"Herbapol - Lublin" S. A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

wujek

na pewno nie jest żle, bo nadgodziny są, ale podobno i dla rodziny znajdzie się czas spokojnie. A jako junior produkct maganer macie tez szkolenia za darmo tak naprawde.

Zwolnili ludzi pracujących od lat, którzy utozsamiali się z marką i produktem. Tworzyli jakość . Teraz wynajęta grupa ludzi którzy jednego dnia sprzedają w sklepie ,kolejnego składają herbatki a nastepnego szoruja zlewy mają gdzieś jakość produktu. Przychodzą na 8 godzin i nie obchodzi ich czy herbata cytrynowa pachnie cytryna czy truskawką.Herbapol to już nie marka kojarzą się z tradycją,super jakością,tu liczy się tylko zysk!!!!ludzi traktuje się przedmiotowo. Kierownicy udają ze o niczym nie wiedzą "ale jak Ci nie pasuje to zmień prace"" przecież to także proste:))))))

Dokładnie nadgodziny tu są normą. Dzień za dzień do odbioru nie ważne czy pracujesz w sobote czy w niedzielę. Dla pracodawcy najlepiej pracować jest non stop za darmo. Normą jest 4 brygadowka tak jakby herbatki czy syropy spożywcze ratowalły zycie i niezbedna jest ich produkcja 7 dni w tygodniu?!!Ludzi pracujacy na wydziale ziol maja po 26 dni urlopu z poprzedniego roku!!!!!Firma rodzinna------tu nie masz czasu dla wlasnej rodziny bo nie mozesz zaplanowac wolnego weekendu nie mowiac o nastrojach wsrod ludzi. Plakac sie chce...nie polecam aplikowania do tej firmy. Ostrzegam. Czysty wyzysk gdyby nie związki zawodowe pracownik nie miałby tu już żadnych praw i żadnego socjalu!!!Dziękujemy związkom inżynierów ze wytrwale walczą o nas!!!!

korek

Prawda jest taka że Firma jest ok, produkt jest ok, największym mankamentem tej organizacji są ludzie decyzyjni. Tak jak poprzednicy wspominali łącznie z "zawodowym" Prezesem. Czas pracy liczony od pierwszej wizyty do ostatniej! Paranoja ! Grupa Żywiec też tak próbowała ludzi naciągać i skończyło się sądem pracy z wygranymi pracowników. Nie dajcie się oszukiwać - czas pracy liczy się od wejścia do samochodu i jego uruchomienia a kończy się jak zjeżdżasz pod dom i wyłączasz silnik. Wystarczy zasięnąć opini i porady prawnej w PIP. Płace na poziomie 2 tyś netto, targety nieosiągalne. Omijajcie tą Firmę z daleka dopóki nie zmieni się podejście do pracownika i Firma zacznie szanować ludzi.

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

PH

Racja, racja ... jeśli nie masz noża na gardle to omijaj tę firmę z daleka. Paradoksalnie najmniej ważna jest tu sprzedaż. Najważniejsze są inne parametry, których ten ich totalny bałagan i fantastyczni analitycy nie są w stanie rzetelnie przedstawić. Rozliczenia po dwóch miesiącach to u Ciebie i tak szybko... Musisz wszystko po 100 razy udowadniać,bo przecież jesteś potencjalnym oszustem i naciągaczem. Pieniądze na cokolwiek?! Zadzwoń do kierownika to na 100% podejmie decyzję :)... (po trzech tygodniach jak już wszystkich sam spyta o zgodę...)

Były ph

A pisze po to żeby pokazać ludzia chcącym aplikować do tej firmy na ph jak wyglada sytuacja naprawdę i żeby się nie dali nabierać...

Kolega jakieś brednie wypisuje. Za auto płaci się jedynie stawkę 23 gr/km prywatny, żadnego ryczałtu, toyota yaris 3 z gps-em, ale jak ktoś rzetelnie pracuje, to nie rozumiem w czym miałby on przeszkadzać?!! Lada chwila będzie nowy sprzęt do raportowania, choć uważam,że stary wcale nie jest taki zły, gorszy sam program aniżeli urządzenie. A plany....no cóż, dla chcącego nic trudnego. Na Śląsku jest część ' starych ' pracowników a pozostali pracują od roku czasu i jakoś wszyscy potrafią zrobić plany. Przypadek? Nie sądzę, ciężka, systematyczna praca, choć przyznam, ze za gówniane pieniądze. Na akcje promo, gazetki, stojaki/standy, wystawki oczywiście, ze jest budżet. Opłaty za półki. A i na wymiany, przeceny jest towar, także nie opowiadaj bzdur, bo chyba w niewielu firmach są takie fundusze. Czytając Twoje posty, patrząc na gramatykę i ortografię, domyślam się, ze to firma pożegnała takiego orła......

