Opinie o Lena Homes Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lena Homes Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lena Homes Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lena Homes Sp. z o.o. w Szczecin

Dwa lata temu szukali monterów, teraz też zatrudniają, jest zapotrzebowanie? Szukam pracy od zaraz i ten etat właśnie taki był, pytanie jak jest teraz. Dajcie znać czy przez te dwa lata w ogóle pensja urosła, choć trochę. Widełki wtedy podawane to 4-7k brutto.

Przemek Kiraga Nowy wpis

Po rocznej współpracy z Leną mogę szczerze powiedzieć że jest to firma którą zawsze będę mile wspominał. Kapitalne szefostwo super atmosfera w pracy, ostrzy kierownicy ale poprowadzą za rękę pokażą wytłumaczą. Jednym słowem dziekuje koledzy za ten fajny rok .

Pracownik Nowy wpis

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.... ja zacząłem na miotle i po paru tygodniach sostałem przeszkolony do samodzielnej pracy w zawodzie. Kasa konkretna a co najważniejsze szefostwo jest dla mnie a nie ja dla niego i to się czuje w kryzysowych sytuacjach.

Stefan Nowy wpis

Do jakiego zawodu Cię przeszkolili i ile teraz płacą? Możesz coś napisać o pracy przy produkcji domków, czy zapewniają narzędzia, pomieszczenie socjalne?

Zawiedziony :(

Nie polecam firmy. Po podpisaniu umowy okazuje się że trzeba pracować. Nie tak sobie wyobrażałem swoją karierę. Niestety zostałem zwolniony zanim sam to zrobiłem. Teraz za to jestem sam dla siebie szefem. Chcę telewizorek, mam telewizorek, chcem wyjść.. wychodzę! Chcem uciąć komara... to ucinam! Normalnie żyć nie umierać. Ja się muszę co chwilę szczypać czy mi się to nie śni! ;)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lena Homes Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Kierownik Łukasz

Firma super , uczciwa i rzetelną ... Od początku staram się robić co mi każą ???? i z całym sercem wyzywam się na pracownikach i ostro wyzywam jestem bucem ale oni to lubią , wszystkim nie dają kasa a ja dostaję zawsze przed czasem .... Kto jak kto ale ja jestem zadowolony z tej firmy bo cały siedzę w jej zadku .

Kancelaria Prawna
@Kierownik Łukasz

Nie ma to jak otrzymać wypowiedzenie od Pana Kierownika a następnie anonimowo publikować wpisy, które co do zasady jesteśmy w stanie ustalić po adres IP komputera z którego umieszczono komentarz. Czy słyszał Pan o instytucji naruszenia dóbr osobistych w opinii publicznej? Nie-e? To proponuje poczytać. Panie zwolniony za nic nie robienie, to nie te czasy, że płaci się za lenistwo, które w istocie akurat w Pana osobie kuło w oczy. Zatem chyba podwyżki się Pan nie spodziewał?

Obserwator

Z miesiąca na miesiąc firma coraz gorzej Fukcujnuje a problemy się nawarstwiają coraz bardziej nie nie ma finansów na materiał oraz na wypłaty dla ludzi jesteśmy okłamywani na tak zwany szybki przelew:) do dwóch tygodni dochodzi Sukcesywnie blaszak jest czyszczony z materiału a płyty OSB są cięte i kręcone w zastępstwo łat 6 cm a wszystko jest zaplanowane by wyczyścić to co jest i ugłosic upadłość by syndyk miał jak naj mniej do odzyskania na pokrycie szkód formy (usunięte przez administratora)

Hejka, Mam pytanie w sprawie szczegółów współpracy. Czy atmosfera w pracy jest przyjazna ? Dziękuje.

Jest Ok

Wściekła osoba

Daj sobie spokój .firma nie wypłacalna Od 10.08 pracownicy czekają na wypłatę nie ma do dnia dzisiejszego ...ot cała firma chyba że ktoś chce pracować charytatywnie ku chwale firmy to powodzenia

Iza
@Wściekła osoba

A jak to jest wyjaśniane?

......

Wściekła osoba... Ciekawe czy Ty jesteś uczciwy wobec pracodawcy i czy w ogóle umiesz coś robić oprócz pisania w sieci. Może Ty pokaż jakie masz Jaja i porozmawiaj normalnie w oczy a nie się chowasz w internecie. Na zebraniach nikt się nie odzywa a tu bohaterowie. Hahaha Nie ośmieszaj się i tak nikogo nie ruszają te Twoje kłamliwe wpisy. NO POKAZ JAKIE MASZ JAJA BOHATERZE

@......

To poczekaj na państwowa inspekcję pracy (usunięte przez administratora)

@......

Koleś nie bądź taki hop do przodu .Wypłata się należy . rozumiesz .Jak wam nie wstyd nie wypłacić ludziom pieniędzy .wstyd i żenua

@......

Rozmowy podobno były . Obiecywaloscie wypłaty i co ??? I co ludzie mają być potulni w imię czego ?? Jak wypłata się należy ludzie muszą z czegoś żyć .

