Opinie o Qualent Software Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Qualent Software Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Qualent Software Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qualent Software Sp. z o.o. w Warszawa

Talent

Radziłabym bardziej pilnować swoich obowiązków w firmie niż ilości komentarzy na forum! Chyba bardzo niektórzy nudzą się i zapełniają forum. Qualent Software to spoko firma.

Talent

Jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby wszyscy jednomyślnie pisali pozytywnie o firmie. Ale ogólnie jest spoko

Mati

Tadeusz chyba masz rację... to dziwne, że ktoś wchodzi na profil firmy w której pracował jakiś kolega żeby zamieścić swój wpis. jaki w tym cel? czy wy też wchodzicie na profile pracodawców swoich znajomych żeby zamieścić wpis o firmie w której w życiu nie pracowaliście?

Tadeusz

Czy jesteście pewni, że kolega mówił prawdę? Może był słabym kandydatem i nie dostał się ale żeby wyjść z honorem to trochę podkolorował? Tak sobie myślę, że niektórzy nie pracując piszą komentarze, dziwne! Może ktoś pomaga konkurencji i pisze na zlecenie?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Qualent Software Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

@Paweł w tym wpisie nie złamałeś regulaminu i dlatego nie został on usunięty. Napisałeś merytorycznie i uzasadniłeś swoje niezadowolenie. Teraz mogę tylko zapytać czy ktoś był w podobnej sytuacji jak TY?

@Kacper sam portal gowork.pl nie ma nic do tego, co ludzie na nim piszą o firmach, więc nie rozumiem tego określenia. Wiadomo, że najlepiej dowiedzieć się u źródła, ale zawsze fajnie jest porównać te opinie z tym czego się dowiemy od pracodawcy. @Tulejka, @Pomocnik konsultanta dokładnie wpisy z wulgaryzmami również są usuwane przez admina i wszystkie inne, które łamią regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin.

Tezeusz

@Pomocnik konsultanta Może jesteś przewrażliwiony tym, że ktoś usuwa opinie? Być może praca w Qualent Software nie była miejscem dla Ciebie? Doskonale wiesz, że nie ma idealnych firm, zawsze może cos szwankować i wystarczy korekta żeby odczuć poprawę?

Tulejka

Ja generalnie nie narzekam na pracę dla Qualent Software. Może to nie jest idealna firma ale takich nie ma więc cieszę się z tego co mam. W kwestii znikających wpisów wiem, że jak są w nich wulgaryzmy to wówczas usuwają!!

Kacper

Karolina nie sądzisz, że informacje najlepiej potwierdzać u źródła? spójrzcie na stronę firmy dla kogo robią projekty, co już zrobili, odezwijcie się bezpośrednio do ludzi którzy w firmie pracują a ich profile widnieją w internecie z imienia i nazwiska, przecież opinie zamieszczają tu ludzie którzy nie mają nawet odwagi podpisać się własnym imieniem i na podstawie anonimowych wpisów chcesz wyciągać opinie o firmie? ? komu to służy? bo na pewno nie ludziom którzy faktycznie chcą się czegoś dowiedzieć. jest ruch na hejterskim portalu gowork a informacje takie jaki portal.

@Trezor rozumiem Twoje rozgoryczenie, dlatego ważne, żeby ktoś potwierdził te opinie o firmie Qualent Software, wtedy łatwiej jest sprecyzować swoją. Czy ktoś ma podobne odczucia jak @M? Skoro wie o nich cała Warszawa to poprosimy o opinie tych osób, bo szukają nowych pracowników http://www.qualent.pl/kariera i to dla tych potencjalnych ważne informacje.

Trezor

W żadnej mierze nie można wyciągnąć własnej opinii o Qualent Software . Tak skrajnie różne, że nie wiem co mam myśleć, ale jedno jest pewne, ktoś oszukuje. Wcześniej interesowałem się pracą tu i zupełnie nie wiem co mysleć! Może ktoś podesłać kilka informacji?

