Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Wózek

Nie polecam firmy Correct z całego serca! Nie dość że praca okropna, bez jakiejkolwiek logistyki to jeszcze brak nadgodzin, zarobki zależne od tego jak głęboko wchodzi sie w tyłek przełożonym. Każdy każdego podpie..la... Nie masz określonych zadań! Robisz swoje + za ludzi którym się nie chce. O podwyżkę sie nie doprosisz gdyż manager odpowie cytuję "to nie jest koncert życzeń" wózki są w opłakanym stanie, jeśli sie zepsuje mozesz liczyć na opie.. ol. Nie wiem jak wygląda praca na produkcji chociaż widziałam juz wiele ale na wózku nie ma sensu się starać gdyż im wiecej pokażesz tym bardziej dostaniesz po tyłku. Dodam tylko że liderów dobierają fatalnie, są to osoby które nie wiedzą co robią i co mówią. Zanim się zatrudniłam słyszałam opinie typu (usunięte przez administratora)" "umieralnia" i TAK TO PRAWDA! pozdrawiam Hale 16! uciekajcie póki możecie ;)

Mateusz

Witam zacznę od tego że pracowalem w dwóch duzych firmach produkujących materace (Hilding Anders, Ikano Industry). I wychodzę z zapytaniem jak wygląda praca na stanowiskach przy pikowarkach lub konturówkach. Na jakie zarobki można liczyć z doswiadczeniem ?

@Mateusz

dostajesz na początek najniższą krajową plus 20% premii a po okresie próbnym dochodzi premia za wydajnosc i zaangazowanie jak wszyscy tu nikogo nie interesuje jakie masz doświadczenie nawet przy rekrutacji

Wojtek Sz.
@pracownik

przeciez kazdy proces produkcji jest inny i trzeba sie go nauczyc, co daje doswiadczenie na produkcji np.: w firmie produkującej żywność jak tutaj praca wygląda zupełnie inaczej?

Niewiadomy

Co dalej z Correct ? Wyjeżdża produkcja na Białoruś? Jak z pracą? Ile zmian ? Zastanawiam się nad przeniesieniem na Correct z 15 ale nie wiem czy warto jak tam też podobno lipa z robotą

Joanna
@Niewiadomy

Ja również chętnie dowiedziałabym się czegoś na temat aktualnej kondycji firmy CORRECT. Mam nadzieję, iż ktoś tu o niej opowie. A w międzyczasie powiedz mi, jak właściwie duże masz doświadczenie, jeśli chodzi o pracę na produkcji? Jestem ciekawa.

Niewiadomy
@Joanna

W pierwszej pracy na produkcji 4 lata , w tej już 9 lat będzie.

Karma wraca

Widzę że wpis nieodpowiedni dla niektórych, skoro usunięty :)

Bmw

Hahahahahahahaha

Tolo
@Karma wraca

Ani widu ani słychu A taki miał być haos w firmie .

Polo
@Karma wraca

Takiego szumu narobiłaś , takiej nadziei dałaś i uciekłaś ! Ciekawe dlaczego ? Może się wystraszylas ? Tylko czego? ..A może tego że nie chcesz aby wyszło na jaw kim jesteś ? Lis się czai w lesie , też jest rudy ale on sie nie boi niczego

Falafel
@Polo

Myślę że się nie boi, tylko czemu jej wpisy usunęli? Z tego co pamiętam było napisane że narobi szumu i poczeka aż ucichnie

Remik

Czemu rude? Wiadomo kto tego szumu narobił??

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Nie do informowany

Ile całkowicie procent zabierają teraz za L4?

Kip
@Nie do informowany

20%

Nie do informowany
@Kip

Ok dzięki,pytam bo nie wiem ile w tym prawdy że podobno chcą zabierać po 30 procent za L4.

xyz
@Nie do informowany

Jeśli za brak absencji ktoś dostaje 20% premii ,to za absencje tej premii nie ma. To z czego mieli by zabrać te 30%?

Ggggg
@xyz

A masz może jakaś premie za zaangażowanie w prace. Na com jest 10 % plus 20 za umownie absencje to daje 30 procent.

Binho

Hej wszystkim jak tam samopoczucie ? Coś tu cicho ostatnio ..żadnych nowości nie słychać ?

