Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Znorana

W sylwestra rano schodzimy z nocki.Supeer rozwiązanie.Niedługo jak sory policja i straż pożarna będdziemy pracowac w takie dni bo materace są pilnie tak potrzebne.Ludzie mają bale sylwestrowe zaklepane a oni się pytają kto nie przyjdzie.Nie kto przyjdzie tylko kto nie przyjdzie bo trzeba.To może w sylwestra też na nocke bo to zwykły dzien pracy.Kobieta zejdzie rano z nocki i spac nie pójdzie bo do fryzjera kosmetyczki przed sylwestrem i będzie spac na stole na balu.Porządany pracodawca

Fałsz
@Znorana

No a w lutym wolne bo niby pracownicy chcieli.Ciekawe kto.Niech te wnioski pokażą bo podobnilo składało

Rozbawiony
@Znorana

Trochę nie rozumiem tego żalu. Zapomniałaś na jaki system pracy się zgodziłaś? 3 zmiany.. 30 grudnia jest normalnym dniem pracującym. Pracodawca nie musi ci współczuć, że na godzinę 8 masz umówionego fryzjera.. To tak jakby pracownicy marketów wylewali żal o to, że muszą pracować w wigilię i Sylwestra.

Jaa
@Fałsz

Taa, w lutym wolne a w święta zaoierdalaj...

Jsj
@Rozbawiony

Skoro tym mysleniem idziemy to dlaczego w sylwestra na nocke nie idziemy.Przecież to też zwykły dzien pracy albo wigilia

mumia
@Jsj

nie idziemy bo firma zarządziła wolne, abyś mógł zjeść wigilię z rodziną. Czemu ludzie doszukują się ciągle działania na szkodę pracownika....

Od nowego roku nasz kochany pisowski rząd podziękuję serdecznie tym co na nich głosowali podnosząc inflację o kilka procent w górę że 3tys na rękę to będzie wielkie gó.no oj się zacznie jazda.

Sprawdzanie czy ludzie symuluja choroby to nie jest wymysł Correct. W każdej firmie tak jest że pracownika może przyjechać sprawdzić inny pracowni. Jak się dobrze orientuje to wyszło od ZUS :)

Zawsze zdrowy

Tak , tylko w Correct to prawe każdy jest kontrolowany. Każdego kto odzie na L4 wazają za oszusta i naciagacza. To dopiero jest chore , wszystko ma swoje granice. Brakuje zdrowego rozsądku. Prawo daje takie możliwości ale trzeba umieć z tego umiejętnie korzystać a nie tak jak u nas obsesyjnie nękać wszystkich na zwolnieniach. Gdzie rozsądek????

Lekerz
@Zawsze zdrowy

Kontrole wprowadzili i co to dało?i tak ludzie sciemniają i ciągną l-4skoro lekarz wystawił to bezpodstawnie chyba tego nie robią lekarze.Co by z tego mieli żeby fałszowac zwolnienia i ryzykowac bez sensu nie mając z tego żadnej korzysci

Obsresja
@Lekerz

Ale wy się boicie, co wam przeszkadzają te kontrolę. Ja byłam chorą przyszły dwie kobitki i to wszystko. Chwilę pogadaly i pojechały dalej. Zajęły mi może z 15min. Boi się i przeszkadza temu co chce kombinować. Jesteś chory masz być w domu , proste. (z wykluczeniem kilku wyjątków)

Borygo
@Obsresja

Ale męczące to jest u mnie byli zaraz na drugi dzień i zaś znowu za dwa dni to jest chore, jeszcze mnie z łóżka wywalili jak spałem , to jest takie zawracanie (usunięte przez administratora) bo rozumiem raz w tygodniu ale bez przesady. Jeszcze niech w sobotę i niedziele przyjadą zobaczyć co robię , w niedziele jeszcze bym im rosołu dał hehe

Niko
@Borygo

To jest nękanie pracownika. Kontrola kontrolą ale bez przesady. Jak kiedyś firmę zaskarży jakiś pracownik za nękani to jeszcze si zdziwią.