Unikat

Zupełnie bezpodstawne są oskarżenia że o firmie dobrze pisze tylko dział HR

Rudi

@Ssm Nic dodać nic ująć . Bardzo merytoryczna opinia i oby więcej takich było to nowi kandydaci skorzystaliby z forum. Praca jaką oferuje Qualent jest dla wybranych osób.

Ssm

Teresa atmosfera pracy jest bardzo dobra, i mówię to w oparciu o własne doświadczenia a pracowałem przy kilku projektach. tak jak ktoś wspomniał wcześniej, praca w mniejszej firmie to często zupełnie inny klimat pracy niż w korporacji. Z moich doświadczeń wynika, że zawsze wszystko można dogadać, a ludzie odnoszą się do siebie z sympatią. Ja pracuje w bardzo koleżeńskim zespole i bardzo sobie to cenie. Opinie są skrajne to fakt, ale jak ktoś się dobrze wczyta i przyjrzy tym opiniom to widać, ze piszą je w większości ludzie, którzy z jakiś powodów albo odeszli lub zostali zwolnieni albo czegoś nie dostali i są zwyczajnie sfrustrowani. Wtedy nie trudno o skrajne emocje i wyładowanie złości. Najszybciej można to zrobić na forum. Nie oszukujmy się branża IT jest bardzo specyficzna, większość programistów nie pracuje w firmach po x lat. I każdy, kto choć trochę spędził w tej branży doskonale wie jak jest ona zmienna i kapryśna także a może przede wszystkim, jeśli chodzi o ludzi. Jeśli chodzi o dodatki do pensji, to w zasadzie nie wiem jak to rozumieć. Masz wynagrodzenie, możesz sobie także aktywować pakiet medyczny i/lub sportowy, wbrew temu, co można znaleźć na forum są też szkolenia, sam przechodziłem szkolenie ze Scruma wraz z certyfikatem. Wydaje mi się ze większość osób nie pyta o możliwości szkoleń i certyfikatów oczekując ze pracodawca będzie za nimi biegał. Ja poszedłem, zapytałem i dostałem finansowanie i nikt nie robił mi żadnych problemów.

Teresa

Na forum są tak skrajnie różne opinie, iż nie wiem co mam myśleć. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji o pracy w firmie, atmosferze? Czy macie do pensji dodatek np. socjalny? Wcześniej słyszałam o firmie sporo dobrego i mam zamiar aplikować.

Ssm

Firmę uważam za bardzo ok. pracuje przy projekcie dla dużego klienta i naprawdę sporo się nauczyłem. na duży plus zaliczam atmosferę w zespole. Zawsze ze wszystkim można było się dogadać.

Konsultant

Tak jak napisałeś. (usunięte przez administratora). Dobrze, że zmieniłeś pracę. Mam nadzieję, że teraz pracujesz bez pośrednika. Szacunek dla Ciebie. Z wynagrodzeniem to jest tak jak napisałeś.

Mick

Ja pracuję w Qualencie od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Ciekawe zadania, bardzo dobra, koleżeńska atmosfera w zespole, wszystko można dogadać, wyjścia integracyjne . Mam porównanie z innymi, nawet większymi firmami i uważam, że ludzie często nie doceniają pracy póki nie trafią w inne miejsce. w korporacjach praca wcale nie wygląda różowo, w mniejszej firmie jest zupełnie inny klimat pracy. Ja Qualent polecam.

PC

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Po lekturze opinii na tym wątku widzę, że maruderzy są bardzo aktywni. Za swoje niepowodzenia zawsze najlepiej oskarżyć kogoś w tym wypadku firmę. W tej branży trzeba być na bieżąco a że leniom się nie chce to maja problem.

Strona SunAndSnow się zmieniła. Gratulacje dla chłopaków za udane wdrożenie! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Qualent Software Sp. z o.o. - Warszawa

Qualent Software Sp. z o.o.