Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Misia 321

Czy to prawda ,ze w dws jest koronawirus ?

Kto takie brednie rozpowiada :D

Lucia
@Misia 321

Jest, ale musi robić 12h na mercedesie i nie ma czasu zarażać. Podobno szuka już innej firmy. Tak go w obroty wzieli.

@Misia 321

Gdyby tak wszystkim zrobić testy to pewnie nie jeden korona wirus by się znalazł

Pracownikk

Z jakiej racji nagle ludzie wysyłani są na Siedlęcin ? Tak to postojowe pakowali chętnie, albo urlopy wykorzystywali a teraz wymyślają sobie Siedlęcin nawet nie pytając pracownika o zdanie. Czy w ogóle tak można ? W końcu umowa jest na Jelenia Górę a nie na Siedlęcin, rozumiem że może brakować ludzi itd i chodzi o pomoc ale chyba wypadało by zapytać czy pracownik sie zgodzi i nie ma nic przeciwko pojechać na Siedlęcin na 1-2 dni.

@Pracownikk

W tym zakładzie wszystko robi się bez pytania na bezczelnego . O minusach tez nikt nie informował że to będzie trzeba odrabiać a powinien być jakiś wypór, np minusy lub urlop bezpłatny bo nie każdy ma zdrowie aby odrabiać ale w tej firmie każdy widzi tylko czubek własnego nosa. Aby swoje zrobić i do domu

Land rover

Co się dzieje na Land Roverze 405 u Kaśki brygadzistki że ludzie z innych projektów przychodza i jej pomagają Ludzie się zmówili i na l4 poszli a ktoś Dyba za nich

@Land rover

Ludzie którzy pracują wiele lat już powoli nie wytrzymują, ale dopóki produkcja się spina to sytuacja będzie się pogarszać. Kiedyś nadejdzie ten moment, że na wielu projektach będzie zbyt wielu młodych, a starszy pracownik nie będzie już w stanie wyrabiać normy i wtedy coś będzie musiało się zmienić.

@Land rover

To normalne że jak ktoś ma wolne to inni Dybają za niego . Na macanie narzucili teraz takie normy że ludzie nie są w stanie ich wyrabiać bo pracownicy z długim stażem a młodzi wiekiem pokazali że można a 60 latek przecież nie jest w stanie pracować w takim tempie jak 20 latek . Ostatnio już druga osoba zemdlała na produkcji i zaczynają się wypowiedzenia

Xxxx

Ha ha ha gdzie te omdlenia nie słyszałem o nich chociaż jestem z macana,a pozatym nie słyszałem o żadnym wypowiedzeniu bez prowokacji proszę ...

@Xxxx

W ubiegłym tygodniu jedna osoba zemdlała

Gdzie te omdlenia nie ma posiedzeń ludzie tylko tu na forum tacy mądrzy co.najwyżej l4 na niektórych projektach ale to nie od dziś i nie tylko w tym zakładzie

Nostradamus

Czy też zauważyliście to powiązanie, że tam gdzie są dobrzy kierownicy są też dobrzy brygadziści? Jednak to prawda co mówią, że ryba psuje się od głowy.

@Nostradamus

Bo to raczej kierownicy wybierają brygadzistów a dobry kierownik to i wybierze dobrego brygadzistę

@Nostradamus

Co dla Ciebie znaczy,dobry kierownik i dobry brygadzista?

@Lola

Nie krzyczą po ludziach i można chociażby załatwić głupi dzień wolny gdy jest potrzeba, a nie wieczne odmowy bo brak ludzi i produkcja. Minimum kultury i zrozumienia dla drugiego człowieka, nikt cudów nie wymaga.