@Zawsze zdrowy

Nie rozumiem... Jeżeli jesteś naprawdę chory to w czym problem..? Siedzisz w domu i zdrowiejesz. Fakt, to może nie jest komfortowe jak obcy ludzie wpadają do domu, ale wydaje mi się że wystarczy trochę zmienić nastawienie i będzie lepiej. Rozumiem że ta praca i wszystko co z nią związane jest stresujące, ale nie można wszystkiego aż tak bardzo do siebie brać... Więcej luzu :)

Odszedłem wczoraj

Ci co się zgodzili przyjsc na nocke przed sylwestrem to zostaną docenieni i w nagrode dostaną cztery setki bo już są pomysły żeby ci co przychodzą to na dwanascie bo mało ludzi do pracy i z trzech zmian sklepią dwie po dwanascie.To człowiek przyjdzie do pracy i jeszcze za tych co nie chce im się na dwanascie.Taka nagroda.Docenienie pracownika.To nagrode powinni zapłacic oprócz nadgodzin.Nadgodziny przepadną bo pokryją sylwestra to będzie numer.Za tych co nie przyjdą na dwanascie i jeszcze wezmą nadgodziny.Ja piernicze.Porządany pracodawco co się tu dzieje.Podobno wszystk jest przeprowadzane w sposób dogodny dla pracownika gdyż liczycie się z pracownikiem.Ciekawe czy ktos kto szuka pracy jak przeczyta co w tej firmie się wyprawia stwierdzi że to normalne.Sami zniechęcacie ludzi do pracy

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Karma

Rok temu na zebraniu kiedy był strajk o te obiecane podwyżki przez mistrza który później odwrócił kota ogonem i wyparl się że nic nie było mowy o podwyżkach to na tym zebraniu dyrektor powiedział że podwyżki będą kiedy zmniejszy się L4 wśród pracowników to te panie co nachodzą z kontroli nie mogą wyłapać oszustów co bezprawnie chodzą na l4 czy to kolejne sztuczne stanowiska za które firma płaci? Może ktoś coś wie czy zmniejszyło się chorowanie pracowników?

X
@Karma

W tej firmie nie da się nie chorować, psychiatra, neurolog i psycholog za pewne sporo klientów mają z com i correct aż za nad to

Jako
@Karma

Problem w tym ze ktoś ma w firmie obsesje na punkcie chorobowego. Za wszelką cenę bedą gnębić chorujących ludzi. Wiele osób poza chorobami typu grypa nie wytrzymują psychicznie ale to nie choroba to wg pracodawcy (usunięte przez administratora) Ciekawie kiego zrozumieją ze te ich wszystkie działania by gnębić ludzi i udowadniać im ze są (usunięte przez administratora) przynoszą odwrotny skutek? Pewnie obudzą sie jak już będzie za późni. Ta posesja to tech choroba i to poważna!

Mirek

Do której godziny sprawdzają L4 ?? Odwiedziny ludzi na L4 przez dwie baby z zakładu to jest dopiero chore

Baba
@Mirek

Nie mówi się baba tylko kobieta. Trochę szacunku.

gonzo
@Mirek

nie ma ustalonych godzin, mogą sprawdzić cię zawsze nawet w nocy i swieta, tak było w moim przypadku. problem w tym, że panie często mylą np. numery mieszkań. ty pozniej musisz prostowac i sie tłumaczyc z ich błędu. Pozdrawiam i zdrowia

Kowalski
@gonzo

Te kontrole to kpina. Żarty sobie z ludzi robią.

Pan Jacek
@Kowalski

Lepiej niech do pracy wezmą Roboty. Nie chorują, chodzą jak w zegarku , nie skarżą sie , nie chodzą do WC , noe palą papierosów -ideał, pożądany pracownik!!! I może to jest rozwiązanie ma wasze bolączki Szanowny Niepożądany Pracodawco. Zastąpcie ludzi Robotami a i wypłaty nie będą wołać i na tą jałomurznę narzekać. Pozdro

Zgłupiały
@Pan Jacek

Co ta firma wyprawia stosując coraz to większy rygor.Ludzie odchodzą a oni jeszcze bardziej gnębią ludzi.Czy kadra zarządzająca chce tą firme doprowadzic do bankructwa?wprowadzając coraz bardziej durne standardy.Chyba że własciciel to wymysla ale prędzej kadra zarządzająca żeby pochwalic się że cos robi a pracownikom cały czas utrudniają prace tymi wymysłami niedorzecznymi.Już się pracowac odechciewa

