Opcje na akcje

„Bo mnie(usunięte przez administratora) za zbytnią śmiałość w wypowiadaniu poglądów w gazecie, która propaguje wolność w wyrażaniu poglądów. I jeszcze dużo innych rzeczy propaguje, coś w rodzaju kobiecej solidarności i wsparcia. Ładnie to wygląda na obrazku: przejęte losem anonimowych kobiet ze świata, tudzież przejęte losem Marii Skłodowskiej Curie, która dawno już nie żyje i ich pomocy ze swojego wymiaru raczej nie potrzebuje – feministki z krwi i kości, które wypieprzyły z roboty kobietę za głośne powiedzenie, weźcie wy się zastanówcie, aborcja to nie znaczy życie, no więc te feministki walczą dzielnie na swoich kongresach, w hotelach czterogwiazdkowych, na bankietach i w pierwszej klasie pendolino, zwrot kosztów podróży. Mega wyczyn, bohaterstwo. Ale prawdziwym kobietom z krwi i kości, które potrzebują pomocy tu i teraz, boją się nawet dać lajka.

trubadur piękne ;) pozdrawiam

@Opcje na akcje

Ehh te opcje na akcje, tylko sie wku... jak sobie przypomne te sciemy...

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Gln

Chcą zataić prawdziwe komentarze.

Zniesmaczony

Proszę o niespamowanie.

Gavin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o

Horrible company

The worst I’ve been working for. Salary was good, but job was extremely boring.

Zenon

Coś mnie rypie pod pachami.

Zebiusz
@Zenon

Walec to siła

Rapida

Nie chciałabym się powtarzać, dlatego też skupię się na kwestiach, które nie były wcześniej poruszane. Minusy: -firma z niesamowitym potencjałem, który jest marnowany przez nieustanny chaos, -brak realnego planu, który jest transparentny dla całego zespołu, -ciągłe zmiany priorytetów, -scrum? Brak retro, refinementów, demo, planningów z realną estymacją tasków, -brak scrum mastera, który umiałby poprowadzić team w odpowiednim kierunku, -brak długofalowych pomysłów z dokładnymi obliczeniami w jaki sposób wpłyną one na konwersję oraz poprawę funkcjonalności systemu. Pomysły są przepychane na bieżąco, często poza sprintem. -90% pracy to niekońce się poprawianie bugów. Plusy: -wyjścia po pracy, -nie ma wiścigu szczurów, -luźna atmosfera, -wypłata na czas, -praca w centrum Warszawy, -elastyczne godziny pracy. Ogólna ocena: 3/10

@Rapida

Rapida, dziękujemy za komentarz - przyjrzymy się wskazanym przez Ciebie kwestiom. Zachęcamy bardzo do kontynuacji tej dyskusji na mailu czesc (at) emplocity.pl - chcielibyśmy doprecyzować kilka kwestii.

Nalog
@Rapida

O jakich wyjściach po pracy mówisz? (nie pamiętam takowych zbyt wiele...) Atmosfera aż za luźna, pytanie czy ta firma utrzymała by sie bez pieniędzy inwestora?

micky

mamy listopad prawie koniec roku i zgadzam się wciąż w 100%

@micky

@micky jak długo pracujesz już w tej firmie? Myślałam, żeby aplikować (z polecenia), ale teraz mam mieszane uczucia.

