Opinie o Call Center Pro Konrad Kwiatkowski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Call Center Pro Konrad Kwiatkowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Call Center Pro Konrad Kwiatkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Pro Konrad Kwiatkowski w Warszawa

Patrycja Nowy wpis

Ja nie wiem co tam za plotki poszły,ale słuchając się byłych współpracowników daleko nie zajdziecie,a szkoda bo macie potencjał….

Łucja Nowy wpis

Okej, grafik można dopasować do zajęć na uczelni, ale w jakich godzinach działał ta firma? Do jakichś późnych godzin wieczornych? Bo najlepiej to by w moim wypadku tak mi pasowało, jakbym się chciała tutaj przyjąć ...

xxx Nowy wpis
@Łucja

Tak :)

Monika Nowy wpis
@xxx

A od której do której się tu pracuje? Bo pytała o te późne godziny wieczorne

Przesympatyczni ludzie i świetna atmosfera. Zarobki typowe, ale komfort pracy dobry. Dużo wsparcia, jasne zasady współpracy. Firma, która zatrudnia ludzi, nie trybiki. Bardzo polecam.

Czy w firmie Call Center Pro Konrad Kwiatkowski można pracować tylko w weekendy ? Bardziej interesowałaby mnie taka opcja, ponieważ w tygodniu uczęszczam jeszcze na zajęcia.

@Andrzej

Niestety nie ma możliwości pracy tylko w weekendy. Grafik można dostosować do zajęć, ale na obecną chwilę nie poszukujemy tylko na weekendy :)

Łukasz
@:)

Co z osobami, które chciałyby pracować na pół etatu? Czy mają one możliwość w ogóle rozmowy na ten temat z firmą Call Center Pro? Kiedyś słyszałem, że są możliwości dorobić w tego typu firmach. Jak wygląda to obecnie? Będę bardzo wdzięczny za każdą wiadomość.

@Łukasz

Panie Łukaszu, Proszę się do nas zgłosić na pewno się dogadamy odnośnie godzin pracy :)

@Łukasz

Grafik jest do dogadania, warto porozmawiać

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Call Center Pro Konrad Kwiatkowski? Czy kandydat na stanowisko Sam Decydujesz Ile Przepracujesz! Dołącz do Nas! powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

A są tu organizowane może jakieś integracje dla pracowników, imprezki zapoznawcze? Pozdro

@Kasia

Bywają, ostatnio była wigilia pracownicza. Świętujemy tez urodziny każdego z pracowników

Andrzej J

Firmie panuje bardzo dobra atmosfera. Grafik jest faktycznie elastyczny, idealna opcja dla studenta. Kadra doświadczona i służy pomocą. Nie jest to (usunięte przez administratora), firma mniejsza i godna polecenia

Dawid

Pozytywni ludzie, bardzo przyjemna atmosfera pracy. Najlepsze cc w jakim miałem przyjemność pracować. :)

Marzena
@Dawid

Jak z warunkami zatrudnienia w Call Center Pro? Ile można zarobić? I jaką dają umowę?

Inaczej niż wszędzie, mniej rypanki .

zosiasamosia

Najbardziej ludzkie Call Center w jakim pracowałam. Zawsze można się dogadać.

Magda

Firma mocno selekcjonuje nowych pracowników. Wynagrodzenie podstawowe jest dość niskie, ale dobrym osobom firma daje nieźle zarobić w bonusach. Podobają mi się jasne zasady co do przejścia na umowę o pracę i ogólne podejście do pracownika. Pracowałam już w kilku call center i tu jest najlepiej dla ludzi, którzy mają wyniki.

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Pro Konrad Kwiatkowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Call Center Pro Konrad Kwiatkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Pro Konrad Kwiatkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Pro Konrad Kwiatkowski?

Call Center Pro Konrad Kwiatkowski
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Call Center Pro Konrad Kwiatkowski