Opinie o Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. w Warszawa

Dworzanin

To nie żaden car. To zakochany w sobie zakompleksiony trefniś.

Kadrowy

I pracując u dostawcy nie będziesz miał wstydu w CV. Bo od jakiegoś czasu praca w Envelo to niestety już obciach. A oprócz tego będziesz się rozwijał, budował bez stresu aplikacje, i nie wywalą Ciebie za błędy Cara. A jak się Envelo zwinie - a wcześniej lub później przecież przejmie nas Poczta, nadal będziesz miał pracę. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie będziesz biegał tam i z powrotem z taczką absurdów zamiast normalnie pracować, nie mówiąc już o utracie zdrowia i steku wyzwisk, codzienności Envelo.

brat_kadrowego

Zgadzam się z kadrowym. Pracownicy to juz inna bajka. Najlepiej zatrudnij się u dostawcy - bedziesz siedział w biurze envelo, pił kawe, mało robił a co powiesz zostanie uznane za prawde objawioną (najglupszy dostawca madrzejszy od najbardziej lojalnego pracownika - nadrzedna zasada PPUC). Nie narobisz się duzo (opoznienia we wdrozeniach są ciagle), a zarobisz calkiem niezle. W dodatku nie dotknie Cie restrukturyzacja, więc w zasadzie nikt nic nie bedzie mogl Ci zrobić. Polecam zapytać się działu HR czy chociaż by na recepcji o nazwy dostawców i tam szukać pracy.

Kadrowy

Zapytaj się w kadrach, co to, nie potrafisz najprostszej rzeczy? Płaca zależy od stanowiska. Najwięcej się płaci zewnętrznym dostawcom. Tym się powodzi i są hołubieni. Dla nich kasy ani niczego nie brakuje. Nawet siedzą w naszym biurze, piją naszą kawę i luzik. Zero stresu bo nasz Car im może nafikać. Pracownicy to już inna bajka. I na krótki dystans.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k

Ciągle obecny - bo w cieniu

Rubik, co ty, naiwny jesteś? Przecież właśnie po to jest "reorganizacja" aby się pozbyć niewygodnych - czyli logicznie myślących i optymalnie działających - a na ich miejsce przyjąć wiernych lizusów. Nie ważne co umiesz, ważne abyś potakiwał i popierał jedynie słuszne choć najbardziej kuriozalne idee. Na awans mają szansę tylko wiernopoddańcy. Wtedy nawet kwalifikacje nie mają znaczenia. Liczy się - ależ tak, jesteś genialny, szefie. Ale i tak za jakiś czas - wyjazd z baru panno Lalo, jest nowy, bardziej uniżony, łatwiejszy do upodlenia.

Kiedyś zmotywowana

Niestety masz rację. Każde z nas może wylecieć z pracy. Cel zmiany struktury organizacyjnej jest u nas jak zwykle dwojaki. Raz, niby coś zmieniamy aby firma lepiej funkcjinowała - ale to zmiana pozorna - szyldów na drzwiach, do niczego nie prowadzi bo i tak te same zadania są realizowane tylko przez komórki pod innymi nazwami, a dwa, pod przykrywką reorganizacji zmienia się ludziom stanowiska - łatwo zdegradować - bo nie ma dawnej komórki, to można zwolnić lub zdegradować pracownika a awansować nowego zaufanego. To już przecież ćwiczyliśmy rok temu. Najlepiej to siedzieć cicho i udawać głupiego. Pierwsi lecą ci, którzy mają własne zdanie albo wiedzą zbyt dużo. Kto pracuje dłużej, to pamięta co było rok temu. A i tak ta sama robota pozostanie do zrobienia tymi samymi ludźmi tylko w większym jeszcze chaosie i jeszcze gorszej atmosferze, kto kogo podjechał i czyje miejsce zajął. Zausznicy mogą spać spokojnie, to pewne.

zastraszony_pracownik

Nie polecam, wlasnie odbywa sie kolejna zmiana struktury. Zapewne mnie wyrzucą, bo teraz wszyscy dogadują sie na stanowiska - wiec albo dobrze umiesz pływać w bagnie albo wylatujesz. Ja mam taki styl pracy, ze chce przyjsc zrobić swoje i wyjsc, nie jestem typem ktory sie podlizuje i robi wszystko dla stołka. Po prostu. I pewnie dlatego wylecę, tak jak kilka innych osob. Jesli ktos z Was mial opinie korposzczura ktory podklada swinie - polecam tę firmę, swietnie sie odnajdziecie w codziennym bagnie. Ja po wielu miesiacach jestem zmeczony tą firmą, jestem na skraju depresji - wykańcza mnie prezes oraz nowa struktura, gdzie na pewno zmusza mnie jakos bym odszedł. A jak wiekszosc mam kredyty i rodzinę - przeszedlem mocne sito rekrutacji tylko po to by wejsc w takie coś. Jestem rozczarowany - nie polecam.

niezadowolona

do zadowolonego A w którym zespole można siedzieć na FB? Przy zmianie struktury się bym chętnie przeniosła.

