Opinie o Pro-Drewex w Żabnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pro-Drewex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pro-Drewex o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Drewex w Żabnica

oko

Dokładnie jak powyżej. Czysty wyzysk człowieka. Stanowczo odradzam pracy w tym obozie. Nie jest tak kolorowo jak wam mówią. Brak wykwalifikowanej kadry zarządzającej. Ostatnio uciekł z firmy człowiek wykształcony z doświadczeniem i wiedzą. Pan J.Z. mu nie dorastał do pięt szef po podstawówce miał rządzić Panem K. który pracował w dużych zakładach drzewnych. Nie dał sobie w kasę dmuchać bo ma wiedzę i takiej młodej krwi potrzeba zakładowi. Dziś sie boisz, a za rok jeśli wytrzymasz, o ile wytrzymasz, będziesz już tylko przeklinać to miejsce. Bez względu na to gdzie trafisz, na którą halę, i który idiota będzie kazał ci zwracać sie do siebie dyrektorze!!! Boże widzisz i nie grzmisz co wyprawia Pan Ł. pytam się po prostu gdzie jest Żywiec ślepi czy zauroczeni ?

xxx

Witam od dłuższego czasu z wielkim zainteresowaniem śledzę wpisy pojawiające się na tym forum i własnym oczom nie wierze że zarząd firmy mimo tylu porażek niczego się nie nauczyła , wiem - ktoś powie że teraz jest nowy zarząd ale niestety część ludzi która była w poprzednim zarządzie została i teraz popełnia te same błędy. Przepracowałem w tam zakładzie już kilkanaście lat , znam wydziały,wyroby przeżyłam w tej firmie różne wzloty i upadki -rozbudowę zakładu ,dwa pożary, rożne dziwne inwestycje , załamania kursu EURO itd. Panie J.Żyrek może czas odejść na emeryturę albo przynajmniej odpuścić sobie produkcję schować do kieszeni dumę, i to Pana wielkie EGO które przerasta Pana w każdą stronę może pora próbować odzyskać chociaż część ludzi których pozbyliście się z firmy przez swoja głupotę bo jak na razie to wracają tylko Ci którzy nie mogli sobie poradzić w normalnych zakładach pracy trzeba również zaufać tym którzy jeszcze zostali. Pracownicy wraz z ekipą zarządzającą będą wiedzieć najlepiej jak zrobić żeby PRO-Drewex powrócił do dawnej świetności. Niestety Pan nie sprawdził się jako szef produkcji może zna się Pan na drewnie ale o zarządzaniu nie mam pan zielonego pojęcia pracownicy to nie (usunięte przez administratora) e zresztą nowi współudziałowcy niebawem się o tym przekonają Macie przecież bardzo dobry park maszynowy -niezłą technologię która niestety wymaga niewielkich korekt - macie bogatą listę odbiorców (po Maciejowi Goliszewskiemu) Trzeba tylko wyprodukować dobry produkt (niestety Pan tego nie potrafi bo spieprzy Pan wszystko co tylko można (usunięte przez administratora) Tym niech się zajmie wykwalifikowana kadra kierownicza którą trzeba pozyskać. Następnie dostarczyć produkt odbiorcy w ustalonym terminie i co jakiś czas sprawdzać konto, po czym uczciwie zapłacić pracownikom . Jak można pozbawić ludzi urlopów na który zapracowali ,płacąc im nędzne grosze, jak można obcinać pensje bez konkretnego uzasadnienia, jak można zmuszać ludzi do pracy w tym śmiesznym systemie co osiem godzin (wymyślonym przez Pana Kazimierza G.) Zakład produkcyjny to nie prywatny folwark na którym można uprwiaiać partyzantkę maszyny same nie będą pracować ludzi trzeba szanować i zaufać im a oni odwdzięczą się tym samym. Skończcie wreszcie z rodzinną komitywą Pan Bronisław.Ł. i Tadeusz.Ł. to jakaś straszna pomyłka oni nic nie wnoszą do zakładu psują tylko wizerunek firmy i pletom co im ślina na język przyniesie.

