Opinie o DMS Supply Chain Sp. z o.o. w Puck

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DMS Supply Chain Sp. z o.o. w Puck

byla

Aby walczyć o swoje trzeba fakty mieć poparte dowodami... maile pisma koperty z data wysłania bądź numer przesyłki poleconej żółta zwrotka...a nie na forum..w taki sposób walczy się o swoje...a co do kłamania to jest specyfika handlowca i spedytora tak jest w kazdej pracy i u importerów i u producentów i miedzy działami też się kłamie....niestety każdy popełnia błedy ale trzeba je umiec zakryc i siebie wybielic!

FIKO FAKO

Na forum o swoje walczycie? skoro tyle Was jest dlaczego żadne z WAs dupska nie ruszyło na jakieś spotkanie i nikt z Was do Sądu nie ooszedł. Prawda jest taka że między pracownikami też był zły przekaz informacji. Pracując w jakiejkolwiek firmie pracuje sie na mailach i to jest Wasza podkładka pracy !!

FikoFako

Dlaczego moje posty są usuwane? Czyżby żydowstwo obawiało się prawdy?

Samos

On juz tam nie pracuje i nigdy nie był sumienny. Jeździł na koszt firmy do Olsztyna i bawił się za firmowe pieniądze. To nazywasz sumiennością?

Patrykinho

Pracowałem tam na magazynie przez około 5 miechów. Miałem tam 1 wypadek po którym miałem niesprawny palec u dłoni.(granit zsunał mi się). Po jakimś czasie widząć co się dzieje brałem l4 do końca. W dniach kiedy miałem rozwiązać umowę to nikt się nie pojawiał z szefowstwa. Ostatecznie przyjechał robert co podpisał mi rozwiązanie umowy i tyle. Co do czasu pracy to oczywiście był zakłamany z tego powodu że zarówna ja jak i Wojtek byliśmy pracownikami z niepełnosprawnościa co powoduje skrócenie czasu pracy co potem nie było przestrzegane przez nich. Jeśli sprawa rzeczywiście będzie w sądzie to sobie przyjdę zobaczyć ich "skruszone twarze".

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

Samos

Jeśli jesteś tym za kogo się podajesz to czemu odszedłeś z tak dobrego stanowiska jak "dyrektor operacyjny" ? Czyżbyś się bał woli Rafała? Czemu znęcałeś się nad Klaudią a potem nad Ewą? Teraz jesteś mądry ale i tak nie podaruję i nie zapomnę jak nakablowałeś o mnie Rafałowi wtedy na magazynie w Gdyni.

Były

Daj kontakt bad123@o2.pl

Była

A skąd wiesz że dostali mandaty? Pracowałeś wogóle tam?

Roebertinio
@Była

Ceikawość to pierwszy stopień do piekła!!! Im mniej wiesz krócej zeznajesz !!!

ktoś

Na Monikę to radzę uważać. Poza tym jest o wiele wiecej firm na rynku o podobnym charakterze pracy z lepsza pensja na star na okresie probnym 1800 netto to podstawa w kazdej firmie

Prawidziwy_Były

Daj kontakt email to pogadamy. bad123@o2.pl

Były

Daj kontakt a pogadamy i odsłonię resztę faktów i tajemnic.

Zostaw merytoryczną opinię o DMS Supply Chain Sp. z o.o. - Puck

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DMS Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DMS Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DMS Supply Chain Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 21 ocen.
  • pl. Obrońców Wybrzeża 11
    84-100 Puck