Opinie o Warbus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Warbus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Warbus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warbus Sp. z o.o. w Warszawa

Bolek

Warbus q....wa gdzie wypłata?!!!

Zaprawdę zaprawdę powiadam Wam
@Bolek

I zobaczył Pan obraz pracy rąk naszych - i był zadowolony. A zapytawszy o zarobki usiadł i gorzko zapłakał!

mic

Jastrzębie, Lublin, Oborniki, Elbląg i Wrocław- wszędzie pensja za sierpień na raty?

@mic

W Lublinie wypłata na raty wypłacili 1500 zl

@Bolek

Też w Lublinie - ale wypłata w całości

Niektórzy to szczesciarze

gownooo prawda
@K.e

Niektórym placa całość a niektórym tyle żeby nie zdechli z głodu, a żeby przezyli

antek0000

Chłopaki a może jakiś pozew zbiorowy ?????

wezyr nic po nim
@antek0000

Jedyne co można zrobić zanim nie oglosza upadlosci to wizyta w PIP ale to musza wszyscy pójść , a jak wiadomo emeryci i sympatycy kaszub maja w poważaniu czy kasę dostanie 10 czy pod koniec miesiąca. A sam PIP niewiele pomoze jeśli pracodawca placi zobowiązania w czesci a jest tak ze czesc dostaje pensje ok 12 a inni 20 .

antek0000

W NS już trzeci miesiąc niema wynagrodzenia za urlop niewykorzystany. Firmy niema, niema nawet komu z liścia przyłożyć. Teraz tylko pozew Sądowy (w toku). Nie polecam unikajcie tej oszukańczej firmy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Warbus Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Dziś dziesiaty i co ? Znowu banki przetrzymują naszą wypłatę

K.er.

11 i dalej nic

za dziekuje sie nie pracuje
@Pop

Wredne banki... Już wuj z podwyżkami, byle by płacili na czas, a Oni za nasze pieniądze kupują olej do autobusów... Zresztą hu... Znaczy woj wie gdzie pieniądze sa za las

Elegancki Sławomir
@za dziekuje sie nie pracuje

Stachu wziął

@K.er.

Chyba około 15 go dojdą

Jony Bravo
@Pop

Księgowa jest na wakacjach...

@Jony Bravo

Księgowa też czeka na wypłatę jak dostanie to pojedzie

z ostatnich aktualności

Grafik kierowców: 60% na urlopach Grafik mechaników: Został tylko jeden co przychodzi do pracy bo warbus nie płaci pensji. O dyspozytorach pisać nie będę. Sa pozatrudniani wirtualni dyspozytorzy. Pensja nie na czas. Mechanicy kasy nie dostali.

RobertO
@z ostatnich aktualności

Zostawić to i tyle, tym bardziej że wrzesień tuz tuż, tym bardziej że nie płaci ! wiecej nie przychodzić i zdechnie samo, max tydzień !!!

@z ostatnich aktualności

Nie 60, tylko 40%. W Lublinie na teraz 18 szoferów na UW / UT / L4. A (usunięte przez administratora) Kaszub wreszcie napisał wniosek o korektę rozkładów... Niedawno mu oświadczyłem, że 190 godzin to dla mnie maks. Stwierdził, że nie chcę pracować to odpowiedziałem cieciowi, że znowu nie zna przepisów i sam padłby na pysk jakby jeździł. Żeby nie wozy, rozkłady i baza to bym już dawno rzuciłbym to w (usunięte przez administratora) Oczywiście Kaszub tępy i dalej nie widzi, że niektórzy kradną.

@def

Napisz co w tej firmie można ukraść jak tu nic nie ma sam bym coś podpieprzyl bo pensja słaba

@Dyzio

Co to znaczy wirtualni dyspozytorzy?

tak jest
@.

To znaczy ze nie zdajesz wozu ani karty kierowcy osobiście dyspozotorowi tylko rzucasz na stol do innych 10 teczek z dokumentami wouzu

Krok
@Dyzio

Materac Pięknej Lucyny, wypchany trocinami.... ;)

@Dyzio

Kilka osób dalej ciągnie ropę, którą są tankowane autobusy :))))

Trzeba się podłączyć

@Dyzio

Nie próbuj bo zaraz doniosę do dyrektora.