Taloelulun
@Rapida

Szkoda że te prawdziwe komentarze giną w tłumie spamu napisanego przez szefostwo

zyx

Wpis dotyczy sytuacji obecnej (2017 rok). Na stronie: https://emplocity.pl/pracodawcy/emplocity#co-oferujemy (która prowdopodobnie po tym wpisis zniknie z sieci więc tutaj także link do screena: https://i.imgur.com/mSk9ZUM.png) znaleźć możemy takie warunki pracy jak: - dbanie o relacje między pracownikami. Firma nie interesuje się wcale opinią pracowników do momentu, aż kluczowe osoby w firmie nie zaczynają odchodzić lub szukać lepszych warunków zatrudnienia. Wtedy rozpoczyna się obwinianie osoby, która odchodzi o całe zło w firmie i obiecywanie lepszych warunków innym pracownikom. - relaks w chill roomie nie istenie gdyż sam chill room to klitka z kanapą i kilkoma krzesłami w której szefostwo firmy zamyka się z pracownikiem i negocjuje warunki umowy (usunięte przez administratora) - dbanie o kondycję i bilety również nie istenieje - firma nie posiada żadnego sportowego benefitu, a wspólne aktywności kończą się na wyjściu raz na 4 miesiące na trampoliny (usunięte przez administratora) - mobilności w emplocity nie ma - team lider nie uznaje pracy zdalnej chyba, że jest to sobotnie naprawnianie błędów po wrzuceniu zmian kodu na produkcję w piątek wieczorem. - dzień pracy także nie jest dososowany do Twoich potrzeb tylko potrzeb szefostwa - elastyczność jest ograniczona godzinami przyjścia do pracy 8-9 rano, a wyjście po 8 godzinach (16-17) kończy sie często pretensjami, że już się wychodzi. Późniejsze przyjście do pracy często poprzedza telefon od szefostwa dlaczego jeszcze nie jest się w biurze. - czas pracy jest jaknajbardziej rozliczany - podstawowym sposobem rozliczania pracowników jest stawka godzinowa, do miejsc gdzie raportowana jest praca należy dopisywać godziny, które następnie pod koniec miesiąca są podliczane. Oczywiście zadania także się liczą - nie należy wyjśc z pracy dopóki się nie dokończy zadania, które się zaczęło (bez względu na wielkość zadania). Nie ma w takim podejściu nic złego gdyby nie to, że okłamuje się pracownika i udaje, że jest się tak elastyczną i wspaniałą firmą. - pracuj z miejsca które Ci najbardziej odpowiada (jeżeli to miejsce to biuro emplocity, ale masz dowolność co do zajęcia miejsca w biurze) - co do samego dzwonienia bez limitów, to nawet nie mam pojęcia co na myśli miało szefostwo firmy dodając taki zapis, być może ktoś kiedyś słyszał o telefonie służbowym, ale szybko zrezygnował z tej opcji gdy się dowiedział, że jest to ściśle powiązane z telefonami od szefostwa po wyjściu z pracy. Z całego serca odradzam wiązanie się z tą firmą. Rotacja w firmie jest bardzo duża, a realnych zmian, które miałyby poprawić warunki pracy żadnych - są tylko goniące terminy, masa błędów do poprawiania, ciągła spina, (usunięte przez administratora)

Krzysztof Sobczak
@zyx

Pamiętam jak rok temu ktoś pisał, że nasza firma mieści się w pokoiku z kiblem na korytarzu, jak w szkole.. teraz, że w obecnym biurze w chillroomie wyłączony jest telewizor. Na szczęście za tydzień przenosimy się do nowego biura z kilkoma łazienkami i chillroomami, w których wszystko mam nadzieję już działa :) Poza tym ta opinia to w mojej ocenie jednak stek bzdur. Praca u nas najwyraźniej nie jest dla wszystkich. Jeśli ktoś lubi ciepłe posadki, odmóżdżające projekty i korpo dryl to nie ten adres. I faktycznie, często kluczymy i błądzimy. I rzeczywiście na wiele rzeczy nie ma projektu – w końcu pracujemy nad stworzeniem Sztucznej Inteligencji! Ktoś ma na to projekt? W przeciwieństwie do Ciebie potrafię otwarcie przyznać się do błędu i posypać głowę popiołem jeśli sobie zasłużę. Piszesz, że cała firma to obwinianie, ciągła spina i wielkie kłamstwo – czy możesz napisać konkrety? By the way, sformułowania użyte w Twojej wypowiedzi, i to zarówno tam – gdzie odnoszą się do faktów – jako nieprawdziwe, oraz tam - gdzie odnoszą się do sformułowań ocennych – jako naruszające renomę Emplocity Sp. z o.o. a także nasze własne dobre imię, podlegają ochronie prawnej, czy to na podstawie art. 43, czy też art. 23 oraz 24 kodeksu cywilnego, z prawem do dochodzenia od Ciebie zadośćuczynienia, w tym finansowego. Miej to na uwadze w Twojej aktywności. Prosimy Cię o usunięcie sformułowań takich jak: „Krętactwo.Wszechobecne”, „W powietrzu czuć aż stęchliznę od tego jak szefowie za plecami pracowników mówią o nich kiedy tych nie ma w pracy”, „Panowie nie mają pomysłu na rozwianie firmy”, czy też „Cała firma to jedno wielkie kłamstwo”, „sprzedają produkt, którego nie mają, próbując to ukryć (…)”. Co do wyjść na trampoliny i piwo to wszystko powoli wraca do normy.. po mojej operacji Achillesa nie ma już prawie śladu - treningi zostały wznowione. Zachęcam do dołączenia :)

