Opinie o Pro-Drewex w Żabnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pro-Drewex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pro-Drewex o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Drewex w Żabnica

Ryszard Nowy wpis

Ludzie zawsze odchodzili co nie znaczy, że z powodu firmy. Dobry pracodawca ale wymagający i może to nie odpowiada?

Bronek Nowy wpis
@Ryszard

W skrócie dyrektor i kierownictwo to zabetonowani Janusze. Z roku na rok coraz gorzej się pracuje, ludzie odchodzą, a nikt nie wyciąga żadnych wniosków i konsekwencji wobec ludzi zarządzających… większość kompetentnych ludzi już zwolnili lub sami odeszli jak widzieli co się dzieje i z kim trzeba pracować... (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś szuka porządnej, uczciwej firmy, której zależy na pracowniku i ukształtowaniu jego kompetencji, to niestety nie ta firma. Tu liczy się wyciskanie ostatnich soków z zatrudnionych i co za tym idzie cięcie kosztów na pracownikach. Wypłaty są słabe a premie przewijają się tylko w miejskich legendach. Polecam firmę tylko osobom, które chcą wyrobić dniówkę bez konieczności zapoznawania się z wiedzą - tutaj jest to możliwe :) Generalnie w firmie pozostają osoby bez większych horyzontów finansowych i ambicjonalnych. Jest to odpowiednie miejsce dla ludzi którzy zatrzymali się sto lat za murzynami i nie przeszkadza im polityka firmy pod nazwą CEBULA, która tutaj akurat kwitnie puszczając szczypiorek pod sam sufit :)

anonymous Nowy wpis

Romek, (usunięte przez administratora) wpisy są usuwane. Wystarczy się opłacić i już masz czystsze konto...

xxd

Nie radzę aplikować stawki marne do tego nie płacą dodatku za nadgodziny, soboty też bez dodatku tylko to co wyrobisz a pracować musisz i to jeszcze od 5 rano obowiązkowo. Jakieś marne pieniądze w kopertach do wypłaty. Nie polecam .

Cezary

Firma normalnie funkcjonuje?Chciałbym aplikować.

Stella

Czy firma normalnie funkcjonuje?

nemo

Wszyscy piśmienni zmienili już pracę, dlatego nie ma wpisów ;-)

Mira

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

King Brue Lee

Nie rozumie jednej rzeczy w tym kraju, jak może istnieć firma taka jak pro-drewex gdzie prawa pracownika nie istnieją? Dla czego nie ma na to prawa? Czemu przychodzą kotrolę z PIP i kontorlują bzdury papiery ignorując prawa człowieka i pracownika?, który haruję jak wół i nie dostaje wynagrodzenia za ciężką pracę? Ludzie pracują tam bez wolnych sobót za co nie mają płacone. To jakiś szok, że takie firmy nie są zamykane! Ludzie obudzicie się z tym trzeba iść do sądu. Dyrektor to jest marionetka, gość z innej planety. Kariera Nikodema Dyzmy, facet nie ma pojęcia o kierowaniu zakładem, bez żadnej wiedzy technicznej i dostaję taką pensję ? Jak 5 osób na produkcji razem ? za co ? za brak elementarnej wiedzy z zarządzania? nie wspominając już o wiedzy technicznej mniej niż 0. Decyzje tego Pana są masakryczne powinno się go odwołać w trybie natychmiastowym. Nie wspomnę o pani prezes, kobieta z innej bajki nie mająca pojęcia o pracy tartaku bez jakiegokolwiek przygotowania, moim skromnym zdaniem powinno się ich zapakować na taczki i wywieź za bramę. Tyle w temacie tej firmy.

inny
@King Brue Lee

King - pozwól pracować tym ludziom, którzy akceptują taki, a nie inny stan rzeczy... Nie psuj im tego co mają. Może im to pasuje. Tobie nie, więc już cię tam nie ma. Decydenci - wszędzie są podobni, ale to oni mają kasę i to finansują. Więc nie przeszkadzaj, jak nie możesz pomóc.

