Opinie o Fibox w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fibox. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fibox o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fibox w Warszawa

Bi

Nie polecam pracy w firmie Fibox atmosfera jest fatalna obecnie nowa pani Lider największy plotkarz tej firmy zamiast wiedzy technicznej ma dużą wiedzę na temat pracowników nie zawsze zgodną z prawdą, pani Lider ma również plecy na najwyższym szczeblu tej firmy co pozwala jej na wszystko w tej firmie są lepsi i gorsi pani Lider odpowiednio informacje kierownictwo nie zawsze zgodnie z prawdą na swojej zmianie próbuje zrobić (usunięte przez administratora) jednemu z naszych kolegów zabroniła się nawet śmiać i zaznaczyła żeby nie chodził po firmie i się nie żalił a jak próbował pomóc koleżance to mu zabroniła warunki pracy też pozostawiają wiele do życzenia brakuje narzędzi dokumentacja błędna a jak zapytasz panią Lider to najpierw sama musi iść się dowiedzieć żeby tobie przekazać wiedzę jeśli chodzi płacę to na chwilę obecną nie powala na kolana a premii tną za urlop na żądanie za błędy właściwe to za wszystko mogą ci zabrać ale atmosfera jest najgorsza nie polecam tej firmy każdy widzi co się dzieje ale się nie odzywa bo będzie na czarnej liście pani Lider uczciwi i dobrze pracujący pracownicy odchodzą nie szanują dobrych pracowników liczy się pani Lider jej świta

*****
@Bi

Myślę że pani opinia na temat „pani lider” nie jest potrzebna ,oraz jest krzywdzącą gdyż pani lider została wybrana z góry i z pewnością każdy pracownik jest z tego powodu zadowolony ze względu na brak skarg, a nie przedłużenie umowy w tym przypadku nie jest powodem to wylewania goryczy, proszę zająć się sobą i szukaniem innej pracy do zajęcia myśli, dziękuję

Damian

Jaki dział produkcji jest najlepszy i czy trwa nabór do pracy?

chętny do pracy
@Damian

Czy fibox szuka teraz pracowników do pracy? wcześniej widziałem ogłoszenia na montera. mam doświadczenie w elektryce i sep 1kv.

Mało się dzieje w wątku, ostatni wpis o atmosferze w firmie a ogólnych konkretów które mnie interesują brak. Mianowicie stanowisko Monter – pracownik produkcji. Nie ma co prawda otwartej rekrutacji ale mimo wszystko jestem zainteresowany pracą. 2 lata temu praca była przedstawiona w systemie 2-zmianowym. Aktualnie dalej pracujecie w takim trybie? Nadgodziny do odbioru czy macie płacone? Czytałem, że się zdarzają...

Alek

A odniesiesz się do aktualnych warunków pracy i tego, choćby, jak firma płaci i czy zwalnia z powodu braku roboty? Swego czasu, jak wystawiali to ogłoszenie, to pisali, że nie tylko jest u nich podstawa i premią, ale również, że może na nadgodzinach dorobić oraz premię świąteczną otrzymać.

Czytam w wygasłym ogłoszeniu, że jako Monter – pracownik produkcji robiłbym na dwie zmiany i miałbym na zmianie 50 minut płatnej przerwy. Napiszcie mi więc proszę, czy zmiany następują po sobie tygodniami? I czy to dobre miejsce, by związać się z firmą na dłużej?

Zaraz się żegnamy Nowy wpis

Tydzień na godzinę 6, a kolejny na godzinę 14. Nie jest to dobre miejsce, by związać się na dłużej. Chyba, że pasuje Ci stawka 3000 złotych netto, która dorównują sobie premia. Nawet na papierze nie są w stanie dać najniższej krajowej. Premia to 500 złotych brutto, a na innym dziale 1000, co jest śmieszne, bo Ty masz ogarniać setkę zleceń z błędną dokumentacją, a osoba "z wyższego działu" musi ogarniać montaż maksymalnie dwóch skrzynek. Możesz mieć tysiące argumentów, pokazywać, ze potrafisz więcej niż inni, a i tak będziesz stać w miejscu z wypłatą. Smutna rzeczywistość fiboxa. Kiedy kumple z innych działów pytają czy masz chociaż 4 z przodu i zaczynają się z Ciebie śmiać, że nawet, by nie postawili tam nogi za takie pieniądze. Oczywiście kierownictwo uważa, że i tak zarabiasz za dużo :) na szczęście moja przygoda z tą firmą za chwilę się kończy.

Ja Nowy wpis

Chwila, chwila. Uważasz, że na dziale przewodów nie otrzymałaś pomocy? Chyba sobie kpisz.

Były

Jak wygląda teraz sytuacja w Fiboxie? Ludzie się nadal zwalniają?