Nowinka
@Zgłupiały

To teraz jest najlepsze.Kiedys w sumie do tej pory był nakaz noszenia na sobie identyfikatorów.Teraz w drugą strone jest zakaz noszenia identyfikatorów.Jakies żarty robią z ludzi.Głupich ich robią.Może ktos by pomyslał że mają racje bo może stwierdzili że może komus wkręcic identyfikator i to jest logiczne tylko że za chwile będzie odwrót znowu i będzie nakaz noszenia i już nie będzie ich interesowało że może komus wkręcic.To powiedzą że trzeba uważac żeby nie wkręciło.Wiem że tak prawdopodobnie będzie bo pracuje tutaj już kilka ładnych lat i w innych sytuacjach nie raz tak było i tak w koło macieju.Czy oni nie mają co robic że takimi pierdołami sie zajmują?jeszcze więcej pustych stanowisk niepotrzebnych niech potworzą

@Nowinka

Ale jaki masz problem? Masz nie nosić to nie nosisz. Masz nosić to nosisz. Naprawdę trzeba napisać o tym na GoWork? Problem z każdej pierdoły robicie.

Alojzy

Tu wiecznie mają problemy. Tera się okazało że mają pracować 8 godzin i mają problem i wylewają żale.

Heloł

Tylko po co ciągle te zmiany żebys miał robote?i widzieli że cos robisz?

:)))
@Baba

Ewentualnie "Pani Baba" :)))

Jsj

To oni wymyslają pierdoły(usunięte przez administratora)

Obcy

Czy ta zapomoga co wpłynęła na konto jest już z premią na święta? Przecież to jest kpina! I zmuszanie ludzi do odrabiania dni wolnych zarządzonych przez tą firmę? To jest kryminał... (usunięte przez administratora)

To samo
@Obcy

Z premią swiąteczną i z premią za chodzenie i było tyle co na ostatnią wypłate bez tych premi

jop
@Obcy

Ja tam jestem zadowolony, super kasa się zgadza. Jak się komuś nie podoba to drzwi otwarte, albo zmiencie dział stanowiska

Rttyu
@jop

Zobaczymy co powiesz w styczniu.

jop
@Rttyu

a co mam powiedziec, zejdzicie na ziemie zarabiacie po 4000 i narzekacie, ludzie w ostrowie zarabiaija max po 2500 nalape. wiecznie niezadowoleni

Gffggg
@jop

Ja nie zarabiam. A gdzie tyle płaca. Jaki dział, stanowisko. Podaj namiary tylko konkretnie. Tylko szybko bo w poniedziałek pójdę do hr i powiem ze chce tam gdzie płaca 4000 zł. Ja po ostatniej wypłacie minus dodatek łapie się na zarobki ostrowskie. A pracowałem uczciwie.

@jop

4 tysiące hahahaha w życiu lepszej bajeczki bym nie wymyślił, kolego 4 tys to ty może i masz ale brutto albo za 220 godzin przy dobrej premii albo jesteś jakąś grubą szychą typu manager bo w życiu nie masz 4 tysiące na rękę jako zwykły pracownik produkcyjny,trochę czasu pracowałem w tym b.u.r.d.e.l.u i wiem jakie są realia .

@jop

Oo jakiś zielony lub czerwony się wypowiedział. 4000 na rękę to się zarabiało jak były 12. Teraz jak dostaniesz 3 z przodu święto, więc nie wypisuj tu farmazonów.

@Obcy

4 tysiące netto to owszem ludzie zarabiali w tej firmie ale to było w latach 2000-2005 ale wtedy ta firma to rozwijała dopiero skrzydła miała może ledwo ze 100-200 pracowników i wiem że tak było bo parę osób o tym mi mówiło co pamiętają te czasy,zresztą zapytajcie sami kogoś kto robi tam te 15-25 lat a takich osób trochę tam jest zwłaszcza na hali 15.

Gosc
@jop

4tys ale brutto co daje 2800na łapę i do tego wyzysk i kombinowanie żeby jak najlepiej dla firmy typu odróbki albo zmienianie nadgodzin za odróbki wstyd

Ludzie dużo gadają

Cztery tysiące zarabiali?.To niech ci kwitek z wypłatą pokażą.W tych latach to zarobki były 1200 1500 to był max.Co ty za głupoty piszesz bo ktos ci tak powiedział

tadzio
@To samo

potrafisz liczyc? bo chyba nie. W pazdzierniku miales 184 godziny pracy, w listopadzie bylo 152 !! to o 32 godziny mniej, to jest 4 dni byles mniej w pracy. Wiec tutaj jest przyczyna Twojej "slabej" wyplaty

@Ludzie dużo gadają

Człowieku to weź zapytaj osoby która pracuje te 15 lat w com czy correct i się nogi ugną pod tobą jak ci powiedzą.