N
@King Brue Lee

Debilny jestes do sadu to ciebie powinni oddac

Alicja

@King Brue Lee, pracujesz jeszcze w Pro-Drewex? Czy sytuacja, którą przedstawiłeś na forum miała miejsce również wcześniej? Czy w soboty praca ma pełen wymiar godzinowy czy trwa może krócej? Wspomniałeś także o wynagrodzeniu. Od jakiego czasu jest ono niewypłacane? Proszę Cię o uściślenie kwestii o których wspomniałeś w swojej opinii.

Kierowca

Ostatnio zaczepiła mnie taka jedna mała blondyna. Poszliśmy do kabiny. Nieźle było. Macie jakieś namiary. Mogłem dać stówę.

Szakal
@Kierowca

To moja koza byla

xd

dziś 11 a pensji nie ma a i premii też nie dali w piatek, nawet słowa wyjaśnienia że pensja sie spózni

xxx
@xd

Spłyną pieniądze na konto to będzie wypłata jutro poniedziałek nowy tydzień lepszy tydzień bo zacznie się od wypłaty :)

Nemo- Dużo !!!!!! ale ty tylko krytykować widzę umiesz i,cały czas coś się dzieje . Kierownicy walcza aby zakład funkcjonował normalnie. Wypłaty są w terminie i jakaś premia zawsze jest, choć nie ukrywam że chcielibyśmy wiecej zarabiać . Ale mam nadzieję że na to też przyjdzie czas.

nemo

Lechu - skomentujesz te ostatnie wpisy? Przecież tak się polepszyło...

eks

Sorki 9 zł na rękę. Ale nie płacą za nadgodziny żadnego dodatku ani za soboty a są obowiązkowe.

eks

Na tartaku kobiety mają na rękę 8,5zł a ukraińcy 10zł. Żadnych podwyżek nie ma czysty wyzysk. Kobiety w ogóle są niedoceniane a są bardzo dobrymi pracownikami. Tyle w temacie. Nie polecam!

zryk

Pracuję w tym tartaku od kilku lat, praca jest ciężka, zwłaszcza w okresie zimowym, materiał zamrożony nieraz przysypany śniegiem. Ale do czego zmierzam... tutaj człowiek się nie liczy w drodze do zysku, zwłaszcza pod ostatnim dyrektorem. Szefunio ma jedną odpowiedz - jak nie pasuje droga wolna...ale gdzie pójdą ci ludzie.... podstawówkę ledwo ukończył, zawodówkę albo skończył albo nie... pięćdziesiąt parę lat na karku, jak go opieprza to tylko głowę opuści i milczy... reszta to młodzież taka co tu robi a rozgląda się za inną pracą, najlepiej za granicą..Zarobki są też żałosne w porównaniu do roboty, taki nowy co przyjdzie to bierze prawie to samo co kilkuletni operator...Chory zakład pracy ;) ;) nie polecam !!!! ;)

nemo

"Co zmieniło się w Pro-Drewex na lepsze, oprócz relacji szef-pracownik?" Wielu to interesuje....

Alicja

@lechu, swobodny kontakt z przełożonymi jest bardzo ważny, ponieważ daje poczucie stabilizacji. Napisałeś, że jest coraz lepiej. Co zmieniło się w Pro-Drewex na lepsze, oprócz relacji szef-pracownik? Pozostałych użytkowników chcę zapewnić, że cenne na tym forum są zarówno opinie pozytywne jak i negatywne. Jeżeli dochodzi do sytuacji, w których wpisy są usuwane to tylko takich, które naruszają zasady regulaminu. Możecie się z nim zapoznać wchodząc w podany link: https://www.gowork.pl/regulamin

xd

Witam. Będzie premia świąteczna? Bo w tamtym roku było obiecane że w tym roku dadzą więcej. Pozdrawiam.

trol
@xd

Trzeba mocno wierzyć, czasami cuda się spełniają.

wpisy są kasowane :-(

xxx
@nemo

Jak będziecie pisać pozytywne komentarze to nikt ich nie będzie usuwał :)

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Drewex - Żabnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro-Drewex?

Kandydaci do pracy w Pro-Drewex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro-Drewex
2.1/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Ks. Karola śmiecha 61
    34-350 Żabnica