@Elegancki Sławomir

Dyrektor już lage położył na Lublin w Gdańsku ma inne zajęcie

@Dyzio

Na moje donosy zawsze znajdował czas!

bez tytułu
@Elegancki Sławomir

Jprdl krag wzajemnej adoracji. Ale żeby się postawić, żeby cos ugrać to każdy ma (usunięte przez administratora) a nie gębę. Miotaja nami jak ściera do wycierania podłogi.

bez zmian
@z ostatnich aktualności

Dyspozytorzy dalej wirtualni. Kierowców odprawia pan dystrybutor.

Nie pozdrawiam

Skalowanie? Z której strony? Prawda jest taka że mi groził sprawą sądową. Widocznie nie zna się na przepisach. Po za tym od kiedy Ty kobieto jesteś taka twarda... Ile razy dzwonilismy i musieliśmy pytać się o nasze pieniądze? Ta firma... Firma.. Żart jakiś, a nie firma to totalne dno... On z sercem na ręku?! Chyba jak idzie coś po jego myśli wtedy to wielki Pan zajebistosci. Ty będziesz świadkiem gwarantuje Ci to...

Katarzyna

Proszę Państwa, nastąpiły przejściowe trudności ale wszyscy dostaną należne wynagrodzenia. Banki nam przetrzymują przelewy, sprawa jest niezależna od nas.

Nie pozdrawiam
@Katarzyna

Przejściowe problemy? Notorycznie opóźniona wypłata to przejściowy problem?! Hahahaha. Widzę że nie źle macie tam....w dodatku że was dziwnym trafem przepisy kodeksu pracy nie obowiązują... Lub stosujecie je według swojego wyobrażenia. Śmieszni jesteście...

Były
@Katarzyna

Czy nie wypłacanie ekwiwalentów za niewykorzystany urlop blisko 2 miesiące, nazywa Pani przejściowym problem ? Zero kontaktu ze strony firmy w celu wyjaśnienia sprawy. Próby nawiązania kontaktu w celu wyjaśnień nie przynoszą żadnych efektów. Proszę nie kpić z ludzi.

Driver
@Katarzyna

Mam rozumieć, że napisała to Pani Prezes Katarzyna Szymonik? Skoro nie chce się Pani wybrać na poszczególne zajezdnie Warbusa i szczerze porozmawiać z pracownikami to może tutaj odpowie Pani na kilka pytań? Jeżeli oczywiście jeżeli ma Pani odrobinę szacunku do nas.

Józek
@Katarzyna

Prawda jest taka że firma ma ''przejściowe'' problemy od początku istnienia w Lublinie. Pracuję od samego początku i ani razu nie dostałem swoich pieniędzy na czas. Mam w związku z tym koszty bo banki nie są tak wyrozumiałe jak ja. Nigdy nikt nie powiedział mi za to chociaż "przepraszam" nie mówiąc już o dorzuceniu paru groszy za koszty które ponoszę. Ciekaw jestem co będzie od września, jeżeli już teraz nie ma kto jeździć mimo że jest mniej rozkładów. Zobaczymy czy ZTM będzie tak wyrozumiały,choć wątpię bo dla Zielonej Góry nie był....

I Need Money Bitch
@Katarzyna

Łżesz jak pies. Banki przetrzymują przelewy w weekendy albo gdy są zajęcia egzekucyjne na koncie.

Zp
@Nie pozdrawiam

To nie jest Katarzyna ani księgowa ktoś sobie jaja robi księgowa też pewnie k,,,wia warbusa tak jak my czeka na wypłatę

@Józek

Firma stosuje swoje przepisy prawne Czas pracy kierowcy, przerwy między zmianami, terminy platnosci to dla firmy mało istotne sprawy Liczy się tylko fałszywy medialny wizerunek

ten

Kaszubowski? Ten prymityw? MIERNY, BIERNY ALE WIERNY!

