Opinie o Qualent Software Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Qualent Software Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Qualent Software Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qualent Software Sp. z o.o. w Warszawa

Obiektywna

Jak ktoś bardzo chce przedstawić firmę w złym świetle to zawsze będzie mógł to zrobić. Mam tylko pytanie po co to robić. Może warto zawalczyć o stanowiska pracy i bardziej się zmobilizować? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Izabela

Zastanawiam się jak mają się opinie na forum do faktu, że firma ma pełną obsadę pracowniczą i nikogo nie potrzebuje?

dotnetcore

Niektóre projekty są rozwijane równolegle z wdrażaniem na produkcję. Inne są wdrażane dopiero po ukończeniu, choć niektóre nie są wdrażane po ukończeniu z niewiadomych mi przyczyn. Inne to bug fixing, raczej nie ma takich projektów w charakterze "maintenance".

Stef

Czy aby na pewno Qualent Software jest złą firmą? Mam inne zdanie na ten temat a osoby piszące te swoje teksty chyba nie w tej firmie pracowały? Pracować trzeba wszędzie !

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Qualent Software Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy coś więcej na temat pracy w Warszawie dla testera oprogramowania?

Talenciak

Jeszcze się ludzie nie dostali do pracy w firmie a już ja oceniają. Pracuję w dobrej firmie i jestem zadowolony.

Tortel

Czy firma potrzebuje aktualnie programisty JAVA z pracą w Łodzi? Może na tym portalu dowiem się coś o ewentualnej rozmowie rekrutacyjnej? Ja słyszałem, że to dobra firma i warto u nich pracować. Z góry dzięki.

a.

nie bardzo a nawet wcale

Talent

Nie ma w tym nic dziwnego. Może planują otworzyć nową placówkę albo wymienić tych co źle pracują? Żeby firma była dobra musi trzymać pewne standardy również pracownicze.

Michał Świeboda

jak czytam opinie które informatycy piszą w internecie na temat firm to współczuje firmom które muszą ich zatrudniać. z postów wyłania się obraz najgorszej chyba obecnie grupy zawodowej, która nigdy w niczym nie potrafi dostrzec czegoś pozytywnego, a wiele drobiazgów urasta do rangi ogromnych niedogodności i problemów. jak czytam o tym, że trzeba dopłacić do pakietu medycznego i w oczach informatyka to jest nie do pomyślenia to zastanawiam się kim są ludzie których muszą zatrudniać firmy. taką pazerność trudno dostrzec w innych zawodach. chyba trudno nazwać to inaczej. prawda jest taka, że wiele firm staje na głowie aby przyciągnąć i zatrzymać programistów, a jak czyta się posty na tych stronach to aż widać jaki jad płynie od ludzi którzy w gruncie rzeczy dostają prawie wszystko o co proszą.

Adams zupełnie się z Tobą nie zgadzam. nie pisałbym tak gdyby nie 5 lat spędzone w takiej właśnie dużej i dobrze znanej korporacji. w korporacjach nie rzadko płacą jeszcze gorzej niż w małych firmach. w korporacji masz sztywno ustawione widełki płacowe i praktycznie żadnej elastyczności bo decyzje o wynagrodzeniach zapadają zupełnie gdzie indziej. nie negocjujesz z właścicielem firmy tylko trzymasz się sztywno ustawionych reguł dotyczących wynagrodzeń. już nawet sam fakt podwyżki czy awansu jest kwestią problematyczną bo zwykle decyzja ta zależy od kilku osób, które niekoniecznie muszą mieć podobny pogląd na Twoje wynagrodzenie, awans, umiejętności itd. mówię o tym, bo 5 lat pracowałem właśnie w takiej korporacji której nazwę znają wszyscy, ale niekoniecznie wszyscy chcieliby tak pracować. powiedzmy sobie szczerze każda firma ma swoje plusy i minusy a wszystko zależy od tego czego szukasz. jeśli interesuje cie ciekawa pozycja w cv idziesz do korporacji, jeśli szukasz większego spokoju, innej atmosfery i tempa pracy to szukasz czegoś mniejszego i wcale nie musi oznaczać to, że praca ta jest gorsza czy nie ciekawa. sam znam sporo osób po znanych dużych firmach które z dużą ulgą podeszły do zmiany swojej pracy. ciekawe projekty robią nie tylko wielkie korporacje. korporacje często czarują magią wyjątkowości, ale wielu nie wie, że za drzwiami nie wygląda to wcale tak różowo.

pabloss

Jakie warunki oferują? Możecie powiedzieć coś więcej podać widełki wynagrodzenia? Jak wygląda sprawa ze szkoleniami? gruha fajnie że mają benefity ale dodam że takie pakiety oferuje już większość firm w Warszawie widziałem że kasjerom w biedronce też oferują UOP+ multisport+luxmed

paweł

@dziadostwo szukasz dziury w całym, biurka, krzesła...trochę to wygląda tak jakbyś musiał się do czegoś przyczepić. idąc tym tropem można się przyczepić do 90% firm w Polsce.

