Opinie o Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. w Warszawa

Zolzik

Jeżeli chodzi o rozmowe kwalifikacyjna zapewniam Was , ze jest na wysokim poziomie. Zarówno Pani Kinga jak i Pani Ania to profesjonalistki w swoim fachu. Nikt nie zadaje tendencyjnych pytań typu: gdzie widzisz siebie za 5 lat. W rozmowie uczestniczy również przyszły przełożony. Kandydat po rozmowie otrzymuje zadanie rekrutacyjne. Bardzo miło wspominam rozmowe, jedna z najbardziej profesjonalnych rozmów, w których miałam okazje uczestniczyć i która zakończyła się sukcesem. Jeżeli chodzi juz o sama prace w firmie, nie mam żadnych zarzutów . Większość ludzi to specjaliści w swoich dziedzinach, ludzie uśmiechnięci, z poczuciem humoru i zapałem do pracy. Nie ma żadnych wyścigów szczurów. Zarobki adekwatne do umiejętności i stanowiska, opieka medicover, multisport. Osobiście polecam ????

Zolzik

Julita

@kręcenie loka co, oprócz występowania danych rekrutera, będące w Twojej opinii dobrym zabiegiem, jest ważne i atrakcyjne z perspektywy przyszłego pracownika? Możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach z Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o

dobra zmiana

no i co z tego człowieku.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Amanda

Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do działu reklamacji. Zaproponowano wstępnie ok 3K na rękę. Jak wygląda sytuacja w tym dziale?

satszek

słuchajcie, a jak praca u nich teraz wygląda tak naparwde? bo nie ma żadnych nowych opinii z tego co widze jednak. Satwki chyba również się trochę zmieniły z tego co widze.

Przetrwalem

Co za ulga. Po tylu latach w końcu, ojciec "sukcesu" spółki Grzegorz Świdwiński został z niej wyrzucony. Niezrealizowany plan biznesowy, niezrealizowany zakres i jakość usług, szkolna wręcz amatorszczyzna w zarządzaniu. W końcu jednak zmiana. Cokolwiek by mówić, na pewno dobra zmiana, bo gorzej już trafić nie można. Teraz tylko uchowaj innych, aby do nich nie trafił. I niech się trzyma z daleka od nas, tych, co przetrwali.

nike
@Przetrwalem

Przypisywanie klęsk prezesowi jest modne. Po 4 latach funkcjonowania spółki wśród kierownictwa nie ma nikogo, kto miał realizować cele spółki. Awansowali amatorzy, co nie mają wiedzy (czasem ukończonych studiów) , którzy brak realizacji celów tłumaczą brakiem personelu. Spółka miała potencjał, teraz misiaki chcą status quo, robią dla swoich samochodów, a nie dla firmy. Po zmianach władzy misiaki nadal nie zostały rozliczone z swoich planów, i cóż im zrobi nowa władza, która się na tym nie zna. Niekompetencje jednostki pozostaną na stanowiskach. W pierwszej kolejności: do zwolnienia kierownictwo piony biznesu, które samo nie wie co sprzedaje i zatrudnia sprzedawców, co tylko przekazywać emaile potrafią.

obecny

Nie było rotacji? Wolne żarty, co miesiąc lecą nowe kwity w kadrach. Tu jest chyba najwyższa rotacja w Polsce. Z ludzi, których znałam, już prawie nikt nie został. A sama firma to już tylko wydmuszka. Nic nowego się nie tworzy, usługi są jakie są - czytaj kiepskie. Atmosfery nie ma, jedna wielka kicha.

miko

Firma na chwilę. Jak nie masz niczego to bierz tam pracę - ale za chwilę bedziesz sam/a szukał/a nowej. Byłem tam dłuższą chwilę, odszedłem i bardzo sobie decyzję chwalę. Nie polecam tej firmy.

Stara gwardia już praktycznie poleciała. Zastąpili ją nowi, z firmy - podwykonawcy przeszli na drugą stronę barykady. Restrukturyzacja, po raz enty nie rokuje na to, by coś poszło ku lepszemu. Technologie??? Portal zrobiony metodą sznurków, przy większych obciążeniach siada, nie jest responsywna i ogólnie śmietnikowa. Pracowałem prawie rok i nie polecam. Tylko czekam, kiedy odpadną pozostałości starej watahy.

alejaja

Nie myl firmy Poczta Polska z Pocztą Polską Usługi Cyfrowe (czyli Envelo). Ta druga jest zależna kapitałowo od PP, ale benefity, rekrutacja, zasady wynagrodzenia itp. są zupełnie inne. Przykład - w PPUC jest Benefit, ale nie ma funduszu socjalnego.

