Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Zarobic

Jak tam z podwyżkami płac?cos słychac?

Kolunio

Panie w recepcji przy rejestraci do załadunku pracują tam chyba za karę tak wrednych kobiet nie wiedziałem już dawno to jest masakra

Pewny

Po Nowym Roku miały byc z zmiany, roboty mniej, hale przerobione na magazyny a Ukraińcy mieli masowo wyjezdzać - ile jest na chwilę obecną w tym prawdy ? Jest w ogóle robota czy trzy dni pracy a reszta to sprzątanie i konserwacje...

Dziwne
@Pewny

Dopiero siódmego stycznia rusza produkcja.Widocznie za duż pracy nie ma.Bo w lutym tydzien wolnego

Lion

Wiecie moze coś kiedy urlopy letnie?

Praktykant
@Lion

Firma dla dobra pracownika zrobi latem ale za to po dwanascie godzin będzie trzeba w ten upał robic

Ferie
@Lion

Jeszcze nie wykorztlystałes urlopu zimowego co w lutym firma ci daje żebys mógł wyjechac w góry z dziecmi a już chcesz planowac wakacje letnie

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Przejrzyj

Nowy tak jak widzisz szału nie ma jak na porządanego pracodawce

Witam, mam takie pytanie bo już od wielu osób słyszałem o zarobkach w waszej firmie. To tak z ręką na sercu pracując normalnie czyli te 168h w miesiącu bez żadnych nadgodzin jaka jest realna wypłata? Bo w moim otoczeniu ludzie mają rozstrzal od 2200 do 3500 na rękę. Pozdrawiam

Lol
@Nowy

Realna to 4000brutto czyli za 3lata najniższa krajowa rodacy

Prawda
@Nowy

4.000 brutto to prawda czyli 2.700 na ręke przy pełnej premi jeżeli ją zdobędziesz

Wsciekły

W drugie swięto przyjedzie rodzina.Wszyscy będą biesiadowac pic ale nie my bo na rano do roboty do porządanego pracodawcy

Dobre
@Wsciekły

No a potem jak cos komus by się stało a pracownik pod wpływem to afera będzie na własne rządanie porządanego pracodawcy.Raczej nikogo nie będą sprawdzac na alkomat bo by produkcje musieli odwołac a tiry czekają na towar już pewnie w swięta wyjeżdzają żeby na rano po swiętach ładowac towar bo ludzie nie mają na czym spac

Feriowicz
@Dobre

Ale za to w lutym nikomu nie potrzebne wolne

Qmandoss
@Wsciekły

Chyba, żartujecie!!!! 28.12to normalny dzień pracy, śmiesznym wydają się być wasze dywagacje na ten temat. Podążając tym tropem to każdy poniedziałek powinien być wolny bo przecież w każdą niedzielę można przyłożyć w palnik.

Poprawczy
@Qmandoss

28 to jest sobota i to normalny dzien pracy?najpierw zastanów się co piszesz nawet dobrze w kalendarz nie umiesz spojrzec.O piątku jest mowa 27 grudzien.Pewnie jestes z kadry zarządzającej popełniając takie błędy

Kto tam mysli
@Qmandoss

Ferie zimowe to też normalny dzien pracy.To po co to wolne.Bo niby chcą żeby procownik spędził czas z dziecmi.Każdy nie ma dzieci a swięta ma każdy to zamiast wolne bez sensu w lutym to by po swiętach dali wolne a nie bez sensu w lutym o trzydziestym nie wspomne

Spocony

W lutym wolne a latem po dwanascie żeby można było isc na urlop.A firma się chwali że latem daje urlopy wypoczynkowe ale co to za danie urlopu jak firma na okrągło produkuje i po urlopie albo przed trzeba (usunięte przez administratora) po dwanascie.Co to ma byc

@Wsciekły

Smutne jest to, że musisz pić, żeby się dobrze bawić. Jak nie umiesz siedzieć bez wódy w święta to się zastanów czy nie masz problemów ???? Pamiętaj, że masz jeszcze coś takiego jak urlop na żądanie, jeżeli jeszcze nie wykorzystałeś ????