hyży

Jak na sektor IT płacą bardzo słabo. Rekrutowałem do nich ale rozminęliśmy się i to dość mocno w oczekiwaniach finansowych.

pauli
@hyży

to bardzo ogólnikowe.na jakie stanowisko startowałeś? jakie masz doświadczenie i umiejętności? w IT dobrze płacą ale dobrym specjalistom, a nie wszystkim jak leci. nie każdy kto ma stanowisko programista z automatu dostaje dychę i więcej.są ludzie którzy wołają mnóstwo kasy a nie potrafią ogarnąć prostych rzeczy i liczą, że popłyną na fali zapotrzebowania na programistów.

miłosz

Mój brat pracuje w qualencie od kilku miesiecy (programista. NET). jak wygląda praca i atmosfera znam z opowiadań. wydaje mi się, że obraz strasznej firmy jest chyba mocno na wyrost. oczywiscie każdy ma prawo mieć swoje zdanie i rozne oczekiwania. z tego co ja słysze atmosfera pracy jest dobra, zeby nie powiedziec rodzinna co pewnie wynika z tego ze firma nie jest bardzo duża i łatwiej o integracje. szefostwo zapewne dba o integracje pracownikow bo slysze o ilosci spotkań integracyjnych w różnych miejscach i to zaliczam na plus bo sam pracuje w miejscu gdzie nigdy nie myslalo sie nawet o tradycyjnym spotkaniu opłatkowym a co dopiero spotkaniach organizowanych i finansowanych przez firmę. na plus moge tez zaliczyc podejscie do pracownika w zwykłych sprawach bo o takich najczesciej słysze. normalne, ludzkie podejscie do człowieka.

jynx

Miałem iść na rozmowę ale sądząc po opiniach raczej już nie skorzystam. W większości przypadków negatywne opinie są prawdziwe a pozytywne pisane przez firmy. Pozytywna opinia @franki k. wraz z linkiem do oferty pracy potwierdzałaby mój tok rozumowania. Wolę jednak pracę w jakiejś poważnej firmie(usunięte przez administratora)

błażej

w kwestii zarobków myślę, że nie można narzekać. płacą nieźle. porównywałem z kilkoma innymi firmami (także z dużymi) i wygląda to nieźle.jeśli ktoś jest dobry to ma szansę na dobrą kasę, ale jeśli chce tylko dobrze zarabiać bo jest programistą to raczej odpada.

Rozpocząłem prace w Qualent współpracując z tą firmą przy innych projektach. Firma daje szanse na rozwój oraz możliwość realnego wpływu na realizowane projekty. To, że zdarzają się starsze technologicznie projekty nie jest wadą firmy, ponieważ tak jest wszędzie. Przy nowych projektach pracownicy mają duży wpływ na sposób realizowania projektu oraz wybór technologii. Tak było u Klienta z branży telekomunikacyjnej gdzie aplikacja zrobiona była w WebForms, a nowe funkcjonalności tworzone już w MVC zgodnie z sugestią programistów. Po pracy w dużych korporacjach jestem zadowolony ze współpracy z Qualent.

K.

@Tom przesadzasz trochę... Jestem w stanie się zgodzić z okresowym brakiem projektów. To był główny powód mojego odejścia z firmy ;-) Pracowałem do niedawna w tej firmie przez 3 lata. Nie było źle. Fajni ludzie i ciekawe projekty. Pod koniec mojej pracy trochę zaczęło się psuć, ale może to była kwestia zmęczenia materiału. Potrzebowałem już zmian. Dobra firma dla początkujących i jeszcze nieukierunkowanych na konkretny obszar, kandydatów. Szef jak to szef. Raz gorzej raz lepiej. Wszystko zależy od tego czy jest się rentownym pracownikiem ale taka ta branża. Trzeba mieć twardą skórę. Nie oszukujmy się pracy nie brakuje w Warszawie. Jak komuś nie pasuje może zmienić a nie marudzić.

piotruś

a ja mam pozytywne wrażenia. atmosfera pracy bardzo dobra,ludzie chętni do współpracy i koleżeńscy. firma dynamicznie się rozwija, jest sporo ciekawych projektów.szef firmy według mnie to przyzwoity człowiek. ugodowy i jeśli trzeba potrafi pójść na rękę w wielu kwestiach. wynagrodzenie ok. z tego co się orientuje to często wyższe niż na podobnych stanowiskach w korporacjach.trochę mnie dziwią te negatywne oceny, chyba że piszą je ci którzy zostali zwolnieni.

Zostaw merytoryczną opinię o Qualent Software Sp. z o.o. - Warszawa

Qualent Software Sp. z o.o.