Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Dramat

To co teraz tam się dzieje to jakiś nieśmieszny zart, kierownictwo nic nie robi tylko krytykuje i patrzy tabelek, jak raz będziesz na minusie to od razu świat się zawala groźby zwolnieniem itp wyzysk nic więcej, jedno wielkie zastraszanie i wyzyskiwanie o wszystko zabierają premie. Przez 7 miesięcy będąc u lidera pickingu na zmianie B premii nie da się uzyskać nawet raz ze względu na zmienianie wyniku i faworyzacji dupowlazow. Przy 4 brygadach nagle premia była! No szok. Jak ktoś chce podjąć tam prace niech się zastanowi dwa razy jeżeli ceni sobie spokój i uczciwość. Nie zapominajmy także o kadrach w których nigdy nic się nie zgadza zawsze jest tam (usunięte przez administratora) i oczywiście o Sebie od BHP, nie wiem skąd oni go wzięli ale ewidentnie ma manie wyższości i poniżania ludzi.

Życzliwy
@Dramat

To prawda dramat i tyle wyzysk w yej firmie maja ludzi za nic siedza w tym akwarium i nic nie robia liderzy i kierownicy

Życzliwy
@Życzliwy

Zła organizacja pracy kierownictwo nie zorganizowane liderzy nic nie robią wszyscy nadają się do zwolnienia nic nie robią chodzi o kierownictwo nie polecam pracy w DHL

Pick
@Życzliwy

To idź np. pracować na magazyn do Amazon tam to dopiero zobaczysz złą organizację pracy i osoby które nie mają najmniejszego pojęcia o pracy w logistyce...dhl w porównaniu z innymi magazynami w okolicy to chyba jeden z lepszych pracodawców

Klown
@Pick

Nie rozśmieszaj mnie że najlepszym tam jesteś tylko numerem ,coś się nie spodoba liderowi lub cię nie lubi zaraz wyjazd za bramę . Ciągle tylko norma się liczy ,a pracować na gridach to już ogólna tragedia i te kartony z odzysku bo Pepco oszczędza ciekawe ile wam dadzą podwyżki jak tacy chytrzy ,na bank zwiększa normę co by potem wyjść na swoje i nie będzie premi

Janosik
@Pick

Tak najlepszy buhahaha ,tam parę miesięcy trwają negocjacje o podwyżki ,paliwo rośnie z dnia na dzień i weź dojedź do pracy .Sam Raben oferuje stawki dużo wyższe ,poza tym zbieraj te (usunięte przez administratora) z podłogi ,grid ma przej....nie oprócz palet i braku kartonów jeszcze konsolidację za dwa tysiące coś , ciekawe ile stanowiskowi co sapią ile by wytrzymali i zamienili się z nami ,i tak im większość osób nie podpisała umow

@Dramat

Ukraińscy bojówkarze, ukraińscy więźniowie których zaproszono do obrony terytorialnej oraz narkomanii są winni rozlewem krwii na tą skalę

Ex
@Dramat

Hahah temu z bhp to pluli na beret i do kanapek w szkole, wozi się tylko po tym śmiesznym magazynie, a wróci do domu i znowu ma plute do obiadu, dziwie się że nikt mu jeszcze nie wysprzeglil na morde

Lewica
@Ex

Spinacie się (usunięte przez administratora) robotą a duda za pieniądze podatników na wakacjach w Egipcie...nie ma to jak wyskoczyć za kase (usunięte przez administratora) podatników na parę dni na urlop do Egiptu

hot dog

Że jeszcze pracuje parówa z swoją córcią na IB to szok obie to dopiero obrabiają (usunięte przez administratora) Prawda Agniesia gruba ruro?