@ten

Już go tak nie obrażaj! Może bardziej od kobiet woli facetów, ale to i tak porządny gość.

Jesteś żałosny
@Elegancki Sławomir

Chcesz się dać (usunięte przez administratora) to twoja sprawa... Ale z twoich wypocin wynika że jesteś kolejną parówą która broni tych złodziei. Do tego donosisz na kolegów z pracy... Może zacznij robić jako osiedlowy monitoring... Dla takich jak Ty to na pewno znajdzie się praca.

@Jesteś żałosny

A co jest złego w donoszeniu? Tylko tak może być porządek.

roztańczona historia
@Elegancki Sławomir

Tylko zeby z tego donoszenia był jakiś porządek, a tu w Lublinie nikt nad niczym nie panuje. Nawet jak wspomnisz żeby ktoś nie wsadzal nosa tam gdzie nie trzeba to durekcja nic z tym nie zeobi

Jastrzębianin

Jastrzębie-Zdrój Pozdrawia LBN Też mamy tego wrzoda zwanym Warbus na (usunięte przez administratora) Ta pożal się Boże firma powinna zostać zlicytowana za długi względem pracowników i firm które świadczą im jakiekolwiek usługi

@Jastrzębianin

Ktoś kto by to kupił musiałby jeszcze dopłacić...

Krzysztof
@Jastrzębianin

Ujawnij swoje imię kozaku z Jastrzębia, który taki wszystko wiedzący???

Jastrzębianin
@Krzysztof

To ja. Marcin.

Gg

Warbus firma trup nie ma warsztatu nie ma mechaników nie ma dyspozytorów nie ma pieniędzy na bieżące naprawy nie ma pieniędzy na pobory k ,,,wa nic nie ma tylko garstka kierowców nawet rządzącego w Lublinie tym bajzlem nie ma

K ty Szm....to

Warszawiaki nie testujcie wytrzymałości LBN. Nie wypadliśmy krowie spod ogona, żeby nas traktować jak śmiecie. Jacek sam nie da rady ogarnąć wozów, robić za dyspozytora, odpowiadać na skargi, zgrywać monitoringi i jeździć na linii. Ostatnio zasapany wylazł spod wozu cały czarny próbując coś naprawić bo nie ma nikogo bo nie płacicie. Zajeździcie go i nie dotrwa tych niecałych 2 lat do emerytury biedak. Jacuś Cycuś nie zna się, improwizuje, ma związane ręce bo nie dajecie mu środków na wykonanie obowiązkowych czynności przy wozach. Swojego człowieka traktują jak śmiecia to zastanówcie się za co mają nas. Jak chcecie prowadzić bazę bez mechaników, elektryków? Kierowców na wrzesień będziecie szukać na śmietnikach. Ukraińcom spróbujcie nie zapłacić na czas to pojadą do was po swoje. Zabierzcie tego Gebelsa Adama, niech się więcej tu nie pokazuje z 1000zł zaliczki bo na to nawet sprzątacze się nie nabiorą, których dymacie i płacicie z ręki. Nie mają umowy, pracują na czarno i nie mają ubezpieczenia bo z przychodni ich wygonili.

xxx
@K ty Szm....to

CO ZA BZDURY!!!!!!! NIEPRAWDA!!!!!!!!!!!!!! ZAWSZE I WSZENDZIE WARBUS WSPANIAŁY BĘDZIE!!!!!!!!!

K.e

Dostaliście wypłaty za lipiec ?

otoja
@K.e

Ja dopiero niewiele ponad tydzień temu za czerwiec dostałem. Chyba czas i na mnie by odejść...

K.e

No niedobrze się dzieje ....

Kierowca pracujący
@K.e

Jedni dostali 12, inni 14 a jeszcze inni 16-18 a może i 20 kto wie. Nie ma komu pracować. Dyspozytorzy którzy zostali w firmie normalnie jeżdżą na liniach bo nie ma kierowców. W tym czasie dyspozytornia jest zamknięta bądź pilnują jej osoby z obsługi placu i autobusów. Beda mieli co do CV wpisać ????