Zmobbingowana

Kiedyś dawałam sobie nick: zmotywowana...szkoda, że te czasy minęły. Prezesik staje na głowie, aby uprzykrzyć życie poddanym. Czy ktoś wie, jakie ma teraz napięcia, że jest już zupełnie nie do zniesienia? Czy to fatalna sprzedaż, czy premii nie dostał? Było kiepsko już wcześniej, krzyki, ubliżanie, ale teraz to jakby usiadł na ostrych grabkach. Jak go mijał na korytarzu, próbuję wtopić się w ścianę, aby nie zepchnął mnie ze swojej drogi:). Ale CV złożone w innej firmie jest, teraz tylko trzymam kciuki, aby nie wyrzucił mnie jak innych, zanim złożę wymówienie. Choć może wtedy dostałabym wysoką odprawę, jak inni:).

Cenzura

Uwaga !!!!! opinie na temat Envelo są cenzurowane!! Po raz kolejny zostały usunięte wpisy przedstawiające sytuację w firmie. także i ten, ujawniający działania cenzorskie. No cóż, opinie takie, jaka i firma, ale aż tak się tego wstydzić? W końcu atmosfera i styl pracy w tej instytucji jest jej dziełem. Czy to aż takie wstydliwe? Niech kandydatom do pracy da to do myślenia. Skoro wpis na forum jest problemem, to co się dzieje we wnętrzu firmy? Łatwo można to sobie wyobrazić.

Tiaaaa...

Tiaaaa... Jasne... A ja jestem torcik :)

były
@Cenzura

Potwierdzam, wpisy są cenzurowane i te przedstawiające PPUC w negatywnym świetle są usuwane. Ja zamieściłem jakiś czas temu dwie krytyczne opinie i obie zostały usunięte. Bynajmniej nie z powodu użytego języka lub naruszenia tajemnicy przedsiębiorstwa - moje posty były rzeczowe, w kilku punktach pokazywały patologie występujące w firmie. Na tematy personalne ani wewnątrzfirmowe w ogóle się nie wypowiadałem. Szkoda, że gowork zdecydował się na taki sposób postępowania - to tylko pokazuje, że jest to niewiarygodny portal, a ludzie którzy go prowadzą są nieuczciwi. Wstyd i tyle.

Kadrowa

Oczywiście, że są wolne miejsca. W informatyce, finansach, zarządzaniu projektami. Aplikuj. Jeśli jednak masz inną specjalizację - nic nie szkodzi. I tak składaj CV. Na pewno szybko się coś dla Ciebie zwolni. Rotacja pracowników ma charakter ciągły. To z dobrych wieści. A z jeszcze lepszych - ty też odejdziesz. Szybciej niż myślisz, a z tego powodu poczujesz ulgę i radość.

Apka

Tak to już jest, że często trudno jest spojrzeć prawdzie w oczy. Uwiera, nie przystaje do własnych wyobrażeń, łatwiej wypierać ze świadomości prawdziwy obraz sytuacji i żyć w mirażu lub ukrywać prawdziwy stan rzeczy. Zdławić niezależne opinie, ukrywać przynajmniej na zewnątrz to, co dla pracowników jest smutną codziennością, stresem związanym z kontaktami (bo trudno to nazwać współpracą) z człowiekiem, który z poniżania innych, zdławienia kreatywności, likwidacji współpracy, uczynił swój znak firmowy samemu mieniąc się nieomylnym geniuszem. Slajdy, krzyki, slajdy, wulgaryzmy, slajdy, brak decyzyjności, slajdy do poprawy, podpisy, dupokrytki, poniżanie, deprecjonowanie i mobbing. To styl zarządzania w tej firmie. A produktów i biznesu jak nie było, tak nie ma. Tylko zdrowia pracowników, nerwów i zmarnowanego czasu żal. I tych wywalonych dziesiątek milionów.