Xyayax
@Krzysztof Sobczak

Panie Krzysztofie, Pana odpowiedź i straszenie kodeksem tylko, i wyłącznie udowadnia, że boi się Pan krytyki i jej nie uznaje. Jeśli jest tak wspaniale to dlaczego nie ma tutaj pozytywnych komentarzy? Gdzie ci wszyscy zadowoleni pracownicy? Jest coś takiego jak wolność słowa i każdy ma prawo napisać swoją opinię/zdanie na wybrany temat, a Pan ma prawo się z tym nie zgadzać. Jednak zamiast robić sobie jeszcze bardziej negatywny PR skupiłbym się na zastabawieniu skąd te negatywne komentarze. Przecież tego nikt nie robi bo są Państwo tacy wspaniali.

Krzysztof Sobczak
@Xyayax

Dziękuję za opinię. Akurat krytykę umiem przyjąć, do tego wyciągnąć wnioski. Nie toleruję za to bezprawnego szkalowania dobrego imienia naszej spółki, a co za tym idzie ludzi tu pracujących. Anonimowość w sieci to nie przyzwolenie na obrażanie innych. Jeśli jest Pan (Pani) zainteresowany stanem zadowolenia pracowników w naszej spółce zapraszam do wizyty w biurze. Służymy info z pierwszej ręki. Pozdrawiam.

W.
@Krzysztof Sobczak

To jest opinia prosto z biura...

Taloelulun
@zyx

Podbijam, bo szkoda żeby tak prawdziwy wpis zniknął gdzieś w tyle :)

Grześ

Grzesiu a czego ty nie śpisz? Grzesiu! Lesiu, Lesiu, Leszeeek! Boże mój

Małgorzata Bilczyńska EB

Drodzy Państwo, Czy w tej firmie faktycznie jest tak źle? Czy jest tam jakiś jeden zadowolony pracownik, który mógłby zmienić moje postrzeganie firmy Emplocity?

Małgorzata Bilczyńska EB
@Małgorzata Bilczyńska EB

Może sprostujesz jeszcze moje stanowisko, a mianowicie... był u mnie kiedys Państwa były pracownik, który opowiedział mi o swoich doświadczeniach w bardzo, bardzo emocjonujący sposób. Zaciekawił mnie na tyle, że postanowiłam poszukać w internecie opinii co okazało się być bardzo proste (wystarczyła podstawowa umiejętność obsługi wyszukiwarki Google). Zostawiłam wtedy ze zdumieniem mój komentarz. Od tamtego czasu zapomniałam o całej tej sprawie dopóki nie trafiłam na newsy w serwisie Linkedin o Państwa sukcesach i z ciekawości sprawdzam czy coś się zmieniło. Powyższe pytanie ma na celu zaspokojenie mojej ciekawości czy problem jest z zarządem firmy, czy z poszczególnymi pracownikami. Interesuje mnie to z perspektywy branżowej, chętnie zgłębię ten niecodzienny przypadek.