Ludzie dużo gadają

Ja pracuje tyle i wiem ile zarabiali ludzie

Nie zadowolona

Jeżeli chodzi o 200 zł za chodzenie to jest kpina jedni dostali A jedni nie. Ponoć kto nie miał urlopu to nie dostanie tego 200zl! A regulaminie było napisane że nie dostanie ten co brał l4, opiekę lub na telefon. No żal (usunięte przez administratora)

Gigi

Siema. Wasze top 3 dziewczyn w naszej firmie ?

On on on
@Gigi

1. Ukrainka z klejenia 2. Wysoka blondi z ksm 3. Laska z aparatem conjezdzi na tetce

@Gigi

Ruda(czasami ma dwie kity, chyba ukrainka) z obijania, jej liderka Kasia i młoda blond ukrainka z tetki chyba ksm.

Ulany
@Gigi

Kacha z twarzy może ok, ale i tak jest tam tynku nawalone że nie wiadomo co się naprawdę kryje pod maską. A co do tyłka, gdzie wy macie oczy ???? ulane to i wisi wszystko w tych legginsach, szkoda słów. Ale różne fetysze ludzie mają haha

alan
@Ulany

Masz rację Karolina z TT jest ok ale reszta jej liderka pożal się boże tyłek jak u pięćdziesiątki a tapety ma tyle co byś całą chatę pomalował masakra co niektórzy to oczy mają z tyłu głowy chyba albo są ślepi a Ukrainka dama jak ta lala głowa do góry i myśli ze jest najpiękniejsza po prostu żal co niektórych osób które uważają się za miss

Nik
@Gigi

mówiąc o tej linii, są tam tylko dwie piękne dziewczyny, ruda młoda. I młoda w swoich okularach, także Ukrainka. Wszyscy inni tam ...

Chory

Najlepsze jest kontrolowanie pracowników czy nie są minutę prędzej przy czytniku po pracy.Czy ktos mi wytłumaczy logike?skoro przychodzi zmiennik za dwie i zaczyna prace to po co ma pracownik z nim stac koło niego.Produkcja i tak idzie a jeżeli ten co zdaje zmianę ma do dzwonka robic to wtedy ten co przyjdzie go zmienic czeka to jaki to sens.Za trzy lub dwie ma pracownik się odbic na stanowisko więc przychodzi za dwie lub za minute więc musi czekac jeden gdyż robiąc sztafete która jest wymagana jest pod czytnikiem za minute a nie można.Gdzie tu logika.Produkcja idzie i tak czy ten obok czeka co przyjmuje zmiane czy zmiennik go zmieni za dwie a zdający czeka bo nie może isc do czytnika nie wiadomo czemu skoro nie przerywa to produkcji.Ktos albo nie ma ro..mu albo sobie żarty robią z ludzi.Ponąc nie można stac we dwóch tylko jeden przychodzi drugi odchodzi.To jakim cudem odchodząc w tak zwanej sztafecie ma pracownik odejsc od stanowiska o sygnale skoro za dwie najpózniej trzeba się odbij wchodząc na hale a za minute się jest na stanowisku.To jak żółwie mają chodzic?co w tej firmie się wyprawia.Ludzie stoją pochowani minute przed koncem zmiany bo zmiennik już robi a stac we dwóch nie można(usunięte przez administratora)

Jan
@Chory

Ta firma jest chora to wiadomo i pokazują to na każdym kroku. Brak ludzi myślących logiczni.

@Chory

Firma nie jest chora tylko ludzie myślący w ten sposób firma wam płaci za 8 godzin pracy a nie 7 i 57 min. Zmiennik ma cie zastąpić na stanowisku punktualnie równo z sygnałem a nie "za dwie". Teraz przychodzi czas na palących nie ma czegoś takiego jak przerwa na papierosa żaden kodeks o tym nie mówi chcesz palić to pal w przerwie która ci przysługuje poczekajcie jak z 30min. zrobią 15min. jakie to będą oszczędności

Zmieni się to?
@pracownik

Przejmując zmiane 58 koncząc 58 jest osiem godzin.Ciekawe jak ma pracownik odbijając się 57 isc trzy minuty dwadziescia metrów.Prosze mi to wytłumaczyc

Koszmar
@pracownik

Jak zmniejszą przerwe to połowa ludzi odejdzie i będą z powrotem przywracac tak jak było.Powiedzą że jednak to był błąd tak jak teraz niby twierdzą że błędem było postawic na Ukrainców a ilu ludzi obrazili mówiąc im że na ich miejsce będzie nie jeden ukrainiec

Abc
@Chory

Skoro się czepiają, że przychodzimy minutę wcześniej do czytnika to przychodząc do pracy trzeba wchodzić na halę i odbijać się minutę przed a wychodząc odbijać się minutę po. Nikt nie zapłaci za to jak ktoś przyjdzie do pracy 15 minut wcześniej.

