Opinie o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bowa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bowa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bowa Polska Sp. z o.o. w Złotkowo

tomekkii

A jak jest na magazynie dobra praca czy....jaka atfosmera tam panuje Jak zarobki lepsze czy gorsze?

omw

Racja to one tam jeszcze pracują?

edekbezkredek

SENSACJA! Wreszcie podwyżka! I to całe 4,5 % ! Ale kto to odczuje? Oczywiście szlachta! Bo dla \"robola\" to będzie jakieś 30 gr do stawki godzinowej!

jesus

w administracji nie lepiej. kto lepiej wchodzi w tyłek ten ma chody a sami wiecie najlepiej, kto tak naprawdę rządzi firmą..układy układziki, kawki do 10 a ci co się w kawkach "nie integrują" mają przesrane, bo chodzą do pracy pracowac (dziwne, nie?). szkoda tylko, że doktorek jest tak ślepy i nie widzi tego obijactwa i obłudy na najwyższych szczeblach.

Automatyk

Śmieszna firma. Rozmowa miała charakter przesłuchania przez złego i dobrego glinę. Trwała może z 15min. Po mojej odpowiedzi o oczekiwane zarobki pytanie czy to brutto i dość szybkie urwanie tematu. Podałem kwotę identyczną jak w formularzu aplikacyjnym (medianę rynkowa). Szczęścia życzę w szukaniu pracowników w taki sposób. A i chciałbym przeprosić panią z HR, że miałem wogóle czelność zadać jakieś pytanie podczas tej rozmowy. Dwóch pozostałych już nie zdążyłem. Firma dała sobie miesiąc na odp. pozytywną. Nie zamierzam czekać na ten "akt łaski".

Co się dotychczas robiło, coś o sobie. Kilka pytań z robotyki. Co w sytuacji gdy...

edekbezkredek

A wspomnieć należałoby również o Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych. NIEZŁA FARSA!!! \"Wczasy pod Gruszą\" wypłacane po 50,-(!), brak dofinansowań na wycieczki dla dzieci, bony na Święta dla wybranych czyli tych którzy potrafią nieźle mataczyć i nie wykazują prawdziwych dochodów, pomoc bezzwrotna (dla najbardziej potrzebujących lub mających chore dzieci) w małych kwotach. Bo czy na taką dużą Firmę 1.000 zł to dużo? Parę lat temu za prezesa (usunięte przez administratora) Firma była sponsorem zakupu wózka inwalidzkiego za kilkanaście tysięcy zł. I to nie dla pracownika lecz dla członka jego rodziny. Jeszcze mało? A regulamin ktoś widział ? A komisja w skład której nie wchodzi nikt z pracowników produkcyjnych tylko dwie Panie z administracji ?! FARSA A MOŻE JUŻ GROTESKA ?! Ale cóż, z większości wypowiedzi wynika że mało kogo to obchodzi, bo najważniejsze jest przecież wyjście do \"kibelka\" z czerwoną kartą lub bez albo kto się komu podlizuje i u kogo \"siedzi pod biurkiem \".

edekbezkredek

Przerost formy nad treścią - to jest adekwatne określenie dla tej firmy. Prawdę mówiąc nie ma tam aż takiego reżimu jak co poniektórzy twierdzą, bo można swobodnie wyjść do łazienki i nawet uda się w drodze na papierosa wypić kawę z automatu. Problem jest o wiele większy i szkoda że tak mało osób go dostrzega i skupia się na takich pierdołach jak brak dodatkowych przerw. Głównym problemem są niskie zarobki. Bo harowanie wiecznie na nadgodzinach po nocach i w sobotę nie może być sposobem na życie. Tzw. \"goła pensja\" bez tychże nadgodzin jest żenująco niska. Przypuszczam że pion administracyjny zarabia wystarczająco dużo i w myśl zasady że \"syty głodnego nie zrozumie\" na każdą prośbę o podwyżki mówi stanowcze NIE ! Podwyżek dawno w tej firmie nie widzieliśmy i pewno nie prędko zobaczymy.