SORRY KOLEGO, powyższe.....to nie miała byc do Ciebie odpowiedz a do ' były ph Pozdrawiam

@pracownik

To chyba kolego Ty nie wiesz o czym mówisz: Auto - chyba nie umiałeś doczytać polityki flotowej... Płacisz ryczałt + stawkę za prywatny km ( czytanie ze zrozumieniem się kłania na poziomie szkoły podst) Toyota Yaris bądź Dacia Logan - wielu Ph ma jeszcze te super auta z 2008 roku. Sprzęt - miał byc już jak ja odchodziłem także nie ciesz się zbytnio, ze nastąpi to na dniach... Plany - patrząc na Total Polska ile procent ph robiło bądź robi targety? Dlaczego jest taka rotacja ph ? Bo albo firma ich zwalnia albo sami się zwalniają bo nie bedą pracować za takie pieniądze. Akcje promo, stojaki, Polka- są pieniądze? A ile czasu nie były rozliczane porozumienia za Polkę lub standy drewniane na syropy? Z tego co pamietam z 4 miesiące Herbapol nie płacił klienta.... Dlaczego teraz nie dostaliście pieniędzy za premie????!!!! Wymiany - jaka była wartość tak zwanego bagażnika? 150 zł na 2 miesiące? Jaki masz indywidualny budżet na akcje promo na twoich psd?- żadnego !!!! Także pisz cała prawdę... Co do akcji promo i opłat to uwierz ze dużo firm ma dużo większe możliwości refundacji lub dotowania... Ale może nigdzie indziej nie pracowałeś albo Cię nie chcą nigdzie.... Co do Twojej żółci na koniec... Jakby mnie pożegnała to by mnie pózniej nie prosili żebym wrócił bo z 3 moich następców nie zbliża się do tego co ja robiłem... Ujawnił bym się wtedy mogl byś przeglądnąć moje wyniki... Ale szczerze mówiąc po co???!!!!!

@Były ph

Zawsze mozemy pogadac poza forum.

pracownik11
@pracownik

Kolego to ty chyba jakieś bzdury piszesz. Jeśli chodzi o samochód to jasne że płaci się ryczałt a i osobno płaci się za 0,17gr/KM.Jeśli chodzi o towar na przeceny lub wymiany ZAPOMNIJ. Dostajesz 150 zł netto i to wszystko.A na sklepach długi rzędu (4-10 tyś) Ludzie zwalniają sie średnio co 5 miesięcy. Cała góra z CEDC(BOLS). Tam zmarnowali firmę i teraz marnują tą. Nie polecam. Sam szukam czegoś innego ale na rynku jest lipa. Ale jak tylko coś znajdę to nawet nie zapłaczę.

@pracownik11

Kolego, długi rzędu 4-10 tyś? To chyba klienci Cię od lat nie widzieli!!! Albo z choinki się urwałeś. Co z ciebie za ' gospodarz ' na własnym podwórku..takie długi mieć??!!! Ja nie mam zadnych zaległosci, wszystko na bieżąco regulowane-dodam, ze region śląski :) A i chwilę temu dostałem propozycję z innej firmy i mam dylemat i moralniaka, przede wszystkim w stosunku do klientów. Biada twojemu kolejnemu pracodawcy.

Były ph

Wiem ze rynek pracy jest teraz trudny, ale przez co się taki stał? Panuje zasada doświadczony ph nie umie albo nie da rady tego zrobić za 3000 netto to weźmy gościa nowego bez doświadczenia za 3 brutto on nie będzie wiedział ze się nie da i może mu się uda... Pracuje w tym zawodzie już 9 lat i szczerze mówiąc chcąc odejść z herbapolu byłem na wielu rozmowach i miałem wiele ofert pracy ale znaleźć teraz firmę która pozwoli zarobić w okolicach 4 tys na rękę jest prawie nie możliwe... Prawie bo najszczęśliwszych się udało... Ale tacy właśnie ludzie którzy przyjmą ofertę bo dostaną samochód i tel popsuli ten rynek zgadzając się na marne wynagrodzenie bo samochód itp. Mowię tutaj o przyzwoitej podstawie i możliwości zdobycia premii - bo ta zależy już od naszego wkładu w prace... Także jeszcze raz proszę szanujcie się bo za niedługo bedą płacić 2 netto z premia !!!!

lol

To przybliż warunki jakie oferują i jakie stawiają wymagania odnośnie planów, zadań i celów. Na jakim sprzęcie się pracuje, czy samochód jest do dyspozycji poza pracą i czy jest gps. Czy wizyty kierowników są częste, za co odpowiada kierownik czy za przedstawicieli czy również za dystrybutorów. Jak jest z budżetem na akcje promo i wymiany?