Czytam
@Rozbawiony

Wsciekły pisał że nie będzie pił bo do pracy.Czyli umie siedziec bez picia.Czytaj chłopie ze zrozumieniemA propo picia.Wszystko jest dla ludzi ale nie w tej firmie

@Rozbawiony

Urlop na żądanie i 20% tracisz premii to co to za urlop, tak tylko w correct , A podwyżek jak nie było tak nie ma

Oskubany

Tej firmy inspekcja pracy nie obowiązuje.Jak usłyszą że przyszedłes z tej firmy to nie chcą z tobą gadac ciekawe dlaczego.Nawet adwokaci rezygnują

xyz

Czy stawki premii masz uwzględnione w umowie o pracę?Nie? No właśnie ,możemy sobie narzekać ,pisać czy to sprawiedliwe czy nie i tylko tyle ,bo wszelkie premie jakie mamy to premie uznaniowe i to firma wewnętrznymi przepisami ustala na jakich warunkach je przyznaje.

Ogrodnik

Ale czego ty nie rozumiesz. Dostajesz co miesiąc premię za absencję, czyli za to że jesteś w pracy. Jeżeli ciebie nie ma z powodu L4 lub urlopu na żądanie, taka sytuacja nieprzewidziana kiedy pracodawca nie jest wstanie szybko zareagować na twoją nieobecność przez to ponosi dodatkowe koszta(jeśli nie wiesz jakie to doczytaj w internecie). Więc nie wiem w czym ty masz problem. Chodzisz do pracy, to oprócz wypłaty za twoją pracę dostajesz dodatkowa premię, nie każdy pracodawca to daję.

@Ogrodnik

Łaski nie robią że ci tą premie dają ,jak chcą to niech zabiorą całkowicie ją i niech dają najniższą krajową 2650 brutto a gwarantuje ci że w kadrach robiąc na dwie zmiany to nie nadążą z wystawianiem świadectw pracy taką będą mieli kolejkę ludzi z wypowiedzeniem umowy o pracę.Teraz pewnie dają złotówkę podwyżki ale premie o 10 procent w dół i będą się szczycić że dali ludziom podwyżkę.Za L4 ok wiadomo że zabiorą premie no ale bez przesady np dzisiaj po świętach masz np problemy żołądkowe niekoniecznie od razu p alkoholu dzwonisz z rana o piątej do lidera mówisz jak jest i co minus 10 procent bo zapewne wszyscy powiedzą że za piłeś

Gromada Andrzej

Ja gdy pracowałem w tym kołchozie zawsze brałem wszystkie 4 dni na żądanie w jednym miesiącu. Niby 20% przepadalo ale satysfakcji trochę było że na pohybel grubasowi się zrobiło

Matematyk
@Ogrodnik

Dobrze że godzinówke podniesli bo przy ostatniej godzinówce to bez premi to nawet najniższa krajowa nie była.Teraz chyba najniższa wyjdzie ale po nowym roku już nawet najniższa nie będzie.Tak płacą za prace i jeszcze z dobrej woli dodawają premie.Cóż za wspaniały porządany pracodawca.Przedstawiciel firmy tłumaczył że firma może nawet jedną złotówke na miesiąc pracy napisac na papierze ale jak z premią będzie najniższa krajowa to jest ok.Więc dziękujemy za premie której nie muszą dawac

Info
@Matematyk

Komuś podnieśli to podnieśli...15 zł /H to dużo,???sa linię które maja 18/H i to juz jest cos ! Na hali 15 i 16 tyle zarabiają ale na correct maja wlasnie 15/H i to boli a zapieprzaja jak dzikie konie .wiec niech sie nikt nie dziwi ze ludzie chca podwyżek

@Info

Niech nawet mają te 18 zł na godzinę to pytanie ile mają max premii?obstawiam że 30 procent jako zwykły pracownik no chyba że mowa o liderach to inna bajka.