msms

Pracowałem i zdecydowanie nie polecam. Firma bez sponsora nie ma racji bytu, jest deficytowa. Jedyna szansa na biznes to stosowna ustawa a na to się raczej nie zanosi. Rozwiązania technologiczne kupione, ale miernie pasują do oferowanych usług. Skala masowa w jaką celuje firma zupełnie nie realna do osiągnięcia. I najważniejsze - kadry. Chyba były już prezes, niestety mocno średni. Dyrekcja w informatyce kompetentna, ale bez tzw. jaj. Nie komunikuje się z pracownikami, nie wyznacza kierunków, nie deleguje a wręcz... pracuje w roli specjalisty-introwertyka. Szkoda czasu.

anna75

Odeszłam z firmy w drugiej polowie tego roku. Zdecydowanie nie polecam - oszczedza sie na wszystkim, nie ma nawet ekspresu do kawy i wycofano wode gazowana bo to oszczednosc - uwaga - 70zl w skali roku. To idealnie pokazuje, ze liczona jest kazda zlotowka. Prezes od finansow chce wszystko zalatwic "za 200zl" lub "poprzez studentow". Handlowcy na wykonczeniu, marketing caly wyrzucony, w IT tez polecialo kilka osob. ZOstali ci ktorzy zaakceptowali obnizenie pensji o 20-30%. Brak wizji na rozwoj, sprzedaz na dramatycznie niskim poziomie. Ale deal zostal zrobiony - wiadomo co o chodzi. Slajdy przyjma wszystko, jako koncepcje. Pieniadze z PP wyprowadzono, kto mial zarobic, ten zarobil, a reszta pływa w szambie wzajemnie sie podtapiajac.

Wytrwały

Lew, mylisz sie. Firma, o której piszesz to nie Poczta Polska a PP Usługi Cyfrowe. Czyli nie żadna potęga a katastrofa organizacyjna, produktowa i finansowy bankrut na kroplówce Poczty. Bez przyszłości, w każdym razie z tym zarządem, który doprowadził do takiej sytuacji. Firma potrzebuje sprawnych managerów, a ci, co są do takich na pewno nie należą patrząc przez pryzmat zawalonych planów.

Wytrwały

Kolejna "reorganizacja" awansowała nowych zauszników i pozwoliła na pozbycie się ostatnich niewygodnych. Ale to już bez znaczenia, bo biznesowa porażka jest widoczna jak na dłoni. Katastrofa finansowa - brak sprzedaży przy monstrualnych kosztach, nieudane produkty na które nie ma popytu. Brak wizji, trwanie od jednego zasilenia finansowego od właściciela do drugiego. To już długo nie potrwa. Klapa na całej linii. A wszytko to dzieło byłego prezesa i wspierającej go rady nadzorczej. Pora najwyzsza szukać miejsca gdzieś indziej. Tu już jest koniec.

Pytajnik?

A co to znaczy nie szanuje pracowników? Jakie układy? Możesz to wyjaśnić Rajlen?

Slysak

Też pozdrawiam!

Przesłuchiwany

Tak napastliwej rozmowy wstępnej przez telefon to nie miałem nigdy. Pani z HR była nieprzyjemna i nieprofesjonalna. Próbowała udowodnić brak wiedzy, chociaż nie sadzę, że sama taką posiadała.

Kontrahent

Jak ominąć proces rekrutacji? Bardzo prosto. Zatrudnij się u kontrahenta firmy, a już z Envelo dostaniesz propozycję przejścia. I wtedy to ty jesteś górą, stawiasz warunki na jakich przyjdziesz. Tu brakuje ludzi na potęgę, bo jak tylko zobaczą o co chodzi to odchodzą. Też dojedziesz bo tu jest syf niepomierny, ale najpierw wydoisz ich trochę z kasy, za stawki większe jak byś sam do nich startował. Ostatnio wielu tak przeszło.

kmk

W envelo rotacja przekracza 20% rocznie. Odpowiedź sobie sam. Nie wiem czy śledzisz rynek usług pocztowych, jeśli nudny i zacznij..

nikt ważny

.. jeśli nie wierzysz wpisom to się zatrudnij tam, i napisz po miesiącu czy Ci się podoba. Mnie nie - zaczynam czegoś innego szukać bo już wiem że to tu to nie to .. Od korporacji gorsze są tylko pozory korporacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 92 ocen.

Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.