Yhn

Skoncz bo już jesteś nudna... załatw sprawę w firmie A nie na forum ,

Tak jest

Ci z hr-u nie są nikogo przełożonymi to nie mogą nic zrobic tylko grzecznie porozmawiac z tymi paniami co dręczą i albo się zgodzą nie dręczyc albo będą to robic dalej

pracownik com

na h 15 też była (i nadal jest!) taki pani co tylko poganiała, na przerwę nie schodziła, stosowała mobbing... były na nią skargi, więc ją znieśli ze stanowiska akordowego na godzinówkę "dożywotnio", a ona po 2 miesiącach znów była na akordzie... drugi przykład: dziewczyna dopiero co przyszła, była pomocą, ale umiała drzeć ryja, że aż po drugą przyjechała karetka.... w niedalekiej przyszłości ta z ryjem została liderką hr nic nie zrobi, ale próbować możesz

Big

Super :) napisz tylko kiedy będzie reportaż :) A tak szczerze to sprawę trzeba było wyjaśniać z nimi najpierw,pracujecie razem z tego wynika wiec nie ma problemu z tym skoro koleżanki Zaszły Ci za skórę.

KozaNosra

Widać jesteś typowym Polakiem, i taka sama osobą którą teraz pomawiasz. Zamiast porozmawiać o tym problemie próbujesz niszczyć drugą osobę. Czyli jesteś takim samym zawistnym człowiekiem.

ciekawa

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale nagrywanie osób bez ich zgody jest niedozwolone i możesz zostać przez to pociągnięta do odpowiedzialności. Każdy myśli , że jest bezkarny w internecie i może wypisywać co chce, ale tak nie jest... są osoby które na pewno to weryfikują. Skoro taki mobbing to czemu nikt do tej pory tego nie zgłosił?

Kamery
@ciekawa

Szkoda że jest dozwolone kamerowanie pracowników z kamer zakładowych bez ich zgody

Obłuda
@Big

Nie z każdym idzie się dogadac i rozmowa nic nie da

Karma wraca

Prawo znam i to nawet dobrze, nagrywanie osób jest nielegalne fakt, lecz jeżeli nagranie może oznaczać dowód w sprawie tym bardziej jeżeli chodzi o mobbing to już to inaczej wygląda. Jeżeli chodzi o kamery na zakładzie to zgodę się podpisuje przy zawarciu umowy o pracę. Czy było zgłaszane? Wielokrotnie, ale jeżeli przychodzi Pani z HR i na przywitanie całuski są to raczej wiadomo po kogo stronie stanie ta Pani. Ja będąc na rozmowie usłyszałam że muszę się przystosować... Nie pracuje już na tej Lini od dłuższego czasu. Pozdrawiam i mam nadzieję że nadejdzie ten czas kiedy to się skończy.

G
@Karma wraca

A z kim ta pani się całuje?

Filcówka

Przepraszam, jak wygląda mobbing z Pań strony? Używają epitetów wobec pań z Ukrainy? Zaczepiają, biją, plują, karzą pracować więcej? Pracuje tam.... I szczerze nie rozumiem....

GARY
@Karma wraca

Nie pracujesz A teraz dopiero niby sprawą się zajmujesz ?ze pani z HR całuski daje ooooooo to ciekawe , ciekawe! A skąd te rzekome nagrania ? Skoro jak twierdzisz nie pracujesz hmmmmm? pewnie masz szpiega :) zemsta włada Tobą niestety i to jest przykre :(

@Karma wraca

Dajcie spokój,totalną bzdura znam te kobiety, ktoś chyba serii nie wiem co to mobbing... I jak już nie pracujesz to skąd możesz wiedzieć jak tam jest,brak słów

Karma wraca

Tak, dokładnie zemsta. Tak jak napisałam wcześniej, zemsta najlepiej smakuje na zimno. Teraz widzę atmosfera się podgrzala tak jak było zamierzone. Wkrótce uciech żeby uderzyło że zdwojoną siła. Pozdrawiam adwokatów którzy tak śmiało bronią tych ludzi.

@Karma wraca

Nie pracujesz i sobie wchodzisz i piszesz, mało tego, dowiadujesz się jak tam wyglądają sprawy- a żyć nie potrafisz? Żałosne. Sama jestem ciekawa, ale zwyczajnie podejdę tam do tej przełożonej i zapytam, kiedy i w czyjej sprawie się całowała z Hrem

1983

oj tam mobbing w tej firmie jest na porządku dziennym,jeden Pan o imieniu Gerard niegdyś pracownik produkcji sprężyn dzięki stosowaniu mobbingu jest dzisiaj pseudo kierownikiem na comforty taka surowa kara go spotkała,wszyscy zapewne wiedzą o jakiego Gerarda Cz.e.r.n.i.a.k.a chodzi.