18 zł plus 50 % premii

Zniechecony

Zawsze wyższa godzinowa stawka będzie lepsza przy nadgodzinach bo nadgodziny nie są premiowane bo gdyby były to za setki byś miał jakieś 48 na H A nie 30 na H A przy piecdziesiatkach sam sobie policz, nawet nie wyjdzie tyle co za zwykłą godzinę - brawo firma

@Zniechecony

Według jakiej to matematyki to wyliczyłeś? I jak to nadgodziny nie są premiowane?

Obliczeniowiec
@:)))

Masz 100 procent płatne za nocne nadgodziny ale od godzinówki pustej czyli 10 zł na ręke więcej za każdą nocną nadgodzine a za normalną godzine masz 17 zł na ręke z premią a dostajesz nie drugie 17 zł na ręke za setki tylko 10 zł bo tyle wychodzi sama godzinówka więc za nadgodziny dzienne czyli pięcdziesiątki dostajesz połowe stawki godzinowej czyli jakies 5 zł dodatku bez premi na ręke

@Obliczeniowiec

Jeśli w umowie masz 10 zł/godz to taki dostaniesz dodatek za nadgodzinę- normalne naliczanie jakie wynika z kodeksu pracy. A Ty byś chciał co ?Za 8 godz. stawkę +premie i od dodatku za nadgodziny też premię? TY jesteś poważny?! Inaczej sprawa wygląda jeśli w umowie masz wpisane "stawka akordowa",ale to już proponuje poczytać przepisy,a nie szukać problemu gdzie go nie ma.

Realny

To najlepiej w umowie 1 zł wpisac i tylko taki będzie firma musiała dac dodatek

@Realny

I dołożyć do minimalnej. Może mi się wiele w tej firmie nie podobać,ale dziwić się że firma robi to na co jej pozwalają przepisy... Kiedyś mieliśmy tu okres rozliczeniowy 3 miesiące przy czterobrygadówce to wtedy nawet tego dodatku nie było ,bo zawsze jakieś wolne wpadło .

@Realny

Oby nie weszło w życie to co planowali jaśnie nam rządzący (bo coś ostatnio ucichło),bo wtedy to nawet tego dodatku za nadgodziny nie zobaczymy.

@:)))

Poczytaj w pasku z wypłatą to może zrozumiesz

Info

18/ i 50% premii

Dodatek
@:)))

To nikt nie będzie robił nadgodzin

Realny

Podwyżek nie ma i nie będzie

Dawny
@Realny

Pracowników też coraz mniej do pracy i nie będzie

DAMIAN

JEDNO SŁOWO-INFLACJA DOBIJE NAS WSZYSTKICH PO NOWYM ROKU DO TAKIEGO STOPNIA ŻE 3 TYSIĄCE NA RĘKĘ TO BĘDZIE NIC.

Piekne życie

Od nowego roku: - prąd w górę - śmieci w górę - żywność w górę - gaz w górę - paliwo w górę - płaca minimalna w górę Ale u nas podwyżek nie będzie bo po co? Podobno firma nie ma pieniędzy na podwyzki: - na nowe tiry były pieniądze - na wybudowanie hal pustych były pieniadze - na postawienie firmy na Białorusi były pieniądze - porobione sztuczne stanowiska są pieniądze - na nowe maszyny są pieniądze A żeby ludzią dać głupie 2zl więcej nie ma! Pracownicy z Biedronki, Lidla nawet dostali podwyżki nie mając akordu i stresowej pracy.

