Opinie o Pro-Drewex w Żabnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pro-Drewex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pro-Drewex o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Drewex w Żabnica

Bill

Witam serdecznie wszystkich. Znalazłem ofertę pracy jako kier. produkcji, aczkolwiek po przeczytaniu powyższych komentarzy trochę się odechciewa aplikować... Widzę natomiast, że od dłuższego czasu nie pojawiają się żadne wpisy? Czyżby atmosfera w pracy się poprawiła? Będę wdzięczny za pomocne odpowiedzi. Pozdrawiam

nemo
@Bill

xxx ci odpowiedział dlaczego od dłuższego czasu nie pojawiają się żadne wpisy, bezcenne !

lechu
@nemo

Od dłuższego czasu jest coraz lepiej. Kierownictwo mocno zaangarzowanie , sluchaja ludzi co tam pracują. Mozna normalnie porozmawiac i przekazac swoje uwagi, warunki pracy caly czas sie poprawiają. Piszesz glupotu nemo!

Alicja

Chcecie poznać firmę bliżej? Na stronie internetowej Pro-Drewex zamieszcza przydatne informacje: http://www.pro-drewex.com.pl/tresc/o-firmie

Generał NIL

Witam i wspolczuje biednym prawcownikom owego pseudo zakladu TARTAKU. Odradzam innym zeby tam pracowac, maksymalny zarobek 10z/h praca na umowe zlecenie minimum 6 misiecy, co najmniej od 4 rano do 18stej , wlasne ubrania robocze, zero poszanowania godnosci pracownika ze strony chciwego pana Jana , który lupi Was pracownicy aby wystawic kolejne kliniki pani Ż... prace mozna znalezc gdzie indziej w przyzwoitych warunkach...

mlody gorol

Stary gorol nie fanzol gupot som nadgodziny ale platne i nie 18 godz tygodniowo owszem przy owcach sie robi caly dziń

COJAROBIE

Tragedia, nie polecam nikomu tam pracować. Maksymalna stawka 10 zł/h , umowa zlecenie , praca w nie normalnym systemie od 4 rano, nadgodziny i soboty nie płatne,a najgorsi są "PICKUSIE" NIE NA ŻARCI

stary gorol
@COJAROBIE

Kto to som "PICKUSIE" NIE NA ŻARCI ??? Pirszy roz ktosik to napisoł. A nadgoziny som wszyndzie kaj byndziecie robić.

Co ja robie

na na na

Widocznie nie pokazuje się żadne ogłoszenie @mikoo, bo każdemu odpowiadają nie tylko warunki w firmie, ale i bieżąca atmosfera. TO doskonały znak, że się dobrze dzieje, ale wiecie czy oprócz socjali jest jeszcze szansa na jakieś premie? Dzięki za odpowiedź.

Jest spoko wypłata jest praca jest nikt nikomu nie obcina pensji atmosfera w poządku mogę z czystym sumieniem polecic. Firma idzie do przodu

nusiek

Coś cisza od dłuższego czasu na tym forum. Macie jakieś nowe wieści o firmie coś sie zmieniło? Jestem bardzo ciekaw.

Firma zrobiła ogromny krok do przodu brawo dla dyrektora pana Ł kawał dobrej roboty robi dla zakładu tak trzymaj Łukasz. Wszyscy trzymamy kciuki ze bedzie teraz coraz lepiej. Jest spokoj jak w prawdziwej firmie kierownik Jacek spoko gość i nawet a szefem Panem J da sie pogadac i pożartowac. Grarulacje dla całej ekipy zarzadzającej firmą i pracowników

