Opinie o Fibox w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fibox. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fibox o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fibox w Warszawa

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Fibox? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

dajesz CV. Przychodzisz na spotkanie. Zostajesz oprowadzony po produkcji. No i decyzja bardzo szybko, tego lub następnego dnia (tak było w moim przypadku)

Marzyciel

Może by tak klimatyzację zainstalował zamiast codziennie wymyślać nowy złom co nic nie wnosi ahh

osoba

czy pracuje tam grzesiek? blanty mi sie skończyły

Janek

Dodam, że to dobry pracodawca i jak ktoś potrafi i chce pracować to będzie miał super pracę.

Firma Fibox w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Monter – pracownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Fibox? Chętnie zatrudniają?

KORWIN

Bardzo chętnie zatrudniają studentów .

student
@KORWIN

niestety nie wszystkich, a takich co wykazują chęci do pracy :). W dzisiejszych czasach różnie to bywa. Każdy kto lubi pracować powinien próbować...

Norbert

Podpowiedzcie jak w ogóle przebiega w firmie rekrutacja?

@Norbert

Ostatnio biorą wszystkich jak leci, wystarczy mieć zaświadczenie że się uczysz. Niższe koszty zatrudnienia ;)

@Odpowiedz

skąd masz takie informacje? uczestniczysz w rozmowach rekrutacyjnych :)? ja słyszałem, że trzeba chcieć pracować, żeby dostać pracę w Fibox ;). Np mnie oprowadzono po firmie i pokazano na czym wygląda praca! bardzo mi się to podobało bo nie zawsze tak jest.

Czy zdarzają się nadgodziny w Fibox?

odpowiadający

tak, chodź zależy to od ilości zamówień i tego co się potrafi i czy jest zapotrzebowanie na pracę którą umiesz wykonywać?

Pracownik produkcji

Pracodawca nie potrafi w pełni zadbać o bezpieczeństwo pracowników. Podczas zwiększającej się liczby zarażonych osob w Polsce koronawirusem zatrudniane są nowe osoby. Pani Agata w chwili obecnej wprowadza bardzo nerwową atmosferę i do tego ma ze wszystkim problem. Rozumiem, że obecna sytuacja jest trudna, ale takie zachowanie nie wpływa dobrze na pracowników a to wszystko przekłada się później na produkcję. Jeżeli chodzi o zarobki to nowemu pracownikowi oferowane jest wynagrodzenie na umowie zlecenie 3tys. netto. Porównywalne wynagrodzenie otrzymuję pracownik, który w firmie pracuje kilka lat. Niech się "przełożeni" zastanowią jak to wpływa na psychikę i motywację pracownika, który w żaden sposób nie jest doceniany. Pracownicy proponują innowacyjne zamiany, które mają na celu usprawnienie i podwyższenie jakość produkcji, lecz ich pomysły w większości przypadków nie zostają wprowadzone co wpływa na brak rozwoju firmy. Dyrektor w głównej mierze próbuje ograniczyć koszta związane z funkcjonowaniem firmy "liczą się tylko wykresy". Należy też zwrócić uwagę na brak wprowadzenia ciekawego systemu motywacji dla pracownika no bo wiadomo oszczędności. Oczywiście osoby, które w czasie epidemii nie zachowały się egoistycznie, dbali o dobro firmy i nie poszli na żadne zwolnienie i urlop bądź pracowali dodatkowo po godzinach oczywiście nie otrzymają dodatkowo wyższej premii. Polecam zagłębić temat psychologii, bo patrząc na większość pracowników to mogłabym stwierdzić, że łączy ich wszystkich jedna cecha wszyscy potrafią idealnie marudzić. Pozdrawiam ;)

Dawid

Od kilku miesięcy brak nowych opinii o Fibox. Jak sytuacja z wynagrodzeniem i umową? Trzeba mieć duże doświadczenie aby pracować w firmie? Napiszcie.

Pan D
@Dawid

Po sciemniasz że coś umiesz i cie przyjmą.

Dawid
@Pan D

To znaczy, że doświadczenie nie jest wymagane. Czy w związku z tym pracownicy z większą wiedzą i umiejętnościami pomagają wdrożyć się do obowiązków osobom nowo przyjętym?

Odpowiedź

Nie bardzo.

Pan D

Zapomnij.

Czy pracodawca Fibox organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nicus

Nie

kos

Nie ma co narzekać.W promieniu 10 kilometrów spokojnie można dostać pracę za 3000 zł netto bez doświadczenia w danym zawodzie.Wystarczy poszukać.

ElPatron

Firma bez wyznaczonych celów i ogólnych założeń, prowadzona przez baranów którzy swoimi innowacjami tylko rzucają kłody pod nogi zwykłym pracownikom. Pan Tomasz, człowiek bez jakiejkolwiek inteligencji, umiejętności manualnych czy prezencji ma zawsze najwięcej do powiedzenia. Jego innowacyjne pomysły to dobry materiał na stand up albo kabaret ale na pewno nie na rozwój firmy. Szkoda tylko niżej postawionych chłopaków którzy muszą zachcianki tego kretyna spełniać. Zarobki kiepskie i jak wyżej ktoś wspomniał często bezpodstawnie obcinanie. Nie polecam firmy, chyba, że ktoś chce sobie popsuć nerwy. Jesli masz ambicje nie rozpoczynaj pracy w tym miejscu bo w krótki czas je stracisz. Pracują tam konkretni ludzie ale są blokowani przez kretynow z dyrekcji. Stanowczo nie pozdrawiam.