Ojciec Pio choć już samo Pio

Jak tam mordeczki pracka za grosiki ? Jeszcze sie nie ogarneliscie że śą lepsze miejsca pracy ? Ja podczas dniowki odjebe w 20 min robote a później faja i za bióreczko coś na telfonie pograć A wy przerwunia jedna (i to wspólna) żeby (usunięte przez administratora) sobie obrobić Oj współczuję bardzo

Dobek
@Ojciec Pio choć już samo Pio

Praca za (usunięte przez administratora) dobrze że mnie zwolnili i ten (usunięte przez administratora) lider co jest posrany na swoim stanowisku ,już żeście w bambuko zrobili ludzi z DHL Psary hahaha pokażcie filmiki jacy to wspaniali jesteście tu inne magazyny rosną jak grzyby po deszczu ,jesteście słabi techniczne i logistycznie ,wiecznie brak kartonów inne magazyny mają tylko nie DHL i te wasze testy co nic nie dają

@Ojciec Pio choć już samo Pio

Jeszcze nie ogarnąłeś, że jesteś zwykłym pionkiem, którego niedługo wymienią?

Czemu podszywacie się pod innych nie macie twarzy aby powiedzieć komuś wprost? Żyjcie swoim życiem a nie tylko dhl!!

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Beny

Ruham liderów , ruham kierowników , ruham zarząd mało tego wszystkich was ruham dobrze wiecie kim jestem i co wszyscy mi mogą a uja mogą !

Dzoanka
@Beny

Beny ty nikogo nie ruchasz bo nie jesteś w stanie...za stary jesteś żeby tak wszystkich ruch...masz problem żeby ci stanął chociaż na jedną laske

Karaluch

Śmigam na kurierce za 4 tysie na ręķe Awizo jak ktoś mnie zdenerwuje Wójek kierownik i przymyka oko To je życie A nie zapitalać za grosiki na picku

Beny

Biję konia po harnoldach ale spuścić się nie mogę jakaś parszywa niedyspozycja

Vacuś

Trochę to się różni od tego, co prezentują na Ukrainie, ale reklamy są zawsze ładne.

Rozczarowany

Te podwyżki to jakiś niesmaczny żart

@Rozczarowany

Ile byś chciał/a podwyżki ? 1000 zł ? 3600 podstawy jak na tę czasy i rynek w tej branży to taka podstawa nie jest mała. Są formy które fakt dają więcej np Lidl. Nie pasuje to idź tam. Szukają pracowników. Biedronka co ma mniejszą podstawę proszę tam też obecnie szukają ludzi. Jest ofert dużo. Pracę na produkcji dają też sporo więc rynek masz otwarty. Przedszkola podobno też szukają ludzi do pracy. Jest oferta naprawdę dużo. Skorzystaj może dadzą Ci gdzieś więcej albo dadzą Ci pracę gdzie posiedzisz sobie na (usunięte przez administratora) i zarobisz 10tysiecy.

Antychryst 69

Serio jest podwyżka w Dhl do 3600...to bardzo dobra stawka w porównaniu z innymi magazynami plus dodatki i nadgodziny to faktycznie można wyciągnąć spoko kasę z tego dhl jak na branże logistyczną...a są jakieś nowe przyjęcia do do Dhl Sosnowiec bo to bardzo atrakcyjna oferta pracy...porównaj sobie inne magazyny obozy pracy typu np.amazon gdzie masz stawkę godzinową 22,50 zero możliwości pracy w nadgodzinach ze względu na brak pracy bo już nikt nawet Helmut z niemiec nie chce kupować tego (usunięte przez administratora) od bezosa z amazon...jeśli chcesz więcej otwierają nowy magazyn Brikomarche na inwestycyjnej ponoć mają tam płacić średnią krajową więc nie zwlekaj lista miejsc jest ograniczona

@Antychryst 69

Średnia krajowa jak przeliczali w marcu to chyba 6 tysięcy. Druga sprawa nie wiem czy do mnie to piszesz bo ja nie narzekam na stawkę swoją. Przeglądam oferty pracy w różnych branżach i są tam większe stawki ale praca jest jeszcze bardziej wymagająca niż ta w DHL. A i druga sprawa że te kwoty podają już z obliczona premia itp. W DHL sama pracą nie jest ciężka jedynie co to niektórzy liderzy są tak nieogarnieci że szkoda słów, nie potrafią współpracować z ludźmi i oni najbardziej obrzydzają tam pracę.