Anita z Emplocity
@Małgorzata Bilczyńska EB

Pani Małgorzato, jeśli chce Pani zaspokoić swoją ciekawość, to zapraszam do kontaktu via mail czesc (at) emplocity.pl. Chętnie odpowiem na pytania/wątpliwości jako osoba, która pracuje tu od kilku miesięcy i dobrze zna branżę. Dlaczego zapraszam Panią na maila? Bo śmiem twierdzić, że serwis GoWork, w którym (1) nikt nie weryfikuje IP użytkowników, przez co można dyskutować samemu ze sobą, generując "burzliwe dyskusje", (2) dyskusję podkręcają moderatorzy serwisu, w żaden sposób nie są oznaczeni jako jego przedstawiciele i (3) firmy posiadające profil dostają oferty "komercyjnej współpracy" o wątpliwym etycznie charakterze, szeroko zresztą dyskutowanym na rynku, to nie jest najlepsze miejsce na merytoryczną dyskusję o tym, jak działa nasz biznes. Zapraszam do kontaktu, gwarantuję rzeczowe odpowiedzi. Pozdrowienia!

Bilczyńska
@Anita z Emplocity

Jaką funkcję sprawuje Pani w Emplocity? I czy mogłabym dostać bezpośredni adres email do Pani? Pozdrawiam

Anita z Emplocity
@Bilczyńska

Proszę napisać kilka zdań na ogólnego maila, "przejmę" korespondencję i będę ją prowadzić już 1:1. Nie mam w zwyczaju podawać bezpośredniego adresu e-mail na publicznych forach - mam nadzieję, że Pani zrozumie. Co do stanowiska - formalnie jestem Growth Managerem, ale pod tą nazwą kryje się wiele różnych ról, które pełnię w organizacji.

Bilczyńska
@Anita z Emplocity

Dobrze, postaram się napisać w wolnej chwili. Pozdrawiam serdecznie.

I <3 EMPLOCITY

Super firma!!! projekt innowacyjny, ludzie, którzy tu pracują to same jednorożce w swojej działce. W końcu firma, która traktuje mnie i moją pracę poważnie, pensja wymarzona, nic tylko pracować z uśmiechem na twarzy i byc wdzięcznym za okazję jako dostałam w tym startupie! Ludzie, którzy odeszli to ci, którzy sobie po prostu nie radzili z startupowym chaosem i teraz wylewają żale w internecie!!! Nie ma drugiego takiego startupu jak Emplocity na polskim rynku, to jest poziom Doliny Krzemowej, powodzenia w pracy w korporacji narzekacze!!!

persona
@I <3 EMPLOCITY

z biegiem czasu i prac zaczynam rozumieć ten sarkazm ;)

Borecki
@I <3 EMPLOCITY

jeśli to było pisane na serio... wstyd jak można tak kłamać ludziom, którzy rozważają tam pracę... obyś się smażył...

Gawron

Emplocity to najlepsza firma na świecie, nigdzie tak nie jest dobrze jak w Emplocity. Super szefostwo, super biuro i super pensja. Genialne miejsce na start jak i dla osób na stanowiskach kierwoniczych, seniorskich itd. Polecam!!

Piotrek Juszczyk

Poproszę o opinię obecnego pracownika firmy, najlepiej kogoś od designu.

Piotr J
@Piotrek Juszczyk

Halo... Jest tu ktoś? Czy jakiś designer mógłby się wypowiedzieć? Czy w tej firmie w ogóle pracują jacyś designerzy na etacie czy współpracujecie z jakimiś freelancerami albo software housem ?

@Piotr J

Cześć (usunięte przez administratora), mamy zespół designerów in house. Co konkretnie Cię interesuje?

@Emplocity

Chciałem porozmawiać z kimś o pracy w Emplocity, czy jakiś designer może opowiedzieć jak to u was wygląda? ile osób, jak pracujecie itp?

Uxer
@PJ

Hej, Jestem w zespole designu. Jest nas aktualnie 3 i każdy z nas projektuje ale ma dziedzinę w której się specjalizuje. UI, UX i analizy biznesowe. Pracujemy w sprintach 2 tygodniowych, najczęściej taski mamy indywidualne. Co jeszcze chciałbyś wiedzieć? :)

@Uxer

Portfolia? Linkediny? Chętnie zamienie słówko i opowiem o sobie.

@PJ

Piotr, pewnie, chętnie! Zapraszamy do kontaktu na maila czesc (at) emplocity.pl.