Odpowiedź Nowy wpis
@Były

Zwalniają, a po oświadczeniu z 26.3 zapewne będzie ich więcej.

Damian

Jaki dział produkcji jest najlepszy i czy trwa nabór do pracy?

Tomasz Kowalczyk
@Damian

Witam, w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji. Na dział montażu rozdzielnic elektrycznych, planujemy nabór od przyszłego roku. Każdy, kto przychodzi na rozmowę rekrutacyjną, ma możliwość obejrzenia jak funkcjonuje nasza firma. Z doświadczenia wiem, że to bardzo pomaga w podjęciu decyzji obu stronom :). pozdrawiam Tomasz Kowalczyk PS do obsługi GOWORK - nasza firma nie wykupi złotego konta, bo nie zamierza wspierać nienawiści, nieprawdy szerzonej na Państwa portalu. proszę o nie przysyłanie ofert do kierownictwa firmy Fibox typu "przejmij kontrolę nad profilem firmy FIBOX"

Doktor
@Damian

Postaram się Ci odpowiedzieć obiektywnie. Pracuje już w tej firmie trochę chodź są osoby które pracują i 8 lat ale jest ich nie wiele ze względu na rynek pracy, cześć się zwalnia, cześć się zwalnia i wraca bo gdzie indziej jest bardziej wymagający pracodawca. O dziale tzw EBU nie ma co pisać. Produkcja gdzie brygadzistą jest JP jest prosta jeśli cokolwiek ogarniasz z elektryki. Jeżeli chodzi obrygadziste JP to nie licz na jego pomoc, jego zachowanie w stosunku do monterów ociera się czasami o mobbing, z resztą z tego co słyszałem to zachowanie brygadzisty "księcia" K.G dużych skrzyń też. Praca lekka ale wymaga myślenia nad tym co robi. Zarobki trochę większe albo takie same jak w dyskoncie, oczywiście zależy jakie masz doświadczenie i ile wynegocjujesz, ale potem dostać podwyżkę to droga przez mękę. Jeśli chodzi o duże skrzynie o brygadziscie już pisałem. Swojego czasu było słychać jak krzyczy na chłopaków nie przebierając w słowach, lepiej mu nie zachodzić za skóre bo cię zgnębi z uśmiechem na twarzy. Na dużych trzeba już ogarniać schematy elektryczne i oczywiście rysunek techniczny. Ale większość pracujących tam osób jest strasznie zarozumiała potraktują cię z góry bo oni są najlepsi , nie liczni ci pomogą . No i doprosić się o narzędzia czy hodźby o głupie ostrze do noża to droga przez mękę, pani Agata kupuje to wszystko chyba za swoje własne pieniądze bo tak się zachowuje. Jeśli chodzi o dział testowy to jak się pomyślisz to też nie przebierając w słowach ci to przekażą starając się cię upokorzyć przed innymi, mimo iż sami mają mało albo nic wspólnego z wykształceniem elektrycznym. Cokolwiek sprawia im trudność wołają dział techniczny. Kierownik jest hmmm... bezpłuciowy, pruóbuje coś wprowadzać ale większość pomysłów umiera po miesiącu. Socjal na niskim naprawdę niskim poziomie. Jak wytrzymasz trochę nabierzesz doświadczenia to odejdziesz z tej firmy bez żalu. Ogólnie Firma jeśli chodzi o zarobki socjal i dodatki nie może konkurować z innymi ze swojej branży, jedynie może z dyskontami. Ubrania robocze są strasznie nie wygodne, ci co mają stare wolą nich chodzić, ale pani Agata twierdzi że wszystko jest ok, a jak się nie podoba to kup własne, swoją drogą też jest zarozumiała. I to chyba tyle.

@Tomasz Kowalczyk

Nie polecam pracy w formie Fibox atmosfera fatalna pani Lider ma plecy na najwyższym szczeblu więc robi co chce pani Lider jest największym plotkarzem tej firmy jej wypowiedzi często mijają się z prawdą, uczciwi pracownicy nie są doceniani no płace nie powalają na kolana nie warto w takiej atmosferze pracować warunki pracy też pozostawiają wiele do życzenia nie polecam

Monia
@Bi

Czyli głównie atmosfera nie jest najlepsza? A powiedz co do tej płacy, rok temu pisano tu o najniższej krajowej + premii ok. 300 zł. Pensje wzrosły coś od tego czasu? I co dokładnie w warunkach pracy pozostawia wiele do życzenia?