Możnaby tu pracować nawet do emerytury.

Poeta
@pracownik

Emerytura. Do ziemi dać nura, Najlepsza to w Envelo emerytura.

andrzej

Ta firemka zatrudniająca na zlecenie ma ponad 3000 pracowników w całej Polsce i jest jednym z krajowych liderów branży, więc wiesz. Patologia istnieje w różnych miejscach. Nie wierzę już w normalne miejsca pracy.

kmk

Jeśli Internet Explorer jest Twoją ulubioną przeglądarką, a tworzenie dokumentacji w procesach kaskadowych jest twoją pasją. Zawsze chciałeś mieć ubezpieczenie na życie. Uwielbiasz wielogodzinne spotkania i robienie prezentacji udowadniających rzeczy oczywiste. Nie wiesz nic o SEO i Web 2.0. W projektowaniu nie zwracasz uwagi na użytkownika, nie potrzebujesz badań oraz danych, ponieważ posiadasz "wiedzę ekspercką" na temat e-usług pocztowych, które jeszcze nigdy nie powstały. Słowo "grafik" kojarzy ci się wyłącznie z zestawieniem godzin pracy. Chcesz mieć więcej szefów niż kolegów w zespole. Lubisz brać odpowiedzialność za rzeczy, na które nie masz wpływu. Preferujesz podłą kawę ale z ekspresu za 10 tyś. Ponadto spędziłeś ostatnie 10 lat w korporacji lub firmie konsultingowej i podobało Ci się tam. Ogólnie lubisz Mordor. To jest miejsce wymarzone dla Ciebie!

waz
@kmk

Ta firma daje nieograniczone możliwości rozwoju. Jej szefem jest bardzo kreatywny i pomysłowy Prezes. W życiu się nie spodziewałem, że slajdy mogą być tak użyteczne. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak porażkę biznesową przedstawić jako przekroczenie planu tak, aby R Nadzorcza biła brawo, jeśli chcesz się nauczyć jak można kadłubkowo realizowane inwestycje przedstawiać jako sukces, jeśli chcesz podziwiać kolorowy bełkot flipchartów zaklinających rzeczywistość, jeśli chcesz poznać nowy model ekonomii - prymat kosztów wewnętrznych nad nakładami, jeśli chcesz poznać styl zarządzania stanowiący mieszaninę konfliktu oraz braku: priorytetów, dwustronnej komunikacji, inteligencji emocjonalnej, za to jak u budowlanego majstra (przepraszam budowlańców) pełen inwektyw i braku kultury to w Envelo masz to zapewnione. Od ręki i bez ograniczeń! Jeśli nie będziesz: myślał, zadawał pytań, sugerował innych niż jedyne "właściwe" rozwiązań, realizował wyłącznie fałszywe priorytety w miejsce rzeczy, o których wiesz, że są naprawdę istotne i pogodzisz się z tym, że osiągnięcie 20 % rezultatu przy 80 % wysiłku (tu rządzi odwrotność zasady Pareto) jest twoją codziennością, to przetrwasz. Zapłacisz jednak pewną cenę. Codziennie będziesz się czuł jak..... ? No właśnie. Odpowiedz sobie sam. I nie masz na to żadnego wpływu - w Envelo.

@kmk

Tak przeczytałem te wasze wywody i doszedłem do jednego tylko zdania,jeśli Pracodawca wymaga od pracownika to nie jest dobrze bo dlaczego,jesli daje benefity to za mało jeśli pensja jest bardzo dobra bo jakoś nikt nie narzeka na pensję premię itd też nie jest ok,więc zaraz po co przychodzicie do pracy chyba po to żeby coś robić,jeśli młody człowiek w wieku 28 lat zarabia NAŚCIE tysięcy złotych to chyba za pracę a nie za leżenie i wiem co mówię,teraz wszyscy by chcieli tylko brać a nic nie dawać,żeby nie być gołosłownym w firmie przysługują samochody(bez limitu km) laptopy komórki (bez limitu) opieka medyczna karta multispor czy to jest mało chyba nie. Zwiedziłem już parę firm i wiem co piszę,piszecie o Mobingu :))) co to jest Mobing to że niedotrzymywane są terminy i Szef Was opieprzy to jest Mobing już no jest,ale to że Informatyk nie wie stojąc przy drukarce,gdzie są czyste kartki to jak to nazwać albo jak zamówić TAXI mając kartę firmy taksówkowej,więc za nim zaczniecie wypisywać takie głupoty najpierw zobaczcie sami czy jesteście tak Kryształowi i tacy idealni wiadomo jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził,nie ma Ideałów