Karma wraca

Cel został osiągnięty. Na ustach pojawiła się afera dotyczącą mobbingu, tak miało być. Czekamy (tak "my") bo już jest nas troje. Dołączyły dwie dziewczyny które chcą rozmawiać na ten temat dzięki temu co było napisane. Tak jak napisałam wcześniej że rozmowy już były nie dały rezultatu, tak więc przechodzimy do poziomu prawnego. Jeżeli chodzi o komentarze to powiem że ciekawie się słucha. Pozdrawiam, widzimy się w Poniedziałek :)

Karma wraca

Jeżeli chodzi o komentarze ludzi typu że mobbing był jest i będzie. Zapewniam że był jest, ale już nie będzie. Skończy się upokorzenie ludzi. Powinnam odejść rok temu z pracy, ale stwierdziłam że lepiej zaczekać, poczekać, i popatrzeć jak Ci ludzie są w końcu rozliczeni z powodu swoje zachowania. Aaa i bym zapomniała, wiele ludzi pytalo "ciekawe czy to Ukraina czy nie" Odpowiadam : Nie, nie Ukraina

Oko

Zwolnilas się czy raczej cię zwolniono ? Bo z tego co wiem , to to drugie ..i sama zle ludzi traktowałaś a teraz wielka Pani obrońca

Słuchaj, jak już zlikwidujesz mobbing, tj. zlikwidujecie we trzy. To jeszcze załatw: wyższa pensję, socjal w postaci obiadów, dłuższe przerwy, klimatyzację, wygodne buty, co jeszcze możesz?

@Oko

Aaaa pracujesz ale nie na tej linii? yhmmmm czyli jestes niedaleko swoich wrogów ? ... chcesz teraz byc zbawcą całego zła jupiii Anioł stróż ze skrzydłami ...olaboga bójcie sie bo od poniedziałku ziemia się zatrzęsie tzn Cała Firma Correct

@Lol

Wpis do Karma wraca

Agnieszka
@Oko

Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka (pracuje)?

Feyhoa
@Filcówka

To co pani G. jak przychodzą nowy dziewczyny mówie na nich " świeże mięso", można liczyć za moobing?

Feyhoa

A Ty tam pracujesz? Ta totalna bzdura jest prawdą. Chyba nie za bardzo znasz tych kobiet albo jesteś taka sama

Filcówka
@Feyhoa

Że niby mobbing??!! WTF????

Agnieszka
@Filcówka

Karma się coś uspokoiła po wpisie" już dawno tutaj nie mieszka" hahah

Były

Znalezienie jak i usłyszenie dobrej opinii o tych firmach graniczy z prawdziwym cudem już ,dobrze że mnie tam już nie ma bo kto wie czy już bym we wariatkowie nie był.porazka jak te firmy się zepsuły i tak działa pożądany pracodawca?śmiechu warte.

@Były

Haka firma takie opinie.

Eleonora co zboże ora
@Były

Były jeżeli jesteś już były to pogódź się z tym że odszedłeś z tej firmy. Wchodząc cały czas na to forum uświadamiasz nam że cały czas tęsknisz za nami, i tam gdzie poszedłeś jest gorzej. Jeżeli tu w tej firmie było źle to zapomni o niej. Mnie podoba się w tej firmie, ja pracuję już 11 lat. Pracuję na produkcji sof.

Były
@Eleonora co zboże ora

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,dobry żart i gratuluję poczucia humoru, czas pokazał że nie ma za czym tęsknić dni tej firmy są i tak policzone.

@Eleonora co zboże ora

Co ty wciągasz. Już czas do lekarza. Najpierw okulista bo chyba ślepy jesteś. A następnie do psychologa na terapie.

Sofy

Sofy i wszystko jasne

Eleonora co zboże ora
@Tyty

A może właśnie ty musisz iść do psychologa, bo to tobie się nie podoba że mnie się podoba. A jeśli wy macie problem rozstać się z firmą , i cały czas siedzicie na tym forum. To oznacza że czas na wizytę u psychologa. On wam pomoże odejść aby nie została żadna drzazga na waszej psychice. Pozdrawiam wszystkich co wiedzieli że jak się idzie do pracy to trzeba pracować.

@Eleonora co zboże ora

A co nie ma prawa podobać mi się to co tobie. Robię w tym zakładzie wiele lat i takich jak ty widziałem masy. Oddani pracy na każde skinienie. Zobaczymy jak zaczną cie przerzucać po stanowiskach i liniach zaraz ci się oczy otworzą. Pójdziesz na klejenie kartonów i zorientujesz się ze zakład ma cie w duupie. zobaczymy bo pierwszej wypłacie w systemie nowych wynagrodzeń.

