Opinie o BorgWarner Poland Sp. z o.o w Jasionka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BorgWarner Poland Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BorgWarner Poland Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BorgWarner Poland Sp. z o.o w Jasionka

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Borg Warner Turbo System Poland?

Norma

Osoby bez doświadczenia, bez chęci do pracy, ciągle gadający, nie odzywający się itp. Tu każdy ma szansę na zatrudnienie bo ciągle brakuje ludzi, stali pracownicy się zwalniają, nowych ciągle przyjmują, jednym przedłużają umowę innym nie. I nie zależy to od chęci do pracy a od lidera. Jak mu nie spasujesz to nic i nikt Ci nie pomoże.

Odpowiedź

Tak, przyjmują bez doświadczenia i po niepełnym podstawowym, po prostu biorą jak leci .

Kam

Oczywiście. Biorą wszystkich.

Kawa@

Jest oferta pracy na operatora produkcji - wydział montażu. Warto na ten dział aplikować? Czego można się spodziewać?

Mm

Witam. Jak wygląda praca na stanowisku technik czystości? Jak zarobki?

@Mm

Technik laboratorium czystości*

@Mm

Technik laboratorium czystości*

Ariela Reman

Super panie Darku że klimatyzatory czekają na montaż od kilku tygodni a ty każesz nam pracować po 12 godzin w temperaturze 36 stopni, nie było wzmianki o dodatkowych przerwach, ważne że ludzie (usunięte przez administratora) na poczet twojego sukcesu. Nic dziwnego że siedzisz w klimatyzowanym biurze, bo na hali produkcyjnej by Ci się twoja tłusta (usunięte przez administratora) spociła. Egoistą i hami wieśniak, kompletny gnojek zapatrzony w siebie, tyle w temacie

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy BorgWarner Poland Sp. z o.o po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Internal Controlling Intern. Jaki był jej rezultat?
xxx

moze ktos doradzic na ktory wydzial lepiej isc na turbosprezarki montaz czy do tej nowej hali? ile wynosi teraz podstawa?

No
@xxx

Turbo omijaj z daleka przemiał ludzi nieziemski. Ciężko, głośno, gorąco. Jak trafisz na fajną ekipę na lini to przetrwasz jak będziesz mieć pecha to cię wykończą psychicznie.

Dostałem propozycję pracy na magazynie umowa jako indirect. Rekruterka wspominała coś jeszcze o direct i salaried (nie wiem czy dobrze to opisałem). Wie ktoś jaka jest między nimi różnica?

@Nowy

Indirect to podejrzewam przez agencje wewnetrzna ,direct to bezposrednio przez nich ,a salary to stala roczna pensja ,ustalona na poczatka umowy ,czyli nawet jak zrobisz 100h w miesiacu to i tak dostaniesz tyle co za cały miesiąc

Grażyna
@Tomek

A jak jest najlepiej i czy można sobie samemu wybrać? Pewnie nie, co? Opowiedz coś jak możesz ;)

Seba
@Tomek

Oj chłopaku, ale nie masz pojęcia. Nie ma żadnej różnicy. Direct to bezpośrednio pracownik produkcyjny, indirect to wsparcie produkcji a salary to stanowiska administracyjne.

Jan
@Seba

To w końcu gdzie będzie praca? W administracji, czy na produkcji, bo każda nazwa co innego znaczy, a kolega Nowy chyba sam tego nie wie. Wypłata też jest różna w zależności od nazwy?

Komik
@Jan

Szukają osób na praktycznie wszystkie stanowiska w kilku lokalizacjach pod nowy zakład w Jasionce. Już się buduje. Widać przy drodze na lotnisko. Będzie bardzo duży.

Kar3n
@Nowy

To musiałeś się dostać do Dariusza z Remana , omijaj ten wydział szerokim łukiem, kierownik to (usunięte przez administratora) i da ci majnizsza krajową , jego obchodzi własną (usunięte przez administratora) , to skończony (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Koko

Kiero na reman nic nie robi, eksploatuje tylko ludzi, nawet o krzesła nie idzie się doprosić na produkcji, szkoda mówić unikajcie ten dział

Julia
@Koko

A to po ile godzin dziennie pracujecie że tak ciężko? Chyba macie jakieś przerwy w pracy?

