Qualent Software Sp. z o.o.

Opinie o Qualent Software Sp. z o.o.

Karolina

@Laszczkowski Paweł nie dostałeś swojego wynagrodzenia od firmy Qualent Software? Czy to nie była jakaś pomyłka? Ile razy się zdarzyła taka sytuacja? Czy tylko Ty nie dostałeś czy ktoś jeszcze?

Jackie
@Karolina 01.12.2017 15:03

Kiedyś byłem pracownikiem i wiem że wydarzyła się podobna sytuacja, choć mniejszej rangi. Student zatrudnił się na umowę cywilnoprawna, ale zaznaczył że chce w 3cim miesiącu pracy wziąć tygodniowy płatny urlop. Z jego opowieści wynikało, że niestety za ten miesiąc dostał odpowiednio mniejsze wynagrodzenie, a rozmowa na ten temat z szefem zakończyła się odpowiedzią "jak projekt, w którym pracujesz zakończy się sukcesem, to wtedy pomyślimy o wyrównaniu".

PC

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Po lekturze opinii na tym wątku widzę, że maruderzy są bardzo aktywni. Za swoje niepowodzenia zawsze najlepiej oskarżyć kogoś w tym wypadku firmę. W tej branży trzeba być na bieżąco a że leniom się nie chce to maja problem.

Laszczkowski Paweł
@PC 25.07.2017 19:15

Jak ktoś nie płaci to dla Ciebie nie problem?

Talent

Radziłabym bardziej pilnować swoich obowiązków w firmie niż ilości komentarzy na forum! Chyba bardzo niektórzy nudzą się i zapełniają forum. Qualent Software to spoko firma.

Talent

Jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby wszyscy jednomyślnie pisali pozytywnie o firmie. Ale ogólnie jest spoko

Mati

Tadeusz chyba masz rację... to dziwne, że ktoś wchodzi na profil firmy w której pracował jakiś kolega żeby zamieścić swój wpis. jaki w tym cel? czy wy też wchodzicie na profile pracodawców swoich znajomych żeby zamieścić wpis o firmie w której w życiu nie pracowaliście?

Tadeusz

Czy jesteście pewni, że kolega mówił prawdę? Może był słabym kandydatem i nie dostał się ale żeby wyjść z honorem to trochę podkolorował? Tak sobie myślę, że niektórzy nie pracując piszą komentarze, dziwne! Może ktoś pomaga konkurencji i pisze na zlecenie?

januszdev

firma nieporozumienie. usuwają niepochlebne komentarze. kolega tam pracowal i bardzo niepoleca. same problemy

Karolina

@Paweł w tym wpisie nie złamałeś regulaminu i dlatego nie został on usunięty. Napisałeś merytorycznie i uzasadniłeś swoje niezadowolenie. Teraz mogę tylko zapytać czy ktoś był w podobnej sytuacji jak TY?

Karolina

@Kacper sam portal gowork.pl nie ma nic do tego, co ludzie na nim piszą o firmach, więc nie rozumiem tego określenia. Wiadomo, że najlepiej dowiedzieć się u źródła, ale zawsze fajnie jest porównać te opinie z tym czego się dowiemy od pracodawcy. @Tulejka, @Pomocnik konsultanta dokładnie wpisy z wulgaryzmami również są usuwane przez admina i wszystkie inne, które łamią regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin.

Tezeusz

@Pomocnik konsultanta Może jesteś przewrażliwiony tym, że ktoś usuwa opinie? Być może praca w Qualent Software nie była miejscem dla Ciebie? Doskonale wiesz, że nie ma idealnych firm, zawsze może cos szwankować i wystarczy korekta żeby odczuć poprawę?

Tulejka

Ja generalnie nie narzekam na pracę dla Qualent Software. Może to nie jest idealna firma ale takich nie ma więc cieszę się z tego co mam. W kwestii znikających wpisów wiem, że jak są w nich wulgaryzmy to wówczas usuwają!!