@Monia

W tej chwili jest nawet poniżej obecnej najniższej krajowej a z premii zabierają za urlop na żądanie za błędy właściwe to za wszystko mogą ci zabrać, brakuje narzędzi dokumentacja błędna a jak zapytasz p, Lider to najpierw sama musi iść się dowiedzieć żeby tobie przekazać wiedzę nie polecam tam pracy zatrudnią cie a później zwolnią bo się nie spodobasz pani Lider jednemu z naszych kolegów zabroniła się nawet śmiać i zaznaczyła żeby nie żalił po firmie kolega chciał pomoc koleżance to również mu zabroniła kolega i koleżanka już nie pracują uczciwi ludzie odchodzą z tej firmy

Tomasz Kowalczyk
@Bi

"Bi" czy możesz przedstawić się z imienia i nazwiska tak jak ja to robię? Ma Pani prawo nie polecać nas, tak jak Fibox miał prawo nie przedłużać z Panią umowy. Życzymy Pani znalezienia idealnego pracodawcy, który doceni Pani umiejętności i zaangażowanie w pracę. Umowa na czas określony ma swoje plusy i minusy. Nasza firma bardzo chętnie dowie się jak poprawić warunki pracy i zawsze mogła Pani jako pracownik takie uwagi zgłaszać. Zachęcam do podania konkretnych uwag poprawy warunków pracy, nawet przez portal gowork (portal pozwalający na szerzenie nieprawdziwych treści, często wręcz naruszających dobra osobiste niektórych pracowników). Wiemy , że możemy być lepsi i dążymy do tego każdego dnia. Proszę nie obrażać naszych najlepszych pracowników. Pani Lider jest bardzo pracowita, uczciwa, pokonująca wyzwania dnia powszedniego! Dziękuję, że jest Pani z nami!!!

chętny do pracy
@Damian

Firma Fibox w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Monter – pracownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

si

tak, dalej system zmianowy (choć pewnie mogliby do czasu zwiększenia ilości zleceń wprowadzić 1 zmianę...[?]) Nadgodziny jak są to są płatne.

Fbjjj

Pracy brak Płatność tragiczna Premia zabierana za wszystko Praca zmianowa Daj sobie spokój z tą pracą tragedia ludzie którzy pracują po kilka lat odchodzą teraz każdego wysyłają na urlopy

si
@Fbjjj

To inna sprawa, ja tam już nie pracuję od jakiegoś czasu tylko słyszę jak jest. Smutna sprawa ale już długo mają zastój i dużo ludzi odeszło.

współczujący
@Fbjjj

pewnie nic nie potrafiłeś i jeszcze robiłeś błędy, dlatego zabierali Ci premię i w konsekwencji nie przedłużyli z Tobą umowy. Wiem, że ten portal służy do wyżalania się tym co coś nie idzie w życiu, a nie do obiektywnej oceny pracodawcy. Ja tam dostaję premię zawsze i na czas, ale cos potrafię i robię skomplikowany montaż :).

@Fbjjj

A ten brak pracy ma długo potrwać jeszcze, wiecie coś? Szefostwo coś wspominało na ten temat? Ile można na urlopie siedzieć... Na długo tak wysyłają? I jak ktoś nie ma już dni urlopowych to co, na bezpłatny musi iść i nie ma wyjścia? Co do zwolnień, ludzie sami odchodzą czy jednak firma powoli decyduje się na wręczanie wypowiedzeń w związku z tym przestojem?

Alek

Witam czy nadal trwa rekrutacja na stanowisko montera?

@Marek

Hej, no właśnie, ktoś coś wie o tym, bo ja też jestem ciekawy. A jak jest otwarta, to wiecie, czy rekrutacja daje możliwość na rozmowy online, czy trzeba jechać do nich do biura?? A i czy rekrutacja na montera obejmuje tez jakiś dzień próbny??

*****
@Bi

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Fibox?

Za co, jeśli można wiedzieć? Firma ma finansowego dołka, czy inne są powody?

Totalny finansowy dołek, jeżeli kierownik mówi "statek nie tonie" to znaczy że statek tonie. Brak zleceń, mówiąc potocznie nie ma roboty. Zmuszają traktowaniem i obcinaniem premii do odejścia, bo nie chcą zwalniać ludzi osobiście.

Bi

Nie mają zleceń to zwalniają. A jak dostaną nowe zlecenia to zrobią nabur a puzniej po zwalniają szkoda ludzi nie warto szkoda nerwów

Cześć, pytanie takie dla zorientowanych. Na każdym stanowisku jest najniższa krajowa? Project Manager nie ma więcej? Jestem tu w sprawie takiego ogłoszenia, ale właśnie rzuciło mi się w oczy, że nie ma tam podanych nawet widełek. Chyba, że to jest ustalane jakoś indywidualnie, proszę mi powiedzieć?

