Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

I znowu polityka zamiast ważnych infotmacji.Przestańcie tu pisać (usunięte przez administratora) Pytałem czy można pracować w przyłbicach zamiast maseczek i zero odpowiedzi ?

Ty akurat nie musisz mieć maseczki możesz w przyłbicy.Nie musisz nawet ubierać bo jak rycerz masz łeb zakuty.

Fufhh

Bo jesteś z platformy

Po powrocie

Wróciłam już do pracy dają maseczki, ale nikt nie zabronił pracy w przyłbicach

Xxx

Przecież to marionetka sam nigdy jeszcze nie podjął żadnej decyzji

Witajcie mam pytanie czy wiadomo coś na temat punktów z benefitów? Produkcja rusza, ludzie zaczynają pracować a punktów już 2 miesiąc brak... Jestem pracownikiem z Jeleniej Góry nie korzystam z żadnych świadczeń i mię rozumiem dlaczego nie dostałem zasilenia. I jak to będzie za poprzedni miesiąc czy będzie jakieś wyrównanie tych benefitów?

Gosia

Wątpię, że będzie wyrównanie. Była informacja w dnow o wstrzymaniu zasileń punktów do odwołania. Można się domyślić chyba, że z uwagi na trudną sytuację gospodarczą firma tnie koszty więc ciesz się, że benefity a nie etaty. Jak sytuacja wróci do normy to może przywrócą.

?
@Gosia

Mnie interesuje co z LUXMETEM?

Luxmedem *

????

Nikt nie da nic za darmo,kup towar drugi będziesz miał za darmo,albo za połowę ceny.To jest tylko chwyt reklamowy.Nie pracujesz to nie dostaniesz żadnego benefitu.Na benefita musisz sobie zarobić to dopiero firma da.

@?

Za Luxmed pewnie zostanie pobrane z wynagrodzenia tak jak było to przed benefitem

?

Też mam nadzieje że będzie po staremu pobieraniu na Luxmed.

@?

Luxmed jest aktywny normalnie kto ma

??

Aktywny był do końca kwietnia bo był opłacany miesiąc naprzód.

@??

Możkiwe ze tak ale lekarze i tak nie przyjmuja wię co za różnica

Lekarze i tak nie przyjmują więc bez benefitów i luxmedu 2-3 miesiące można się obejsć aby dalej pracować

Ręce opadają normalnie

Oczywiście że można się obyć. Zwłaszcza kiedy firma robi co może, żeby utrzymać zatrudnienie.

Zły

Trafna uwaga. Należałoby się martwić o to czy będzie praca, a nie o benefity.Co za ludzie.

Można pracować w przyłbicach czy tylko maseczki dozwolone ?

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

Ona

Witam czy wiadomo co z pkt z benefitów?

Alojzy

Ja juz chcem isc do pracy, pracowac :(:(:(

Covid 19
@Alojzy

90 procent ludzi juz chce wrocic..

Lucia
@Covid 19

Tak jak 90% ludzi chciało postoju. No takie sytuacje i takie czasy...

Ferdynant
@Lucia

a zle wam na wolnym? mozecie nic nie robic a zarobic kurde ;)

gość

Ilu pracowników zatrudnionych jest w jeleniej?

@gość

Do tej pory było ok 2000 ale teraz może być mniej bo podobno nie przedłużąją umów tym co się im kończą a czy to prawda to nie wiadomo ale tak tu piszą .W tej chwili wszystko moźliwe bo produkcja będzie mniejsza

Pracownik produkcji

Do tego trzeba liczyć że tez Ukraińców może być mniej jak u nich granice zamykali wiec mogło dużo ich wrócić do siebie.

Zorientowany
@Pracownik produkcji

Ukraińców jak narazie nie będzie jako pierwszym im podziękowali,oczywiście tym którym udało się zatrudnić bezpośrednio pracują normalnie.Pozdrawiam.

Ludek ufoludek

Ruszyła już produkcja tych dwóch projektów o których była mowa w wiadomości z D-NOW? Może ktoś się wypowiedzieć jak wygląda praca w trakcie tej "pandemii".

@Ludek ufoludek

Na mercedesie jutro ma ruszyć a jak ruszy to piszcie jak to wyglada i czy każa nosić maseczki

Pracownik produkcji
@Ludek ufoludek

Miko W213 ruszyło już dzisiaj tylko 1 zmiana, też były osoby na Itaflu . Po wejściu do budynku są taśmy na podłodze, dozownik do dezynfekcji rąk. Od razu dostaje się maskę i składa podpis że maska została odebrana. Maski są obowiązkowe i przyczepiają się jak ich nie nosisz..

Ludek ufoludek
@Pracownik produkcji

Dzięki bardzo za informacje, więc zostaje się przygotować na zalewanie się potem w tych maseczkach

Gosc

Ktos cos wie wogole kiedy jakie projekty wracaja?

@Gosc

Wracają wszystkiego tylko w różnych terminach

gosc

Czy ktos orientuje sie kiedy i na jakiej zasadzie w213 wraca do pracy?macie jakies info?

W-213
@gosc

Z tego co wiem od brygadzisty to mamy wracać zaraz po majówce, ale w okrojonym składzie czyli osoby z Jeleniej Góry,bo dojazdy jeszcze nie wchodzą w grę. Tak że jeżeli jesteś po za miasta to jeszcze sobie posiedzisz w domu.

gość
@gosc

od wtorku 28.04 1 zm

Ja wracam pojutrze 27.04 na W213

Lolo

Nie zwalniają tylko nie przedłużają umów!