Koko
@Julia

Przerwa będzie jak się zmęczą

Julia
@Koko

Że niby kierownik tak mówi?

koko turbo 3
@Julia

do tego ziemniaki pastewne w ramach regenarcjii sił

Super turbo koko 3 by Flex
@koko turbo 3

Dokładnie

Przełączmik zespolony

Norma,norma i jeszcze raz norma.Dziwię się że jeszcze ludzie tam składają papiery i tam pracują już lepiej pracować u janusza prywaciarza za te 100zł mniej

@Przełączmik zespolony

Dokładnie to jest upokorzenie pracownika żeby musiał kogoś prosić żeby go zastąpił w pracy bo jak nie to normy nie będzie miał wyrobionej, siedzisz sobie normalnie w toalecie i z tyłu głowy masz myśl, że musisz wracać bo ileż tam lider będzie stał oni w końcu mają też swoją robotę. Gdyby jeszcze te normy były też jakoś trochę niższe. Czasami to nie idzie wyrobić i nerwowo i psychicznie. No i zauważyłam że panuje tam wszechobecny wyścig szczurów byle pokazać, że to ja jestem ta najlepsza..

Kierunkowskazy
@Przełączmik zespolony

Ciekawe kiedy skończą im się pracowniki do pracy

manetka
@Kierunkowskazy

jak zaczną odchodzić pracownicy z Ukrainy to już będzie znak że jest źle

Janusz
@Kierunkowskazy

Już się skończyli ????

Ciekawski chłop

Witam czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w borgu na magazynie ?

Orkan
@Ciekawski chłop

Przyjdź tam ciągle szukają bo nie ma stałej obsady. Albo Ci się spodoba i zostaniesz albo olejesz. Jest też opcja że oni z Ciebie zrezygnują. Samemu trzeba się przekonać.

Aloes
@Ciekawski chłop

Tam to już nawet baby za magazynierów robią taka bieda z presonelem.

Beata

Potwierdzam wszystko co zostało napisane powyżej ta osoba B.D. już dawno powinna zostać usunięta ze swojego stanowiska nie potrafi kierować swoją grupą ani wlaczyc o nich w żadne sposób każdego dnia słyszę jak to znęca się nad nimi tak że osoby poprostu nie wytrzymują i rezygnują ze stanowiska

Lider

Popieram to co zostało napisane Pani Bernadeta tylko i wyłącznie potrafi znęcać się nad swoimi podwładnymi. Znam ja od wielu lat każdy wie jaka jest opinia na jej temat w borgu że nie zna się na niczym nic nie potrafi a najwięcej ma do powiedzenia. Nie wiem z kim ma układy ze HR ani kierownictwo nie widzi ile osób przewinęło się już przez stanowisko technika i że każdy kto odchodzi to przez to że się nad nim znecała

Prezes

Jak wiadomo liderka techników B.D jak wszyscy wiedza jest osobą która nie nadaje się do kierowania grupa osób, kilku krotnie słyszałem jak traktuje swoich podwładnych poniża obraża pokazuje czego ona to nie umie czego nie robiła gdzie nie była z kim ona to się nie zna itp a tak naprawdę nie ma bladego pojęcia o większości rzeczy której ja dotyczą. Jak dla mnie istna komedia cieszę się że wkoncu ktoś odważył napisać się jak to wygląda na obszarze PC.

B.D. się obudzi jak jej odejdzie znowu kilku techników już sami niektórzy mówią że czekają do premie rocznej i ew. podwyżek i jak nic się nie zmieni w jej stosunku do nich to szukają innej pracy. Dziwie się jak niektórzy wytrzymują z takim tyranem który tylko ich obraża i to przy innych współpracownikach.

Kim
@Lider

Widać ile odeszło techników

Jok
@Ewa

Dokładnie kto ta babka zarządzi panią B ona ma pusto w głowie

Obserwator

Jak każdy wie technicy na obszarze PC u nas w firmie są od wszystkiego dziwię się jeszcze ze kierownictwo nie karze im zimą odniezać chodników i dachu a latem kosić trawnika. Technik u nas w firmie jest nikim i zarabia komicznie śmieszne pieniądze operatorzy na linach zarabiają nie raz więcej a to wszystko dzięki ich "CUDOWNEJ" LIDERCE B.D która łyka wszystko co się jak pelikan kombinerki bo myśli że komuś tym jakoś zaimponuje a tak naprawdę każdy ma ja za nic bo taka jest o niej smutna prawda pojęcia ta kobieta nie ma żadnego z każdą błachą rzeczy jak najprostrza tableka w Excelu lata do kolegi S.K lub swoich techników którzy naprawdę robią za nią wszystko z tego co widzę, BA żeby tylko za nią za każdego w tej firmie od lidera przez jakość utrzymanie ruchu i inżyniering. Kilku krotnie przyglądałem się z boku jak traktuje swoich podwładnych jest wulgarna chamska i prostackach a do tego nie kompetentną dziwię się naprawdę ludzia że muszę z nią wytrzymywać i nie zmienia swojego stanowiska choćby na operatorów jak już kilku techników to zrobiło i sobie chwaili że teraz chociaż spokojnie śpią w nocy i nie boją przychodzić się do pracy na spotkanie z taką przełożoną.

