Opinie o Havier Sp. z o.o. w Częstochowa

Firma Havier Sp. Z o.o., nr certyfikatu 16545 jest nową marką na Polskim rynku. Wyróżnia nas jakość, rzetelność i indywidualne podejście do Klienta jak i Pracownika. Tworzymy Organizację dostarczającą rozwiązania z dziedziny Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Działamy w branży HR, jednak nasze działania nie kończą się tylko na rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havier Sp. z o.o. w Częstochowa

Masakra Nowy wpis

Odradzam pani z rekrutacji ma pogardliwe podejście do ludzi i to odrazy widać, skoro na wejściu mają takie podejście to dalsza współpraca będzie wyglądała dokładnie tak samo nie polecam.

Jaki jest wkład kierownictwa Havier Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ona Nowy wpis

Jaki jest wkład 0wy biorą tylko kasę a ty se resztę sam załatwiaj bo oni już mają na ciebie (usunięte przez administratora) i jesteś 9dbijany jak piłeczka od haviera do miejsca w którym robisz i od miejsca gdzie robisz do haviera.

W Havier Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik Produkcji. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Pracownik Nowy wpis

Pracuję już jakiś czas przez firmę Havier. Produkcja części do samochodów. Umowa o pracę. Wynagrodzenie zawsze na czas. Przed zatrudnieniem najpierw jest rozmowa w biurze a później można zobaczyć zakład pracy.

Havier

Nie możemy zagwarantować, że wszyscy Kandydaci zapraszani do naszego oddziału, których rekomendujemy do Firm współpracującymi znajdą zatrudnienie. Nie zawsze mamy też możliwość przekazywania informacji o powodach negatywnych decyzji naszego Klienta. Jednocześnie zapewniam, że do rekrutacji podchodzimy profesjonalnie, gwarantuję również, ze rekomendujemy na kolejne spotkania tylko osoby o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach.

rekrutowana
@Havier

Państwo mówili, że mają dla mnie ofertę pracy. Ja bym ją przyjęła. Brak rozmowy z pracodawcą o przyczynach odrzucenia kandydata świadczy o braku zaangażowania. Zachowanie pani rekrutującej infantylne. Pobrać dane i wysłać kogoś na rozmowę poza miasto, żeby był ruch we własnym interesie każdy potrafi. Czas i benzyna kosztują. Proszę szanować ludzi, którzy mają kompetencje i chcą pracować oraz nie usuwać po raz drugi mojego komentarza. Ja już do firmy nie zajrzę i każdemu odradzam.

Halina
@rekrutowana

A firma deklarowała, że da feedback po rozmowie? :( No w sumie nie dziwię się, że jesteś rozczarowana. A sama rozmowa jak przebiegała? Było okej?

rerutowana
@Halina

Nie mówiła. Pani zadzwoniła do mnie i powiedziała, że nabór na staż, na który aplikowałam, już się skończył, chociaż odpowiedziałam na aktualne ogłoszenie, ale ma dla mnie ofertę pracy. Po przyjeździe do biura, powiedziała, że pan jest zainteresowany moja osobą. Pouczyła mnie, że na rozmowie mam być miła, bo widzi, że mam złe nastawienie. Z reguły jestem miła a nastawienie wynika z doświadczenia naborów do firm - wieczny casting. Pojechałam a jak wróciłam, dowiedziałam się, że nie byłam jedyna w kolejce na casting i postawa jej była już nonszalancka - przecież wiadomo, że nie będę nigdy jedyna. Nie ona tam jechała i nie z niej zrobiono durnia. Na pytanie o przyczynę odrzucenia nie umiała odpowiedzieć. To jak i po co pośredniczy? Udział w castingu na pracownika mogę sobie zorganizować sama.

Firma Havier Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Główny/a Księgowy/a. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dante

Brak dofinansowania do okularów korekcyjnych potrzebnych do pracy. Wszędzie są ale ta firma jest wyjątkowa. ????

Paulina
@Dante

To każdy pracodawca ma obowiązek dać takie dofinansowanie czy jest to tylko dobra wola?

Havier
@Dante

Obowiązek zapewnienia okularów korygujących oraz refundacji ( dofinansowania do okularów) dotyczy pracowników, którzy w swojej pracy wykorzystują monitor ekranowy przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy, a więc powyżej czterech godzin dziennie. O takiej konieczności decyduje lekarz medycyny pracy podczas badań wstępnych lub okresowych.

ppp1

OMIJAJCIE Z DALEKA firma krzak - zero ofert, rozmowa to jakaś kpina, strata czasu! wszystkie komentarze to pisza oni - nie dajcie sie naciagnac!

Womanpower

Bleee bleeeee bleeeee

@ppp1

Konkurencja się odezwała. To w sumie komplement. :) Pozdrowienia!

@Adx

Wdawanie się w dyskusje o takim charakterze nie ma tu najmniejszego sensu. Najlepiej zrobiłbyś, jakbyś zechciał nam opisać pracodawcę, jakim jest firma Havier. Dasz sobie z tym radę? Jakiś czas temu przedsiębiorstwo to uczestniczyło w prestiżowym wydarzeniu - Nowy Przemysł Expo w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Czy mogliście, jako pracownicy, czynnie uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu?

Kubba
@ppp1

„To pisza oni...”. Pogratulować umiejętności budowania zdań. Trochę konsekwencji, ćwiczeń i wszystko będzie dobrze.