Józek

Widzę że chwilkę zaledwie nie jeżdżę i się duuużo pozmieniało. Którzy dyspozytorzy odeszli? Duże opóźnienia w wypłatach? Tak na poważnie samowola na dyspozytorni? Jakaś władza najwyższa jeszcze odwiedza to miejsce, czy tak siłą rozpędu to samo idzie? Tak patrzę po autobusach Warbusa i widzę same nowe twarze. Czy ktoś jeszcze wie co tu się dzieje?

Ex
@Józek

Jeszcze chyba jakaś pani została i paru emerytów. Chyba że się mylę to niech ktoś poprawi.

@Józek

od Grudnia 2017 nie ma w Lublinie nikogo z szefostwa. Grafiki i wszelkie sprawy załatwiane są zdalnie przez telefon maila i dyspozytora. Dopóki byli... Odszedł już chyba z pół roku temu Darek a teraz Karol. Na prawdę godni polecenia ludzie. Pozostała dyspozytorka i dyspozytor oraz zastępca szefa... co wieczór karty pracy kierowcy lądują na stoliku z listą obecności bo dyspozytora nie ma. Wszelkie sprawy związane z dyspozytorem są zwalane na obsługę techniczną autobusów (mechanicy, osoby sprzątające, nalewające paliwo) Wypłata przeciąga się średnio o 5-9 dni od terminu płatności.

Drodzy użytkownicy, forum nie jest miejscem na przepychanki słowne i wzajemne obrażanie siebie, jak i osób trzecich. Przypominam, że to obszar w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy. Potencjalni kandydaci poszukują tu merytorycznych informacji na temat zatrudnienia w firmie Warbus. Przypominam również, że na forum obowiązuje regulamin, zachęcam do przeczytania ( https://www.gowork.pl/regulamin ). Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

Kierowiec
@Marcin

Wypłaty wypłacane nie terminowo Składki w ZUSie podobnie. Pieniądze podobnie jak wszędzie w tej branży.Maja talent do autopromocji Opinie jaka maja wśród pracowników można przeczytać na różnych forach

@Kierowiec

Na przykład gdzie jeszcze???

kierowiec-kolega

Powtarza Ci to każdy kierowca zatrudniony w Lublinie, że firma zalega z terminowym płaceniem składek ZUS, Wynagrodzeń, ostatnio nawet mechanicy mają już dość. Na zajezdni w Lublinie nie ma dyspozytora. wszyscy a na pewno wiekszość są na ulopach. kierowcy sami sobie biorą autobusy i wyjeżdzają w trasy. Szkoda że jeszcze nie każą samemu sobie wypisywać karty pracy kierowcy i ustalać grafiku który podawany jest tyl;ko na jeden tydzień max a bywa że w Niedzielę ludzie nie wiedzą na którą zmianę mają iść do pracy w Poniedziałek. Ogólnie mają bałagan w kadrach, braki ... braki jeszcze raz braki. Stawka za godzinę pracy jak za taką odpowiedzialność żenująco niska.

Rr
@kierowiec-kolega

Już tylko dwoje dyspozytorów w Lublinie pozostało

DOLAR
@Rr

górka jest dalej czy juz dawno go nie ma??

Rr
@DOLAR

Górki to już dawno nie ma

Pan Gy
@Rr

Góra poderwał laskę i uciekł. Jak nie jeden zresztą hahahah

DOLAR
@Pan Gy

ta..dzisiaj kasztany ten czy ten co mu tą robote polecil z ztmu trafione na miescie(nie w lbn) głowka a dol albo w druga strone fran palony idealnie..tak to jest jak sie swoja glowa ręczy za tego typu firemke-wydmuszke potem wstyd nawet w oczy nie pozwala spojrzec tym ktorzy od razu trzasneli z kim i z czym ma sie tu do czynienia..widac i kasztany w koncu zrozumieli ale niesmak pozostal.