Kolega

Mili państwo nie od dziś wszyscy w BW wiedzą że B.D niczym beduin jeździ na garbach swoich techników i kolegi S.K. Gdyby nie oni to ta kobieta nie potrafiła by sobie nawet zmienić grupy na poczcie bo ponoć i takie sytuacje miały miejsce, zero kompetencji. Również śmieszne jest to że technicy o swoim grafiku na kolejny tydzień dowiadują się w piątek i weź tu zaplanuj życie. Cieszę się że już nie jestem technikiem :)

Nikt

Nareszcie ktoś poruszył ten temat. Pani B. powiedzmy wprost stosuje (usunięte przez administratora) w miejscu pracy, czyli poniża i obraża pracowników uwłaczając ich poczuciu godności oraz rozkazuje wykonywać czynności należące do jej obowiązków  pod którymi ona się podpisuje, za które dostaje profity, lecz które zostały przygotowane przez kogoś innego. Nikt z władz nie reaguje, lecz sama licerka B. chwali się że ma duże znajomosci i nikt jej nic nie zrobi, co oznacza ze cała firma opiera się tylko i wyłącznie na znajomościach, niż na tym jakie umiejętności posiadają pracownicy. Cieszę się że już nie pracuje w tej firmie. Za dużo nerwów mnie to kosztowało. Aż dziwne, że pracownicy którzy pracują z Panią lider B, która jak widać nie zmieniła się na lepsze nie złożą wniosku do sądu i nie pozwą firmy o stosowanie mobbingu i przemocy psychicznej w miejscu pracy. W XXI wieku takie zachowanie i dodatku dorosłej wydawałoby się mądrej kobiety ma się nijak do poczucia jakiegokolwiek szacunku do drugiej osoby. Ktoś kto powinien dawać przykład traktuje wszystkich jak (usunięte przez administratora) wszystkie flustracje wyładowuje w miejscu pracy to nie tak powinno wyglądać a jeżeli ma jakieś problemy ze sobą są od tego odpowiedni lekarze i specjaliści. Gdzie są osoby odpowiedziane za to? Czy ktoś za to odpowie? Az dziwne, że jeszcze żadna gazeta nie napisała o tym co się dzieje w Borgu.

Szczęściara

Dobrze ze miałam to szczęście i trafiłam do innej grupy nie wyobrażam sobie takiej pracy ale wszyscy słyszą jak ta osoba odnosi się do ludzi gdybym nie słyszała tego na własne uszy pewnie bym nie uwierzyła i nie tylko ona tak robi jest ktoś jeszcze o kim na razie się tyle nie mówi a zarobki jak wszędzie szału nie robią

Kłamczucha
@Szczęściara

To w jakiej jesteś grupie szczęściaro? P.S. jest tylko jedna grupa SMED. tak dla Twojej wiadomości.

Bocian
@Nikt

Gdyby lokalna gazeta zagłębiła się w temat mobbingu prowadzonego przez B.D to Borg z firmy zbierającej najwyższe uznania na rynku pracy spadłby w czarną dziurę najgorszej firmy na rynku a wszystkie ostatnio zdobyte certyfikaty znalazłyby się w koszu. Chowanie głowy w piasek i niezauważanie problemu to chyba najgorsze co może być. Mam nadzieję że w końcu ktoś się za to weźmie i nagonka będzie na tyle duża że wreszcie Panie z kadr zauważą problem a nie będą go zamiatać pod dywan.

DB
@Bocian

Nikt problemu nie zauważy, Panie z HR czy Kadr mają swój świat i swoje zycie, nikogo nie interesują problemy produkcyjne. Może wkońcu będzie lepiej jak ktoś się za to weźmie

Bocian
@DB

Dobra rada dla BD, niech pilnuje się ze słownictwem w stosunku do swoich pracowników, bo nie zna dnia ani godziny kiedy ktoś ją nagra i puści w eter, i wtedy już nie będzie jej tak miło z tym próżnym uśmiechem na twarzy.