Kacper

Karolina nie sądzisz, że informacje najlepiej potwierdzać u źródła? spójrzcie na stronę firmy dla kogo robią projekty, co już zrobili, odezwijcie się bezpośrednio do ludzi którzy w firmie pracują a ich profile widnieją w internecie z imienia i nazwiska, przecież opinie zamieszczają tu ludzie którzy nie mają nawet odwagi podpisać się własnym imieniem i na podstawie anonimowych wpisów chcesz wyciągać opinie o firmie? ? komu to służy? bo na pewno nie ludziom którzy faktycznie chcą się czegoś dowiedzieć. jest ruch na hejterskim portalu gowork a informacje takie jaki portal.

Karolina

@Trezor rozumiem Twoje rozgoryczenie, dlatego ważne, żeby ktoś potwierdził te opinie o firmie Qualent Software, wtedy łatwiej jest sprecyzować swoją. Czy ktoś ma podobne odczucia jak @M? Skoro wie o nich cała Warszawa to poprosimy o opinie tych osób, bo szukają nowych pracowników http://www.qualent.pl/kariera i to dla tych potencjalnych ważne informacje.

Trezor

W żadnej mierze nie można wyciągnąć własnej opinii o Qualent Software . Tak skrajnie różne, że nie wiem co mam myśleć, ale jedno jest pewne, ktoś oszukuje. Wcześniej interesowałem się pracą tu i zupełnie nie wiem co mysleć! Może ktoś podesłać kilka informacji?

Unikat

Zupełnie bezpodstawne są oskarżenia że o firmie dobrze pisze tylko dział HR

Rudi

@Ssm Nic dodać nic ująć . Bardzo merytoryczna opinia i oby więcej takich było to nowi kandydaci skorzystaliby z forum. Praca jaką oferuje Qualent jest dla wybranych osób.

Ssm

Teresa atmosfera pracy jest bardzo dobra, i mówię to w oparciu o własne doświadczenia a pracowałem przy kilku projektach. tak jak ktoś wspomniał wcześniej, praca w mniejszej firmie to często zupełnie inny klimat pracy niż w korporacji. Z moich doświadczeń wynika, że zawsze wszystko można dogadać, a ludzie odnoszą się do siebie z sympatią. Ja pracuje w bardzo koleżeńskim zespole i bardzo sobie to cenie. Opinie są skrajne to fakt, ale jak ktoś się dobrze wczyta i przyjrzy tym opiniom to widać, ze piszą je w większości ludzie, którzy z jakiś powodów albo odeszli lub zostali zwolnieni albo czegoś nie dostali i są zwyczajnie sfrustrowani. Wtedy nie trudno o skrajne emocje i wyładowanie złości. Najszybciej można to zrobić na forum. Nie oszukujmy się branża IT jest bardzo specyficzna, większość programistów nie pracuje w firmach po x lat. I każdy, kto choć trochę spędził w tej branży doskonale wie jak jest ona zmienna i kapryśna także a może przede wszystkim, jeśli chodzi o ludzi. Jeśli chodzi o dodatki do pensji, to w zasadzie nie wiem jak to rozumieć. Masz wynagrodzenie, możesz sobie także aktywować pakiet medyczny i/lub sportowy, wbrew temu, co można znaleźć na forum są też szkolenia, sam przechodziłem szkolenie ze Scruma wraz z certyfikatem. Wydaje mi się ze większość osób nie pyta o możliwości szkoleń i certyfikatów oczekując ze pracodawca będzie za nimi biegał. Ja poszedłem, zapytałem i dostałem finansowanie i nikt nie robił mi żadnych problemów.

Teresa

Na forum są tak skrajnie różne opinie, iż nie wiem co mam myśleć. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji o pracy w firmie, atmosferze? Czy macie do pensji dodatek np. socjalny? Wcześniej słyszałam o firmie sporo dobrego i mam zamiar aplikować.

Ssm

Firmę uważam za bardzo ok. pracuje przy projekcie dla dużego klienta i naprawdę sporo się nauczyłem. na duży plus zaliczam atmosferę w zespole. Zawsze ze wszystkim można było się dogadać.