Buhaha
@Antychryst 69

Tak bardzo atrakcyjna zwłaszcza na grid ,inne magazyny dają więcej tam jesteś jak człowiek sztanga dźwigaj to z ziemi jak świnia o ile ci plecy nie wysiądą ale co się komu podoba .Sam fakt że tyle odeszło ze starej ekipy bo mieli dość ,i tak jesteś tam w jednym miejscu na coś innego się dostać trudno wymownie znajomości lub polecenie ,nawet jak masz doświadczenie to i tak mają cię za nic

Dorota
@Rozczarowany

To ile ta podwyżka wyniosła?

Grid

Dla mnie spoko robota Bajerka cały czas i tylko przebijam palety żeby mieć norme Stara szkoła Miśka

Beny

Idzie Ktoś po pracy nawalić się nowymi harnoldami ?

Śmieciuch

Wszystko podrożało 2-3 razy a pensje stoją w miejscu, nie polecam tej firmy.

Mario

Coraz gorzej się robi w tym DHL sosy na barierce spięte , taśmy , (usunięte przez administratora) ze skanerami i walka o nie ... ( wymiana baterii na zasadzie odstawienia wozka pod akwarium ???????????????? ) nie wspomnę o tych wrednych ludziach i trenerach czy liderkach.

Gsdr
@Mario

Zawsze możesz zmienić pracę jak Ci nie pasuje

Slayer
@Gsdr

NP GLs c:

Kocur
@Mario

Najwredniejszy lider Krzych z grid ,o czym on ma pojęcie jak dostał stołek przez Radzia ,zawsze był fizyczny teraz obrósł w piórka ,miał fajna ekipę to ja rozwalił teraz co ma ? Zawsze mu coś nie pasowało ,i co myślałeś że ludzie ci zostaną znaleźli lepszą pracę a ty się tam wij jak wąż ,skórę już robotnika zrzuciłes i rób jak ci każą bo gdzie indziej już nie dostaniesz takiej pracy i oby ci się noga nie podwinęła fajfusie

Pip
@Gsdr

Dziwne w innych magazynach masz lepiej ,masz co miesiąc karty przedplacone na 200 zł na jedzenie ,za nadgodziny jeśli przyjdzie się w święto 500zl na czysto ,obiady za 7 zł a co ci oferuje DHL? ????te ich nadgodziny za parę złoty buhaha róbcie tam dalej . Jedynie co DHL wymyśli to obiady za 18 zł i co nie pyklo ? Czasem ci pizzę zamówią .Macie już te plastikowe nakładki czy dalej wam obiecują złote góry i kartony z odzysku?

Mateusz

Ciekawe ile ludzią umow nie przedłuża:)) zrobią zamówienia i benc nie ma przedłużenia. Dziwię się że jest tyle ludzi co tam pracuje ponad 3 lata i robią jak roboty za 3000 brutto śmieszy mnie to ogromnie że ludzie są tak na niskim poziomie .

Annihilator
@Mateusz

3 tys z (usunięte przez administratora) ?! Ja mam 3.500 za siedzenie na (usunięte przez administratora) i granie w lola na tel xD Faja co godzine Roboty tak 15 min na godzinke i nara xD Żadnej normy tylko paczki maja wyjechac

@Annihilator

Tylko (usunięte przez administratora) się chwali takimi rzeczami. Myślisz, że jesteś taki cwany? W końcu cię dojadą, bo żadne korpo nie daje kasy za friko.

@Mateusz

Myślisz, że gdzie indziej jest inaczej? Zdziwiony?

śmich na sali

Zobaczcie jak potraktowali ludzi na Psarach.... przed samymi świętami oznajmili im, że nie ma dla nich już pracy... tylko śmietanka została.

Adi99

I jak tam nowi pracownicy? Dalej będziecie latać za inerami bez premii ? Hahaha to co się tam dzieję w DHL to jest kpina totalna

Ola

Czy ktoś mi wyjaśni jak mam się nauczyć jak trenerka robi co innego i pytam kogo innego ? Kogo nie pytam każdy wskazuje palcem na trenerkę a ona robi inne rzeczy jedna osoba to to od lidera co pomaga wdf...

Siema. Co slychac ciekawego w DHL?? Jakies zmiany na lepsze?? Pozdro z Deustchland????