Stary Pracownik
@Lola

To taki Brygadzista, ktory umie analizowac wyniki swoich Pracownikow, umie wskazac obszary, ktore wymagaja poprawy, umie motywowac Pracownikow a przede wszystkim slucha Pracownikow, prowadzi dialog a nie tylko przekazuje polecenia z tzw. GÓRY, bo sam nic nie potrafi wymyslec i potrzebuje powolywac sie na kogos, nie wpadl na to, oczywiscie, ze jesli sam nie mowi za siebie to nigdy nie bedzie mial autorytetu, dobry Brygadzista to taki, do ktorego zawsze mozna podejsc i podzielic sie problemem i otrzymac wsparcie, jakies pomysly na poprawe sytuacji ... ale niestety proces rekrutacji na Brygadziste tez jest kiepski, czyli miernota wszedzie mile widziana , przykre ...

@Stary Pracownik

Mierny, ale wierny byle tylko normę z ludzi wyciskał.

@Nostradamus

A co znaczy dobry kierownik?

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

To co się dzieje na Macanie to masakra jakaś! Na wstawiali ludziom minusów nie dając wyboru i nie pytając o zdanie. Teraz każą pracować po 12 godzin i odrabiać a ja ze względów zdrowotnych nie dam rady Czy można zamienić godziny minusowe na urlop bezpłatny w tym zakładzie???

Polecam słownik ortograficzny.

Siedziałem z winy zakładu i powinno być postojowe a nie minusy . Dla mnie to dodatkowy zbyteczny stres którego powinienem unikać ze względu na stan zdrowia a 20 lat miałem dawno temu. Nie lubię jak ktoś decyduje za mnie ponieważ to jest rodzaj zniewolenia podobnie jak nakaz noszenia maseczek! Poprzez 12-nastki zwiększa się ilość ludzi na produkcji co stwarza większe zagrożenie życia i zdrowia bo przecież nadal oficjalnie jest pandemia

Zorirentowany

Na macanie tak normy podnieśli że ludzie nie są w stanie ich wyrobić ,wyzysk zorganizowany do granic możliwości. Do tego narobili minusów co raczej jest niezgodne z prawem i zmuszają do pracy w soboty. Należy coś z tym zrobić bo już zaczynają się zwolnienia L4 a niedługo posypia się wymówienia. Traktują ludzi jakby wszyscy mieli po 20 lat a tak nie jest ale oczywiście niektórym wypranym mózgom wszystko pasuje. Komentarze bezczelne typu "nie pasuje to się zwalniaj " znam więc za takie z góry dziękuje

Kij
@Zorirentowany

Albo jak ktoś chodzi do szkoły na weekendy, studiuje to teksty typu „ albo szkoła, albo praca”. Nie normalni ludzie!

Norbi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników, czy warto teraz aplikować?

@Norbi

Przyjęcia cały czas, nawet w ten poniedziałek było z 8 osób kolejnych.

Zorirentowany
@Norbi

Nie warto bo normy podnieśli tak że ludzie nie są w stanie ich wyrobić , wyzysk niemiłosierny i jeszcze premie zabierają za byle co

@Nostradamus

Szkoda , że na magazyn nie przyjmują .Ludzi coraz mniej , pracy coraz więcej , zaczęło się przerzucanie pracowników między działami , między zmianami , praca w weekendy , nadgodziny ( oczywiście nie płatne ) . Co to (usunięte przez administratora) jest ???

@Xxx

Przecież są ogłoszenia o pracę na magazyn

@Zainteresowanie

No to ja już nic nie rozumiem . Pani dyrektor powiedziała , że nikogo nie zatrudni , mamy sobie radzić , a jeśli będzie taka potrzeba to mamy robić po 12 godzin .

@Xxx

Ogłoszenia były dodane 16.09.2020 na produkcję, magazyn, automechanik i konserwator

@Xxx

Niech ona sama robi! Do PIP Z TYM!!!

aZapytam

Siema, mam na myBenefit 100 pkt zapisane jako Bank ZFŚS, lecz nie mogę ich w żaden sposób wydać. Czy da się coś z nimi zrobić?