Były Pracownik

robi się tak . Przyjmujesz się obserwujesz sytuacje oceniasz firmę . Widzisz że to (usunięte przez administratora) bo to święta prawda. Nie wypłacają kasy którą obiecuję . Nie wypłacają urlopów . Za godziny nocne wypłacą jak dzieciom na cukierki albo wcale... widzisz to wszystko więc idziesz do biura dajesz wypowiedzenie i mówisz nie do zobaczenia . To tyle . A taka prawda że 90% Tych którzy wylewają tu swoje Żale na firme dalej pracują i tylko tutaj umieją krzyczeć a jak by tak wszyscy murem poszli do biura i powiedzieli głośne NIEEE temu co się dzieje to by mieli szansę coś z działać . Niestety połowa to tchórze którzy jak widzą małego to by byli gotowi do maszyny wskoczyć i przerobić się na lamele a druga połowa to kapusie którzy robią lata bo mają gumowe uszy i jeszcze nie pierdniesz koło maszyny a pół zakładu wraz z małym wiedzą że śmierdzi . Taki właśnie jest całokształt firmy PRO-DREWEX . Każdy poza narzekaniem nie potrafi zrobić nic więcej jak ugiąć kark pod biczem zarządu :) Ogólna ocena firmy w skrócie... 40% Kapusi a reszta to zastraszona ludzka masa trzymana mocno za ryj przez zarząd . I patrząc na tych zastraszonych mam wrażenie że dla nich ta firma to jak by jedyny ratunek bez którego po ginęli by z głodu . Boją się nawet upomnieć o to co prawnie i jawnie im się należy ...Amen

XX

Zgadzam się z tymi kwestiami... ludzie po tej pracy potrzebują dobrego psychiatry

Fachowiec
@XX

Ludzie po pracy w pro-drewex potrzeboja najlepszego psyhiatry w polsce ale problem w tym za co tego psyhiatre zapłaca?za te ochłapy co dostaja na jak to mozna nazwac wypłate? Ludzie sie zwalniaja a i poprostu sie potem zesrają

czapa

Czy ktos wie co sie stalo z naszym szefem malym?wyzucili go juz?

gcs

Premie dali nielicznym a drugich okradli banda hamow i zlodzieji Hary ukradl pewnie

f

Uwaga wyplata byla malego niema a i tak opier... wyplata zlodzieje

kret

do xxx i reszty pracowników bedzie jeszcze gorzej traktują ludzi jak roboty musisz zrobic swoje 100% i jeszcze pomóc np.pakowaczom czyli zrobisz 140 % a mały obetnie do 90% wypłaty czyli reszta za free a rypiesz za śmieszne w tych czasach 2000 a po 16 godzinach orki z przejsciówkami łysego czyli mega (usunięte przez administratora) ja osobiscie i znam wielu kolegow którzy juz szukaja innej pracy ba za takie smieszne pienidze to niech Pan J.Z. z Harym i współudziałowcami z Żywcem sami pracuja na produkcji. No wlasnie najwazniejsze są buty i zarabiste spodnie z zlezałym magazynów. najwazniejsze ze behapowiec i hary dostal pewnie premie za to a te spodnie i buty nie nadawaja sie do pracy w abuty sa nie wygodne i sie rozp.... .Lepiej niech behapowiec pomysli o kiblach bo mamy dwa na 160 osób i zadnego prysznica trzeba sr... i szcza... po kszaczorach

@kret

Chyba jednak gorzej już nie będzie zabrali nam urlopy pracujemy w tak dziwnych systemach i konfiguracjach że nie można nic zaplanować albo co osiem albo dwunastki obcinane pensje itd.chyba nic już nas nie zdziwi. Ani dyrektor ani behapowiec kibli nam nie wybudują i zarządu też nie zmuszą żeby zainwestowali w pomieszczenia socjalne bo to są koszty Prawda jest taka ani dyrektor ani kierownicy nie znają się na drewnie, na produkcji nie ma nowych technologi i dla tego trzeba się narobić ale zarobić nie można SZKODA

xxx

Oooooo widzę że posty znikają

xxx

Zatrudnia wszystkich kto się zgłosi bo pali mi się grunt pod nogami i wie że jego dni w tej firmie są policzone , chłopina nie ma nic do gadania i po prostu się nie zna na drewnie, na produkcji a chciałby coś zrobić dla firmy bo Żywiec za to mu płaci Jego EGO nie pozwala mu doradzić się zwykłego pracownika kierownika lub osoby która już niestety odeszła z firmy ma Pan dostęp do danych P. Łukaszu Rozmowa z pracownikami szacunek dla nich to najlepszy sposób do osiągnięcia sukcesu zawodowego oraz całej firmy WIEM CO PISZĘ ale szacunek i uczciwość to podstawa SUKCESÓW ŻYCZĘ