Zostaniecie w naszej pamieci

My kierowcy firmy WARBUS zegnamy dziś dwójkę najbardziej ogarniętych DYSPOZYTORÓW w tej firmie. To Karol i Darek (którzy wytrzymał do końca wyczerpania nerwowego). Byliście ( jesteście) wielcy. Broniliscie nas kierowców, niejednokrotnie stawaliscie po naszej stronie, służyliście swą wiedzą i pomocą (a to najcenniejsza rzecz) firmie nie zależy na swoich kierowcach. Są pozostawieni sami sobie. Sami biorą autobusy w trasę. Na dyspozytorni wieczorem nikogo nie ma. Rano nikogo nie ma. Dane osobowe są na wierzchu i każdy z ulicy może wejść i w Lublinie zabrać nasze teczki z rozliczeniem kursów. Nikt tego nie pilnuje. Wszystkiego dobrego w życiu zawodowym i osobistym w swoim i całego grona kierowców Warbus o/Lublin życzy kierowca Warbus.

Bos

No właśnie zawsze ta słoma i chamski ryj chyba ma jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa

marian
@Bos

ty pojebancu takie dziecinstwo to chcialbys miec ja nie pracowalem na roli jak ty chamie

@Bos

ty jestes boss ale pewnie w swojej wsi pacholku

Bos
@marian

Pamiętam Cię z kaliny byłeś przyglupem osiedlowym każdy kto chciał to Cię w d...pe kopał

nie lubie chamow pojebie

@Bos

jak bylem dzieckiem to ty byles w planach i dziwie sie ze ojciec ci lba nie urwal ja wychodziles z (usunięte przez administratora)

Gosia

Jim jako jedyny w Warbusie ma wszystkie kategorie ..ale debilizmu

@Gosia

po pierwsze ja nie pracuje w warbusie po drugie jak masz takie kategorie to nie musisz stac pod latarnia po trzecie ja dluzej jezdze po swiecie jak ty masz lat zycia i jak mniemam to jestes dzieckiem mpk i cycki jak jezdzisz to zarzucaj na plecy aby nie przeszkadzaly

MF

Dzwonili dzisiaj do mnie w Warszawy, powiedzieli, że w przyszłym miesiącu będzie lepiej ale wszystko zależy od cymbała jimiego (P.Z). ... W nim siła, podobno nadrabia ustami i tyłkiem to, co zostawił za sobą zarząd Warbusa ( Adam kontroluje jego loty ). Trzymam mocno kciuki.

Allf
@MF

Jimowi i Marianowi chyba się udziela bałagan w firmie. Nawet oni już zgłupieli.

@Allf

ja nie pracuje w warbusie mam lepsza prace

MF

Warbus wiąże ledwo koniec z końcem, większość narzeka ( nie dziwie się wcale), ale zastanawia mnie co oni jeszcze robią w tej firmie jeśli możliwości jest naprawdę dużo. Nie pasuje, narzekamy to żegnamy i witamy się z kim innym, najprostsze rozwiązanie. Emeryci, renciści inna sprawa... ,oni mogą pracować wiecznie. Zniknie Warbus pojawi się ( Warbus 34231 ) , ale co wtedy ? Młodych kierowców jak wygrana w lotto, starzy już prawie w trumnie ale to najmniejsze zmartwienie, ważniejszym będzie dlaczego nie mamy kierowów jak my tacy dobrzy i fenomenalni...

@MF

ty chmie ukrainski tez bedziesz stary ale do staroscie nie dojezdzisz

luk
@MF

Witam. Jak mogę się podłączyć do dyskusji to chciałbym nadmienić ,że taka sytuacji "super firmy " jest w całej Polsce. Jestem pracownikiem Jastrzębskiej Komunikacji, gdzie sytuacja jest podobna. Dodam , że Firma Warbus nie opłaca składek ZUS. Krótko mówiąc firma Kogucik. Zadłużeń po pachy i pozerstwo z ich strony. I tak jak we wcześniejszych komentarzach było opisane : biorą wszystkich do pracy kto im się nawinie, ślepy, głuchy byle prowadził. Czas pracy przechuśtany itp. Brak słów. Że niema mocnych , aby jakaś instytucja ich skontrolowała? Pozdrawiam wszystkich wytrwałych.