@Tyty

Na czy konkretnie ma polegać ten nowy system wynagrodzeń wiesz coś może więcej?

Tyty

W skrócie nie będziesz chorował bo się nie będzie opłacało. Normy w górę tak jak w com40. Odmówisz 12 bo coś tam lider ma ci prawo zabrać 10% premi. Na telefon lub l4 minus 20 %. Już jest minus 30%. Mówią ze idzie wyrobić ale jak jest zmiana asortymentu 5 razy to zapomnij o normie. Babula tak to opowiadał wszystko ze nikt nie wiedział o co chodzi. Skwitował to tak ze możesz robić ile chcesz bo będą zapłacone godziny akordowe. Ale z takimi normami które napewno będą zwiększane to cienko to widzę. Ludzie biegający zarobią kilka razy a co później. Nie mam pretensji ze ludzie chcą zarobić ale są w com linie które robią 2 meble cały czas a są linie które maja nawet powyżej 10. A kto pracuje dłużej to wie ze im więcej pokarze tym bardziej będzie przechodził ze stanowiska na stanowisko. Pracować trzeba ale nie dajmy de ogłupić.

@Tyty

Aha czyli zrobią z correct to co z comforty czyli rozwalą bo inaczej tego nie widzę.

Lolppe
@Eleonora co zboże ora

Kolego chyba to twoja pierwsza praca i nigdzie indziej nie pracowałeś więc nie możesz się wypowiadać że tam jest tak wspaniale szczególnie na sofach pracowałem tam i wiem jak jest A teraz to tylko sobie odpoczywam w innej pracy i mam porównanie tam się po prostu wszyscy wszystkich boja żeby ktoś ich nie podpis.......rdolil to sami chodzą i pod....... A za 3000 - 3500 zł (usunięte przez administratora) jak mrówka po 11 latach tak jak piszesz to uważam że mało zarabiasz za ta robotę co robisz bo nie możesz mi powiedzieć że się nie narobisz cze to prawda ?

@Tyty

jeżeli wprowadzą ten system wynagrodzeń o którym piszesz tak firma jedna i druga może od razu się zamknąć.

....K
@Eleonora co zboże ora

Skoro pracujesz na sof to czemu ten dział likwidują , bo główny odbiorca nie podpisał kontraktu :)

Hmm
@....K

Skąd wiesz, że likwidują?

Chore

Standardowy tekst przełożonychCytuje"Co się dzieje"gdy pracownik przerwie prace na chwile żeby się wody napic.Jak w niewoli.Jeszcze bata im dac lub tekst drąc się na całą hale do pracowników cytuje"jechac".To jest szacunek dla pracownika w tej firmie.Paranoja

18 09 2019
@Chore

Tak było,jest i zawsze będzie bo nikt nad nimi nie sprawuje kontroli,właściciel jak i prezes mają już na to wyrąbane bo bardziej interesuje ich biznes na Białorusi jak i przenoszenie tam dalszej produkcji.

Opinia

Witam,mam pytanie czy w Cr jest praca tylko na 3 zmiany? Czy jeżeli chce być Operatorem wòzka a nie mam uprawnień mogę je mieć zrobione w firmie?

Opel
@Opinia

Tak możesz zrobić uprawnienia w firmie A zmiany ? Raczej 3 ale ...na niektórych liniach są 2 zmiany

Joanna
@Opel

Zapewne sam pracujesz w CORRECT. Mnie z kolei ciekawi, czy wspomniana firma zapewnia swoim pracownikom pełne ubezpieczenie zdrowotne? To dla mnie bardzo ważny aspekt, więc liczę, że zechcesz mi odpowiedzieć.

xyz
@Joanna

A co oznacza "pełne ubezpieczenie zdrowotne"? Masz umowę o prace ,opłacany zus ,składki zdrowotne,podatek. Chyba że do tej pory pracowałaś na czarno ,a teraz chcesz się załapać na etat,żeby po kilku tygodniach pracy zacząć chorować.

Opel
@Joanna

Tak pracuje i odpowiedź na twoje pytanie odnośnie ubezpieczenia Tak

Szukający
@Opel

A są jakieś oferty na operatora maszyn?

