Witam zainteresowanych opinią na temat Warbusa. Firma od 3 miesięcy działa na rynku lubelskim, wygrała przetarg na 8 lat i szczerze mówiąc to w ciemnym kolorach to widzę. Od samego początku Warbus miał problemy z znalezieniem obsady-kierowców. Firma musiała wspomagać się oddelegowanymi kierowcami z innych miast przez dłużysz czas i dzieje się to do tej chwili... Forma zatrudnienia katastrofa, umowa 3miesięczna na okres próbny. W umowie 14 zł brutto, a na gębę 12 złotych na rękę. Aby wyrównać stawkę netto z umowy do 12 złotych netto doliczane są ustawowe godziny nocne + "premia". Zero stawek nadgodzinowych, świątecznych. Oszustwo i wykorzystywanie kierowców pełną parą, a według zapewnień dyrektora to miała być" poważna firma". Kierowcy zatrudnieni z regionu lubelskiego to w przeważającej ilości, podpadziochy z innych firm, którzy nie mają już nigdzie miejsca (podpadziochy głównie za alkohol) , emeryci (nie obrazając emerytów), którzy powinni grzać fotel w domu a nie wozić ludzi w komunikacji miejskiej. Jest garstka dobrych kierowców, którzy odejdą ( część już odeszła) w najbliższym czasie bo nikt normalny nie będzie siedział w takim obozie i wyzysku. Przestrzegam przed tą firmą
cdn...