......

Praca po 9 h dziennie od 7 do 16 a często nagabuja o nadgodziny bo opóźnienia. Nie ma logistyki w tej firmie a potem dziwią się ze nie ma towaru a potem każą nadganiać. Jedynie co fajne to kasa w miarę. Tylko fajnie by było gdyby była na czas bo obecnie lipa.

Gorący Jasiu
@......

Jedna obsuwa z wyplata przez 3 lata działalności firmy i odrazu takie niegrzeczności?:) ciekawe czy autor tego komentarza jest całkowicie uczciwy i sumienny w stosunku do pracodawcy.. hmmmmm ;)

@Gorący Jasiu

Panie gorący Jasiu to świadczy o firmie że nie dba o swoich pracowników .wypłata się należy za pracę .a jeśli pracownik się nie sprawdza to należy go zwolnić .tak się robi a uczciwych i sumiennych wynagradzać .skoro praca została wykonana należy się zapłata .Ludzie musza z czegoś żyć ,są opłaty ,raty kredyty .jeśli firma tak podchodzi do ludzi tzn że nie mają szacunku i ludzi mają w (usunięte przez administratora)

@Wściekła osoba

To się zwolnij, zawsze tez możesz udać się na rozmowę a nie kłapać mordą

Wściekła osoba

Taki szacunek ,nie było by klepania morda gdyby pracodawca wywiązywał się z obowiązków .za pracę wykonaną się płaci .jak się idzie do sklepu to odeazu się płaci za towar .tak ciężko zrozumiec podstawiony człowieku .... Pan pewnie wypłatę dostał więc panu to zwisa ale ludzie nie dostali .a bank nie będzie czekał ....

#MueremZaLenaHomes

Ja pracuje w firmie prawie od samego początku. Nigdy nie było problemu z pieniążkami. Szefostwo uczciwe bardzo miłe. Zawsze ze wszystkim można się dogadać. Każdemu pracownikowi idą na rękę w każdy temacie i na tyle ile mogą to zawsze pomogą. Ekipa z hali zgrana i wesoła. Z czystym sumieniem polecam Lena Homes

@#MueremZaLenaHomes

To dobrze ale terminowe wypłaty to powinien być standard a nie powód do chwalenia firmy, nie? Jak pracujesz od początku to dobrze znasz finanse. Kasa jest dobra? Bo nie chciałbym w razie co zaczynać od najniższej krajowej.

Chłodny Stefan
@Piotr

W obecnych czasach, gdy na rynku jest problem z transportem, z surowcami oraz kryzys wywołany wojną ,utrzymanie stanowisk pracy oraz terminowe wypłacanie wynagrodzeń jest jak najbardziej powodem do pochwalenia firmy. W "innych" zakładach pracy najczęściej można spotkać się z redukcja etatów. Jeśli chodzi o poziom wynagrodzeń, nie jest to najniższa krajowa. Pozdrawiam.

.....
@#MueremZaLenaHomes

Juz nie takie uczciwe. Pieniążków na czas nie ma od kilku miesiecy

Iza
@.....

Na czas nie ale do kolejnej wypłaty normalnie już są?

@Iza

Narazie nie ma. Jak dojdzie do kolejnej wypłaty to wątpię by dali dwie wypłaty naraz jak na jedną nie mają. Firma krzak. Niewypłacalna. Nie polecam.

Osoba wściekła
@#MueremZaLenaHomes

Ze co ???? Od miesiąca nie wypłacili pieniędzy ludziom ,kłamią w żywe oczy .zero szacunku dla tych biednych. Ludzi

Osoba wściekła
@#MueremZaLenaHomes

To proszę za tą uczciwa firmę przelać ludziom ich wypłatę która się im należy .a nie powiedzielic farmazony przekupiony człowieku .ludzi się wynagradza za wykonaną pracę .

@......

Raz się zdarzyło i wielkie halo

Xxxx

Firma „Lena Homes”wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań, również wobec swoich pracowników. Są cierpliwi oraz elastyczni. Szefostwo wykazuje się także profesjonalną wiedzą w zakresie budowy domów mobilnych a także należytą starannością. Są rzetelni i godni polecenia, jako pracodawcy zarówno jak i kontrahenci w przedsięwzięciu zakupu domu mobilnego.

Katarzyna
@Xxxx

No to super. A jaka jest tutaj wypłata? Można prosić o informacje?

@Xxxx

Jakby byli tacy zajebiści to by mieli z czego zapłacić ludziom .proszę nie pisac pierdol.chyva że jest pan " firmowa gwiazda " to proszę zamilczeć Karma wróci

.....
@Xxxx

Ile ci zapłacili za komentarz?

@.....

Bierzcie się w garść w grupie siła .zadbajcie o swoje i interesy .w kupie siła .robić wojnę w biurze i zgłaszać gdzie się da . Miejcie jaja i walczcie o swoje .

Zostaw merytoryczną opinię o Lena Homes Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Lena Homes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lena Homes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lena Homes Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lena Homes Sp. z o.o.
  • Cyfrowa 6