Dhl

Ukraińcy są winni za rozlew krwi...pan P. to agresor a wystarczyło się zgodzić na rozmowy z rosją i nic by się nie stało...to wy i rząd ukrainy są winni za śmierć wielu ludzi...

R.T
@Dhl

Nie popadajcie w polską propagandę...polskiemu rządowi zależy na tym żeby ten konflikt nadal trwał...są straty po obu stronach ludzie giną po obu stronach ilu już zginęło rosyjskich żołnierzy którzy idą jak mięso armatnie...zabijacie młodych rosyjskich chłopaków którzy nawet nie mają pojęcia o wojnie...

Janosik

Ale daremny film lepiej nie oglądać szkoda czasu w ogóle nie na temat...jakaś propaganda...ed właśnie zostałeś zgłoszony do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa oraz apeluję o blokowanie takich propagandowych kont jak twoje które szerzą treści o charakterze nienawiści oraz terroryzm

@Janosik

"zgłoszony do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa" na podstawie filmu z youtube'a... ty (usunięte przez administratora)

Anty_nato
@Ed

Panie teraz NATO to nie jest te pokolenie jak kiedyś...teraz to są chłopcy którzy piją sojowe late macchiato i są weganami...po ruskiej stronie ma pan sołdaków jakie to są mordy jak pan zobaczy takiego to od razu chciałby się poddać zanim on otworzy usta

W.C
@Ed

Ukraińcy po tej rewolucji i tym całym maidanie po tym kiedy popieraliśmy dążenie ukrainy do wolności i demokracji okazało się że to państwo przez tyle lat nie jest w stanie zrobić u siebie porządku..jedno z najbardziej skrumpowanych państw na świecie a ciągle chce żeby pakować w te ukraine pieniądze z zachodu no bo mają gorzej a chcą mieć lepiej ale oni w wielu przypadkach słowa nie dotrzymali...

@Janosik

Wpisy są usuwane, więc nie mogę napisać tego, co bym chciał. Jesteś lewacką częścią od roweru.

Mak
@Andrzej

I jak zadowoleni z podwyżek, bo jakaś cisza w tym temacie.

@Mak

No raczej że zadowoleni z podwyżek a gdzie znajdziesz lepiej płatną prace na magazynie..oczywiście poza amazonem

Marc
@Beny

W Lidlu w Centrum dystrybucyjnym dają na start 4350 na start, po pierwszym roku do nawet 5000 zł tylko ciężko się tam dostać

@Marc

No raczej. Teraz mają Ukraińców, którzy dostaną tam pracę i to za większą stawkę od Polaków, bo państwo jeszcze im dopłaci z naszych podatków.

Behemoth
@Andrzej

Szkoda mi was ludzie :/ taka ekipa była No ale dziwie sie starym pracownikom że tam siedzą.. no nie licząc wózkowych bo oni to tam luzy mają Szukajcie lepszej roboty! Ja tam 5-6 godzinek w pracy a płacone za 8 Bony żywnościowe ok 150-170 co miesiac 3500-4000 za wiekszosc czasu siedzenia na (usunięte przez administratora) i graniu rankingów w grze xd 0 wydajnosci ! Tylko poprostu paczki mają wyjechac Pezerwa kiedy sie chce Czyli tak co 40 min faja a szama przy bióreczku Współczuje wam :/

SEPULTURA
@Behemoth

Czasem z nudów w pracy wchodze i pstrze jak sie wszyscy besztacie to juz nie wiem co tam musi być na żywo xD Cyrk za darmoszke

@Behemoth

A gdzie tak dobrze jest? Bo wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...Nie martw się, twój pan niedługo przykręci ci śrubę, jak zobaczy, że mu się cyferki rozjeżdżają.

Chińczyk
@SEPULTURA

Cyrk to jest u nas,robimy wam te ciuchy za pół darmo dostajemy grosze ,spodnie co się zaraz rozpruja i tandetne bluzki które nie przepuszczają powietrza , tandetne wam wciskamy i reklamujemy się jaki to świetny towar i hit w modzie a wy to łykacie i walicie do sklepu .Ręcznik po paru praniach stracił włos ,świeczka śmierdzi

Adi8888

Wie ktoś może gdzie można zgłosić zachowanie Lidera które jest skandaliczne wobec pracownika ?