Zytniowka

Witam jestem pracownikiem pro drewexu. Zapraszam do pracy zarobki genialne idzie zarobic na rodzine i alkohol Pan. Z jest czlowiekiem moze bardzo nerwowym ale za to ma wielkie serce. Jesli chodzi o Harrego sadze ze zna sie na fachu i ma pojecie co to drzewo. Jesli chodzi o Pana Pawla to jest rodzony stolarz. A jesli chodzi o Pana Tadeusza to jest rodzony matol a co do jego ojca Bronka to stary zlodziej kanalia i zboczeniec. a co do Jacka to ma dziure w muzgu. Zapraszamy do pracy prawdziwych stolarzy.

spiryt
@Zytniowka

zytniowka donosisz to masz wysoke zarobki a pracownikom ledwo do 10 karzdego miesiaca. glupot niepisz z harego taki fachowiec jak z du.. tromba strzela z ucha do zywca i dostaje rozkazy nie ma wiedzy o przerobie drzewna NIE TEN POCIAG, maly (poprostu)zna sie ale NIE TA KLASA,Pawel cos wie od lysego ale NIE TEN PRZEDZIAL, stolarzy,pomocnikow brak TAKA JEST PRAWDA I TYLKO PRAWDA. JAK CHCECIE SIE PRZEKONAC ZAPRASZAMY DO PRACY I WYJDZIE SZYDLO Z WORKA.podsumowujac nie zarobisz nerwy stracisz w tej firmie pisze to jako ostrzeze nie dla osob ktore maja wrarzenie ze to praca albo firma marzen!!!

roman

ja mam pytanie o faktyczne zarobki, ponieważ nie wiem jak to wygląda realnie, chodzi mi o tą kwotę netto konkretnie, ile do ręki już się dostaje na pewno.. czy ktoś podzieli się informacją jak wygląda rozmowa o pracę na stanowisko biurowe? może w końcu ktoś podzieli się wrażeniami z rozmowy?

kat
@roman

Nastepny nierób do biura na którego trzeba bedzie charowac

@kat

Dla czego od razu NIERÓB ? Naszej firmie bardzo potrzebny jest dobry człowiek od Marketingu pilnie potrzebujemy technologa no i oczywiście kierownika produkcji ale najbardziej potrzebujemy zwykłych pracowników Tylko jak przekonać górę że rodzina i przypadkowi ludzie wszystkiego nie załatwią Na razie życzmy Panu J. miłego wypoczynku i niech szybko nie wraca

@kat

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
aa

co mam ci powiedziec pjaku bez denatury dzien ponuryn mam depresje renesansowo bialo czarno du... i korzeni kupa. jak zyc, jak zyc panie hary piejo kury piejim jutro bedzie dzien ponury jak franciszek nei poleje, mały nie popieje a konti tylko kur.... kur... kur.. szuka Powrut krola sie zblirza wracaj przesie franciuszku kochany bo ni hu.. robota nie idzie no i poprostu brak kontiego on to krecil waly na zakładzie. zlodziej to byl al ejaki z niego ekolog ze swinie nawed zaczoły beczec kur...kur..kur..

klin

Firma jest porazka tylko osoby niby kierujące (usunięte przez administratora) siedza grzeja (usunięte przez administratora) nic nierobią poprostu straszy ze zabiorze premie krzyki i straszenie to chyba mobing nie daja dokonczyc jednej rozpocczetej pracy a posylaja do drugiej a nastepnego dnia masz opierd.... bo niedokonczyłes pierwszego arobisz i masz na wyplate 2000 zl przy 240 godz im wiecje pracujesz miej kasy kostaniesz zrobiłem ogromny blad ze tutaj przyszlem bardzo ale to bardzo zaluje szukam innej pracy niemam zamiaru dostac zawalu gdzie sa kadry LUDZIE ZDALA OD TEJ FIRMY dla waszego ZDROWIA