Mick

Ja pracuję w Qualencie od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Ciekawe zadania, bardzo dobra, koleżeńska atmosfera w zespole, wszystko można dogadać, wyjścia integracyjne . Mam porównanie z innymi, nawet większymi firmami i uważam, że ludzie często nie doceniają pracy póki nie trafią w inne miejsce. w korporacjach praca wcale nie wygląda różowo, w mniejszej firmie jest zupełnie inny klimat pracy. Ja Qualent polecam.

prawie absolwent

Na pracuj pl ly pojawiły się ogłoszenia dla programistów .NET. Czy to nowy projekt rusza czy raczej nie ma kto utrzymywać starego spaghetti? Jak warunki w biurze - wcześniejsze komentarze mówią o saunie w trakcie pracy?

Talent

Qualent Software to bardzo fajna nowoczesna firma.!!

Strona SunAndSnow się zmieniła. Gratulacje dla chłopaków za udane wdrożenie! :)

Obiektywna

Jak ktoś bardzo chce przedstawić firmę w złym świetle to zawsze będzie mógł to zrobić. Mam tylko pytanie po co to robić. Może warto zawalczyć o stanowiska pracy i bardziej się zmobilizować? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Izabela

Zastanawiam się jak mają się opinie na forum do faktu, że firma ma pełną obsadę pracowniczą i nikogo nie potrzebuje?

Konsultant

Tak jak napisałeś. (usunięte przez administratora). Dobrze, że zmieniłeś pracę. Mam nadzieję, że teraz pracujesz bez pośrednika. Szacunek dla Ciebie. Z wynagrodzeniem to jest tak jak napisałeś.

codemonkey

Pracowałem w Qualent przez dłuższą chwilę, powiem tak. Co do sprzętu to rzeczywiście, dwóch kolegów się chwaliło, że przynosiło własny sprzęt do pracy, ponieważ udostępniony nie nadawał się do oczekiwanej szybkiej pracy. To fakt. Cięcie po kosztach w firmie, jak wszędzie. Ale było to do ugadania, myślę, że zawinił brak komunikacji. Kilku pracowników otrzymało nowe komputery za mojej kadencji. Naturalnie starszyzna miała najlepsze komputery. Niektórzy dołączali po 2 monitory, jeśli sprzęt pozwalał. Szabrownictwo po odejściu pracownika było powszechne :) Rotacja była, to fakt. Można było zostać przydzielonym na szybko do starszego projektu, gdy coś się nagle popsuło, gdzie nikt już mógł nie wiedzieć, co się w nim działo, a dokumentacji brak. "Klimatyzatory" w pokoju to trzy wiatraki. W lato raczej ciepło w pokojach... Może przeszkadzać. Na wyposażeniu ekspress do kawy, kawa i herbata, w kuchni lodówka i mikrofalówka. Tablice do pisania. Niewygodne fotele - no cóż. Za mojej kadencji było kilka dokupionych, wszystkie fotele tej samej firmy, typowe duże fotele biurowe z tańszej półki. Kwestia gustu? Z niekompetencją od senior developerów się nie spotkałem. Chociaż jeden z Panów nie lubił dzielić się wiedzą :) W projektach, których uczestniczyłem, były pisane testy jednostkowe i integracyjne. Seniorzy kładli na to nacisk. Nowe projekty były przez nich prowadzone profesjonalnie. Ale fakt, brak działu prawnego i analizującego, dużo było na głowie seniora. Może stąd opinie o niskim profesjonalizmie - z niektórymi klientami były problemy, bo umowy zakładały elastyczność, a na koniec klient dochodził do wniosku, że coś nie tak. Brak działu prawnego wymuszał ugodowość, kiedy nie powinno jej być. Młodsi pracownicy mogli mieć bezpośredni wpływ na projekt, męska atmosfera. W nowych projektach najnowsze technologie. Często jednak trzeba było być full stack developerem (backend + frontend), czy się tego chciało, czy nie. Do jednego projektu był raz zatrudniony tester na miesiąc. Domyślnie developer miał być równocześnie testerem. Raczej typowe w małych firmach. Nowe projekty z firm polskich i duńskich, według mojej wiedzy pół na pół. Zarobki były raczej dobre jak na rozmiar firmy. Zatrudniano sporo junior developerów, być może im płacono gorzej. Atmosfera koleżeńska. Elastyczny czas pracy, było wszystko do dogadania z seniorami, jeśli było się słownym. Senior developerzy zarządzali zespołami. Jednoosobowy dział HR. Ogólnie bezpośredni kontakt z szefostwem. Dwa zespoły .NET, jeden PHP. Potencjalny outsourcing do dwóch dużych firm. Osobiście o szefostwie nie mam nic złego do powiedzenia. Ale słyszałem historie. O niskim profesjonalizmie co do relacji z pracownikami. Niektórzy przezywali szefa "Januszem biznesu" :). Prawda pewnie po środku.