@Zmieni się to?

To się odbij 55 ty masz byc na stanowisku o 6:00 i koniec A jak o :58 maszyna ci rękę wkręci albo poparzysz się klejem co powiesz panu od bhp?

@Abc

to z moze z domu tez wychodz za minutę skoro za droge do pracy mają ci płacic

Dziwne
@pracownik

To jak ktos przyjeżdza za kogos prędzej dwie godziny przykładowo bo musi wyjsc prędzej z pracy to też nie może stanąc bo to nie jego zmiana?o czym ty piszesz człowieku.To o 6 00 już można się poparzyc a nie na swojej zmianie nie.To na dwanascie też nie można chodzic bo ze swojej zmiany powinien byc pracownik.Jakies dziwne rozumowanie

On
@pracownik

To jak ma zmienić kogoś z dzwonkiem bo ma to wyglądać jak sztafeta to powiedz mi jak ma przejąć zmianę sprawdzić czy wszystko wokół jest na miejscu bo w razie czego Ty dostaniesz po uszach po co przejmowales zmianę? To jest porzadany pracodawca wszystko drożeje A wypłaty bez zmian

Kadra
@On

Podwyżek nie ma i nie będzie.

Łon
@Kadra

Jak to powiedziała pewna szycha w Correct'cie "Wy nie zarabiacie malo, Wy wydajecie za dużo "

@Dziwne

przeciez jak przyjdziesz za kogos dwie godziny wczesniej to lider ma to i tak oznaczone w systemie(w razie wypadku jestes chroniony) prace masz zacząc punktualnie o pełnej a chcąc odebrac stanowisko przychodzisz sobie za pięć stoisz z boku iczekasz na swoją kolej czego wy tu nie rozumiecie

Ona

Ile za karte multisport?

@Ona

32,66 i 90 chyba

Brak

Nie może byc tak że z nowym rokiem wszystko zdrożeje a podwyżek znowu nie będzie.Będzie trzeba odejsc

Lipa

Wypłata z premią swiąteczną i z dodatkiem za chodzenie tyle samo co ostatnia

Obserwator

Firmy nie śpią i doganiają com i correct z zarobkami,z roku na rok coraz bardziej.np ostrowskie mahle nie wiem jak Kalisz ale chyba już nie jesteście tak pożądanym pracodawcą skoro ludzie was opuszczają.

Iras

W tym miesiacu płaca premie świąteczna i premie za chodzenie czy dopiero w styczniu ??

Xxx

Jeśli chodzi o zapalenie na zakładzie, na produkcji drutu po 12h pracy smarkasz na czarno plujesz na czarno, nie raz dochodzi do tego krew... Temperatura latem sięga do 6p stopni między maszynami zero dodatkowej przerwy, zero szkodliwego

Karp

Witam ludziska, czytając tu opinie wnioskuje że wsyzstko wiecie :). A więc zadam skromnie pytanie na temat karpiowego. Wiecie może czy WGL na niego starczy:)? Pozdrawiam

Anon

bedzie 200zl

Karp
@Karp

Na karpiowe może starczy ale na podwyżki nie tworząc te socjalne dopłaty do luxmed autobusu i kart sportowych.Nie muszą nic dopłacac niech dadzą poważne podwyżki to każdego będzie stac na dojazd,na prywatną służbe zdrowia i na pakiet sportowy

XXx
@Karp

Tak? Ciekawe bardzo czy stać cię na prywatne wizyty za 200 albo tankowanie baku do pełna co miesiąc. Używam autobusu i sobie chwalę. Mniej wydasz to i w kieszeni więcej zostanie jeśli pracodawca dopłaca.

