doors

Komorniki

Opinie o doors

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@erf oferty pracy firmy Doors możecie znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Jak oceniacie firmę jako pracodawcę? Jakie już macie doświadczenia z Doors?

erf
użytkownik zarejestrowany

hej hej no ja widze ze teraz tez szukaja na stanowiko Project Manager Assistant w Warszawie bardzo dobrze trzeba tutaj znac jezyk angielski jednak :)

familia Kubiakow to popaprana firma przede wszystkim Geniu i jego syn Robert belkoczaca pijaczyna ktora nie moze wyjsc z alkoholizmu w dodatku marnie placa pracownika ale lizusy kapujace dostaja wiecej pieniedzy jak wchodza im pod biurko to desperacja Fuj!!!

Szukasz pracy?

obserwator

Jak tam Geniu jeszcze taki mściwy czy wysłali Go na emeryturę?

bartekj
użytkownik zarejestrowany

a dlaczego taka rotacja jest w tej firmie ze tylu pracowników się przwineło to mają czas na zatrudnianie nowych pracowników tak często skoro lubią zmianiać.. i jaką umowę przedstawiają o pracę czy zlecenie też wchodzi w grę ... czy przełożony dużo wymaga od pracownika a jezeli tak to czy wynagrodzenie jest adekwatne do wymagań?

A Doors jeszcze ciągnie ilu tam przewinęło się pracowników przez ostatnie pięć lat to szkoda pisać.

Nieznany

(usunięte przez administratora)filozofuje że jego firma ma najwyższą jakość z pośród wszystkich firm że ma najlepszych fachowców a jak zebranie się kończy to wzywa kilku do siebie i dostają taką (usunięte przez administratora)że im się pracować odechciewa a ich produkty pozostawiają wiele do życzenia to głowinie wina przez brak jakiejkolwiek organizacji

W Tell

Szefostwo płaci komu chce i ile chce,niezależnie od tego w jakich warunkach się pracuje.Jest to firma która ma najwięcej mistrzów na metr kwadratowy powierzchni,ponieważ Szef sam ich produkuje,płacisz cztery stówki i już jesteś wielkim Mistrzem którym Szef będzie się wychwalał w reklamach.O technologii produkcji drzwi nie warto pisać nie są warte tych pieniędzy.

wyzwolony

w pierwszych dwóch wpisach jest pisana prawda chociaż dość ostrym piórem ale wpis LIZUSA Z BRĄZOWYM NOSEM przechodzi ludzkie granice przyzwoitości. Uważaj abyś nie skończył w sądzie i nie musiał oddać tej przyzwoitej kasy jak na dzisiejsze warunki.Ten wspaniały [usunięte przez moderatora] byłych lakierników którzy pracowali po szesnaście godzin i chce od Nich ich ciężko zarobionych pieniędzy po 20000 zł,oto są wspaniali szefowie DOORSU.

gośc

Wspaniały zakład !!! wypłaty przynajmniej są na czas i całkiem przyzwoite jak na dzień dzisiejszy powyższy post napisał na pewno jakiś nieudacznik życiowy który nie stanął na wysokości zadania w tak wymagającym zakładzie... Pokaż mi doskonałego szefa nieudaczniku! (bądz sobie szefem szefem będziecie do siebie pasować)

mały

kolejna firma gdzie jest kilku szefów i każdy ma nasrane w głowie i żąda niestworzonych rzeczy od pracowników

Zostaw opinię o doors - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie doors