Intralog Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Intralog Sp. z o.o.

Niezadowolony pracownik

Ciężko mi polecić firmę jako pracodawcę na niekorzyść firmy można zaliczyć brak należytego przepływu informacji, praca nad projektami bez planu, brak jasnego przypisania zadań, relatywnie słabe zarobki to wszystko powoduje liczne błędy opóźnienia a w konsekwencji stres, odradzam.

bar daszka

Firmę tę można polecić jedynie miłośnikom koni, lubiącym sprzątać stajnie - bo takiej stajni Augiasza jak w Intralogu ze świecą gdzie indziej szukać. Nieprawdopodobnie złe zarządzanie zarówno projektami, jak i pracownikami. Zaawansowanie techniczne projektów na poziomie dziecięcych zabawek (nawet nie ma porównania choćby z Amazon Robotics) projektowanych chyba w stanie permanentnej pomroczności (wywołane pośpiechem ciągłe błędy, przeoczenia, nie kończące się poprawki, a co gorsza - dużo niezgodności z normami i ze sztuką inżynierską). Rażące błędy na najwyższych szczeblach zarządzania pod względem technicznym i organizacyjnym; postać tzw. dyrektora technicznego to zupełne nieporozumienie. Źle o firmie świadczy też ogromna rotacja pracowników, widoczna w roku 2017. I tylko klientów szkoda....

zorientowany
@bar daszka 05.12.2017 14:37

To, co buduje Intralog i Amazon Robotics to dwie rozne galezie logistyki wewnetrznej. porownywanie tego ma tyle samo sensu co porownanie wozka golfowego i ciezarowki...

ubawiony
@zorientowany 12.12.2017 20:44

Oj, jaki ładny strzał w kolano :). Z wypowiedzi "zorientowanego" wynika, że potwierdza większość zarzutów "bar daszki", skoro ma uwagi tylko do porównania Intralogu z Amazonem :).

były pracownik

Nie polecam odradzani. No chyba, że ktoś chce pracować za 2 tyś miesięcznie

darek

firma poszukuje n stanowisko monter i mechanik @7uyh, wymagane jest doświadczenie i koniecznie umiejętność wykonywania prac manualnych, mile widziana jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego niestety warunków zatrudnienia nie podają może pomożesz w tej sprawie?

Binko

Z wykształceniem tez, czasem to chyba lepiej go nie miec w tej firmie, zarabia sie wiecej. a o nadgodzinach nie piszecie, które są normalnością, nie wazne jak jestes zatrudniony, czy mozesz czy nie, czy masz dziecko - masz siedziec czesto do nocy a o pieniadzach zapomnij...oszukuja na naliczaniu, nie chca wyplacac.

Krystian

Nie mając wykształcenia kierunkowego bądż też kwalifikacji nie można oczekiwać "kokosów" w każdej firmie jest tak samo - okres próbny. Jednakże kwota którą podałeś to kwota netto a nie brutto ponieważ z tego co wiem niższej kwoty niż 9zł netto(na rękę) nie proponują na początek dla montażysty bez doświadczenia który tak naprawdę przychodzi do firmy zielony i się dopiero uczy. Moja stawka wynosiła na początku 11zł netto po szkole średniej. Ogólnie warunki pracy są w porządku. Polecam pracę w tym miejscu nawet, aby dorobić w wakacje czy w weekendy.

t

hmmm, ciekawe skąd takie spostrzeżenia. Pracowałeś/aś może w tej firmie? Ja tak, i uważam, że firma jest beznadziejna, zarówno pod względem zarobków (1500 brutto) jak i atmosfrefy (ludzie beznadziejni, ciągle się wydzierają, nigdy nic nie jest wytłumaczone tylko rzucane hasłami, a szef - właściciel cierpi na (usunięte przez moderatora)co niestety przekłada na podwładnych). Ogólnie bryndza, jaką ciężko spotkać na rynku - to jest najgorszy rodzaj prywaciarza jaki może być. Ogólnie radzę unikać jak ognia, no chyba, że lubi się pracować (usunięte przez moderatora)

Krys
@t 16.07.2011 15:03

W chwili obecnej pracuje w tej firmie i warunki finansowe w firmie dla pracownika z doświadczeniem zaczynaja się od kwoty nieco niższej niż średnia krajowa uwzględniając wszystkie premie. Dostałem umowe o pracę oraz możliwość wyjazdów w delegację - choć jak dla mnie to mogłoby ich nie być :) . W momencie kiedy firma w której pracowałem upadła w połowie 2016r. nie wiedziałem co robić a jakimś cudem trafiłem na tą firmę i jestem bardzo zadowolony . Warunki jakie otrzymałem na rozmowie kwalifikacyjnej były poniżej moich oczekiwań ale po krótkiej rozmowie udało mi się wynegocjować lepsze warunki. Polecam negocjacje przy zatrudnieniu!

Zostaw opinię o Intralog Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intralog Sp. z o.o.