New
@Adi8888

Kierownikowi opercyjnemu. Jak nie pomoże, to iść wyżej do p. Agaty.

Harnaś
@Adi8888

Najlepiej odrazu wyżej zgłosić bo kierownik oleje temat tak samo jak operacyjny. W tej firmie liderów co są w porządku policzysz na jednej ręce i wystarcza Ci trzy palce i jeszcze zostanie :)

...
@Adi8888

Do KZ, Operacyjnego, HR, Oms..

Adi888

Proszę o nazwisko

Dhl
@Adi8888

Wyżej raczej do jego przelozonego

Ukraina

Doktor

O tego pana czyli pani niania Pani Doubtfire,z bolącymi plecami

Inna

Witam, czy ktoś wie dlaczego nie działa portal mojhr ?

Witam cała zasrana ekipę DHL coś tam śroś tam mało ważne. Mam tylko jedno zasadnicze pytanie czy Wy jako taka (usunięte przez administratora) świetna rodzinna i inne podobne bzdury pomożecie teraz tym Ukraińcom co robili na Wasze buty? Pamiętacie byla Ala bez niej nie byłoby dialogu gdyby nie ona , Ania z mężem Aleksandrem na gridzie te osoby są mi bliskie i wiele innych osób nie będę wymieniać ja osobiście pamietam o nich bo jestem z nimi w ciągłym kontaktu chodź w tym Waszym (usunięte przez administratora) już Wszyscy nie pracujemy. Czy któr/yś/ a z Was pomyślała o tych osobach jako zwykłym człowieku nie osobie która byla wydajna i robila inery i inne bzdety . Pewnie nikt ich nie pamięta ale ja tak pomimo ze nie mam pracy zwolniliscie mnie i masę innych osób między innymi :Ale,Anie,Aleksandra ja pamietam i zawsze będę pamiętac???? Ala jest w Polsce jej się udało szuka mieszkania ale Ania jest w Charkowie z rocznym dzieckiem , męża Olka zabrali na bezsensowna wojnę ale próbuje ich wywieźć Mateusz jeden i drugi Mariusz Damian Katarzyna Ewelina Dorota Ola Ewa Michał i cała reszta CAŁEGO DHL nie zapominajcie o ludziach którzy teraz potrzebują naszej pomocy Dla Wielu z Was pewnie będzie to beka rozumiem takie dziwne czasy CHWAŁA UKRAINIE????????

Paragon
@997

Niestety DHL ma to tego pełna wyj.....bke ,ktoś im pasuje ,lub nie pasuje zaraz wypad ,jeśli ktoś był dobry a potem na chwilę spadł przez chorobę żegnaj i ten jeden lider szpieg za palet czaji się na każdego i potem ma triumf ,obiecują rozwój a potem i tak gnijesz w jednym miejscu stanowiska tylko dla rodziny i najbliższych znajomych .Był konkurs na stock kontrola i kto wygrał..... Zwykły pracownik ? I czy kto po znajomości już mieli wybranych ,było zrobione od picu ,bo na VAS nigdy się nie dostaniesz jak nie masz pleców

Kasjer
@Paragon

Nie zapomnij dodać że jest bardzo schorowany na plecy i bardzo lubi jeździć na karuzeli ,jak wyzebral stołek od Radka tego nikt nie wie pewnie wazelina była pełna parą

Beny

Dokładnie masz rację popieram twój wpis w sumie to już dawno czuje się obywatelem drugiej kategorii w smiom kraju przez to że mam duży problem z alko

Dhl sosnowiec

Wszystkie wpisy jako Ed to właśnie jest beny

Pomoc dla Ukrainy
@Beny

Dane do przelewu tradycyjnego: Fundacja PKO Banku Polskiego Tytuł: Wpłata na pomoc dla Ukrainy Nr konta: 47 1020 1068 0000 1002 0172 3014

@Dhl sosnowiec

NIEEEEE!!!!!

@Pomoc dla Ukrainy

Fajnie, może też podam konto.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 357.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 320, z czego 57 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.