luzak

Neutralny pracuje w firmie od kilku lat ze wzgledu na sytuacje rodzinna i mam wrażenie (pewność),że kadra w prodrewex, od kierowników w górę nie ma żadnej własnej inicjatywy (boją się, albo jej nie mają), czekają tylko na wytyczne od poprostu. Na pierwszy rzut oko widac ze koles był nie z pierwszej łapanki . Po hu.. ruszacie gościa który odszeł z własnej woli zal ci pup.. sciska ze dalej pracujesz w prodewex na długi poprostu. Nauczyłeś sie jednej maszyn i górujesz zapewne nie zamieniłes z nim słowa i ploty siejesz tacy ludzie mnie wku.... nic nie wiedza nic nie widzi o niczym nie ma pojecia ale jezorem wali. Tak nie było nawet w firmach państwowych ,,za komuny".To jest najbardziej złe, w firmach ich właścicieli, powinni zatrudniać na tych stanowiskach ludzi kompetentnych, a nie lizusów i donosicieli. Teraz nikomu nie mozna tak do konca ufac. Płaca tyle zeby ci na sesie u psychiatry starczyło bo baniak ci tak poryja ze sam sie nie bedziesz potrafił sie ogarnac,a pozatym co to za dyrektor jak nie przepracował w firmie kilku lat i na swierzaka startuje na szefa zakładu hahah

neutralny

Zgadzam sie w częsci ze stolarzem. Maly z Józkiem i psełdo prezesem Frankiem zajechali i rozkradli firmę traktując ją jak swój folwark i dojną krowę. Hary też powinien pójść z torbami. PAWEŁ to dobry fachowiiec więc jak odejdzie to będzie go szkoda. Co do kierownika K. ton dobrze że odszedł bo nic nie zrobił za te 3 miesiące tylko plotkami się zajmował i siał zamieszanie. Ale wierzę ze najgorsze już za zakładem i będzie coraz lepiej.Ja też dostałem aneks do umowy i wiem za ile pracuje.

aklocholik
@neutralny

dokładnie bracia Ż.okradli zakład i wiemy gdzi eposzła kasa. Hary dopiero sie uczy idzie mu to opornie. Paweł fachowiec w ilu zakładach pracował u tatusia i wujka po znajomosci. Niech spróbuje sił w innym zakładzie to wtedy okarze sie co z niego za fachowiec ze skulonym ogonem wruci do pro-drewex. Ile pracujesz w zakładzie dopiero teraz wiesz za jako stawe ? nie gadaj głupot przez trzy miesiace koles miał postawic zakład na nogi który okradali 25 lat własciciele. Dobrze wiesz ze fachowców w zakładzie policzys zna jednym reku będzie lepiej jak wywala pazura na zbity ryj z zakładu.

mistrz

to prawda że w firmie można zarobić ale trzeba ciężko harować nie wiem czy to warte takich poświeceń jak zdrowie i rodzina,co do dyrektorów niestety na szacunek trzeba sobie zapracować ale na pewno nie chamskim zachowaniem poprostu i lekceważeniem pracownika przez harego. Ostatnio jeden kumaty kierownik przewinał się w firmie szacun dla gostka. Krzychu miał wielki szacunek dla ludzi z kazdym pogadał doradził no i znał sie na robocie, potrafił stworzyc dobry klimat w pracy. Na kierowników wybierani sa donosiciele wyszkoleni przez poprostu. Pazura muszą usunać z tej firmy w tym tkwi problem. To przez niego zwalnia się Paweł koleś, który ogarniał temat i duzo poświecał sie dla zakładu lubił to prace podchodził fachowo do tematu i ludzi nadawal na tych samych falach z Krzychem, kurde poptrzeba nam wiecej takich osob. Szkoda ze odchodzi bo w nich była nadzieja na uzdrowienie zakładu. I love pro-drewex najwspanialszy zaklad w okolicy!