@Piekne życie

No masz absolutną rację,no nawet jak ci dają te 2 zł podwyżki to znów próg premiowy obniżą o 5-10 procent przy okazji czasy podniosą i zarobisz mniej niż przed podwyżką, wiedzą że będą musieli w końcu dać konkretne podwyżki i w tym celu powoli na Białoruś wszystko przenoszą,no jeszcze trochę i w takiej Biedronce czy Lidlu będą mieli lepszą kasę niż my tutaj i to bez nocnych zmian o ile już więcej nie mają,myślę że to kwestia czasu bo biedronka nie oszczędza na pracownikach.

biedronka
@Piekne życie

to czemu nie pojdziesz do biedronki, tylko lament. chcesz tylko sklocic ludzi

Niezadowolona.
@biedronka

Nie pójdzie do Biedronki, bo tam tez za darmo nie chcą dawać wypłaty. Panie zapierdzielają za dwóch, a przyjdzie szlachta z correctu i wiecznie niezadowolona, bo jedna kasa otwarta. Pracować trzeba praktycznie codziennie, nikt nie interesuje się, że biesiadują z rodziną. Na fajkę wyjść nie można kiedy ma się ochotę, bo klienci marudzą, że palą pod sklepem. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Obozowicz
@Niezadowolona.

To mają ci płacic za chodzenie na fajke?w Corrextcie jest zakaz palenia na całym obiekcie

Pomysl
@Niezadowolona.

Możesz biesiadowac co weekend bo niedziele masz wolne trzy wolne w miesiącu to w sobote możesz biesiadowac i to trzy w miesiącu

@Piekne życie

O to, że wszystko idzie w górę mozesz mieć pretensję tylko do rządu. To oni sterują akcyzami i podatkami. Ciesz się, że firma inwestuje w siebie. To dobry znak. Poza tym trzeba odróżnić finanse na rozwój od tych na bieżącą działalność. Wypisywanie o podwyżkach w marketach też nie ma sensu. Dobrze wiemy, że jak coś nie pasuje to możesz się zwolnić i pójść do biedronki. Jestem ciekaw po jakim czasie byłbyś z powrotem.

Piękne życie
@Rozbawiony

To znaczy że tobie odpowiada twoje wynagrodzenie i jesteś zadowolony że inni ludzie mają podwyżki a ty nie?ja walczę o podwyżkę nie o to że jest mi tutaj źle bo nie jest. Rozchodzi się tylko o docenienie pracownika.

Stary pracownik

Każdy narzekał na(usunięte przez administratora) jak on sterował correctem to był ład i porządek a teraz to (usunięte przez administratora) na kółkach

Też ze starzem
@Stary pracownik

Był surowy ale jak to się mówi był człowiekiem.Miał swoje zdanie a nie to co góra teraz tym pseudo rządzącym powie tak robią

Niewuadomy

Czy 30-stego jest nocka na ksm-ach bo plotki chodzą że nie a przełożeni nic nie mówili że odwołana.Nikt sie nie pyta kadry od niczego czy jest nocka skoro powiedzieli na zebraniu dwa tygodnie temu że tak.Tylko pracownicy z innych nawet działów mówią nam że namy odwołaną.Chyba nie mają czasu przekazac pracownikom tacy zapracowani

Odrabiacz

Ciekawe czy kadry i kadra zarządzająca w sobote będzie odrabiała wigilie skoro to zwykły dzien pracy

Majster

Ja tam daje w palnik całe swięta.Jak dam rade wstac to przyjade a jak nie to się bezpłatny wypisze

Krystian

A co powiecie na temat kontroli na L4 ?

@Krystian

Śmiechu warte są te kontrole

Krystian

A coś dokładniej ? Jak to wygląda ? W jakich godzinach ?? W nd i święta też ?

Jurek
@Krystian

Śmiech na sali , jesteś niewolnikiem zakładu 24h , przyjadą i głupie pytania , podpis i nara , to są sztuczne stanowiska , wygnać baby na produkcje a nie jeżdżą i szczęścia szukają , takimi kontrolami opini se napewno nie polepsza , a ludzi do pracy coraz mniej ,

Cyrk na kółkach

Nocka 30-stego odwołana.Rozrzucanie pracowników z nocnej zmiany na rano i popołudnie bo nie ma pracowników.Pracownicy sobie zaplanowali powroty z wyjazdów póznym popołudniem przed nocką a teraz zmiana decyzji.Najlepsze jest to kiedy poinformują pracowników z nocnej zmiany że odwołana bo oficjalnie nie było żadnego zebrania z kierowniczką tylko inne zmiany nas powiadamiają i się smieją że za nich wypełniac będziemy luki bo oni nie przychodzą do pracy bo im nie pasuje.To jest to dobro pracownika że z ludzi robią co chcą i to z tymi co zmuszają do pracy za tych co nie przychodzą do pracy