@aZapytam

Musisz próbować ja bez problemu wydałam chyba że zależy gdzie bo np w empik jest ok

W-213

Tak, można je wykorzystać do takich sklepów jak : Decathlon Empik Kino Helios

Saratoga.
@aZapytam

Możesz też wydrukować sobie bon zakupowy i zrealizować go w TESCO. Wiem , TESCO to nie ten sklep co dawniej, ale za 100zł możesz wybierać z każdego działu. Nawet z działu z "płynami odkażającymi" tak potrzebnymi w dobie "pandemii"

Szanowne kierownictwo obudźcie się! pandemia to ściema a zmuszanie pracowników do noszenia maseczek to pogwałcenie naszych praw konstytucyjnych ! Weekendy to czas prywatny pracownika i proszę nim nie zarządzać wg. uznania . Powyższe działania są naruszeniem prywatności! Art.32. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej - Sejm

Nostradamus

Nie pasuje? Zwolnij się. Pracy wszędzie pełno i z takim podejściem pewnością znajdziesz coś lepszego za lepsze pieniądze.

Zorientowany
@Nostradamus

Widzę że macie tam na górze macie odpowiednie na obecne czasy teksty motywacyjne bo dawno temu to fraza motywacyjna brzmiała: Dwudziestu na twoje miejsce czeka

Prawda zawsze pośrodku

A ktoś nosi maseczki? Sorry, ale nie widziałam na hali w ostatnich tygodniach ani jednej osoby. A co do weekendów, ostatnio nie ma nadgodzin, pewnie nieprędko wrócą.

@Prawda zawsze pośrodku

Wczoraj na macanie była sobota pracująca oczywiście wymuszona i jeszcze niektórzy dzisiaj na noc pracują co jest niezgodne z prawem ponieważ przerwa tygodniowa wynosi mniej niż 32 godziny ! Ponadto d@bi@e normę podnieśli a niektórzy nie są w stanie tak pracować ze względów zdrowotnych. Za komentarze w stylu nie pasuje to się zwalniaj z góry dziękuje

@Prawda zawsze pośrodku

Zaszła pomyłka. Przerwa tygodniowa w takim układzie wynosi 32h a powinna trwać minimum 35 godzin

@Oburzony

Norme wam podnieśli bo siedzieliscie o 13 i dyrektor to zobaczył sami sobie jesteście winni

@Xxx

Pokazali, że można więcej i teraz będą robić więcej. Nie rozumiem ludzi którzy robią w tym zakładzie i wiecznie narzekają, a przyjęcia są wszędzie i wcale nikt nikogo nie zmusza do pracy tutaj.

Roman
@Oburzony

Przy zmianie zmian wynosi 24 godziny. Do uczcie się.

@Roman

24H to za mało a to że pokazali to prawda (usunięte przez administratora)

@Xxx

Nikt nie jest automatem i nie będzie zdychał a robił jak pershing na dodatek przez 6 dni w tygodniu! Jak na HSK ze trzy osoby nowe przyjdzie to będzie połowa normy zrobiona

Cześć. Zastanawiam się nad przyjęciem do was lecz chciałbym się dowiedzieć jak sie pracuje w tej pandemii kiedy jest tyle ludz. Maseczki, przylbice, rękawiczki???

Nostradamus

Wszystkie środki bezpieczeństwa zapewnione, zdrowie i bezpieczeństwo priorytetem w zakładzie.

Gri

Nie prawda... nikt nie chodzi w maseczkach, nawet w autobusie pracowniczym nie, prawda są płyny do dezynfekcji, ale nic poza tym..

@Gri

To jak to w końcu jest? Są zabezpieczenia czy nie?

Nostradamus

Są, ale zawsze się znajdzie jeden czy dwóch co działają na szkodę zakładu i pracowników.

Zorientowany

Nie polecam pracy w tym zakładzie! Wyzysk ,zmuszanie do pracy w weekendy. łamanie prawa pracy.

Pracownik DWS

Witam mam pytanko, czy ktoś się orientuję po ilu miesiącach można zrezygnować z lux medu?

Ciekawa

Do osób, które miały luxmed i multisport przed pandemią. Orientujecie się czy już na pewno jest aktywny multisport?