lisek

jesli nie macie innego wyboru to idzcie do prodrewex. chyba ze nie macie ambicji albo chcecie jakos dopracowac do tej emerytury. Stolarz chyba jestes od pickusiów co ty pier.... przejsciuwki wymyslone przez nich czyli trzecia zmiana nie udokumentwana. mozliwosc zarobku male mimo ze robisz po 16 h i w weekendy. czyli mozna powiedziec ze dwa etaty. mozliwosci rozwoju - bardzo male. mozliwosci awansu - praktycznie brak. kadra -rodzinna po znajomosci dużo kase trzepie nieroby, harry -tepy w drzewie, poprostu - kawal hama i skur..., uzdrowiciel emeryt na dorobku, kierownicy strach pisac po znajomosci ale i tak nikt sie za toba nie wstawi a jak sie oplaci to cie gnoja juz tak jest. bardzo latwo o awantury ze wspolpracownikami.jesli chodzi o rozmowe to i tak przed rozmowa o prace juz czlowiek jest przypisany do stanowiska jaki mu chca zaproponowac i poprostu pracuj i tak mały tutaj rzadzi ktury ma zryty leb. Strach isc jutro do roboty bm przez 3 dni to kur...... dostal pazur w chacie i bedze zapier.... od 6 rano i ganial po tartaku do wszystkego sie przypier....

stolarz

Pracuje w prodrewex 12 lat,czasy były lepsze i gorsze az rok temu siegnęły dna,ale jakos przetrwali i zaczyna być normalnie od 5 miesiecy wypłaty mamy w terminie, a co najważniejsze mamy odprowadzane wszystkie składkii, Do fachowca, robolai innych jak was tak praca wyniszcza i pracujesz zaminimalna to się zwolnij a nie sraj do swojego gniazda. Idz sobie do kabelków albo Gawla i tam rób kariere.A jeszcze jedno nie pracujemy po 16 godzini i za minimalna 1850 brutto praca jest dwu zmianowa platna za godzine,teraz dostałem aneks stawka brutto 18zł.

Fachowiec
@stolarz

Stolarz a co urlop ci prawidlowo zaplacili?pewnie dobrze musiales kablowac te 12 lat i (usunięte przez administratora) dawac ze 18 zl dostales nie opowiadaj głupot

on

(usunięte przez administratora) traktują pracownika i wykorzystają cię do zera musisz harować jak mrówka a za ta prace to zarobki do kitu a więc zanim się zdecydujesz na pracę to się grubo zastanów............

robol

Tak to jest szczera racja prodrewex tylko wyniszcza ludzi po 16 godzin tyrania przy stole nie masz ochoty ani siły na cokolwiem w domu niemasz siły zeby sie zajać własnym dzieckiem tam jest tylko wyzysk i orka w tej firmie nikt nie chce juz pracowac ludzie uciekaja z tamtad bo praca tam grozi kalectwem za te smieszna minimalna krajowo nja kture trzeba cieszko orac a panowie hary i poprostu oraz cala administracja chodza z rekoma w kieszeni i smieja sie z roboli co na nich oraja a tych dyrektorow jest coraz wiecej

zenek

mało tego ten czarodziej to jest (usunięte przez administratora) coś bierze bo jak sobie nie strzeli dawki to dilerka go dopada, trzęsie się jak galareta może i kulturę to ma za nasze pieniadze, garniturek, buciki za błysk, komoreczka, samochodzik firmowy, wyjazdy na targi z których nie ma rzadnych zleceń a teraz to dojeba... do pieca zatrudnił słowaczke na handlowca nie znajaca się na temacie drewna zajmowała się sprzedaża rekawiczek brak slow po prostu. Powinien ratować zakład to wyjazdy na targi mu sie marza z pania D. kierownicy odchodza zamiast z nimi porozmawiac to woli patrzec jej w oczy a produkcji i zlecen nie ma i nie bedzie bo odchodza fachowcy jak bylo tak jest nadal syf, kila i mogila. Pozdrowienia dla wytrwalych z regalu i plyty :)

kunegunda

Praca w pro-drewex wyniszcza. Wyniszcza zwiazki, malzenstwa i rodziny. Jesli chcesz aby twoje dzieci znaly cie ze zdjecia to ta praca jest dla Ciebie, jesli chcesz by twoj maz, zona czy partner/ka widzieli sie z Toba tylko w czesc weekendu to ta praca jest dla ciebie. Zaczniesz myslec ze co tam, bede pracowal/a w weekendy to na wiecej sobie pozwole bo zarobie. To kupuj sobie co chcesz ale w koncu bedziesz robic to samotnie bo bliscy sie od ciebie odwroca bo nie beda wiedziec kim jestes, nie beda cie znac.. No bo jak mozna znac kogos kogos kto jest maszyna? Maszyna do zarabiania pieniedzy...dla harego,poprostu oraz wspolnikow z zywca. Maly wszystko masz napisane w powyzszych komentarzach sama prawda nic doc nic ujac....

mały

Hej mam pytanko zastanawiam się nad pracą w Pro-drewex w Żabnicy na stanowiskokierownik produkcji bo obecnie rekrutują , czy moglibycie napisac jak wyglada przykładowy grafik (jest to dla mnie dość istotne)?, także doszły mnie słuchy że niedziele są wolne...... i jak tam wygladają zarobki ewentualny okres próbny i później stała umowa itp jak tam z przerwą i czy wogóle takie są ?chodzi mi o stan rzeczywisty a nie to co "powinno być"

goniec

Popieram cie zdala od tej firmy w tej firmie jest wiecej zadzacych niz pracujacych poczawszy od pana harego, po porostu oraz Pani dyrektor biura a to sa gbury jakich malo i pełno przydupasy , potrafia zeszmacic pracownika,a najlepsze jest to ze za jakis smieszny blad potrafia uciac calemu zespolowi ponad 100 zl z wyplaty,ludzie tyraj w tej firmie jak woly a ta reszta zadzoacych lazi i utrudnia ludzia prace.ludzie dajcie sobie spokuj z ta firma za 1850 brutto znadziecie gdzie indziej prace ale chociasz nie skonczycie na rencie inwalidzkiej bo w tej pracy was to czeka przykład gurnika ktury stracił palce dwa tygodnie temu i poprostu wine zwalili na niego rzadnego odszkodowania a człowiek kaleka do konca zycia.

operator

Hary to dawno już lata obsrany myślał ze przerobił młodego kierownika K. ze będzie zastępował Pawła po jego odejściu a tu hu... przeliczył się i został z ręką w nocniku. Mój znajomy kiedyś pracował w zakładzie którym opiekował się Pan K. miał ksywkę smerf,kransal lub widmo. Pełną gębo luzak bo chodził na zebrania zarządu w czapkach i spodniach z opuszczonym krokiem bez notatek i przygotowania. W jednym z zakładów po jego wizycie niezapowiedzianej zwolnił ok. 70 osób w tym kierownika zakładu brata prezesa, który kadencje zakończył jako palacz. Początkowo kolega nie dowierzał ze on pracuje u nas i czemu pojawił się w prodrewex ale rozwiałem jego obawy ponieważ odszedł z naszego bagna.A my musimy tkwić w tym smrodzie po Panach Ż.

Fachowiec

A mi się wydaje ze znowu będzie plajta poniewaz wszystko na to wskazuje a rocznica postoju sie zbliza.Pozatym zaden nie zmadrzal zesraja sie w tym biurze pokoleji nawet hary

picek

nie ma tego coby na dobre niewyszło powrucił budyń specjalista od drzwi i brudnej roboty zamontuje zawiasy i razem bedziem walić do jednego kilba i tak tkfimy w wielkim szambie.Dobrze na tym wyszedł zapłacili mu kase za urlop a nam po 20 złotych za dien urlopu ohłapy rzucajom . Podobno startuje na stanowisko kierownika bo hary go sciagnał spowrotem do roboty. Paweł daje soba pomiatac nie ma swojego zdania była w nim nadzieje i nowym kierownikiu aleten się nie (usunięte przez administratora) i im pociskał małego i (usunięte przez administratora) do innej roboty teraz to dopieor bedzie cyrk jak pałeczke po Pawle przejmnie Jacek i konpan jego od cherbatyki zwieszchnik małego taduesz jazda bez trzymanki się zapowiada bedom srac pod siebie jak kaczki dziwaczki

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Drewex - Żabnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro-Drewex?

Kandydaci do pracy w Pro-Drewex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro-Drewex
2.1/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Ks. Karola śmiecha 61
    34-350 Żabnica