Lider
@Bocian

Z tego co wiem to kilku techników posiada nagranie z tym co do nich mówi i jak ich obraża wyzywa i poniża oraz grozi a po za tym są tez świadkowie. Mam nadzieję że jeśli sytuacja się nie zmieni i HR jak i dyrekcja nie zareagują jak należy to sprawa zostanie nagłośniona jak trzeba i Borg już nie będzie taki "Great Place to Work" tak jak śmiesznie pokazują się na autobusach i bilbordach. Nie dość że technicy robią tam za (usunięte przez administratora) pieniądze to nie mogą się odezwać bo taka osoba jest nie do ruszenia.

@Lider

Ja już znalazłem prawnika i mając dowody powiedział mi jest duża szansa w sądzie pracy na odszkodowanie od Borg Warner za (usunięte przez administratora) w pracy.Jeżeli pójdzie pozew zbiorowy to będzie jeszcze Ciekawie.

OPERATOR
@Lider

Mili państwo z tego co widzę co się aktualnie dzieje na produkcji to jest komedia pani B.D przestraszona bo się wydało jaka z niej przełożoną. Mistrzowie robią sobie tajne spotkania z wybranymi liderami lini i rozpytauja który technik to mogł napisać bo jak nie bronić koleżanki z biura. (usunięte przez administratora) a gdzie jest ten cudowny HR który niby ma reagować nawet na takie zgłoszenia, nie chce się im porozmawiać z ludźmi spytać jaka jest sytuacja.

Produkcja

Kobieta jest raczej niepoważna... Miałam z nią styczność na egzaminach oraz "setkach" szkoleń z 5S.. Pokazując, że posiada się trochę większy zasób wiedzy próbuje na siłę pokazać, udowadniać, że jest inaczej ( w moim przypadku bezskutecznie ;) ) Osoba raczej arogancka, potrafiąca dobrze "manipulować" ludźmi. Opinie na portalu mogą być prawdziwe jednak dlaczego takie sytuacje nie są zgłaszane do odpowiednich organów w firmie ?

Operator 2
@Lider

Kodeks pracy Art. 94 [3] §1. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać (usunięte przez administratora) Art. 94 [3] §3. Pracownik, u którego (usunięte przez administratora) wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy odpowiedniej sumy tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. Art. 94 [3] §4. Pracownik, który doznał (usunięte przez administratora) lub wskutek (usunięte przez administratora)rozwiązał umowę o pracę, ma prawo dochodzić od pracodawcy odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów. Macie dowody to śmiało złożyć pozew zbiorowy do sądu pracy i jechać z nimi,bo może Borg będzie jeszcze normalny

turbo
@Operator 2

Też pod moim adresem były ciekawe teksty od niej pozdrawiam

Oprator 2
@turbo

Jak możesz to poprosze cytat :)

Kraków Product Engineer

Jeśli ktoś szuka informacji to w Krakowie Product Eng max 12k brutto, więc raczej kogoś z większym doświadczeniem nie zatrudnią (to Kraków, nie wiem jak w Rzeszowie, ale tu zarobki dla Seniorów są większe).

Ania, nie Anna

Nie polecam. Po rozmowie dostałam telefon, że są zainteresowani moją osobą i dają mi dzień na podjęcie decyzji czy chce podjąć z nimi współpracę, po czym następnego dnia nie odbierają telefonu.

Alicja
@Ania, nie Anna

A nie mówili, że jeszcze są kimś zainteresowani? Bo może tak było .. i ktoś się szybciej zgodził niż Ty?

Dirk

Dalej kadrowa z Lezajska tam rządzi? Hehe, bo jak tak to lepiej nie będzie :)))) Chwalić Pana ze z Kańczugi już ja na taczkach bez resorów wywieźli.

Nowy pracownik :)

Cześć, chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda praca na stanowisku technika operacyjnego ? Jak wyglądają aspekty wynagrodzenia ? oraz same obowiązki, czy są bardzo przytłaczające ?

Stary Lis
@Nowy pracownik :)

przytłaczająca jest atmosfera w pracy

WielkiD
@Nowy pracownik :)