Hej czy ktoś wie czemu Qes zaczął się dowalać do starych pracowników??? Jestem od tygodnia nowy w firmie i wszędzie mówią że nagle mają waty do pracowników którzy jakiś czas już tam pracują przez to zastanawiam się czy jak faktycznie tak jest czy nie poszukam czegoś innego. Proszę o odpowiedź póki jestem tu krotko

@Nowy

To, że jednemu czy drugiemu palemka... to nie oznacza, że cały QS ma coś do starych pracowników. Po tygodniu nie masz co szukać innej roboty, gdzieś tak po miesiącu będziesz miał w miarę realny przegląd sytuacji.

Nobas
@Nowy

Po tygodniu już wietrzysz jakieś afery i spiski? Spodziewam sie długiej pracy w dreksie i na goworku.

stary pracownik
@Nowy

tak widocznie jest zarzadzany QS zeby sie czepiac .... a nie rozwiazywac problemy i szukac przyczyny problemow .... mierne , mialkie, slabe

MONIA

Zbieram na operację powiększenia piersi i zmiejszenia sutka , na dole też parę szwów by się przydało. Ludzie pomożecie, bo nie wiem czy zakładać zrzutke. Wyraźcie swoją opini3 proszę pomóżcie Mi !!!!

on
@MONIA

I po co to ??? Rozum Ci odjęło ? Może właśnie na to powinnas zebrac w pierwszej kolejności...obyś kiedykolwiek tej swojej zmijowatej (usunięte przez administratora) nie musiała operować..karma wraca...więc i do Ciebie również...taka jesteś mądra za plecami..i inni dookoła? A dlaczego nie powiecie tej osobie prosto w oczy to co tu wypisujecie...cooo ?? Mądrzy po kątach,a przyjdzie co do czego to nawet słowa nie pisną..zawzięte (usunięte przez administratora). Idź sobie zarobić

Zorro

Podobno dzisiaj z magazynu po premii polecieli. Może teraz wezmą się do roboty. Ciekawe kto palce w tym maczał,może świnka gruba (biceps)

@Zorro

Zaczęli robić porządki, oby przeniosło się to na cały zakład. Popieram radykalne rozwiązania.

aaa
@Nostradamus

I już kolejna sensacja ! Tylko tym potrafisz żyć?? Może w końcu popatrz na siebie idealny człowieku...

Widz!
@aaa

Dokładnie. Gościu ma ewidentnie kompleksy na swoim punkcie i w necie się realizuje i szuka sensacji. Musi mieć bardzo niską samoocenę ale tak bywa.

aa
@Widz!

Dokładnie...widzi tylko wszystkich dookoła i tym żyje..dajże ludziom żyć Nostradamus a nie ploty siejesz ...co Ci to da ? Medal dostaniesz? Podwyżkę? Czy teczke kierownika????

Jolo
@Zorro

Widzę, że jesteś bardzo dobrze poinformowany.

anna

to ten brodaty,brudas ,od tej rudej lwicy . Co o nich tak hucznie

Jak tam Porsche przygotowane na jutrzejszy powrót, zrobiona lepsza wentylacja czy jutro na macanie się tam upieczemy? Wypranym mózgom z długim stażem to oczywiście nic nie przeszkadza

Jest fajnie cieplutko ja idę właśnie na urlop lubię Jak Jest 30 stopni uwielbiam

@.

Wiem ze dyrektor jeden i drugi czyta to forum. Prosze zrobcie cos z klimatyzacja,nie da sie robic dobrze swoja prace w takiej temperaturze,PROSZE!!!

@Lola

Bez przesady, wcale nie ma gorąco i duszno jak co niektórzy wmawiają. Jak ktoś jest leniem/nierobem to wszystko mu przeszkadza. Źle w pracy? To droga wolna, w regionie pełno zakładów.

Mario
@Nostradamus

Musisz dać z siebie więcej :)

@Mario

Z siebie czy siebie?