Zofia

Mąż jest zainteresowany aplikowaniem na stanowisko Monter – pracownik produkcji. Tylko firma nie podała żadnych widełek. Ktoś sie orientuje jakie są tam zarobki teraz? Poza tym podobno jakieś premie są więc ciekawe ile dodatkowo dorobić mozna.

Monter
@Zofia

Najniższa krajowa plus premia 300-400 zł

Aśka

Praca na stanowisku handlowca telefonicznego: podstawa troche powyzej najnizszej krajowej, a premia ... co kwartał. MÓJ BOŻE !!!

Emil
@Aśka

Poniżej krytyki,ja zmarnowałem czas i paliwo,osoba rekrutująca powiedziała że mam czekać na telefon bo musi mi załatwić badania,czekam już miesiąc,nie szanują ludzi

Irena
@Aśka

A chociaż w miarę osiągalna ta premia? No i skoro napisałaś, że trochę powyżej, to może napisz już konkretnie, jaka stawka? Im więcej konkretów tym lepiej.

..........

Witam zostałem zaproszony na rozmowę,warto próbować jak atmosfera w pracy itd

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
@..........

I co zdecydowałeś się na pracę w fiboxie? Ile w tym roku proponują na początek?

......
@,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Umowa najniższa krajowa plus premia czyli wyjdzie 3300 na start,za każdy dzień wolnego premia jest obcinana,mieli mnie umówić na badania czekałem na telefon i do tej pory cisza,dałem sobie spokój

Witam. Chciałbym zatrudnić się w firmie Fibox. Co dokładnie robi się na dziale montażu?

@Marcin

przyjdź to zobaczysz. ja pracuję od niedawna i mi wszystko pokazali przed przyjęciem. praca spoko...

Sylwia
@pracownik

Super, ale wcześniej pracownik pisał jakoś naokoło, że wypłata zależy od tego, co się potrafi. To ile zarabiasz, kiedy Cię uczą dopiero? Będzie choć ta 4 z przodu?

@Sylwia

Zapomnij hahahaha

Bronisław

To ile dostanie konkretnie taki pracownik, co już coś potrafi? No weź nie gadaj, że 4ki nie da się osiągnąć. Może z premiami wyjdzie tyle?

Chetny

Na jakie wynagrodzenie mozna liczyc na produkcji?

@Chetny

A co potrafisz?

franek

bo jest śmieszna

Beata
@franek

Co jest śmieszne, bo nie załapałam? :(

Pracownik Fibox

Fajnie się pracuje, atmosfera luźna. Płaca mogłaby być większa, ale nie można narzekać na samą pracę i ludzi . poza tym jest na kim zawiesić oko na jednej ze zmian, Natalia chyba :D W każdym bądź razie pozdrawiam :D

Zofia
@Pracownik Fibox

Haha no ładnie :D A w jakim systemie zmianowym działacie?

Jaki dress code obowiązuje w Fibox?

Bikini... Nie zauważyłem aby w biurze obowiązywał jakikolwiek dress code, natomiast na produkcji wszyscy dostają ubrania i obuwie robocze( co nie oznacza że wszyscy z niego korzystają, część osób woli brudzić sobie swoje prywatne ubrania).

Danuta
@Odpowiedz

Okej, no ale chyba w dresie do biura nie można przyjść? XD aczkolwiek ja bym się czuła wtedy rewelacyjne, ale chyba trzeba patrzeć realnie

Jarek

Witam czy na produkcji jest umowa o pracę na początku? Jaka stawka początkowa?

Monter

Witam krótko pracuje w firmie ale to co dzieje się ostatnio przez jednego pracownika(Bartka...) Niszczy całom atmosfere w pracy Wiadomo że każdy żartuje sobie na swój sposób ale od razu robić z siebie ofiarę ,lub to co usłyszałem wczoraj świadka koronnego???????? Tak się niszczy całom atmosfere w pracy Odechciewa się pracować przez jednego człowieka

Fred
@Monter

Witam.Sluchaj kolego jak pracujesz krótko w firmie to się nie wypowiadaj bo piszesz takie bzdury że się czytać nieda.Ciekawy jestem jakby to chodziło o ciebie postaw się na jego miejscu i wtedy będziemy gadać.Ja akurat Bartka znam dłużej od Ciebie jest jaki jest ale nie tobie go oceniać.A jak ci się odechciewa pracować to się poprostu zwolnij i na drugi raz zastanów się zanim coś napiszesz i popracuj nad pisownia(całom) chyba całą brawo ty.

Etnoo

Jak pracuje sie w dziale zakupow?

Zostaw merytoryczną opinię o Fibox - Warszawa

• Jak się pracuje w Fibox?

Zobacz opinie na temat firmy Fibox tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibox?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fibox
2.9/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Dzięcioła 19
    04-988 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042