Chciałbym przestrzec wszystkie osoby aplikujące stanowisko technika operacyjnego / " technologa " na dywizje ETTS, zapytacie dlaczego ? Od bardzo długiego czasu pracuję na tym stanowisku i w końcu trzeba podzielić się rzetelną opinią na temat osoby, która potrafi zniszczyć, CHĘCI DO PRACY, ATMOSFERE, SWOJĄ WARTOŚĆ, ZAPAŁ DO PRACY, DUME... Mowa tutaj o przełożonej B.D, kobieta która bez żadnego oporu potrafi wprost powiedzieć, że jest się " NIKIM, DE**LEM, IDI**Ą, NIC NIE WARTĄ OSOBĄ sposób bardzo niecenzuralny.. Osoba, która jak coś potrzebuje potrafi jak aniołek przyjść i o coś poprosić - mowa tutaj o prostej tabelce w excelu, raport z banalnych obserwacji (nie dlatego, że brak czasu - poprostu nie potrafi obsługiwać tak banalnych programów... ) - Obiecuje możliwość podnoszenia swoich kompetencji - jak najbardziej, dostaniesz ale robotę, która musisz robić za kogoś - cytuje" będziecie mogli sobie to wpisać w CV". Profesjonalne szkolenia, które pomogą Ci w wykonywaniu pracy? zapomnijcie, jak sam się nie zaangażujesz w poszukiwanie " "wiedzy" od inżynierów, mistrzów, bądź doświadczonych pracowników TO NICZEGO SIĘ NIE DOWIESZ, bo przełożona nie potrafi profesjonalnie wprowadzić w kręgi grupy. B.D przyjmuje ciekawą zasadę, która może być kierowana tylko do innych pracowników (nie do niej), jeżeli się czegoś nie wie trzeba mówić "To jest bardzo dobre pytanie, jak się dowiem to Ci powiem " oczywiście takiego sformulowania nie można używać do niej, bo zaraz słyszymy, że jest się "Deb**em".. Można by godzinami opisywać sytuacje podchodzące pod (usunięte przez administratora) jednak pewnych sformułować wręcz nie wolno publikować w sieci. Niby wszyscy w BW o wszystkim wiedzą, jednak nikt nic nie chce zrobić - Pewnie ktoś dobrze robi, że utrzymuje się na danym stanowisku mimo skarg. Zapytacie skoro jest tak źle, dlaczego wciąż tu pracuje ? "To jest bardzo dobre pytanie, jak się dowiem... to zapewne złoże wypowiedzenie" Jeżeli szukacie dobrych zarobków to uczcie sie j. angielskiego i składajcie papiery do innych firm na strefie, tutaj na start nie liczcie, ze dostaniecie chciażby 2800zł netto podstawy

Huk
@Nowy pracownik :)

Robota ok tylko przełożona co rozumy pozjadaldala i męczy psychicznie i każdy odchodzi z tego stanowiska

John
@WielkiD

Zgadzam się w100 procentach

Uu
@WielkiD

Hr nic nie robi z tym

Bez znaczenia

Pracując tam wolałem być bezrobotnym niż być nieszczęśliwym. Nie żałuje decyzji o odejściu

Bestia

Witam, jestem absolwentem technikum pojazdów samochodowych i mam zamiar składać CV na stanowisko Operator Produkcji – Wydział Montażu (ETTS) mam takie pytanie, jak wygląda proces rekrutacyjny? Jest sie czym stresować? Czy na to stanowisko są jakieś testy? Jak tak to jak one wyglądają? Oraz jak z atmosferą? Jestem osobą którą jeżeli ktoś mi dobrze wytłumaczy to szybką załapie. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Bestia 2
@Bestia

Więcej zarobisz pracując w lidlu na kasie, lub na jakiejś stacji benzynowej.. idź na studia szkoda marnować czasu dla borga..

W tym zakładzie pracy człowiek traci poczucie swojej własnej wartości tyle w temacie.

An

Witam .A czy ktoś się może wypowiedzieć jak wygląda praca w Borgu w dziale zakupów?

Dioda 6

Praca w Borgu to jest życie,to jest to. Lider mnie pogoni trochę się o tyram,dobra firma bo parking za darmo i jest przystanek ,ziemniaki pastewne na obiat. Przed pracą trzeba się załatwić w domu ,bo robienie "dwójeczki" w pracy i siedzenie 10 min w WC to jest jawne (usunięte przez administratora)pracodawcy i ludzie na linii krzywo na ciebie patrzą.

Świat turba trzy

Protip dla Mistrzów dla Zarządu: Macie linie gdzie jedni robią mniej drudzy więcej problem z normami ? to proste zrobić przerwę z 30min do 15min jak jest wszędzie. Ludzie chodzą zapalić ? postawić czytniki na palarni potem godziny do odrobienia w sobotę,dużo liderów siedzi na telefonach

Zostaw merytoryczną opinię o BorgWarner Poland Sp. z o.o - Jasionka

• Jak się pracuje w BorgWarner Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy BorgWarner Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BorgWarner Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 15 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BorgWarner Poland Sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 338 ocen.
  • 950
    36-002 Jasionka