Nostradamus

Nie raz i nie dwa się słyszało, że ktoś na jakimś projekcie zemdlał czy coś, a jak się później pytasz zainteresowanych to nikt nic nie wie. Plotki szybko się niosą i w rzeczywistości działają na szkodę samych pracowników. Ludzie w upałach robią drogi, dachy kładą i wielu innych robi w jeszcze gorszych warunkach i oni nie narzekają, a w Drexie wiecznie ktoś ma z czymś problemy.

@Nostradamus

Zapewnienie odpowiednich warunków pracy jest obowiązkiem pracodawcy a jak temperatura na hali nie przekracza 20 stopni to jest na korzyść pracodawcy bo wydajność większa

Nostradamus

Masz rację, dlatego cieszę się, że zakład dba o pracowników.

@Nostradamus

Problemem są tylko niektóre osoby, miejmy nadzieję, że to się kiedyś zmieni gdyż jak już niżej pisałem najważniejsza jest atmosfera w pracy.

Pracownik DWS

Witam, zastanawiam się od jakiegoś czasu jak to jest, że Pani brygadzistka z W213 z górnego Mercedesa ma swoją brygade na górze czyli wws-y a wieczne siedzi na dolnym Mercedesie i przesiaduje często gęsto cała zmianę tylko godzinę przed końcem pójdzie zobaczyć co się dzieje u niej na zmianę. Na ploty to po pracy a nie w trakcie pani kochana.

Byla pracownica
@Pracownik DWS

Jezeli tu mowa o pani W. To powiem ze pracowalam u niej na zmianie jakis czas i trzeba przyznac ze kobieta ma niezly tupet. Wszyscy widza co sie dzieje ona otwarcie mowi o tym ze ma(usunięte przez administratora). Zawsze chcialam ja zapytac tylko czy jej nie wstyd w stosunku do innych brygadzistow ktorzy (usunięte przez administratora) kiedy trzeba?

@Byla pracownica

Dokładnie tak chodzi o Panią W ona potrafi być na dolnym Mercedesie już o 14. 15 i siedzieć tak do przerwy później się ulotnić i ok 19 wrócić. Masakra ta kobieta powinna dostać raz po premi i może wtedy by się nauczyła żeby pracować nie chodzić na ploty w czasie pracy. Sam byłem światkiem jak dziewczyny pilnie jej niej potrzebowały to musiały po dame dzwonić żeby przyszła łaskawie. Albo jest jej jeszcze jedno ulubione zajęcie w pracy, bawienie się w zakład kosmetyczny lub fryzjerski bo jak nie pazurki robienie przy biurku albo robienie fryzur. Paranoja.

Kucharka
@Pracownik DWS

Z tego co wiem to pani W. jest tez świetnym cukiernikiem, robi pyszne pierogi i dba o swoją panią kierownik jak żadna inna brygadzistka. Kiedy nie ma pracy pani W przychodzi na dwunastki żeby dorobić bo ciagle mało kasy, szkoda tylko ze ktoś na to przyzwala kiedy nie ma kompletnie takiej potrzeby. A co do siedzenia na dole to pani W. ma w swoich szeregach niesamowicie pracowite, oddane i najlepsze pod słońcem małżeństwo z Ukrainy wiec to pewnie oni pilnują jej projektu kiedy jest czas na pogawędki a i przy okazji „małżonka” robi takie fryzurki jak żadna fryzjerka w powiecie. W sumie fajnie ze ktoś nagłośnił ta sprawę tutaj, może coś się zmieni i kierownictwo skończy z taka bumelka. Pozdrawiam.

Klaudia
@Kucharka

Zdjąć ją z funkcj brygadzista i do roboty niech się weźmie

W213
@Klaudia

Co ona robi na dole z kim tam przesiaduje

Gosia
@Kucharka

Wszystko co zostało tu napisane to prawda Pani W. uwielbia obijanie się i zajmowanie pierdołami,zachowuje się jakby miała 16 lat, a poziom jaki reprezentuje - wstyd! Smaruje na swoich pracowników, a dzięki nim tylko się tam kręci, ale najgorsze, że przy tym kłamie jak z nut bo wie, że za plecami ciężko skonfrontować rzeczywistość i zawsze obróci wszystko na swoją korzyść. Potrafi też innym brygadzistom kopać dołki i wszyscy to widzimy. Niestety tak jest i było od początku, tylko, nikt się nie chce temu przyjrzeć. A higiena fakt też nie jest jej najmocniejszą stroną.