@Emplocity

Bardziej chciałem pogadać z działem designu :)

toster
@PJ

nic tu się nie dowiesz konkretnego kolego, daj sobie spokój Piotrusiu.

@PJ

Piotr, tym bardziej zapraszamy do kontaktu bezpośredniego poprzez maila lub LinkedIn. Z tego, co piszesz, wnioskuję, że zależy Ci na konkretach - a to będzie łatwiej o nich rozmawiać właśnie tam, a nie na publicznym (i anonimowym) forum. Pozdrowienia!

Jeśli ktoś zastanawia się jak jest to niestety większość komentarzy na tej stronie jest prawdziwa. W pracy jest niesamowity chaos. Nic nie działa poprawnie. Od pracowników wymaga się że będą zajmować się wszystkim i ogarniać wszystko. Dostajesz zadanie "zrób to i tamto" i musisz grzebać w kodzie napisanym przez studentów lub innych amatorów. Nic się nie trzyma kupy. Ale oczywiście tak to ma działać, na tym polegają startupy i oczywiście to "jest wpisane w nasze DNA". Nie ma żadnego seniora, jedyna osoba która wie co jest czym niestety jest jednocześnie CTO, CEO, SEO, product ownerem, devopsem, frontem, back devem, team leaderem, członkiem zarządu i zajmuje się marketingiem oraz klientami. I wcale nie widzi w tym nic nadzwyczajnego. AI nie ma tam wcale, bot umie tylko odpowiadać na konkretne wiadomości. Po mimo że produkt nie jest skończony, to jest ciągle sprzedawany a potem nagle okazuje się że coś nie działa. Szefostwo niesamowicie zapatrzone w siebie. Wydaje im się jakby zrobili jakąś rewolucję technologiczną a jedyne co mają to pomysł i zero działającego oprogramowania (po 4 latach) Przy odejściu oczywiście mówią że będziemy żałować tej decyzji. Teraz siedzą na goworku i próbują spamować jakimiś głupimi wiadomościami licząc że ludzie pominą te treściwe. Oczywiste jest że przy takiej rotacji nie zostawia tutaj tych komentarzy tylko jedna osoba. Chillroom to zwykły pokój w którym jest kanapa i stół i robi również jako meeting room oraz stołówkę. Codzienna porcja owoców to jest parę jabłek i bananów raz w tygodniu. (usunięte przez administratora) Zawsze u kogoś coś nie działa. Do tego te opowiadanie o byłych czy nieobecnych pracownikach...

Kaczbos Szunaj

Dałbym like temu wpisowi jakby sie tutaj dało. Bardzo dobrze napsałeś/napsałaś, wszystko sie zgadza jeśl chodzi o bieżącą sytuacje w tej firmie.

@Kaczbos Szunaj

Psy szczekajo, karawana idzie dalej. LOL

Emplocity

Przypominamy, że finanse spółki to kwestia poufna i GoWork nie jest przestrzenią do roztrząsania takich tematów.

A

Psy czyli byli pracownicy? no to ładnie...

szala goryczy się przelała
@A

Psy zapchlone i tyle... już mam tego dość...

tfu
@szala goryczy się przelała

bydło te komentarze tutaj wypisuje, dzieciaki, które nie wiedza czym jest prawdziwa praca. Powodzenia, niech was prawdziwy świat ogarnie...

emplo employer

Jak chcesz specjalizację na stanowisku to polecam pracę w korporacji :) w małych firmach nosi się wiele kapeluszy. Ja osobiście widzę w tym okazje do rozwoju. Mam doświadczenie korporacyjne i na tyle szeroką wiedzę że to mi nie straszne. Lubię tu pracować i polecam, ale faktycznie nie juniorom ;)

@Arek Teaolun, skąd u Ciebie taka opinia? Nie podałeś żadnych argumentów ani konkretów i w tym momencie niewiele ona mówi zainteresowanym zatrudnieniem w Emplocity. @Wenecja, a jak pozostałe warunki zatrudnienia oferowane przez Emplocity? Czy pracownicy mogą liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje albo benefity pozapłacowe w postaci karty multisport czy prywatnego ubezpieczenia?

