Opinie o Eko-Prodbud Sp. z o.o. w Jeleśnia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eko-Prodbud Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eko-Prodbud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Prodbud Sp. z o.o. w Jeleśnia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Eko-Prodbud Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nie Płacą Nowy wpis

Uwaga pomimo wykonanej uslugi i obietnic zaplaty po 45 dniach niestety niezaplacili. pan Piotr i jego kompan Pawelek sa bardzo wulgarni i agresywni kiedy sie upominasz o pieniazki. Komornik nie ma z czego sciagac poniewaz spolka ma jedynie laptopa i biurko na wlasnosc. Reszta leasingi i kredyty

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Eko-Prodbud Sp. z o.o.?

mombiara Nowy wpis

(usunięte przez administratora)Zostaje wykonana usługa fv wystawiona gość odlicza koszta w firmie a faktura nie uregulowana. Ja się pytam gdzie skarbówka.(usunięte przez administratora) Gdzie są instytucje które pozwalają założyć firmę na słupa aby okradał uczciwych ludzi.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Eko-Prodbud Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Dolek

Aktualnie spolka ma bardzo duze problemy finansowe. Radze uwazac!!! Nieoplacone faktury Klamstwa Pieniedzy nie widac niestety na horyzoncie

Małgorzata
@Dolek

O tych problemach to pisali już dość dawno temu i co, dalej przy nich tak po prostu sobie działają? to nie jest zaskakujące? bo jeśli tak to wiadomo co się obecnie u nich dzieje i nad czym obecnie pracują?

olek

Witam byłem na rozmowie o prace w firmie Eko-Prodbud atmosfera rozmowy była jak najbardziej profesjonalna i rzeczowa przedstawiono mi charakter firmy i specyfikacje działania struktur dla mnie jak najbardziej wszystko ok i bardzo profesjonalnie polecam

Re: Olek
@olek

Proszę uważać. Spółka ma problemy płatnicze i liczne wpisy w KRD. Nie opłacają zobowiązań na czas.

Daniel
@Re: Olek

Podobne doświadczenia.

Kamila
@Daniel

Zgłosiłeś gdzieś sprawę? Jak obecnie wygląda sytuacja?

Daniel

Firma nierzetelna, już prawie 2 lata nie płacą za fakturę za naprawę pojazdu. Właściciel nie odbiera telefonów, kłamie, kręci na wszystkie strony. Nikomu nie polecam współpracy z tą firmą.

Małgorzata

Ale firma od początku już nie była z ograniczoną odpowiedzialnością przypadkiem?

Uwaga: dłużnik!

Eko-Prodbud podpisało umowę na wykonanie usługi. Płatność była ustalona z góry. Minął miesiąc od terminu płatności i środki nadal nie zostały zaksięgowane. Prezes tej spółki tylko klnie i twierdzi, ze ma problemy płatnicze. Przestrzegamy przed współpraca z nimi i informujemy, ze opinia zostanie usunięta dopiero po dokonaniu wpłaty.

Uwaga na dłużnika

życzliwy
@Uwaga na dłużnika

Baranie z Deputo stwarzasz stronę po to by inni nie wiedzieli jak wasza zasrana firma (usunięte przez administratora) klientów i wyłudza pieniądze te wasze wpisy nie maja żadnego pokrycia a opinie na temat waszych pseudo wyczynów związanych ze ściągalnością można poczytać na forach i na FB

Nie płaci

Nie płaci

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Prodbud Sp. z o.o. - Jeleśnia

• Jak się pracuje w Eko-Prodbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Prodbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Eko-Prodbud Sp. z o.o.
  • Myśliwska 9