dotnetcore

Niektóre projekty są rozwijane równolegle z wdrażaniem na produkcję. Inne są wdrażane dopiero po ukończeniu, choć niektóre nie są wdrażane po ukończeniu z niewiadomych mi przyczyn. Inne to bug fixing, raczej nie ma takich projektów w charakterze "maintenance".

Stef

Czy aby na pewno Qualent Software jest złą firmą? Mam inne zdanie na ten temat a osoby piszące te swoje teksty chyba nie w tej firmie pracowały? Pracować trzeba wszędzie !

Karolina

Czy coś więcej na temat pracy w Warszawie dla testera oprogramowania?

Talenciak

Jeszcze się ludzie nie dostali do pracy w firmie a już ja oceniają. Pracuję w dobrej firmie i jestem zadowolony.

Tortel

Czy firma potrzebuje aktualnie programisty JAVA z pracą w Łodzi? Może na tym portalu dowiem się coś o ewentualnej rozmowie rekrutacyjnej? Ja słyszałem, że to dobra firma i warto u nich pracować. Z góry dzięki.

a.

nie bardzo a nawet wcale

Talent

Nie ma w tym nic dziwnego. Może planują otworzyć nową placówkę albo wymienić tych co źle pracują? Żeby firma była dobra musi trzymać pewne standardy również pracownicze.

Qualent

tyle to znaczy ile? ogłoszenia standardowo zamieszczane są na najbardziej popularnych portalach pracy tj. pracuj.pl, praca.pl itd. stąd może przeświadczenie, że jest ich dużo, natomiast prawda jest taka, że firma ogłasza się w tych miejscach gdzie kandydaci najczęściej poszukują pracy. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Oferty można znaleźć na różnych portalach i jest to standardowe działanie praktycznie wszystkich firm które szukają pracowników. Rekrutacje, zatrudnienia, zwolnienia są naturalną częścią każdej firmy i myślę, że nie ma potrzeby dopatrywania się, że dzieje się coś złego. Przeciwnie - poszukujemy nowych pracowników ponieważ pojawiają się nowe projekty i tematy przy których możemy zaproponować pracę.

Michał Świeboda

jak czytam opinie które informatycy piszą w internecie na temat firm to współczuje firmom które muszą ich zatrudniać. z postów wyłania się obraz najgorszej chyba obecnie grupy zawodowej, która nigdy w niczym nie potrafi dostrzec czegoś pozytywnego, a wiele drobiazgów urasta do rangi ogromnych niedogodności i problemów. jak czytam o tym, że trzeba dopłacić do pakietu medycznego i w oczach informatyka to jest nie do pomyślenia to zastanawiam się kim są ludzie których muszą zatrudniać firmy. taką pazerność trudno dostrzec w innych zawodach. chyba trudno nazwać to inaczej. prawda jest taka, że wiele firm staje na głowie aby przyciągnąć i zatrzymać programistów, a jak czyta się posty na tych stronach to aż widać jaki jad płynie od ludzi którzy w gruncie rzeczy dostają prawie wszystko o co proszą.