@Klaudia

Serio może zobaczyłaby jak to jest pracować naprawdę, a jeszcze przyjdzie na koniec taki nierób i powie ze więcej można a nie ma o tym bladego pojęcia bo praca się żadna nie kala.

@Kucharka

Na zakładzie są skrzynki zielone chyba można tam napisać skargę anonimowo jeśli się ktoś boi.

@W213

Z panią V . Również brygadzistką. Obie są siebie warte

Byla pracownica

Ostro powiedziane ale niestety taka jest prawda. Nikt nie chce tutaj nikogo obrazac ale chociazby z szacunku do swoich pracownikow, do innych brygadzistow i do kierownictwa a przede wszystkim do swojej corki ktora to widzi i samej siebie taka postawa jest naprawde straszna i widoczna na kilometr i mysle ze inni brygadzisci moga sie czuc urazeni ze biora taka sama pensje co pani W.

@Klaudia

Dokładnie dać ją na produkcję, będzie musiała zrobić normę to skończą się pogaduchy i szwędanie się po projektach.

Klaudia
@Pracownik DWS

Ona jest oczkiem i gumowym uchem kierowniczki nic jej nie zrobią tylko główny prezes może cb od zdziałać

Obcy

Skoro takie uwagi tu padają może warto byłoby porozmawiać z tą osobą twarzą w twarz i powiedzieć swoje wywody...osobiście uważam,że pewne rzeczy i sytuacje powinno poruszać się w 4 oczy i chociażby zwrócić uwagę jak wyżej napisane...a nie wyciągać takie brudy publicznie na forum.. skoro uważacie się za lepszych to również miejscie odwagę powiedzieć to osobiście a nie zniżac się poniżej poziomu... "nie mierz wszystkich jedną miarą " .. jesli ktoś z Was czuje się obrażony itp to są odpowiednie osoby u góry do których można pewne słowa skierować. Ludzie miejcie odrobine godności !!! A to wypisywanie takich rzeczy na forum publicznie świadczy o Was ,że kim Wy jesteście ....???!!! Robi to z Was lepszych ? ...

@Obcy

Ależ było kilka osób które mówiły wprost i co efekt był taki ze pomawiała takich ludzi do kierownika i to tak żeby ktoś nie mógł się obronic i to jest dopiero słabe ? Może jednak to jest sposób żeby się ktoś inny zainteresował, a poniżej poziomu to jest schodzenie do rozmowy z tą Panią bo nigdy nie miało to żadnego sensu.

W213
@213

Tej drugiej Pani V brygadzistce z dolnego mercedesa też uważnie należy się przyjrzeć w niczym nie ustępuje Pani W koleżance brygadzistce. Jedna świetnie piecze dla Pani kierownik a druga szyje.

Baba Jaga
@Obcy

mialem taka sytuacje ze sie skonfrontowalem z brygadzista przy kierowniku i wyszlo na to ze to ja jestem tym zlym i wiec raczej bez twardego dowodu w postaci np nagrania albo swiadkow ktorzy chca zareagowac oczywiscie, mozna tez zadzwonic po dyrektora i niech sprawdzi sytuacje brygadzistow a nie tylko szarych pracownikow

QQryQ
@Pracownik DWS

Teraz ma na dolnym Mercedesie, nie musi biegać na dół i z tego co słychać niewiele się zmieniła.