@Cyrk na kółkach

To właśnie robicie na tym forum. Zrzędzicie. Nic nie pasuje. Ktoś pisał niżej że podwyżki będą w Biedronce. Idź. Tam napewno będą brali pod uwagę Twoje żale. Może nie jest idealnie w tej firmie, wiele spraw może irytować, ale weźcie się w końcu za robotę, zróbcie to za co Wam płacą, wróćcie do domu i żyjcie czymś innym niż pracą. A jeśli naprawdę jest tak Wam źle to zmieńcie pracodawcę, nikt nie trzyma Was na siłę. Rynek pracy poszukuje pracowników, ale jak będziecie im płakać, że trzeba chodzić do pracy, nie nosić identyfikatora i słuchać przełożonego to życzę Wam powodzenia.

Prawda

Ciekawe czy jestes pracownikiem produkcyjnym

Santa Claus

Od nowego roku dają nam po 2 zł brutto podwyżki tak żebyśmy mieli za co kupić sobie świeczki do domu przed tą drastyczną podwyżką za prąd jakie nasz wspaniały rząd dla nas szykuje, oczywiście próg premiowy tradycyjnie w dół o 10 procent i w kieszeni zostanie nam może z 50 zł na wspomniane świeczki do domu.

Obcy
@Santa Claus

Taka bieda w kraju, a w niedzielę handlową nie znajdziesz miejsca żeby szpilkę wcisnąć na parkingu galerii w Osw czy to w Kaliszu. Ludziom w (usunięte przez administratora) się poprzewracało od tego dobrobytu, wystarczy spojrzeć, co i ile kupują na święta. Jak za mało zarabiasz to zmień branżę, a nie biadolisz, że pis zły. Lepiej było gdy rządziło po. Jeszcze kilka lat ich rządów, i nic w Polsce nie byłoby polskiego.

Santa Claus
@Obcy

Tak w galerii zima to masz 80 procent spacerowiczów i oglądaczy a nie kupujących bo biorą dzieci na rozrywkę chodzą w kółko po kilka razy,co z tego że kupują jak zadłużają się najczęściej u providenta a potem spłacają do następnej gwiazdki.

Rzeczywistosc
@Obcy

Że w galeri dużo ludzi to nie znaczy że każdy cos kupuje.Niektórzy tylko łaża a druga sprawa że co dzien nie są ci sami tylko ci co są to na drugi dzien już 90 % z nich nie zobaczysz i przez następne dni

Przeliczyc
@Obcy

Tyle ludzi w Galeri a zamykają sklepy bo nie ma zysków?dlaczego?bo większosc ludzi łazi bez celu albo na żarcie lub do kina w Kaliszu przyjeżdzają więc głu..t nie pisz że taki dobrobyt.2.700 przy maksymalnej premi pracując pięc dni w tygodniu rano nocka popołudniówka z dodatkiem za nocki gdzie organizm traci na zdrowiu to jakas rewelacja?biegając na stanowisku.Wychodząc mokrym z pracy.Zastanów się czy to taki dobrobyt.Wynajęcie mieszkania umeblowanego 1500zł plus 500 czynsz plus prąd 100 gaz 50 telewizja 50 już nie pisze o internecie bo ktos napisze że to dobrobyt to jest 2 200 i zostaje 500 zł na jedzienie bo tyle trzeba spokojnie liczyc to daje nam 2 700.I teraz pytanie za co się ubrac?chyba do domu pomocy społecznej by trzeba isc ale tam powiedzą pracujesz u porządanego pracodawcy i na ubranie cie nie stac no nie stac bo jak przedstawiło się wydatki to rzeczywiscie stwierdzili racja podstawowe wydatki i na ciuchy nie ma.Ludzie mają bo dorabiają na dwa etaty bo by z głodu umarli i taki to dobrobyt bo każdy dorabia kombinuje bo by kibla nie mieli czym umyc srodki czystosci też by wypadało kupic i srodki higieny osobistej żeby nie mówili w pracy że (usunięte przez administratora) ale z czegos trzeba zrezygnowac żeby przeżyc.Taki otóż mamy dobrobyt a nawet sredniej krajowej nie dostajemy