vop
@xxx

To wszystko prawda co ludzie piszo o prodrewex ze jest tam ogolny bałagan. Pan Ł. (hary) ma ego do zmiany stanowisk pracy dyrektor martegingu i techniczny a teraz dyrektor zakładu koleś nie ma podstawowej wiedzy zeby siedzieć na takich stanowiskach zwykły pracownik produkcji zagnie go w temacie drewna. Zamiast zajac sie produkcja to strzela z ucha do zywca poł roku mija za jego panowania i nadal jestesmy w du... nawet ubran nie potrafi zamowic i nie zna naszych wyrobow zallll mało tego nie ma pojecia o zarzadzaniu pracownikami dla niego liczy sie tylko kasa do własnej kieszeni chwalenie sie stanowiskiem kolegom z eurofirany. Oczernia Pana J. (poprostu) a jak został dyrektorem zakładu to gorszy od niego bez kija nie podchodz . Ludzie zanim przyjmo was do pracy popytajcie i zrobcie wywiad, to moze ostudzić wasz zapał do pracy w tej firmie.POZDRO.

YYY

NIEROBÓW TAKICH ZATRUDNIA HARY NIE MA NOSA DO LUDZI MAMY PRZYKŁAD PO SŁOWACZCE OD MARKETINGU KLAPA NA CAŁOŚCI ZOBACZYMY JAKI NOWY KIEROWNIK POJAWI SIE I DA DYLA JAK OSTATNI BO OGŁOSZENIE WIDNIEJE NA PRACUJ OD MIESIACA I BRAK ZAINTERESOWANIA, BRAK OPERATORÓW, BRAK POMOCNIKÓW, BRAK KIEROWNIKÓW , BRAK JAKICHKOLWIEK PODWYŻEK FINANSOWYCH, SKUTKUJE TO TYM ŻE DOBRZY LUDZIE PO PROSTU SIĘ ZWALNIAJĄ,POTEM PRZYCHODZI NOWY W TAKIE MIEJSCE I CO PO ROBI KILKA DNI ZOBACZY TE SZAMBO I GO JUŻ NIE MA, TAK SIĘ SZANUJE PRACOWNIKÓW NIESTETY WIEKSZOSC PRACOWNIKOW TO OSOBY BEZ PERSPEKTYW NA PRZYSZLOSC, BEZ KWALIFIKACJI ITP ITD I UWAZAM ZE TYLKO DLATEGO TYLE OSOB TAM PRACUJE. BO GDZIE POJDZIE PRACOWNIK PRODUKCJI BEZ KWALIFIKACJI? NA INNA PRODUKCJE. RODZINNA KOMITYWA PAN J.Z. MAJA NAJWIEKSZE ZAROBKI A ZADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI W TEJ FIRMIE LICZY SIE DONOSZENIE I TYLKO PLECY, PLECY I JESZCZE RAZ PLECY.

zzzzz

Dlaczego chodzimy w kazdą sobotę to pracy?Pół biedy jesli jest to poranna zmaiana,bo z chęcią dorabiamy do marnej pensji. Przejsciówki wymyslone przez Gawła na rzadnej go nikt nigdy nie widział. Rozumiem,ze czasem firma moze od nas tego wymagać,ale nie notorycznie!My też chcemy odpocząć,mamy rodziny,przyjaciół.Jesteśmy zwykłymi ludzmi,którzy czekają z utęsknieniem na weekend. Nie róbcie z nas niewolników. A teraz ciągle zmiany, nawet godzin pracy, to już kolejna paranoja, ciągle szukają pracowników, ale szybko nie znajdą i coraz więcej osób mysli o odejściu z firmy. Ostatnio podobno jest zakaz zwalniania,rozśmieszyli tym aby,tak jak nie podpadniesz to cię nie zwolnią,prędzej zwolnisz się sam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Drewex - Żabnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro-Drewex?

Kandydaci do pracy w Pro-Drewex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro-Drewex
2.1/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Ks. Karola śmiecha 61
    34-350 Żabnica