@lol

Plany? W większości regionów trudne do zbliżenia się wogole. Jak pisałem w swoich wcześniejszych postach u mnie w makroregionie osiągały je 2 osoby ( ja i jeszcze jedna bardzo ambitna i pracowita osoba.... Żeby tam robić target trzeba być prze ch.jem albo pracować na Śląsku - bo tam jest ta sama ekipa od paru- parunastu lat a na reszcie regionów najdłuższy staż to 1 rok ). Nie wiem jak teraz wyglądają zadania dystrybucyjne ale za moich czasów każdy ze 170 twoich klientów musiał w okresie 2- miesięcznym zakupić ustalona przez biuro ilośc Sku- łatwe? - zostawiam każdemu do własnych przemysleń... Cele? Za moich czasów były to standardy półkowe- na wszystkich swoich klientach musiałeś mieć odpowiednie ułożenie polki- idzie to w parze z dystrybucja... Sprzęt? Stary ipaq na najstarszej wersji Ebi, samochód - toyota yaris albo Dacia logan z gps! Płacisz ryczałt miesięczny oraz ok 20 gr za kilometr prywatny. Wizyty z kierownikami może nie ale trener często przyjeżdża- kiedyś był idiota trenerem ale teraz podobno spoko gość... Kierownik głownie u mnie zajmował się ph - musisz codziennie jakieś chore tabelki uzupełniać. Do tego podhurty i sieci lokalne. Na akcje promo nie ma nic a na wymiany chyba 150 zł netto na 2 miesiące... Aha premia na 2 miesiące to 500 zł wychodziło

Były ph

Ale macie wymagania.... Umowę o praca, samochód i telefon....!!! Zacznijcie się ludzie cenić trochę bo przez takich jak Wy Ph w spożywcze zarabiają coraz mniej. Tacy jak Wy psują rynek!!! Niestety praca ph nie jest tak łatwa jak się wam wydaje... To nie wizyty na kawie i przy okazji sprzedaż!!!! To jest bardzo ciężka praca na rynku ogromnej konkurencji !!! Za taka prace wymagajcie odpowiedniego wynagrodzenie a nie samochód służbowy i tel!!!! To jest norma w tej branży !!!!

click

Masakra dziara zacznij się leczyć pajac !!!!!!!!

anka300

Też wysyłałam Cv i zastanawiam się czy po prostu je odrzucili, czy jeszcze nie zaczęli dalszego etapu rekrutacji.

ph.

na jaki region aplikowałes?

anka300

osoby, które aplikują na stanowisko do księgowości: dzwonili już do was;)?

nikaa

Daria a ja kojarzę tego przystojniaka ...

olka

Jezu pracowałam tam na pakowaniu herbat nie całe 3 tyg toż to jakiś cyrk biega się po całym zakładzie wszędzie ganiają ludzi z agencji my odwalamy brudną robotę a w ostatnim tygodniu przyłapałam parę wydającą dziwne odgłosy w toalecie na 1 piętrze toż to brak słów.

nikaa
@olka

Ola ja kojarzę tego przystojniaka ...

Byraioo

Omijajcie herbapol lublin szerokim łukiem nie ważne na jakie stanowisko aplikujecie to (usunięte przez administratora)

Były ph

Bardzo dobre zarobki hahahahah zabawne ktoś z biura na sto pro

Pytanie jak się pracuje w biurze w Dziale Sprzedaży? Jakie zarobki? W kolejnym tygodniu wybieram się na rozmowę? Ważne jest to dla mnie, ponieważ będę musiał wynająć mieszkanie w Warszawie. Z tego, co tu czytam, to jestem trochę przestraszony. Rozmowę będę miał z "dziarą". Czy mogę wiedzieć jaka to osoba. Dziękuję za szczerą odpowiedź.

polszczyzna ojczyzna
@Zainteresowany

..specyficzna.

kkkkkk

moglby ktos cos powiedziec wiecej na temat stanowiska operatora maszyny paczkujacej ?

pracownik11

Kolego. Niestety ale ja dostałem ten teren w spadku wiec dlatego Są długi rzędu 4-10 tyś.

@pracownik11

Duża rozpiętość 4 - 10 tyś.

Pytanie jak się pracuje w biurze w Dziale Sprzedaży?

hahahaha

totalna ściema robienie tabelek bu ratować wskazniki zero skupienia się na odsprzedaży totalny kibel jestem jeszcze pracownikiem ale pytanie jak długo????? pracowałem w paru firmach ale takiego ,,burdelu" jeszcze nie widziałem do puki pracuje ,,dziara" to będzie tylko gorzej brak światełka w tunelu

polszczyzna ojczyzna
@hahahaha

...na miejscu Dziary, za samą ' polszczyznę ' bym Cię zwolniła.

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.