Ala
@pracownik

Chyba nie doczytałeś dobrze tych postów. Nikt nie pisze, że chce się obijać, ani nie narzeka na niskie pensje. Rzecz w tym, że nasza praca jest marnotrawiona przez złe zarządzanie. Latanie z taczkami na prawo a potem z powrotem na lewo donikąd nie prowadzi. Wysiłku i zaangażowania prawie nikt nie szczędzi ale co z tego, kiedy najważniejsze jest mieszanie w korporacyjnej zupie. Każdy dzień pracy kipi od absurdów. Samodzielne myślenie jest zabronione. Ale nic, niech żyje kolejna zmiana struktury organizacyjnej. Na pewno od tego poprawi się jakość produktów, pokawią się nowe i zwiększy sprzedaż. Jutro poniedziałek, kolejny dzień zagrywek i dopytek ze slajdów, zestawiń, harmonogramów. A prawdziwa robota na końcu, czeka, bo jest najmniej ważna.

pracujący

Rzeczywiście, super socjal! To podstawy, które są praktycznie wszędzie. Co zasługuje na przymiotnik "super"? A gdzie jest fundusz socjalny? Nie ma. I nie będzie z wiadomych powodów. Pracownicy się "dobrowolnie" zrzekli. Nie jestem malkontentem. Opisuję smutną rzeczywistość. Badania warunków pracy sprzed dwóch lat - odczucia pracowników w anonimowym badaniu grubo poniżej wskaźników rynkowych. Badanie sprzed roku - wyniki o wiele gorsze niż rok wcześniej, praktycznie dno skali, obecne nastroje - jeszcze gorsze, to są wyniki obiektywne na bazie wypowiedzi wszystkich pracowników. Nie ma co rozwijać tematu, po prostu jest beznadziejnie z atmosferą, źle z realizacją projektów, katastrofalnie ze sprzedażą usług. I tyle.

epocztowiec

Pisząc o socjalu mam na myśli opiekę medyczną (nie we wszystkich firmach które znam to standard)wysokie ubezpieczenie i multibenefit (z multisportem), to że jest dobrze zaopatrzona kuchnia również wrzucam do worka z plusami, ale nie traktuję jako socjal. Co do Twojego szukania pracy, naprawdę nie rozumiem dlaczego jeszcze pracujesz w miejscu w którym nie chcesz być? Dzięki takim malkontentom życie jest smutniejsze- dzięki!

andrzej

Świetny socjal = ubezpieczenie, zdrowie i multisport, czyli 289% więcej niż w większości firemek zatrudniających na zlecenie. Tragedii nie ma, może wszyscy pracowali w lepszych firmach, ja wcześniej wyłącznie w gorszych.

Alek
@andrzej

Andrzej, pracowałeś wcześniej wyłącznie w gorszych firmach? W takim razie nie wiesz, jak wygląda normalność. Współczuję i życzę abyś trafił do dobrej, poważnej i uczciwej firmy. A tak na marginesie, uważam, że porównanie "firemki zatrudniającej na zlecenie" ze spółką wydającą dziesiątki milionów i załogą blisko 100 osób nie jest chyba zbyt trafne. To nie ta półka. A za Benefit przecież i tak płacimy sami.

epocztowiec

Pracuję w envelo.pl od ponad roku i naprawdę większość komentarzy mnie zaskakuje. Pozytywnie oceniam i firmę i projekty w których biorę udział. Stres się zdarza (nie większy niż u poprzednich pracodawców), ale ludzie z którymi pracuję rekompensują wszelkie negatywne doświadczenia. Trawa u sąsiada zawsze bardziej zielona, wiadomo. Plusów sporo, świetny socjal, super lokalizacja i zgrany zespół. Polecam!

Byłem, pracowałem, nie pasowałem do zespołu to mi podziękowali.Bardzo pasował mi jeden projekt i tam się odnalazłem, lecz to nie pomogło w ostatecznej decyzji.Lepiej dać sobie spokój.

@Arrow

nie Tobie jednemu, ponad 80% ludzi którzy raportowali do prezesa już nie pracuje, bo nie pasowali mu, asystentki to juz mial z 3 i kazda uciekla

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 92 ocen.

Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.