Wacek
@QQryQ

Z tego,co wiem od jej zmiany W jest okropna ale(usunięte przez administratora)jest taka sama,aż mi się rzygać chce jak sobie pomyślę,że za chwilę do pracy,praca na miko jest fajna i na nią nie narzekam,fajni ludzie ale jak jest Wielka (usunięte przez administratora)że swoimi nerwami i poczuciem wyższości, bo ona jest najważniejsza to się odechciewa wszystkiego ale co tam i tak dla dyrektora najważniejsza produkcja a nie atmosfera wśród załogi i wygrywa strach przed Wielką (usunięte przez administratora)

Dyrektor

Żebyś się czasem nie zdziwił kto te forum czyta...

@Dyrektor

Nawet jak ci z samej góry czytają to tylko tyle że czytają bo i tak nawet najważniejsze problemy trafiają w próżnie

Kama

Dwie (usunięte przez administratora) dopuszczono do władzy,obie bez żadnego wykształcenia,obycia i inteligencji,to jest po prostu nie wiarygodne,od jakiegoś czasu pracuję na miko z W i jestem w szoku jak można było dopuścić do tego,że ktoś taki został brygadzistą,a B jest taka sama i chyba dlatego świetnie się rozumieją,są identyczne,gratulacje dla kierowniczki i kompletnie nie rozumiem jak mogła pani Aneta,która nie jest złą kobietą dokonać takiego wyboru tych dwóch osób na stanowisko brygadzista i zastanawia mnie,czy kiedykolwiek żałowała swojej decyzji,miejmy tylko nadzieję,że w końcu może kiedyś tym brygadzistkom ktoś ściągnie kamizelki i wrócą na produkcję a wtedy ludzie dadzą im popalić tak jak one teraz ludziom dają

Edek
@Kama

Pani kierownik A wtedy nie wiedziała chyba,co robi,gdy jeszcze były szwaczkami a teraz jest jak jest

Sara
@Kama

Wszyscy brygadzisci,którzy nie mają minimum średniego wykształcenia powinni zostać zdegradowani,a panie W i B na miko nie wiem,czy mają podstawowe

Ktoś

Obgaduje,plotkuje i knuje jak ustawić pod siebie ludzi,żeby chodzili jak te zegarki,co to mają niektórzy na taśmie miko na ręce

@Sara

Po co się uczyć?jak można bez wykształcenia zostać brygadzistą w Drexie????

Jaro

Na całym świecie zakłady produkcyjne stawiają na wykształconą kadrę bezpośrednich przelożonych a takimi są brygadziści tylko nasz Drex odbiega od normy i z podstawowym albo zawodowym wykształceniem można awansować na tą funkcję i kompleksy jakie ma taki nie wykształcony pracownik,który awansował znajdują ujście właśnie w pomiataniu ludźmi,on nie potrafi rozmawiać ze swoimi ludźmi merytorycznie.Krzyczy na ludzi,wywołując strach,grozi i również wywołuje strach, czy taka powinna być polityka tego zakładu,nie sądzę.W strachu chodzić do pracy,która sama w sobie nie jest zła i zastanawiać się w jakim humorze będą dzisiaj panie brygadzistki z miko,to faktycznie lepiej szukać czegoś innego gdzieś indziej,chyba,że pan dyrektor faktycznie zastanowi się,po co mu takie brygadzistki z taką renomą

Kamil
@Jaro

Dyrektor S. nie jest głupi,to wykształcony człowiek i wie,co w trawie piszczy

Jess
@Kamil

W brygadzistka z miko,to,że jest jeszcze brygadzistką zawdzięcza swojej córce,którą wszyscy lubią,jest zupełnie inna niż jej matka

Facet
@Jess

Na macanie brygadziści są ok za to gorzej z niektórymi pracownicami

Syl

Sama prawda,wymuszanie od ludzi składania się na prezenty urodzinowe było od dawna,teraz tylko dla kierowniczki A i dla pań brygadzistek z miko lubisz nie lubisz a lepiej dać te 10 zeta i mieć święty spokój