Hanka
@Karp

Mało tu zarabiasz? Ja całkiem nieźle i cieszę się z karty Multisport czy luxmed. Będę korzystac z tego. Jak chodze do lekarzy to człowiek i 500 zł zostawi u specjalisty a tu masz to od firmy i w ładnych warunkach, czystych itp. Może podwyżki będą ale takie rzeczy jak Luxmed też się ceni kolego. Nie gardź tym co dają

No
@XXx

Jak by więcej płacili to by cie było stac

Obrońca zwierzat
@XXx

Tak jeśli mieszkasz w Kaliszu czy Ostrowie to autobusik podejdzie pod nosek ale jeśli ktoś dojeżdża z poza terenu to nie zostawi samochodu w mieście żeby ktoś (usunięte przez administratora)więc ni pitol

Iras
@Obrońca zwierzat

Jak ktoś tylko żyje z pensji która tu zarobi to se chwali te dziadowskie dodatki , dużo jest osób które dorabiają po pracy i każda minuta się liczy dla niego , to żadna ambicja stać 15/20 minut aż autobus ruszy 20 po to już jestem w domu a mam 14 km , 90% osób żyje tym zakładem a to bardzo ambitne tym bardziej Ze firma wali was w rogi na każdym możliwym kroku

Abcd
@Iras

Skoro dla kogoś to problem postać od poniedziałku do piątku 15/20 minut i zapłacić 30 zł miesięcznie, to rzeczywiście lepiej pracować dodatkowo bo inaczej nie utrzymasz swojego samochodu nie będziesz miał co w niego wlać skoro jesteś w domu 10 minut wcześniej od autobusu. Osobiście wole postać 20 minut czekając na autobus i zaoszczędzić pieniądze dzięki którymi nie będę musiał pracować po pracy ;)

Jarek
@Abcd

Jeżeli popołudniem zarobisz 100-150 zł przez 5-6 dni to masz w nosie stanie na autobus i robienie w tej firmie po 12h , 8h w zupełności wystarczy w tym bałaganie

niepalący

Bawi mnie opisywanie przez osoby palące jaka to firma jest zła, bo nie pozwala palić poza wyznaczoną przerwą.. Dlaczego osoba paląca ma mieć więcej wolnego i może dodatkowo posiedzieć kilka minut na fajce? Rozumiem, że osoby palące są mocno roszczeniowe i uważają, że muszą, "bo to nałóg". Zastanawia mnie dlaczego kierownictwo nie robi nic z osobami palącymi w toaletach. Serio? Dorośli ludzie a zachowują się jak gimnazjaliści, pochowani po kiblach. Szkoda, że nikt nie liczy się z osobami, której jednak nie palą. Wchodząc do toalety śmierdzi jak na palarni. Żebyście chociaż potrafili zostawić porządek po sobie.. ale nie- trzeba zostawić pety, puste paczki, trzeba napluć. W domu też tak robicie? Podziwiam Panie sprzątające, że jeszcze się na to nie wkur... Dlaczego BHPowcy, Kierownictwo nic z tym nie robi?? Zamiatamy problem pod dywan i udajemy, że nic się nie dzieje?

Poprawi się?
@niepalący

Ile to jest godzin mięsięcznie sumując każde wyjscie codziennie po trzy razy.A wypłaty te same mimo że kilka godzin miesięcznie mniej pracują

Bąbka

(usunięte przez administratora) Co wy ludzie tu piszecie? Tam nie ma żadnej dziewczyny godnej uwagi, a już tym bardziej na produkcji. Co innego dziewczyny z poza produkcji. Są mile piękne i wykształcone. Można z nimi porozmawiać. Co wy ludzie? Fajna jest dziewczynka z ttetki?, i Karolcia the Best?. No i ta cała Liderka z filcu? Jprdl to ey chyba nie macie oczu? Tam żadna normalna ceniąca sie kobieta nie pracuje. Tylko patola, bez perspektyw z dlugami i kredytami. Prawdziwa kobieta pachnie leży i dba o męża, a nie (usunięte przez administratora) śmierdzi i żyje tylko (usunięte przez administratora) Pracą

Mill
@Bąbka

A kim Ty jesteś by tak ludzi obrażać ? Najmniej wart widocznie skoro w taki sposób się wypowiadasz . Żaden poważny człowiek nie wypowiada się w tak bezczelny sposób o innych !!! Żal pl.

X
@Bąbka

Nie wiem kim jesteś ale jeśli jesteś facetem to proponuję abyś wziął sobie kobietę która będzie tylko pachnieć i błyszczeć a w domu nawet obiadu ci nie ugotuje no chyba że zupę z torebki,natomiast jeśli jesteś kobietą to współczuję już twojemu facetowi bo chyba na waciki do ciebie nie zarobi

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 463.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 45 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.