Gary
@luk

Się zwolnij a nie narzekaj. Opowiadasz takie pierdoły ze uszy więdną. ZUS uregulowany. Ubezpieczenie uregulowane. Grafiki elastyczne ale 200 godzin minimum trzeba zdobić. Zawsze mozesz iść fo PKMu....

@Gary

200 godzin minimum miesięcznie... no świetna reklama!!!!!!!!!!!!

Szczególnie że Max w ustawie 180

@MF

ty chamski szmaciarzu napewno nie dojezdzisz do starosci

Wielka pani prezes to jest jak dziecko co boi się konsekwencji swojego postępowania i chowa się po kątach. Koniec tego dziadtransa jest bliski na obsadzenie szkolnych rozkładów jazdy już na pewno nie wystarczy kierowców i będzie jeszcze ciekawiej.

@anonymous

O czym wy mówicie? Znając Warbusa pieniądze poszły nie na to co trzeba. Nie wiem... może jakiś materac czy coś innego...

qpwo
@def

jaki materac masz na myśli i dla kogo ?

@qpwo

Chyba do jakiegoś pomieszczenia socjalnego. Ja i paru chłopaków już widzieliśmy go jak dyspozytor go przenosił

Piękna Lucyna
@def

Materac był widziany, jak był wnoszony na dyspozytornie przez dyspozytora w asyście mechanika, pewnie jest wypchany sporą ilością pieniędzy ...

Przystojny Grzegorz
@Piękna Lucyna

Ja na nim leżałem.

Edi

A gdzie są wypłaty dla zleceniobiorców, mechaników, dyspozytorów ?

Lubelak

Pieniędzy za ekwiwalent urlopowy brak dalej ( minęło ponad miesiąc )... Mechanicy, dyspozytorzy, kierowcy na zleceniach, ludzie sprzątający też nie mają przelanych wynagrodzeń. Jedynie kierowcy zatrudnieni na etatach dostali pieniądze bo inaczej firma by stanęła ale mam nadzieje, że i oni pójdą po rozum do głowy. Firma szuka pracowników, dając ogłoszenia na portalach internetowych, zamiast traktować ludzi zatrudnionych z szacunkiem, gdzie tutaj sens i logika ? Nie polecam !

P

Dzisiaj 10, podobno mają wypłacić zaliczkę za wynagrodzenie czerwcowe :) Tak, tak, duża grupa ludzi nie ma jeszcze pieniędzy za czerwiec. Przykre ale prawdziwe...

Pasażerka

Dzisiaj miałam wątpliwą przyjemność doświadczyć spotkania z kierowcą autobusu linii 40 w Lublinie. Wyjątkowa arogancja! Ale, jeśli ci ludzie nie dostają w porę wypłaty, mogą być wysoce sfrustrowani. Jestem w stanie to zrozumieć. Nie bardzo jednak przekonuje mnie sposób odreagowania swojego niezadowolenia na pasażerach.

G
@Pasażerka

A co się wydarzyło

kierowiecmpk
@Pasażerka

Jako kierowca mogę powiedzieć że kierowca jest tylko człowiekiem. Nie jest z gliny. ZTM tak układa rozkłady jazdy że nie bierze pod uwagę czasu przejazdu w korku. Na lini 40 cały odcinek od zalewu w opłakanym stanie a dają czasy jakby można tam grzać 50km/h autobusem gdzie osobówką można kola pogubić. Dalej wyjazd z Romera do Medalionow i dalej przez wiadukt. Tu tez nikt nie dodaje czasu na przejazd. A nie raz zdarza się ze dzień w dzień są tam korki. Zobaczymy co bedzie jak fabryczna jeszcze zamkną. O tym tez nikt nie mowi. Nie bronie kierowcy. Nie wiem co zrobił. Gdyby mógł poczekać z pewnością by poczekał. Chciał odjechać po zabraniu ludzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Warbus Sp. z o.o. - Warszawa

Warbus Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 131 ocen.

Warbus Sp. z o.o.