Tomasz Kowalczyk
@ElPatron

Dzień dobry, bardzo dziękuję za zabranie głosu. Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne. Domyślam się, że kierują panem lub panią bardzo silne emocje. Najprawdopodobniej są one związane z jakąś krzywdą, której byłem sprawcą. Zapraszam do kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy i rozwiązania problemu. Z wyrazem szacunku Tomasz Kowalczyk

@ElPatron

Dyrekcja nikogo nie blokuje. Bo w czym? Przejściu od jednego stołu montażowego do drugiego? Nowi dostają tyle co starzy pracownicy, to taka praca to bajka. Będzie się uczył jak robić projekt bez dokumentacji i jeszcze zapłacą jak staremu. Gdzie dostaniesz lepsze warunki, wbijaj do nasz na hale.

Doktor

No racja, zarobki fatalne. Za to w biurze sobie nie żałują podwyżek, wyjazdów na strzelnice, czy do pabów za firmową kasę. A zwykły monter może tylko liczyć na bony świąteczne które swoją drogą są bardzo liche. Nowi pracownicy to w większości lebiegi, nie wiem kto przeprowadza tu rekrutację.

Dzial_elitarny
@Doktor

Kto przeprowadza rekrutację, to akurat wiadomo... Druga rzecz, szanujący się człowiek nie przyjdzie za takie piniążeczki (usunięte przez administratora) chyba że musi... Natomiast zwinie się jak tylko będzie miał okazję,, więcba sprawa się rozwiązała?

@Doktor

W swojej wypowiedzi, nie wspomniałeś nic na temat różnych dofinansowań. Mam tu na myśli, między innymi prywatną opiekę medyczną czy karty sportowe dla pracowników. Czy można liczyć na takie profity od Fibox? Zachęcam Ciebie do rozwinięcia także tej kwestii w swoim wpisie.

Doktor
@Edyta

Nie nie można liczyć. Co najwyżej bony na święta od 50 do 350 zł. I dofinansowanie wakacji od 300 do 500 zł. Oprócz tego na nic nie możesz liczyć. Dużo ludzi ostatnimi czasy się zwalnia i to takich co pracowali tu kilka lat.

@Doktor

Od czego zależy wysokość wspomnianych przez Ciebie benefitów świątecznych i dofinansowań na wakacje? Podajesz różne przedziały kwot, a użytkowników forum prawdopodobnie interesuje fakt z czego to wynika. Zatem podziel się większą ilością informacji w tym temacie.

@Edyta

Jak ktoś więcej zarabia to dostaje mniej bonów. Pytali się kiedys kto chce kartę benefit i od tamtej pory cisza. Chyba że biuro korzysta, ale to nie wiem, chociaż wydawali kase na coś czego księgowość nie klepnęła, bo nagle znalazło się pod biurkiem 20 tys.

Igor

Tak rzadki piszecie a ja miałem nadziej e, że dowiem się więcej informacji właśnie na tym forum. Myślę o pracy w firmie.

Spejson

Dla mnie baja.

Edyta

@p, dobrze, że rekomendujesz Fibox jako pracodawcę. Co powoduje, że jesteś zadowolony z pracy w tej firmie? Informacje dotyczące warunków zatrudnienia z pewnością zainteresują osoby chcące pracować w przyszłości w tym miejscu.

p

ja tam polecam pracę w Fibox!

Edyta

@Doktor, jak długo pracujesz w Fibox? Może pracodawca przyznaje podwyżki swoim pracownikom dopiero po przepracowaniu określonego okresu? Jeżeli dysponujesz jakimiś informacjami na ten temat, to proszę Cię o pozostawienie ich na tym forum. Inni użytkownicy, którzy rozważają zatrudnienie w tej firmie chętnie się z nimi zapoznają.

Młody

Szkoda gadać o zarobkach Poprostu wyzyskują starych pracowników Np testerzy zapierniczają za liderów i nic z tego nie mają Wszyscy z nich się śmieją a lider J.P nadaje się do kolorowania tabelek i nic więcej Szkoda także chłopaków z montażu Jeden że starszych pra. zasòwa a młody siedzi na tel za większą stawkę A Pan T i G Nic z tego nie robią

Monter

Ostatnimi czasy Dyrektor Pan Grzegorz chodzi po halach i szuka najdrobniejszych powodów, aby uciąć premie pracownikom. W moim odczuciu trochę żenujące zachowanie. A z zarobkami to faktycznie tak jest jak kolega poniżej napisał, choć słyszałem, że niektórzy w miarę nowi pracownicy, którzy przechodzą na fibox dostają nawet i więcej niż 3400brutto wraz z premią

Zostaw merytoryczną opinię o Fibox - Warszawa

• Jak się pracuje w Fibox?

Zobacz opinie na temat firmy Fibox tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibox?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fibox
2.9/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Dzięcioła 19
    04-988 Warszawa