@Przeliczyc

Czytam ten komentarz, liczę... Wychodzi na to ze taniej kredyt na mieszkanie wziąć ;)

Gosc

Witam czy są przyjęcia do pracy?, dodam że nie mam za dużych wymagań wystarczy mi średnia krajowa która oscyluje gdzieś koło 5tys brutto - skoro oglaszacie się porzadany pracodawca to myślę że problemu nie będzie z takim wynagrodzeniem?

Rada
@Gosc

Ujrzysz 5 tys brutto jak przyjdziesz wszystkie soboty do pracy jeżeli ci nie zabiorą soboty żeby pokryc zwykły dzien

bolo
@Gosc

Przyjecia są, tak jak ogłoszenia zamieszczone w internecie. Spokojnie składaj i nie czytaj tych wszystkich komentarzy na goworku, bo tu pisza tylko niezadowoleni ludzie. A corrcect jest pożądanym pracodawcą. na jakie stanowisko celujesz

Realnie
@bolo

To dlaczego nie zapewnisz koledze że otrzyma tą srednią krajową 5 tys.brutto przy normalnym systemie pracy bo nie otrzyma tyle.Zadał pytanie czy otrzyma to otrzymał prawde od pracownika.Ja też to potwierdzam.Porządany pracodawca a do sredniej krajowej to około 1 tysiąc brutto braknie

W grudniu 2-3 dniu urlopu albo postojowe w styczniu 2 dniu zapewne już z urlopu i w lutym kolejnych 5 dni urlopu dla mamusiek na ferie,w między czasie jakieś pojedyncze wolne dni i latem reszta urlopu o kolejne 10 dni to akurat ok a potem do końca roku dzień, dwa,może trzy dni urlopu no wspaniale.

Jaa
@007

Postojowego żadnego nie będzie...

Obcy
@Jaa

Potwierdzam, żadnych postojowych nie dają. Jak nie masz urlopu odrabiasz na 12 lub sobota

Znorana

W sylwestra rano schodzimy z nocki.Supeer rozwiązanie.Niedługo jak sory policja i straż pożarna będdziemy pracowac w takie dni bo materace są pilnie tak potrzebne.Ludzie mają bale sylwestrowe zaklepane a oni się pytają kto nie przyjdzie.Nie kto przyjdzie tylko kto nie przyjdzie bo trzeba.To może w sylwestra też na nocke bo to zwykły dzien pracy.Kobieta zejdzie rano z nocki i spac nie pójdzie bo do fryzjera kosmetyczki przed sylwestrem i będzie spac na stole na balu.Porządany pracodawca

Fałsz
@Znorana

No a w lutym wolne bo niby pracownicy chcieli.Ciekawe kto.Niech te wnioski pokażą bo podobnilo składało

@Znorana

Trochę nie rozumiem tego żalu. Zapomniałaś na jaki system pracy się zgodziłaś? 3 zmiany.. 30 grudnia jest normalnym dniem pracującym. Pracodawca nie musi ci współczuć, że na godzinę 8 masz umówionego fryzjera.. To tak jakby pracownicy marketów wylewali żal o to, że muszą pracować w wigilię i Sylwestra.

Jaa
@Fałsz

Taa, w lutym wolne a w święta zaoierdalaj...

Jsj
@Rozbawiony

Skoro tym mysleniem idziemy to dlaczego w sylwestra na nocke nie idziemy.Przecież to też zwykły dzien pracy albo wigilia

mumia
@Jsj

nie idziemy bo firma zarządziła wolne, abyś mógł zjeść wigilię z rodziną. Czemu ludzie doszukują się ciągle działania na szkodę pracownika....

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.