Proxim Sp. z o.o.

Opinie o Proxim Sp. z o.o.

pracownica

jezu ludzie, praca jak każda inna, a szukacie dziury w całym umowa jest, wypłata jest, nie wiem czego oczekujecie po zakładzie produkcyjnym

Pracuję od kilku miesięcy i nie mam na co narzekać. Umowa o pracę, warunki w porządku, regularne wypłaty Ogólnie polecam

Z całego serca nie polecam firmy. Brak jakiegokolwiek poszanowania dla pracownika, wyzysk oraz obrabianie tyłka pracownika za plecami. Kierownictwo za grosz nie ma podejścia do ludzi. Radzę poważnie się zastanowić przed podjęciem współpracy z tym pracodawcą. Pozdrawiam serdecznie

w tej firmie jest prowadzony mobbin, nie szanują nowych osób, chcą z ciebie zrobić najgorsze gowno, osobiście zrobiłabym wsyztsko żeby połowa ludzi z tamtąd wyleciała

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Proxim Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Inżynier ds. optymalizacji procesów produkcyjnych?

Czy w Proxim Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Xxxx

Trafiają się prezenty

Magdzik

Masakra nic się nie zmieniło najniższą krajową brak osób kompetentnych niektórzy pracują bo nie chcą się rozwijac

Xxxx
@Magdzik

To znajdź sobie lepszą pracrace na stanowisku prezesa za lepszą pensję. A Ci niektórzy może chcą pracować na takich stanowiskach .

Jaki jest wkład kierownictwa Proxim Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

XXX

Krótko - ŻADEN.

Rozczarowana

(usunięte przez administratora) i brud Nie szanują ludzi chcą żeby w dzień wszystko łapać dają umowę a po paru dniach zrywją bez powodu nie długo nie będzie pracowników dla firmy i ludzie chcą pracować a oni nie dają szansy. Starsi pracownicy zachowują się jak pępek świata.

:-)
@Rozczarowana

Ta jak pępek świata? Starsi pracownicy są tak samo traktowani jak nowi więc nie wymyślaj. A praca jak praca można by trafić gorzej.

NoWy
@:-)

Naprawdę da się trafi gorszej jak na to wynagrodzenie moim zdaniem jest OK

@Rozczarowana

Zgadzam się z Twoją opinią w 100 % ta "firma " od początku swojej działalności nie dbała o pracowników już nie mówię o warunkach BHP !

obiektywna
@Rozczarowana

z Pani opinii łatwo wywnioskować że umowa z Panią nie została przedłużona, więc sko0ro szukają ludzi to raczej była Pani bardzo kiepskim pracownikiem skoro po paru dniach się Pani pozbyli może warto się nad sobą zastanowić zanim wystawi się firmie negatywna opinie

Jagoda

Bardzo młoda firma więc dajcie trochę więcej czasu na rozwinięcie się a nie od razu konkurencja chce dokopać?

@Jagoda

Jaka młoda o czym Pani pisze ?? Siatkę podtynkowa to już ok 10 lat robią! I od tych 10 lat nic się nie zmieniło. Dalej traktują jak śmiecia pracowników, dalej warunki pracy nie zmieniły się !!!!

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Proxim Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Przecież te wszyskie wpisy negatywne są wypowiedzią rzetelną! Jeszcze Wam mało? Tak jak ktoś napisał "praca dla desperatów "

Bożena

Myślicie, że praca w Proxim jest w porządku? Fajnie byłoby poczytać coś więcej o tym, jak się pracuje w firmie. Atmosfera jest okej?

Jak wygląda ścieżka awansu w Proxim Sp. z o.o.?

BLACK

Zależy od jakiego stanowiska zaczynasz.

Irek

@Rozczarowana Mam wrażenie, że ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę bo firma jest ok.

Iga

Zimno na hali ,brak dojazdu ,stare chińskie maszyny tkackie ,pod spodem przerdzewiałe ,psują się co 10 min.brak ubrań roboczych ,praca dla desperatów

Była pracująca

Chińskie stare maszyny tkackie ,psujące się co chwila ,brak ubrań roboczych ,brak dojazdu ,

:-)
@Była pracująca

Jak ktoś chce to dojedzie . Dla chcącego nic trudnego.

Zawiedziona

Na hali zimno ,stare chińskie maszyny bez osłoniętego noża ,psują się ,nici szklane się plączą strasznie ,oszukują lublinian ,że będzie dojazd busem a organizują transport między pracownikami ,póki co biorą Ukraińców bo Polak wymaga ciuchów roboczych ,których brak ,dostajesz kilka maszyn ,które co krok się zacinają

Aneta
@Zawiedziona

Pracowałam tam kiedyś jak zaczynali na Mełgiewskiej. Po wpisach widzę że nic się nie zmieniło. Zimno, brak ubrań roboczych, brak mydła ,brak papieru toaletowego w upały brak wody. Bród... maszyny w strasznym stanie .....

Gutek

Idealnie może nie jest ale uważam, że przesadzacie z narzekaniem na forum!!

Beatexon

Witam, jak wygląda praca w biurze? Jaka atmosfera i ogólnie czy 8 godzin wystarcza żeby się z robota wyrobić? Duża jest rotacja?

Maja

Pracujesz w Proxim? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

proxim

ludzie jak chcecie nabawic sie pylicy płuc to zapraszam a jak nie wierzycie to podam namiary na kolege ktory tam pracowal i ledwo sie wykurowal

boz
@proxim

Hej jestem zainteresowana szczegółami i chętnię nawiążę kontakt z osobami które pracowały w Nasutowie, zwłaszcza tymi które wyszły z tego z uszerbkiem na zdrowiu, mój e-mail bozeslaw@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Proxim Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Proxim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proxim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proxim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proxim Sp. z o.o.