On

Czy system motywacyjny został już zmieniony bo pan z hr po tym jak go zmienili tzn dali więcej na h i zabrali premię co wyszło na to samo no może 30zl więcej to ta podwyżka śmiech to ponoć dalej ten system jest modyfikowany bo to duża firma i dlatego tak długo już prawie rok to co tam za cymbaly musiałyby siedzieć skoro system miał być równy dla wszystkich A tu się słyszy wszystko w firmie za dużo ludzi robi żeby się nie wydało wstyd 15zl na h czy to nie najniższa stawka godzinowa? Niedługo będzie 17 na umowie zlecenie i zostaniemy z tyłu za murzynami brawo firma tylko czasy wiecie jak wyliczyć

Cp

A co tam słychać na Cięciu ?

X
@Cp

Na piance super zwłaszcza w comforty na hali 15, wypłaty po 3-3,5 tys świetny kierownik,normalnie żyć nie umierać.lepiej być nie może.

Czy ktoś coś wie o jakimś systemie nowych wynagrodzeń a jeśli tak to od kiedy ma zacząć działać i na czym konkretnie polegać???

Wronek

zapytaj u źródła - idź do kadr a nie liczysz że tu dostaniesz rzetelne informacje

bedziesz nagrywany na stanowisku i w zaleznosci ile robisz i co a ile stoisz beda ci ustalac stawke

Juras

Od kiedy na h15 będą dwie zmiany ??

O. N. A

Ta firma to porazka, a raczej ludzie tam pracujacy. Tu z Toba gadają, srutu tutu a tu opierdzielaja Ci tylek w najlepsze. Falsz falsz i kretactwo. Nigdzie nie spotkalam się z czyms takim. Juz tam nie pracuję i mogę piwiedziec... W koncu żyje i ide do pracy z usmiechem na twarzy. Stracilam 4 lata zycia z toksycznymi ludźmi. Ha smialiscie sie ze mnie a teraz ja mogę z Was... Mozecie mi tylko zazdroscic a ja Wam współczuje drodzy kolezanki i koledzy z dzialu M...Karma wraca ☺️

Pewny

Firma PORAŻKA !!! Wszystko wygląda fajnie jak sie reklamują z zewnątrz a od środka kupa gnoju i zapierdol na obrotach wyższych niż maszyny ! Decyzje ciągle zmieniane, ludzie ciągle zwalniani lub przesuwani, a niechciani dawani tam gdzie sami mają się zwolnić. Pieniądze żadne, zależy gdzie się trafi, ale bez nadgodzin tyle samo co wszędzie a może nawet i mniej. Ale jak były nadgodziny i ktoś miał ich dużo to robiono zawsze tak by zabrać mu premie i robiło się tyle samo co bez nadgodzin. Wymagania wewnątrz, ciagle nowe pomysły jak przyspieszyc produkcje i wkoło to samo, bo NIC NOWEGO już nie sa w stanie wymyślić. Teraz kosztem dalszych cięć i oszczędności ma być jeden lider na dwie linie lub sekcje, czyli będzie cyrk lepszy niż u Zalewskich. Proponuje jeszcze aby ludzi na liniach pozmniejszać o połowe, niech pozostali robią za dwóch. Kierownictwo pozwalniane, niektórzy dyrektorzy i ludzie na wyższych stanowiskach również, lub zmuszeni do DOBROWOLNEGO odejścia. Panie z HRu jak i panowie nic mądrego nie robią, skaczą tak jak im się zagra, mają mówić ŁADNIE na rozmowach z pracownikami wiec to robią, mają wszystkich kłamać i nie odpowiadać na ciężkie pytania więc tak się starają, a ogólnie to boją się o swoje cztery litery bo w biurowcu co każdy wie i tak jest ich o połowe za dużo . Jak ktoś chce tutaj porobić kilka mie-cy , zobaczyć sytuacje, to polecam ale nie jest to praca do emerytury tylko dla ludzi po szkole których firma będzie chciała sobie wychować !

Uwaga mam newsa. Wiadomość z pierwszej ręki. Od nowego roku ma się całkowicie zmienić profil firmy. Jeszcze nie wiadomo, co będzie produkowane, ale najprawdopodobniej wysokiej, bardzo wysokiej jakości antyalergiczne grzebienie dla psów. Ponoć rozważano opcje hodowli kóz i owiec, ale po głębokim namyśle doszli do wniosku, że w firmie jest tyłu baranów, że mogłoby to skutkowac niekontrolowanym rozrodem. Zatem opcja grzebieni wydaje się być wielce, nawet bardzo wielce prawdopodobna.

Firmy w Kaliszu,Ostrowie i okolicach niestety ale coraz bardziej zarobkami doganiają comforty i correct,w comforty i correct wystarczy utrata 20%premi i z wypłaty robi się zasiłek a ile to materacy się na dyga.

DoAntonii

Antonii robi napewno na dziale gospodarczym :)

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 463.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 45 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.