omw

Tylko współczuć tym co tam pracują i nie mają możliwości wyrwania się z tego [usunięte przez moderatora].Jak dobrze ,że mi się udało i mnie już tam nie ma

klika

[usunięte przez moderatora] porazka ,coraz gorzej sie tam dzieje,ja tam pracowalam i bogu dziekuje ze mnie juz tam nie ma,sa kobiety wiekszosc i kurde taka zawisc tam panuje kazda by oczy se wydlubala zazdrosc zawiscc i nie wiem co jeszcze kurde o co chodzi ludzie,kurcze kobiety jak pisalam juz wiekszosc ale kazda kazdej noz w plecy,tam jak sie ktos dostanie do pracy to tylko o pogodzie o niczym innym,i [usunięte przez moderatora] brygadzista,no [usunięte przez moderatora] sorry jak moze pracownica decydowac o lasce ze sie nadaje czy [usunięte przez moderatora] nie nadaje ,a brygadzista stoi jak [usunięte przez moderatora] i nie wie [usunięte przez moderatora]BOWA sciema,[usunięte przez moderatora] the best,zero toleancji dla kobiet tez kobieta:.............a moglabym pisac i pisac...............

oko

ZERO SZACUNKU DLA KOBIET !!!! KOBIETA ROBI JAK FACET...NAJLEPIEJ, PRZYWIAZAC je do stanowisk zeby nie wstawaly, koryto przy maszynie, toi-toi gdzies obok i wszystko gra !!! i od switu do nocy ....arbait !!! zero rodziny najlepiej bez meza i dzieci bo to kłopot, dziecko -- to brak wydajnosci ... a dla meza brak czasu... chyba ze bedzie czekal w nocy za Toba.... hahaha. porazka.....

ona

slyszalam o zabieraniu premii za rozpuszczone wlosy... za przebywanie zbyt dlugo w WC ... czerwone KARTY TO PORAŻKA A W NAJGORSZYM WYPADKU JAK KARTY NIE MA TO W GACIE MUSISZ NAROBIC BO JAK CZASEM OPUŚCISZ STANOWISKO TO CI PREMIE ZABIORA, W WIEKSZOSCI TO KOBIETY !!! A JAK MAJA OKRES TO CO?? ALE JAK MOZE BYC INACZEJ JAK FACET JEST KIEROWNIKIEM I NIE ROZUMIE KOBIECYCH SPRAW ONI CHYBA nie znaja wogole kobiet !!! WYŻYWAJA SIE NA NICH ZA WSZYSTKO !!! CZYSTA [usunięte przez moderatora] NA PRAWDE WSPOŁCZUJE TYM BABKOM DOBRZE ZE MNIE TAM JUZ NIE MA ....

blondi

Prezes nie chciał omijać prawa pracy, miał swoje zdanie

eeeeeeeee

a wiecie może dlaczego tego nowego prezesa już nie ma?? hehehehe też go wylali?

poznan

jw - 2012-04-17 21:22:52 wiadomo oborniczanka tylko takich tu pełno nawet za marne grosze ale tu nie chodzi głownie o kase tylko o podejście do pracownika i atmosferę Powodzeniamam dosyc tych oborniczanek za grosze a beda robic i [usunięte przez moderatora], beznadzieja

jw

jaa

A wiadomo kiedy będą przyjmowac?? lepiej porobic w takiej firmie niz siedziec w chacie...ja juz szukam 2 miesiace pracy i nic w obornikach!! pozdrawiam bezrobotnych;D

kasia

mieliście tak źle? teraz to dopiero się zacznie, Prezesa zwolniono a Niemiec wypruje z was flaki !!!

omw

Ja zdania nie zmienię o tej firmie i o niektórych osobach które tam pracują!!!!!

wiertara

Jeśli chodzi o zarobki to nie jest tak źle. Na starcie 6zl na godzinę, do tego premia do 700 no i coś tam czasem z akordu skapnie (chociaż z tym to różnie). Porównując do innych firm w okolicy Poznania wcale nie jest najgorzej. Jeśli znajdziecie lepsza, gdzie płacą więcej to dajcie znać :). A kierownictwo jak kierownictwo. Tak samo jak wszędzie. Ci co narzekają to chyba w innych firmach nie pracowali. To moja 3 firma, a i tak tu jest lepiej niż w poprzednich.

gama

no to powodzenia.

kinga w

wazeliniara [usunięte przez moderatora] bedzie tam robic do konca zycia ,bierzcie przykład

Zostaw merytoryczną opinię o Bowa Polska Sp. z o.o. - Złotkowo

• Jak się pracuje w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bowa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bowa Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bowa Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bowa Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 274 ocen.

Bowa Polska Sp. z o.o.