@Jaro

Tu nie o wykształcenie chodzi, ale o to co kto potrafi i jakim jest człowiekiem. Można być po podstawówce, ale ogarniać cały projekt lepiej niż niejeden brygadzista. Według mnie nie powinno być w zakładzie czegoś takiego, że przesuwa się z jakiegoś projektu brygadzistę na inny projekt gdzie jest potrzebny brygadzista, bo brygadzista powinien na projekcie umieć zrobić wszystko lub prawie wszystko, a nie być tylko od zarządzania ludźmi. To powinno wyglądać tak, że jak jest potrzebny brygadzista na projekcie który ma wiele lat, to bierze się ludzi ogarniętych z projektu i pyta kto chce zostać brygadzistą i jak ktoś się zgodzi, to bierze się takiego i delikatnie doszkala, bo taki i tak już ogarnia dużą część tego co brygadzista powinien. Doświadczeni brygadziści powinni być wysyłani tylko na nowe projekty lub gdy powstaje nowa zmiana, żeby mogli się nauczyć pracować na projekcie, tacy brygadziści co nie potrafią pomóc w razie potrzeby, a potrafią tylko pouczać i wymagać normy zwyczajnie psują atmosferę co w konsekwencji odbija się na wszystkich.

@Kamil

Tylko jakoś nic się w tej sprawie nie dzieje...

Nostradamus

Nie ma problemów gdy atmosfera jest dobra, gdy jest zła atmosfera to z byle pierdółki rodzą się problemy i kłótnie. Jak się zmęczysz fizycznie pracą, to odpoczniesz w weekend i w poniedziałek idziesz do pracy z uśmiechem na ustach. Co innego gdy wykańczasz się dzień w dzień psychicznie przez kogoś, wtedy nawet na chorobowym nie dojdziesz do siebie i prędzej czy później jesteś zmuszony złożyć wypowiedzenie.

Zorro

Witam wszystkich,co tam nowego na magazynie 02 ,nie da się nie zauważyć że pewne osoby z pewnej zmiany zostały przeniesione ,czy brygadzista robi czystki . Ciekawe kto jest jeszcze na celowniku,może C.D .

Ale o co chodzi
@Zorro

Ciekawe, rozwiniesz się bardziej?

Patryk

Hmmm, nie wiem, czy to na pewno o mnie, bo leserka z Insignii się zgadza, ale co ja mam wspólnego z magazynem 02? Poza tym koleżko niezły poziom wypowiedzi, taki nie za wysoki ;) Podejrzewam, że IQ również w podobnym zakresie, ale nie martw się. Podobno człowiek mądrzeje z czasem, więc być może kiedyś nauczysz się przynajmniej pisać :) Trzymam kciuki i dzięki za poprawę humoru, uśmiałem się :D Uwielbiam wpisy z GoWork'a, zawsze mam z tego bekę :D

Patryk
@Patryk

No i gdzie się podział komentarz kolegi "ROBERT 05"? Taki był śmieszny, szkoda, że usunięty :/

Zainteresowanie

Witam mam pytanie czy ktoś by mógł wytłumaczyć na czym polegają testy w drexie

XD123
@Zainteresowanie

Idziesz na dane stanowisko. Gość pokazuje Ci jak się robi dany element. Następnie samemu próbujesz ogarnąć i stwierdzasz czy się nadajesz czy nie.

@Zainteresowanie

To teraz są jakieś testy. Nie wiedziałem, a czemu służą?

Zainteresowanie

Tak są testy przychodzisz na dane stanowisko dają ci instruktaż a później to próbujesz powtórzyć

Dziękuję za odpowiedź

Zainteresowanie

Witam. Mam pytanie odnośnie hali która ma powstać. Czy ktoś wie kiedy ewentualnie rusza pracę a może i praca tam. Z góry dziękuję

Zorro.
@Zainteresowanie

Już się szykują na nową halę brygadziści ,(leserzy)pewnie kierownik jakiś . Jeden to już nawet z magazynu na wyjście poszedł się "rozwijać".

Kierownik
@Zorro.

Zazdroscisz?

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 620.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 569, z czego 181 to opinie pozytywne, 136 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier