Opinie o Pro-Drewex w Żabnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pro-Drewex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pro-Drewex o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Drewex w Żabnica

robokop

pracuje tam piec lat to jedna wielka porazka jeden wielki syf nielad nikt nic nie wie wszystko na ostatnia chwile ogolnie oboz i syf na 150 osób maja jeden kibel a stołowka przy stanowiskach pracy zenada przy pracy trzymała mnie myśl ze coś się zmienie na lepsze gdy zatrudnili nowego kierownika młodego, ambitego, wesołego jednak opuścił nas przed świetami to tego jak odejdzie Paweł to zakład kleknie i na zielona trawkę pójdzie uzdrowicel to bedzie amen w pacieżu pazur będzie latał jak (usunięte przez administratora) i wyzywał ludzi po prostu ze malo cały czas mało i ze się opierdala..

syndyk z pro-drewex

Pozwolę dorzucić jedno cegiełkę wiecej do wypowiedzi Pijaka z pro-drewex. Czarodziej Harry (obecny dyrektor zakładu) zebrał sobie drużynę przeciwko małemu po prostu (poprzedni właściciel Pan J.Ż.): Pana K. uzdrowiciela, Pana P. ucznia uzdrowiciela, Pana J. nie widzę problemu, Pana L. szefa kierowców, Pana P. SS-mana, Pana K. normiste , Pana T. gumisiowe ucho oraz Panią D. test białej rękawiczki :) Czarodziej wcześniej pracował w kostce brukowej więc miał za zadania stworzenia solidnego mury. Przez pół roku nie złapał żadnego kontaktu na produkty firmy i dalej nie może sobie dać rady z ubraniem roboczym dla pracowników. Nie posiada żadnej wiedzy na temat przerobu, sprzedaży naszych produktów dlatego czaruje. Polega na wiedzy drużyny. Został szefem zakładu po małym po prostu i wypiął sie na drużynę. Zasunął okno eurofirano w której ostatnio pracował. Pan P. dał wypowiedzenie podpisane przez małego po prostu. Potter próbował uniknąć rozłamu druzy, więc na siłę chciał go zatrzymać ale z dyplomacją u niego krucho. Przełomem było odejście Pana K. z niewiadomych względów z dnia na dzień. Z tego co wiem i widziałem to mały po prostu siedział cicho jak mysz pod miotło za urzędowania ostatniego kierownika. Pan K. posiada dużo wiedze i to on temperował małego na pierwszej zmianie. Miał pomysł jak podnieść zakład ze zgliszczy a Harry sprzedawał jego pomysły oraz innych pracowników do Żywca w swoim imieniu. Epopeja toczy się dalej niebawem kadencję z własnej woli zakończą kolejni dwaj kierownicy kwestia czasu...po prostu cud miód i orzeszki :) Jeśli chcesz zobaczyć tonący okręt to zapraszamy na pokład ubaw masz zapewniony po same pachy :)

poszukujący

Strasznie dziwna sprawa, przecież do obowiązku pracodawcy należy zapewnienie odpowiednich warunków pracy. Ale wiadomo, nikt nie widzi, nikt nie słyszy, nikt nie wie o co chodzi. Szkoda, bo myślałem, że jak wrzucą parę ofert pracy to się nimi zainteresuję, a teraz to sam nie wiem. Przeprowadzają rekrutacje na stanowisko kierownik produkcji na portalu pracuj.pl Czy ktoś z pracowników firmy może mi napisać dlaczego odchodzi dwóch kierowników ? Czemu uciekają z pracy? Ciekawe jak chociaż wygląd sytuacja z zarobkami? Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Czy warto do nich aplikować, ponieważ słyszałem w środowisku branżowym, ze firma krzak nie szanują pracowników i coś mi wpadło do ucha o Panach na Ż. O co chodzi z tym czarodziejem Harrym?

Po prostu

Po prostu Pan J. już nic nie ma do gatki guruje teraz dyrektor zakładu czarodziej hary Pan Ł. ktury nie ma pojecia o branrzy drzewej. Poprostu takego dziadostwa i kur... nie ma nigdzie. Cuda to się tam robio bałaganu takiego to dawno nie było co chwile zmiany na gorsze dla pracowników. Jesli ktoś chce tylko być do dyspozyci firmy to zapraszam. Pracownik ktury chce coś powiedziec walczyć o swoje jest gnojony i byle tylko uciać wypłate i nie ważne ile godzin pracowałes za darmo w tej firmie byłeś na karzde zawołanie 12-nastki soboty przejsciuwki. Przychodzi się do pracy na pierwszo zmiane pocym dostajesz rozkaz zjawienia się na trzecio zmiane zero życia osobistego. Coraz więcej osób traci cierpliwośc bo podejsćie nie których ludzi o większym starzu wygląda to jak pan-niewolnik jak sie komus niepodoba, to chyba karzdy wie gdzie jest brama i jeszce kilka hu... na dowidzenia. Mało tego odchodzi dwuch kierowników produkcji. Ostatnio zatrudniony wytzymał dwa miesiace ktury był lepski spakował manele i uciekł. Źyjem i ogladamy ten cyrk co jeszce wymysli Hary. Nie bede wiecej pisac poniewarz wszystko zostało juz napisane we wczesniejszych komentazach, moge tylko to potwierdzic po prostu!Lato blisko wiec teba szukac normalnej pracy po prostu.

Jaaa00

Trzymajcie się z daleka od tego zakładu.. Ludzie pracują za marne pieniądze. A pan J.. nigdy nikogo nie pochwalil tylko zawsze mało poprostu mało jest zrobione.. A jeśli się odezwiesz to usłyszysz takie słowa: ,,nikt nie mówił że będzie lekko,, Natomiast jeśli chodzi o pensję to nigdy się nie zgadza zawsze jest mniej niż ma być.. Aa kobiety tak charują ze szkoda słów, o wolnym to nie ma mowy.. Także ostrzegam was!!!!! To banda złodzieji :/!!!!

czapa

makic pewnie przynajmniej jest praca i potem robią zapieprzają takie beduiny co mówią że przynajmniej jest praca a to że ci nie dopłaci 200 zł do wypłaty to też powierz że to nic??brawo typowe darmozjady a pozatym nie wiesz jak wyglądało ich 25 lat na rynku to sie nie odzywaj

czapa

Mikoo nie na 2 zmiany a po dwie zmiany czyli po 16 godzin pracujesz a zaplacone masz co najwyrzej 10 tak niestety jest

czapa

Kz przyjdz a sie przekonasz no mozna robic po 2 zmiany ale i tak tego niezaplaci

Czapa

Tusk to idź za 8 zł może na produkcję popracujesz co 8 godzin po 8 godzin i zarobisz na suchy chleb

Czapa

Chrapek rozmowa jak najbardziej będzie ok tylko potem "mały" da Ci popalić powodzenia życzę (jak zawsze ludzie łapią się brzytwy)

czapa

No widzę że moja opinia znikła logik daj sobie spokój no chyba że chcesz się jakiej nerwicy nabawić. Zawsze możesz spróbować ale uwierz mi dosyć szybko będziesz się zawijał w tym zakładzie nic się już nie zmieni a istnieje jeszcze tylko dzięki temu że 70% procent załogi to renciści i emeryci oraz kobiety zawsze dobre parę groszy. Szkoda że poprzednia opinia zniknęła

chętny

Cześć, czy zmieniło się coś w tej firmie przez ostatnie miesiące ? Nie wiem czy jest sens iść na rozmowę o pracę.

łysy

jako były pracownik "poprostu" niestety muszę sie zgodzić z poprzednimi krytycznymi wypowiedziami, coś takiego jak czas pracy nie istnieje jak trzeba to 24h bez wychodzenia z pracy. Stosunek szef-pracownik cyt"poprostu na twoje miejsce stu stoi za bramą" także dyskusji nie ma zresztą i tak jest bez sensu. Co do wypłat moja rada taka statać sie miec jak najmniej godzin bo im wiecej godzin tym więcej zniknie z wypłaty. Co do toalety i warunków typu szatnia stołówka bez komentarza. Mam nadzieje że pewne zmiany które były w tej firmie będą zmianami na lepsze, bo praca sama w sobie jak dla mnie była fajna lubiłem ją ale atmosfera jakieś niejasności przy wypłacie skłoniły mnie do odejścia. Po prostu. . .

roman

Haha umowa o prace wy to chyba zescie sie z choinki urwali kobiety to 2 lata na czarno pracuja a wy chcecie umowe o prace ludzie zastanowcie sie nad soba

roman

f

Moka stuknij sie w glowe kobieto czy ty tak nisko upadlas zeby sie tak dac upodlic i do pracy isc do prodrewex bedziesz zasowac za 7 zl kup sobie pampersy odrazu bo kibel jest 1 na 150 ludzi i wiecznie zatkany zal mi siebie wez sobie daj spokoj a o l4 i urlopie to zapomnij bo ci ogoli wyplate potem ludzie wy sie brzytwy lapiecie

kik

ja bylem pytac o prace to szef krecil na olx maja ze na umowe o prace a jak z nim rozmawialem to powiedzial mi ze na 3 miesiace umowa zlecenie nie rozumiem tego.

Olek

Witam potwierdzam wszystkie komentarze brak słów do tego zakladu

Xxx

Roman mowi prawde tak tam jest szkoda gadac

Roman

Do mokka i kask popracujcie to się przekonacie a ogóle to Wy pewnie z rodziny mlyneckow jesteście ze ich chwalicie ale na szczęście tylko Wy nie bez powodu do pracy zgłaszają się tylko kobiety a mężczyzn brak dlaczego nikt normalny nie chcę przyjść do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Drewex - Żabnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro-Drewex?

Kandydaci do pracy w Pro-Drewex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro-Drewex
2.1/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Ks. Karola śmiecha 61
    34-350 Żabnica