Qualent

Drogi M. dziękujemy za wskazaną opinię. Przyjrzymy się przedstawionym przez Ciebie kwestiom. Pracownicy nie przynoszą do pracy własnego sprzętu. Każdy pracownik przed rozpoczęciem pracy otrzymuje odpowiedni sprzęt, który w trakcie można wymienić lub doposażyć jeśli pojawia się taka konieczność. Pracownicy przed rozpoczęciem prac podpisują oświadczenie w którym zobowiązują się do korzystania ze sprzętu i oprogramowania zapewnionego przez firmę. Dlatego warto uważnie czytać dokumenty które podpisuje się przed rozpoczęciem pracy. Praca zdalna możliwa jest w wyjątkowych sytuacjach. Tak, głównie z uwagi na to, że pracujemy zespołowo a trudno o dobrą współpracę gdy część osób pracuje z domu i nie zawsze w danym momencie może wziąć udział w omawianych kwestiach, problemach czy innych zagadnieniach. Dążymy do tego by zespół scalać, a nie rozpraszać. Także wymiana wiedzy i informacji jest utrudniona gdyby funkcjonowała tylko praca zdalna. Dostęp do niektórych narzędzi również byłby utrudniony. Wsparcie w zakresie trudniejszych zadań które można przedyskutować z zespołem. Praca zdalna nie zawsze jest możliwa i nie dla każdego tak samo atrakcyjna. Należy rozważać ją biorąc pod uwagę kilka aspektów. W ofertach pracy które publikujemy zaznaczamy informację, że poszukujemy osób do naszego biura w Warszawie. Jeśli pojawia się konieczność pracy zdalnej spowodowana wyjątkowymi okolicznościami to wtedy nie ma problemu by pracować zdalnie. Jednak nie dla każdego i nie przy każdym projekcie taka forma pracy jest możliwa. Rotacja w zespołach nie jest tak duża jak mógłby sugerować wpis. Jest kwestią normalną, że w branży IT rotacja jest większa niż w innych branżach. To problem z którym boryka się wiele firm o podobnym profilu i potrzebach kadrowych. Na rotację wpływ ma wiele czynników i trudno przedstawić tu wszystkie. Firma dba o warunki pracy i elastycznie podchodzi do potrzeb i oczekiwań pracowników. Utrzymywanie projektów IT to zadanie z którym spotykają się programiści praktycznie w każdej firmie IT. Choć oczywiście nie każda przyznaje się do tego, że takie zadania będą wchodzić w zakres zadań przed podpisaniem umowy. Patrząc realnie - nie wystarczy tylko stworzyć system, ale o jego sukcesie decyduje także to czy i jak będzie utrzymywany, a co za tym idzie ile osób i w jaki sposób będą mogły wykorzystać go w codziennym życiu czy pracy. Utrzymywanie systemów IT to zadanie na które napotykają programiści w większości firm. I nie należy mieć złudzeń, że wszędzie jest inaczej. Inaczej czyli w domyśle lepiej. Oferujemy kandydatom i naszym pracownikom udział w nowych projektach, gdzie mają możliwość tworzenia oprogramowania od początku z wykorzystaniem nowych technologii i narzędzi. Przy tworzeniu nowych rozwiązań programiści bardzo często mają kluczowy wpływ na wybór technologii i sposób organizacji projektu. Projekty są zarówno dla klientów polskich i zagranicznych. Współpracujemy z firmami duńskimi , natomiast to czy dana osoba weźmie udział w projekcie dla klienta zagranicznego w dużej mierze zależy także od umiejętności językowych (angielski). W zależności od tego jakie jest zapotrzebowanie w danym momencie oferujemy pracę przy danym projekcie. Dużym atutem firmy jest to, że oferuje w ciągu roku możliwość udziału w 2 -3 projektach co zapobiega "zasiedzeniu" się przy jednym temacie. W biurowcu nie ma klimatyzacji, ale nie jest to decyzja w żadnym stopniu zależna od pracodawcy. W biurze są zapewnione klimatyzatory w okresie wakacyjnym. W biurze są piłkarzyki które stanowią przerywnik podczas codziennej pracy biurowej. Pracownicy korzystają z nich w miarę możliwości, ale nikt nie jest wyraźnie ograniczany w ich użytkowaniu. Trzeba pamiętać, że głównym celem jest realizacja prac i zadań projektowych. Należy umieć odróżnić krótką przerwę od zgody na kilkudziesięcio minutowe rozgrywki.

paweł

@dziadostwo szukasz dziury w całym, biurka, krzesła...trochę to wygląda tak jakbyś musiał się do czegoś przyczepić. idąc tym tropem można się przyczepić do 90% firm w Polsce.

