Opinie o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bowa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bowa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

omw

Jeśli mogę doradzić to rozejrzyj się za czymś innym bo tam naprawdę szkoda nerwów i zdrowia marnować a z tego co napisała \'\'ja\'\' to widzę że jest gorzej niż było. Jak dobrze że mnie już tam nie ma

pracatam

a czy ktoś napisały jak tam jest dokładnie z pensją? ile jest za godzinę i jak to wychodzi po całym miesiącu (przy przepracowaniu normalnie miesiąca)? a i jak tam można się dostać, bo w necie żadnych ogłoszeń niema, samemu cv tam zawieść, tak robiliście ? wiadomo coś może o kwietniu, bo ponoć mają szukać ludzi od tego miesiąca bo powstaje nowy magazyn, coś ktoś wie ? pozdr i dzięki za odp.

ogolnie Bowa to jakas sciema,na rozmowie 6zl brutto czyli 4,50 jak sie nie myle na godz,porazka i trzeba nadgodzine zeby jakies godne pieniadze zarobic ale 2 tys albo ponad ....jasne trzeba zapierdalac kazde soboty jak sa i nocki to moze sie uzbiera 2 tys moze,albo trzeba dobra byc wazeliniara i [usunięte przez moderatora] przelozonym,i te kurde zabieranie premii za dlugie rozpuszczone wlosy 10%premii,za brak 20%premii,za dlugo w kiblu 10%premii i za wszystko co sie tylko da,wiec to co sobie na nadgodzinach nadbijesz masz to potem zabrane,wiec o czym tu mowic,i jeszcze te kartki na kibel heheheh to bylo mega dobre,zostwiasz swoja zeby wiedzieli ze to ty jestes w kiblu czy moze na fajce.......ogolnie temat rzeka

Zocha

Nowe kierownictwo to osoby walczące o stołki, brak odpowiedzialności za swoją działkę.A co do socjalnego to kiedyś było super ale nie teraz.Raju też nie ma jak za jednego braka zabiorą Ci 20% premii.Nie ma to jak był poprzedni prezes !!!!!!!!!!!!

Automatyk

Śmieszna firma. Rozmowa miała charakter przesłuchania przez złego i dobrego glinę. Trwała może z 15min. Po mojej odpowiedzi o oczekiwane zarobki pytanie czy to brutto i dość szybkie urwanie tematu. Podałem kwotę identyczną jak w formularzu aplikacyjnym (medianę rynkowa). Szczęścia życzę w szukaniu pracowników w taki sposób. A i chciałbym przeprosić panią z HR, że miałem wogóle czelność zadać jakieś pytanie podczas tej rozmowy. Dwóch pozostałych już nie zdążyłem. Firma dała sobie miesiąc na odp. pozytywną. Nie zamierzam czekać na ten "akt łaski".

Co się dotychczas robiło, coś o sobie. Kilka pytań z robotyki. Co w sytuacji gdy...

Leszno
shazza

nielubie pewnej laski jest tak wynisła jak brzydka, i do tego wredna.... tak tak [usunięte przez moderatora] to o tobie. i duzo wiecej ludzi cie nielubi pomysl nad soba, mniemanie o sobie ai nic pozatym

jw

Ale bajki dobra ściema jeszcze trochę i uwierzę w te super warunki ,dobrą atmosferę i w to że tam ludzie w ogóle nie chorują.I jeszcze wrócę tam z powrotem !!!!????????(oczywiście żart jak najdalej od tego [usunięte przez moderatora])

imbus

firma jest w reorganizacji,nowe kierownictwo dopiero dociera sie,ale pracownicy w Bowie w porównaniu z podobnymi zakładami naprawde maja raj,warunki socjalne bardzo dobre,jest czas na oddech i nie ma \"wyrywania rekawów\"

izzy

Nie jestem osobą, która przepada za tą firmą, ale niestety w każdej firmie są osoby, które mają lepiej i które mają gorzej. Ten kto się dosiądzie stołka będzie wychwalał Bowę pod niebiosa a inne szaraczki niestety muszą na te osoby robic. Niestety to okrutne,ale prawdziwe

omw

Nie może być ludzie w bowie nie chorują co niektórzy nie byli na zwolnieniu przez 15 lat(tylko pozazdrościć zdrowia) tak się wypowiadali na wiejskim zebraniu. Po prostu żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mka

2 tyś to powinnaś zarobić bez nadgodzin i nocek ,bo co to za stawka 6 zl/h przy tych warunkach pracy to nic innego jak czysty [usunięte przez moderatora] i tania siła robocza ale życzę powodzenia

Zocha

Kobieto ile musisz zrobić nocek i sobót żeby mieć 2 tysiące chyba że masz stawkę 12 zł,w co bardzo wątpię i wiem co piszę!!!!!!!!!!!!!!

M....

Hej,dostałam się tam do pracy, wiem,ze można tam zarobić niezła kasę.Fakt Oferują6złza godz.ale duzo mozna dorobic nockami,weekendami więc wypłata kreci sie ok2do ponad2 tyś.

mika

Tam tylko takie miały dobrze i widzę że nadal tak jest!!! Pewnie pisze tak bo akurat ona ma dobrze, tam drugi się nie liczy przeważnie tam pracują ludzie którzy w oczy to przyjaciele ale za plecami niestety [usunięte przez moderatora]. Ja zdania nie zmienie o tym zakładzie pracowało się tam parę latek i nie jedno się widziało i nie jedno się wie co niektóre potrafiły zrobić żeby osiągnąć swój cel!!!!!

kok

O odezwała sie jakaś wazeliniara co ma dobrze musi niezle donosic

Oborniczanka

nie prawda nie ma tan taniej siły roboczej jest naprawde super atmosfera .... i wypłaty nie sa takie malutkie....:P wiec nie wiem co piszecie za bzdury ludzie zastanówcie sie co piszecie

Jak

To jak to jest z tą próbą zamknięcia zakładu?

zyt

wreszcie ktoś sie rozpisał o tej niemieckiej maszynie do wyzysku ludzi ale tą cała atmosfere to robią kierownicy a są Polakami /chyba/

mika

Popieram [usunięte przez moderatora] jakich mało.Pracowałam tam kiedyś i tylko wazeliniarze i cicho dajki miały względy i podwyżki.Nie polecam nikomu tej firmy!!!!!!!!!!

ANONIM

to jest [usunięte przez moderatora] a nie zakład pracy sami konfideńci i karjerowicze a[usunięte przez moderatora] na porzadku dziennym DALEKO OD TEJ FIRMY

H.

Dobry żart... Istny wyzysk człowieka! Tania siła robocza - inaczej się tego nazwać nie da.

Zostaw merytoryczną opinię o Bowa Polska Sp. z o.o. - Złotkowo

• Jak się pracuje w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bowa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bowa Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bowa Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bowa Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 274 ocen.

Bowa Polska Sp. z o.o.