@Kubba

Pracowałeś może w Havier? Firma ta to przede wszystkim jednolity Zespół Specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w Projektach HR. Tworzą oni organizację dostarczającą rozwiązania z dziedziny Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Działają ponadto w branży HR, jednak ich działania nie kończą się tylko na rekrutacji. Sadzę zatem, że sporo można byłoby napisać o tym przedsiębiorstwie. Zechcesz to zrobić? Jak przedstawiają się tamtejsze zarobki?

@Adx jesteś związany z Havier? Możesz zawrzeć w swoim komentarzu merytoryczne uwagi na temat pracy u tego pracodawcy? Polecisz go innym zainteresowanym kandydatom? Na jakiej podstawie jest się tu zatrudnianym? Umowa o pracę czy umowa zlecenie?

Klient
@Ewa

Umowa jest o prace. Atmosfera bardzo dobra. Inaczej niz w korpo.

@Klient

Daj znać jak wyglądają relacje między pracownikami - możecie na siebie liczyć? Czy kierownictwo punktuje w jakiś sposób Wasze osiągnięcia i sukcesy? Co z rekrutacją? Jak wygląda jej przebieg?

Darek

Havier to super pracodawca i żeby mieć taką opinię to trzeba się starać. Pracownicy mają świetnie.

Klient

Polecam ta Firme. Podchodza do zlecen w sposob aktywny i co wazne dzialaja szybko. Efekty sa dobre.

Pracodawcy wystrzegajcie się kontaktu z HAVIER najpierw nachalnie się wpraszała w moje progi a po kilu dniach pracownicy havier brutalnie wtargnęli na mój parking i zasypali szyby wszystkich samochodów ulotkami namawiającymi moich pracowników do zwalniania się i zmiany pracy na havier. żenada i kpina MTJ

@anonymous

Twój parking ? To znaczy prywatny, ogrodzony ?

@anonymous

Proponuję popracować nad interpunkcją.

@Dexter widzę, że doceniasz zaangażowanie pracodawcy w budowanie pozytywnych relacji z pracownikiem. Możesz opisać jak wygląda atmosfera między pracownikami? Macie zgrany team? Są jakieś szkolenia? Jak wynagrodzenie, jesteś zadowolony?

Decter
@Ewa

Nie wiem. Ja pisze jako Klient a nie pracownik.

@Dexter z jakiego powodu polecasz tego pracodawcę? Jesteś tu zatrudniony czy może współpracujesz z Havier? Opisz jak wyglądają warunki płacy i pracy na Twoim stanowisku i czy możesz liczyć na jakieś dodatki pozapłacowe od tego pracodawcy?

@Ewa

Polecam ich dlatego, ze sa zaangazowani. Wspolparacujac czujesz ze zalezy im na zleconych projektach. To jest glowny powod.

Nic dziwnego, że macie dobre zdanie o firmie. Wiem, że maja opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

@Adam

Tak, masz rację. Bardzo dobra Firma.

Słyszałem, że to bardzo dobra firma. Warto aplikować?

@Piotr

To zależy na jakie stanowiska startujesz. Ja polecam ich.

Firma-z-Cz-Ewy.

Świetna Firma. Zleciłem na próbę rekrutację i efekty były dobre. To co mi się podobało to fakt, że wykazali zaangażowanie. Nie czułem się jednym z wielu. To rzadkość obecnie.

Mira

Może ktoś mi podpowie jakie mają oferty?

Dorota

Bardzo sympatyczne Panie- znalazły mi pracę. Jak na razie jestem zadowolona ;)

Słyszałem , że to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy prowadzą jakieś rekrutacje?

@AntyTroll, zauważ że komentarz do którego się odnosisz był umieszczany w ubiegłym roku. Być może wtedy strona jeszcze nie funkcjonowała? @Chętny do pracy, byłeś w biurze? Ciekawi mnie jakie masz wrażenia z procesu aplikacji do pracy. Aktualnie na stronie Havier można znaleźć kilka ofert pracy z różnych branż (Między innymi przedstawiciel handlowy, spawacz albo serwisant). Czy ktoś już korzystał z tej agencji i może powiedzieć coś więcej na temat warunków które oferują?

Lu...
@Ewa

Tak - wszystko ok. Polecam.

roman

PLUSY podejście ok, dziewczyny miłe, MINUSY mało ofert pracy, brak strony internetowej na której można śledzić oferty, niby ma być więcej ofert ale nie wiadomo kiedy, Trochę mieszane uczucia, firma nowa ciekawe kiedy się wysypie pierwszy KRZAK, za kolorowo to wygląda...

Zenon
@roman

Ale o co Tobie chodzi ?? Faktycznie ofert mało na teraz ale są za to dobrej jakości - to już coś. Ja jak byłem u nich miałem bardzo dobre odczucia. Opieka i sensowna rozmowa.

Helena
@roman

Też tam byłam - nie mam mieszanych odczuć. Obsługa miła i rzeczowa. Ja polecam wizytę tam.

Roman
@Zenon

Obsługa niby miła ale Pani proponowała prace nie Moich oczekiwań a wręcz chciała namówić na pracę jakiej nie szukam. Szkoda ze przez telefon powiedziała za ma oferty dla przedstawiciela O jakiej opiece piszesz bo nie wiem jak może się zaopiekować kandydatem pani z biura. Zobaczymy bo ich nie skreślam ale odczucia mam mieszane i o nich pisze. Byłem w wielu agencjach w Częstochowie ale mało która ma oferty dla mnie. Jakoś oferty hymmm a pracowałeś już przez nich pisząc ze maja super oferty dobrej jakości

AntyTroll
@roman

Co ty wygadujesz ? Strona jest - nie umiesz korzystać z przeglądarki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Havier Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Havier Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Havier Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Havier Sp. z o.o.
  • Jasnogórska 27