pabloss

Jakie warunki oferują? Możecie powiedzieć coś więcej podać widełki wynagrodzenia? Jak wygląda sprawa ze szkoleniami? gruha fajnie że mają benefity ale dodam że takie pakiety oferuje już większość firm w Warszawie widziałem że kasjerom w biedronce też oferują UOP+ multisport+luxmed

xyz
@pabloss 18.02.2016 22:53

Żaden z pracowników nie bierze udziału w żadnym szkoleniu. To temat tabu. Przez pierwsze pół roku nie ma na co liczyć. (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie zależy od ciebie, tyle ile wynegocjujesz to tyle dostaniesz, jednak szef jest bardzo skąpy i stara się maksymalnie zaniżyć stawkę. Dopłacają 50% do benefitów ale to żadna rewelacja.

adams

O dobrych zarobkach w firmie wielkości QS można sobie pomarzyć. Czegoś tu nie rozumiem. Idziecie na rozmowe do małej firmy która wynajmuje kilka pokoi zatrudnia garstkę pracowników i liczycie na duże zarobki? Mała firma nie zapłaci wam nigdy tyle co duża rozpoznawalna firma z oddziałami w całym kraju chociaż to nie jest do końca reguła bo i te większe firmy nie chcą płacić.

Marcin
@adams 29.02.2016 13:14

Adams zupełnie się z Tobą nie zgadzam. nie pisałbym tak gdyby nie 5 lat spędzone w takiej właśnie dużej i dobrze znanej korporacji. w korporacjach nie rzadko płacą jeszcze gorzej niż w małych firmach. w korporacji masz sztywno ustawione widełki płacowe i praktycznie żadnej elastyczności bo decyzje o wynagrodzeniach zapadają zupełnie gdzie indziej. nie negocjujesz z właścicielem firmy tylko trzymasz się sztywno ustawionych reguł dotyczących wynagrodzeń. już nawet sam fakt podwyżki czy awansu jest kwestią problematyczną bo zwykle decyzja ta zależy od kilku osób, które niekoniecznie muszą mieć podobny pogląd na Twoje wynagrodzenie, awans, umiejętności itd. mówię o tym, bo 5 lat pracowałem właśnie w takiej korporacji której nazwę znają wszyscy, ale niekoniecznie wszyscy chcieliby tak pracować. powiedzmy sobie szczerze każda firma ma swoje plusy i minusy a wszystko zależy od tego czego szukasz. jeśli interesuje cie ciekawa pozycja w cv idziesz do korporacji, jeśli szukasz większego spokoju, innej atmosfery i tempa pracy to szukasz czegoś mniejszego i wcale nie musi oznaczać to, że praca ta jest gorsza czy nie ciekawa. sam znam sporo osób po znanych dużych firmach które z dużą ulgą podeszły do zmiany swojej pracy. ciekawe projekty robią nie tylko wielkie korporacje. korporacje często czarują magią wyjątkowości, ale wielu nie wie, że za drzwiami nie wygląda to wcale tak różowo.

hyży

pauli
@hyży 08.02.2016 15:46
Jak na sektor IT płacą bardzo słabo. Rekrutowałem do nich ale rozminęliśmy się i to dość mocno w oczekiwaniach finansowych....

to bardzo ogólnikowe.na jakie stanowisko startowałeś? jakie masz doświadczenie i umiejętności? w IT dobrze płacą ale dobrym specjalistom, a nie wszystkim jak leci. nie każdy kto ma stanowisko programista z automatu dostaje dychę i więcej.są ludzie którzy wołają mnóstwo kasy a nie potrafią ogarnąć prostych rzeczy i liczą, że popłyną na fali zapotrzebowania na programistów.

miłosz

Mój brat pracuje w qualencie od kilku miesiecy (programista. NET). jak wygląda praca i atmosfera znam z opowiadań. wydaje mi się, że obraz strasznej firmy jest chyba mocno na wyrost. oczywiscie każdy ma prawo mieć swoje zdanie i rozne oczekiwania. z tego co ja słysze atmosfera pracy jest dobra, zeby nie powiedziec rodzinna co pewnie wynika z tego ze firma nie jest bardzo duża i łatwiej o integracje. szefostwo zapewne dba o integracje pracownikow bo slysze o ilosci spotkań integracyjnych w różnych miejscach i to zaliczam na plus bo sam pracuje w miejscu gdzie nigdy nie myslalo sie nawet o tradycyjnym spotkaniu opłatkowym a co dopiero spotkaniach organizowanych i finansowanych przez firmę. na plus moge tez zaliczyc podejscie do pracownika w zwykłych sprawach bo o takich najczesciej słysze. normalne, ludzkie podejscie do człowieka.