Na
@Monika

Szkolenia XD Benefity XD

Obecny pracownik
@Na

Szkolenia i pakiet multisport są dostępne dla wszystkich.

Henry

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i dobrze to robi to jestem pewny, że będzie zadowolony.

me
@Henry

Zgadzam się w 100% :)

<facepalm>
@me

W ogóle ten komentarz nie wygląda jak fake...

Emplocity

Cześć, Zakładamy, że czytelnikom GoWork zależy na konkretnych, merytorycznych informacjach dot. pracy w Emplocity – i takimi chcemy się podzielić. Technologia: tworzymy technologię od 2014 roku, w sierpniu 2017 stworzyliśmy pierwszego w Polsce chatbota opartego o AI wspierającego firmy w rekrutacji kandydatów. Od tego czasu rozwijamy się mocno w Natural Language Processing oraz Data Science. Zainwestowały w nas najbardziej doświadczone na rynku fundusze oraz dwukrotnie Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, potwierdzając potencjał rozwijanej u nas technologii. Doceniają nas klienci i branża. Wygraliśmy szereg konkursów krajowych, a w czerwcu zajęliśmy II miejsce w tzw. „Lightning Competition” odbywającym się w Las Vegas, w ramach największej na świecie konferencji HR Tech - Unleash 2018. Zespół: W tej chwili w firmie pracuje 25+ osób, z czego większość to zespoły odpowiedzialne za Product Development. Od pewnego czasu skupiamy się głównie na rekrutacji doświadczonych pracowników patrzących na swoją rolę cross-funkcyjnie. Równie ważna jak kompetencje jest osobowość – szukamy ludzi, którzy pasują do stylu działania naszej firmy. Jeśli do nas pasujesz, to znajdziemy wspólnie obszar, którym możesz się zająć. To nasza świadoma decyzja – wierzymy, że dziś tak buduje się skuteczne firmy. Zapewniamy: kartę sportową, ergonomiczne miejsce pracy, bibliotekę firmową i dobry sprzęt. Mamy biuro w centrum Warszawy: w luźnym stylu, przyjazne psom, z chillout roomem, owocami co poniedziałek i mlekiem roślinnym/wodą kokosową w lodówce. Szkolenia – tak! Nie mamy na nie gotowego programu (bo to po Twojej stronie leży diagnoza, czego dokładnie potrzebujesz, by się rozwijać), ale jesteśmy na nie bardzo otwarci. Kultura organizacyjna: nie mamy procedur, ustalonej hierarchii i sztywnych ram zakresów stanowisk. Szczerze mówiąc – nie bardzo w nie wierzymy. Stawiamy na płaską strukturę i samodzielność wszystkich osób współtworzących naszą firmę. Jesteśmy relatywnie małym zespołem i każdy z nas ma realny wpływ na to, co się dzieje w firmie. Dużo rozmawiamy bezpośrednio, organizujemy cykliczne spotkania, Jira i Slack to nasze podstawowe narzędzia komunikacji. Często organizujemy wspólne wyjścia po godzinach. Produkt tworzymy w metodykach zwinnych, w bliskiej współpracy z naszymi klientami. Całość rozwijamy iteracyjnie w Scrumie, bo badanie hipotez i testowanie rozwiązań jest wpisane w nasze DNA. Jeśli masz pytania, uwagi, wątpliwości, to zapraszamy na kawę do naszego biura albo do napisania maila na adres czesc (at) emplocity.pl. Możesz też zaczepić nas albo kogoś z pracowników Emplocity na LI i dowiedzieć się, jak się u nas pracuje. Pozdrawiamy, Krzysiek, CEO i Arek, CTO Emplocity

zniesmaczony były pracownik
@Emplocity

Typowy bełkot "jesteśmy najlepsi" zamiast napisać po ludzku, że się zmienicie... szkoda, że większość z tych rzeczy to bajki. Przykre, że zamiast skupić się na poprawie swojej pracy to umiecie się tylko przechwalać. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Emplocity - Warszawa

• Jak się pracuje w Emplocity?

Zobacz opinie na temat firmy Emplocity tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emplocity?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emplocity?

Kandydaci do pracy w Emplocity napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.