"Herbapol - Lublin" S. A.

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Kochana w księgowości mroweczki zasuwają po godzinach aby świst.nikt się nie wychyla z opiniami bo jest ich tam tylko kilka osób .wszyscy są zaszczuci i boja sie utraty pracy. Tak więc zastanów się czy chcesz dołączyć do ich kieratu:)))

bez

mam pytanie na temat pracy w księgowości ? jakie warunki płacowe i atmosfera?

brutus

A ja nie dostałem podwyżki - ale może dlatego że jeszcze mnie u Was nie ma hahahha, ale nie bójcie się i tak dołacze!!!!!!!!!!!!!! Wtedy biada tym co mi nie przypadną do gustu!!!!!!!!!!!

Cezar
@brutus

Strach się bać !

bj

To może tak do sądu pracy. "Wynagrodzenie za pracę wypłacane jest pracownikowi raz w miesiącu wypłaca się z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego." Nie musi być wypłacane raz w miesiącu - jednak termin do którego danego miesiąca jest rzeczą świętą. Walczcie o swoje i zacznijcie się szanować !

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

kasztan

Orzechu piszesz jakieś głupoty!!!Da się wyżyć? za 2000 tyś netto .Pracujesz w tej firmie tylko na podstawie.Jak wyrobisz plan to nie dostajesz na czas premii bo system nie zadziałał. System premiowy jest dwumiesięczny więc premia powinna być wypłacona w trzecim miesiącu .Niestety w marcu również nie otrzymaliśmy wyrobionej premii.Czy to jest zgodne w prawem,chyba nie !!!

PH.
@kasztan

Kasztan, co tu dyskutowac z ' orzechem ' który pisze, ze nie ma się co ' nimi przejmowac ' tj. warunkami. Szkoda czasu na rozmowę z idiotami. Nasz nowy dyrektor obiecał, ze niby do dziś tj. 8 .04 będzie zaległa premia na koncie jak i rzekoma podwyżka, której ' panie z biura ' zapomniały naliczyc, tym, którzy dostali takową...dodam, ze od lutego. Same cud się zadziewają w tej firmie. Pilnijcie swoich wypłat, bo tu wszystko jest możliwe.

kasztan
@PH.

A widzisz ja nic nie wiem na temat podwyżek.Najwidoczniej jest dla wybranych ,czytaj dla tych którzy są przyjecielami A.R

ph.
@kasztan

ja nie jestem przyjacielem ar !

abcdefg

Napisze ktoś w końcu jakieś konkretny odnośnie warunków, tj. jaka podstawa, jaki samochód? Po opiniach widzę, że chyba lepiej odpuścić sobie aplikowanie do tej firmy?

PH.

Beniek, o jakiej możliwości rozwoju piszesz? W tej firmie możesz zapomnieć o tym, za 20 lat dalej będziesz po prostu i tylko ph, także jeśli chcesz stać w m-cu, zapraszam w szeregi :)

Hania

Dla 'góry ' tej firmy nikt nie jest wystarczająco dobry. A życie jest za krótkie aby marnować je na pracę z idiotami.

Hania

Tak tak rekrutują tak srednio co 3 miesiace:)))) nie zdążysz się wdrożyć i juz Cię nie ma.:)))

LU
@Hania

Hania, czyżbyś się nie sprawdziła?

Wszystkich nie da się zastąpić ludźmi z firm agencyjnych!!! kiedy to dotrze do ludzi decyzyjnych????!!!!!

Firma się rozwija. Zatrudniono dużą grupę przedstawicieli i faktycznie odczuwa się ruch na rynku . Pracy jest bardzo duzo. Ale zapomniano o najwazniejszym-o ludziach tworzących i pracujących w tej firmie. Bez ich niedocenionej pracy przedstawiciel nie będzie miał czym handlować!!!!!!!

Ja pracuję w tej firmie jako PH i jetem bardzo zadowolona...wymagania są w każdej firmie.... tylko produkty Herbapolu bardzo dobrze się sprzedają i dlatego praca sprawia przyjemność

aaaaa

nie wygląda to wszystko dobrze, kolejny zakład który niedługo zniknie z mapy Lublina?

Darek

Gdybyś robił tylko swoją robotę w rozsądnym czasie to ja nic nie mam do herbat.do aromatów da się sie przyzwyczaić. Ale praca 7 dni w tygodniu to porażka. Za małe pieniądze żeby tak tyrac. Nie opłaca się.

To prawda .popracujesz tydzień tak jak ja i tyle Cię tu będą widzieli.. ciężka harówa,maszyny non stop się psują a tempo ogromne. zatrudniona firma mechanikow to banda obibokow ktora na niczym sie nie zna i ci nie pomoze.Szkoda wypluwac sobie flaki....

Janie zapraszamy w nasze szeregi:))porozmawiamy za miesiąc jak popracujesz tu troszke:)))) pozdrawiam

Jan

@Pracownik skoro nowi pracownicy zostają w pracy 8h tzn, że chyba wyrabianie nadgodzin nie jest obowiązkowe? Dobrze, że jest dużo pracy, bo to znak że firma się rozwija i można wnioskować, że ta praca po prostu jest pewna. Zastanawiam się nad aplikowaniem do Lublina na operatora maszyny paczkującej. Oferują umowę o pracę, co w dzisiejszych czasach się ceni. I dodatkowy pakiet socjalny.

Niestety nic więcej nie pozostaje jak tylko uzalanie się nad sobą bo w herbapolu sumienna praca nie poplaca. Tu nikt nie docenia ludzi. A jak pokażesz ze możesz więcej to wyssą z Ciebie wszystkie soki i na koniec wyrzuca z pracy bo jesteś za mało wydajny... Czy na tym ma polegać życie? W pracy spędzamy większość swojego życia i tak ma ono wyglądać ?- ciągły stres,gonitwa za czyimś niespełnionymi ambicjami nierealnymi do zrealizowania ???

Krycha

Atmosfera panująca na produkcji jest po prostu żałosna. A aktualnie wprowadzane zmiany nie idą w dobrym kierunku. Jest coraz gorzej ...

Słowa "podobno"używają ludzie nie związani z firmą lub zajmujące stanowisko nie związane z ludźmi pracującymi na produkcji. Słowo spokojnie nie jest na miejscu bo w zakładzie produkcyjnym w lublinie nastroje ludzi dalekie są są od spokoju stabilizacji a pełne są frustracji i niechęci Nie rozumiem dlaczego nie dociera do prezesa greka i właściciela firmy ze to ludzie tworzą firmę. Dzięki nim konsument spożywa smaczny wyrób spożywczy lub leczy się syropem farmaceutycznym! Nie bedzie dobrego produktu jezeli pracownik jest przemeczony ,bez motywacji i bezpiecznego jutra. Nietedy droga ...

wujek

na pewno nie jest żle, bo nadgodziny są, ale podobno i dla rodziny znajdzie się czas spokojnie. A jako junior produkct maganer macie tez szkolenia za darmo tak naprawde.

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.