jynx

Miałem iść na rozmowę ale sądząc po opiniach raczej już nie skorzystam. W większości przypadków negatywne opinie są prawdziwe a pozytywne pisane przez firmy. Pozytywna opinia @franki k. wraz z linkiem do oferty pracy potwierdzałaby mój tok rozumowania. Wolę jednak pracę w jakiejś poważnej firmie(usunięte przez administratora)

błażej

w kwestii zarobków myślę, że nie można narzekać. płacą nieźle. porównywałem z kilkoma innymi firmami (także z dużymi) i wygląda to nieźle.jeśli ktoś jest dobry to ma szansę na dobrą kasę, ale jeśli chce tylko dobrze zarabiać bo jest programistą to raczej odpada.

marcin765

Potwierdzam tę opinię bo sam miałem podobną sytuację. Umawiają spotkania a potem okazuje się już na miejscu w firmie że pan prezes/dyrektor/kierownik nie przyjechał. Potem nikt nawet nie pofatygował się aby się ze mną skontaktować/przeprosić czy chociaż umówić inny termin. Straciłem przez nich prawie 2 godziny także nie polecam. W ogóle nie szanują kandydatów. Tak postępuje firma-krzak bo na pewno nie poważna firma.

Marek

Rozpocząłem prace w Qualent współpracując z tą firmą przy innych projektach. Firma daje szanse na rozwój oraz możliwość realnego wpływu na realizowane projekty. To, że zdarzają się starsze technologicznie projekty nie jest wadą firmy, ponieważ tak jest wszędzie. Przy nowych projektach pracownicy mają duży wpływ na sposób realizowania projektu oraz wybór technologii. Tak było u Klienta z branży telekomunikacyjnej gdzie aplikacja zrobiona była w WebForms, a nowe funkcjonalności tworzone już w MVC zgodnie z sugestią programistów. Po pracy w dużych korporacjach jestem zadowolony ze współpracy z Qualent.

K.

@Tom przesadzasz trochę... Jestem w stanie się zgodzić z okresowym brakiem projektów. To był główny powód mojego odejścia z firmy ;-) Pracowałem do niedawna w tej firmie przez 3 lata. Nie było źle. Fajni ludzie i ciekawe projekty. Pod koniec mojej pracy trochę zaczęło się psuć, ale może to była kwestia zmęczenia materiału. Potrzebowałem już zmian. Dobra firma dla początkujących i jeszcze nieukierunkowanych na konkretny obszar, kandydatów. Szef jak to szef. Raz gorzej raz lepiej. Wszystko zależy od tego czy jest się rentownym pracownikiem ale taka ta branża. Trzeba mieć twardą skórę. Nie oszukujmy się pracy nie brakuje w Warszawie. Jak komuś nie pasuje może zmienić a nie marudzić.

piotruś

a ja mam pozytywne wrażenia. atmosfera pracy bardzo dobra,ludzie chętni do współpracy i koleżeńscy. firma dynamicznie się rozwija, jest sporo ciekawych projektów.szef firmy według mnie to przyzwoity człowiek. ugodowy i jeśli trzeba potrafi pójść na rękę w wielu kwestiach. wynagrodzenie ok. z tego co się orientuje to często wyższe niż na podobnych stanowiskach w korporacjach.trochę mnie dziwią te negatywne oceny, chyba że piszą je ci którzy zostali zwolnieni.

niko

może nie wszyscy mają tak tragicznie jak ty, stąd ten "hart ducha" :) w jakich okolicznościach odszedłeś z firmy? twoj wpis sugeruje, że nie było projektu, a jak wiadomo w IT nie brakuje projektow dla dobrych programistów.

Zostaw opinię o Qualent Software Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Qualent Software Sp. z o.o.