Djdjdj
@Lolo

To pewna informacja ?

@Lolo

To całkiem możliwe bo nie będą przedłużać umów żeby komuś postojowe placić i ponosić zbyteczne koszty. Niestety taka jest brutalna prawda . Wiadomo że najtrudniej zwolnić tych co maja umowy na stałe i 3 miesiące wypowiedzenia. Ale piszcie co się dzieje naprawdę

Produkcyjny

Dziękuję za wypowiedzienie bardzo pomogli mi państwo w spłacie kredytu hipotecznego i utrzymaniu córki.

Piotrek

Juz zaczeli zwalniac?

Lejdi
@Piotrek

Kurcze,widocznie tak,nie jest to fajne wspolczuje...

Na czym robiłeś?

@Produkcyjny

Kiedy dostałeś wypowiedzenie i na jakim projekcie pracowałeś?

Akurat to nie prowokacja naprawdę zwalniają mnie też zwolnili.

janek
@Adam

a moze umowy nie przedluzyli?

Dostaliśmy info że między 5 a 7 maja ale to nie jest pewne i może się przesunąć

W 213

My wracamy 27.04 w okrojonym składzie. Tylko osoby z Jeleniej Góry.

Tyrytyty
@W 213

Skąd taka informacja?

Jan III Wirus
@W 213

a bo w jg wszyscy zdrowi

Milena

Dostałam info, że wracamy 18.05 Ktoś potwierdzi.

Gosc
@Milena

Zalezy jaki projekt?

@Gosc

Potwierdzam, dostałam taka informacje od brygadzisty

Jaki projekt ?

Przodownik pracy

Ludu pracujący juz nie bawem do roboty, do roboty :)

Yyy
@Przodownik pracy

Idź bo cię kopne w (usunięte przez administratora)

Kiedy ?

czyli kiedy?

Gh
@Przodownik pracy

Jeszcze nie wiadomo kiedy bo co tydzień przesunięty jest termin

Czy ktoś wie kiedy wracamy do pracy? Podobno mieliśmy wrócić 20.04.2020 ale żadnej informacji na ten temat nie dostałem..

Ty

Przestancie te swoje wypociny polityczne tu omawiac,bo to nie jest ta strona!! A co do tematu kiedy wracamy,sam jestem zainterosowany. W 213 wraca poki co 27 . 04. Zobaczymy co dalej.(usunięte przez administratora)

Pracownik Macana

My mamy wracać 27 kwietnia i mercedes chyba tak samo ale raczej się przedłuży bo w Niemczech fabryki motoryzacyjne stoją na razie do 4 maja . Jest także wiadomość od naszego dyrektora Krugera na stronie że się przedłuży dla tych co mogą się zalogować

Zwolennik opozycji

Gdyby Rządziło po nie było by tak rozwiniętej tej epidemii bo pan Donald pojechał by do Chin i nakazał zamknięcie wszystkich lotnisk i portów następnie rozpoczął by w laboratorium prace nad szczepionka. Unia Europejska pod naszym przywództwem zwalczyła by ta chorobę

Witold
@Zwolennik opozycji

Jasne! Masz racje, fakty są takie, ze jak był kryzys 2009 to PO i wspomniany PAN Tusk tak poprowadził kraj, ze byliśmy zielona wyspa w Europie, najmniej dotknięta kryzysem, a teraz obecne niedorajdy niestety nie potrafią tego dokonać, to fakty !

@Witold

Fakty są takie ,że w 2009 nie został wstrzymany przemysł w europie. A ta cała twoja zielona wyspa odbyła się naszym kosztem każdego Polaka śmieciowe umowy to była norma ceny w sklepach w tamtym czasie też przerażały. 2009nijak nie umywa się do tego co jest teraz gdzie państwa wręcz przestały funkcjonować morzesz nie znosić PIS ja też nie jestem jakimś gorącym ich zwolennikiem ale nie wydaje mi sie,że donek i ekipa dali by sobie lepiej radę w tych czasach

zizi
@Adam

W2009r. było mniej pieniążków w kasie państwa,mniej było zakładów.Polska wtedy zaczęła powoli wychodzić na prostą po reformach.A teraz rządzący twierdzili że są pieniążki na wszystko i jesteśmy na wielkim PLUSIE i się okazało jak teraz jesteśmy na plusie.Na nic nie ma pieniążków.Dług publiczny wzrósł,inflacja poszła i to bardzo do góry,wszystko podrożało.Dla ratowania gospodarki firmy będą zmuszone do obniżania stawek wynagrodzeniowych.Obecny rząd za dużo pieniążki rozdawał,a teraz my wszyscy za to zapłacimy i to bardzo drogo.Polska jest bankrutem.

Stefan
@Zwolennik opozycji

Ha dobre fakty jest taki,ze pod przewodnictwem rudego lisa to Unia straciła wielkiego płatnika do jej budżetu UK ale dzięki za wpis czasem lubię się posmiac.

Ank
@zizi

Masz rację było mniej zakładzie i państwo nie dokładało do nich bo nie było pandemii. Teraz do tego wszystkiego muszą dołożyć bo to wszystko stoij. A w tamtych latach były pieniądze tylko nie dla szarych ludzi a dla elity

Dobrze piszesz.Ten co się zesrał to się nadaje z tym donkiem na korek do (usunięte przez administratora)

A co to mamy teraz forum polityczno -randkowe zamiast firmowego

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 621.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 570, z czego 180 to opinie pozytywne, 136 to opinie negatywne, a 254 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier